AKTUÁLNĚ: Fotoreportáž z demonstrace 9. 1.
Podporujeme
Deklaraci sester, studentů, IZS, Právníků, Pedagogů a psychologů

Podpisy – strana 1. z 2

(druhá část je na straně 2)


Podpisů celkem: 84248 Podpisů lékařů: 1976 Podpisů zveřejněných: 56031



úvodní signatáři deklarace v abecedním pořadí

MUDr. Vladimír Čížek ,   lékař, angiolog, předseda etické komise
MUDr. Miloslav Kramný ,   praktický lékař
MUDr. Tomáš Lebenhart ,   lékař, homeopat
MUDr. Eliška Novotná ,   lékař, Praha 4
MUDr. Olga Svobodová ,   lékař
MUDr. Anna Urbanová ,   praktický lékař pro děti a dorost


další ze signatářů

MUDr. Jan Hnízdil ,   Praha
MUDr. Alena Dernerová ,   Most
MUDr. Miroslav Havrda ,   Hradec Králové
Prof. MUDr. Jiří Beran ,   Hradec Králové
MUDr. Karen Pumrová ,   Brandýs n. L.
MUDr. Soňa Peková, Ph.D. ,   Pchery


signatáři – lékaři

(signatáři – podporovatelé jsou níže na této stránce)
jméno, příjmení, titul město
Eva Makovská, MUDr. Olomouc
Hana Štefaničová, MUDr. Praha
Kateřina Šušlíková, MUDr. Praha
Jan Hnízdil, MUDr. Praha
Lenka Kovářová, MUDr. Brno
Naděžda Kosturová , MUDr. Frýdek-Místek
Peter Mikula, MUDr. Havířov
Vladimíra Beranová Nezvalová , Mudr. Brno
Helena Pellarová, MUDr. Brno
Zdeněk Beran, MUDr. Brno
Miroslav Holub, MUDr. Semily
Slavomír Gottwald , MVDr Ježov
Lukáš Trejtnar, MUDr. Rychnov nad Kněžnou
Alena Dernerova, MUDr. Most
Věra Havelková, MUDr. Nižbor
Jana Králová, Mgr.MUDr. Duchcov
Martin Gabryš, MUDr. Olomouc
Eva Plšková, MUDr. Pardubice 2
Vlasta Hýbnerová, MUDr. Miletín
Jaroslava Michálková, Mudr. Seč
Helena Bartůšková, MUDr. Praha
Jana Brogelová, MUDr Cheb
Ladislav Bernát, MUDr., Ph.D. České Budějovice
Lenka Radková, MUDr. Říčany
Andrea Pohanková, MUDr. Obora u Kaznějova
Tomáš Janíček, MUDr. Šumperk
Leopold Brychta, MUDr. Veselí nad Moravou
Kateřina Formánková, MUDr. Osrrava
Hana Janíčková, MUDr. Šumperk
Rastislav Jánoška, MUDr. Tábor
Alexandra Fiedlerová, MUDr. Praha
Ivana Přiklopilová, Mudr Ostrov
Zuzana Klečková, MUDr. Brantice
Marián Olejník, MUDr Šumperk
Helena Wallová, MUDr. Jindřichův Hradec
Eva Faiferová, MUDr Děčín 4
Marcela Šeflová, MUDr. Plzeň
Martina Dvořáčková, MUDr. Jihlava
Radek Handel, MUDr Hodonín
Ilja Baudys, MUDr. Litomerice
Martina Burianová, MUDr Klatovy
Radan Gocal, MUDr. Frenštát p. R.
Veronika Částková, MDDr. Rožmitál pod Třemšínem
Kateřina Nogová, MUDr. Moravka
Miroslav Havrda, MUDr. Hradec Králové
Josef Bazala, MUDr. Olomouc
Tomáš Axel Dupák, MUDr. Plzeň
Hana Tauchenová, MUDr. Jablonec nad Nisou
Jana Garčicová, MUDr. Brno
Michal Rumíšek, MUDr. Hodonín
Roman Nemeček, MUDr Vodňany
Iva Seďova, MUDr. České Budějovice
Michaela Zatloukalová, MUDr. České Budějovice
Barbora Koptíková, MUDr. Prachatice
Hana Zelená, MUDr. Ostrava
Vojtěch Prášil, MUDr. Olomouc
Jarmila Kubíková, MUDr. Olomouc
Marek Obrtel, MUDr. Rokytnice
Simona Nemcova, MUDr. Praha
Jiří Beran, Prof. MUDr. Hradec Králové
Klára Blahutová, MUDr. Plzeň
Tereza Bartošová, MUDr. Příbram
Otakar Kohl, MUDr. Ústí nad Labem
Karen Pumrová, MUDr. Brandýs n. L.
Monika Vohradníková, MUDr. Pardubice
Emanuela Dragounová, MUDr. Rychnov nad Kněžnou
Alice Tomková, MUDr. Praha
Juraj Brešťanský, MUDr. Razová
Silvie Kochová, MUDr. Frýdek - Místek
Drahomíra Tomíčková, MUDr Praha 10
Hana Částková, MDDr. Rožmitál pod Třemšínem
Vladimír Zlínský, MUDr. Zlín
Zdislava Majeráková, MUDr. Krupka
Dana Hájková, MUDr. Česká Třebová
Monika Zídková, MUDr. Praha
Michael Chudan, MUDr. Stránčice
Věra Frolová, MUDr. Brno
Ivan Vondřich, MUDr. Praha
Lenka Papoušková, MUDr. Chrudim
Jekatěrina Bittmanová, MUDr Praha
Ilona Vacková, MUDr. Praha
Šárka Kucharčíková, MUDr. Nové Město na Moravě
Vitezslav Podivinsky, MUDr. Svitavy
Olga Kršková, MUDr. Brno
Tatjana ŠOLTYSOVÁ, MUDr. Liberec
Jan Prášil, MUDr. Olomouc Buzulucká
Iva Dvořáková, MDDr. Olomouc
Eva Kettmannová, MUDr. Brno
Jiří Staňa, MUDr. Praha 6
Martina Mothejlová, MUDr. Kladno
Petr Quitta, MUDr Nové Město na Moravě
Jana Šedivá, MUDr Praha 4
Iva Přemyslovská Purová, MUDr. Šumperk
Igor Skaličan, MUDr. Jablonec nad Nisou
Markéta Čížková, MUDr. Moravská Třebová
Lenka Gluvňová, MUDr. Praha
Andrea Smržová , MUDr., Ph.D. Olomouc
Eva Hanušová, MUDr. Hradec Králové
Pavla Rozmarová, MUDr. Praha
Lukáš Šoltys, MUDr. Dolní Maxov
Paličková Jitka, MUDr. Děčín - Děčín II-Nové Město
Marcela Malá, Mudr v duchodu Brno
Ivana Pejpková, MUDr. Olomouc
Hana Fejtová, MUDr. Plzeň
Kateřina Kulhánková, MUDr. Vysoké Mýto
Martina Horáková , MUDr., Ph.D Olomouc
Jolana Herejková, MUDr. Plzeň
Stanislav Fulneček, MUDr. Nové Město na Moravě
Jana Uhrinová , MUDr Stará Boleslav
Vlasta Hýblová, MUDr Náchod
Libuše Pospíšilová, MUDr. Olomouc
Zuzana Chudobová, MUDr. Bohumín
Petr Hejnar, Doc. MUDr. Ph.D. Olomouc
Bohumil Klatovsky, MUDr. Havlickuv Brod
Jiří Řezníček, MUDr. Lovosice
Jiří Jedlička, MUDr. Brno
Kateřina Rožníčková, MUDr. Praha
Kristián Abrman, MUDr. České Budějovice
Lucie Langová, MUDr. Mohelnice
Nina Koutná, MUDr. Praha
Veronika Pinosova, MUDr. Brno
Vladimír Chodura, MUDr. České Budějovice
Marta Beniskova, MUDr.Bc. Brno
Michaela Wimmerová, Mudr. Karlovy Vary
Jan Harabiš, MUDr. Bílovec
Zdenek Šorm, MUDr.,Ph.D Újezd 63,50003
Natália Blanárová, MUDr. Trutnov
Miloslava Hlaváčková, MUDr. Plzeň
David Homer , MUDr. Kladno
Vladimír Hájek , Mudr Česká Třebová
Bohdana Jelenová , MVDr. Kozohlody
Radomír Růžička, MUDr. Tábor
Jana Šimková , MUDr. Ústí nad Labem
Barbora Zahradníková, MUDr. Cheb
Stanislava Bachledová, Mudr. Košice
Andrea Komancová , MUDr Jihlava
Tereza Pravdová , MDDr. Horšovský Týn
Libuše Polanecká, MUDr. Praha
Martin Černý, MUDr. Praha
Jiří Szostek, MUDr. RAPOTIN
Romana Skálová, MUDr. Praha
Petr Mílek, Psychiatr Zlín
Mariana Vyskočilová, MUDr. Přerov
Adéla Sotolářová, MUDr. Brno
Šárka Řehořová, MUDr. České Budějovice
Martina Vandova, MUDr. Karlovy Vary
Lenka Kubánková, MUDr. Šternberk
Vladimír Muchl, MUDr. Blatná
Ludmila Sobotková, MUDr. Plzeň
Hana Valdová, MUDr. České Budějovice
Jana Dumková, MUDr. Zastávka
Martina Benešová, MUDr. Beroun
Tomáš Wanek, MUDr.Mgr., Ph.D. Olomouc
Jana Marek Zelená, MDDr. Česká Třebová
Jitka Bartošová, MUDr. Olomouc
Erik Stibor, MUDr. & Mgr. Zlín
Luboš Pantůček, MUDr. Brno
Dominika Danielová, MUDr. Praha
Alena Hofmannová, MUDr. Karlovy Vary
Jitka Horáková, MUDr. Dolní Kralovice
Jiří Rozkoš, MUDr. Prostějov
Jiří Hoza, MUDr., Ph.D. Olomouc
Štěpán Lauda, MDDr. Prostějov
Jana Šimková, MUDr. Jablonec nad Nisou
Hana Gronychová, MUDr. Šumperk
Bořivoj Gronych, MUDr. Šumperk
Petra Jelinkova, MUDr. Bilina
Petra Uhlářová, MUDr. Zlín
Tereza Pecková , DiS. Plzeň
Klára Slivková , MUDr. České Budějovice
Alena Kukačková, MUDr. Vimperk
František Jelínek, MUDr. Plzeň
Karel Gabzdyl, Mudr Hranice
Lenka Tetřevová, MUDr. Hranice
Pavol Skalka, MUDr. Vizovice
Zuzana Pazderová , Mudr./zubní lékař Bělotín č.177,75364
Adrian Javorek, MUDr. Litvínov
Zdeněk Kučera, MUDr. Jablonec nad Nisou
Svatava Zatloukalová, MUDr. Prosetín
Martin Rek, MUDr. Raduň
Petr Picha, Mudr Praha
Zuzana Veselá, MUDr. Brno
Pavla Jánská, Mudr Praha
Stanislav Richter, MUDr. Žatec
Jitka Kovářová, MUDr. Brno
Vlastimil Voráček, Dr. med. univ. Praha
Ludovit Klzo, MUDr., Ph.D. Vraclav
Helena Gruntová, Mudr. Olomouc
Václav Ptáčník, MUDr. Mělník
Jindra Vytisková, MUDr. Praha
Denisa Rozsívalová, MUDr. Olomouc
Kristýna Stará , MDDr. Bystřice nad Pernštejnem
Leona Semrádová, MUDr Louny
Jan Semrád (ml.), MUDr. Louny
Ivana Říhová, MUDr. Ústí nad Labem
Štěpán Vojta, MUDr Plzeň
Eva Šroglová, MUDr Poděbrady
Alena Feuermannová, MUDr. , PhD. Hradec Králové
Marcela Česánková, MUDr. Dvur Králové nad Labem
Natália Petrášová, MUDr. Praha
Hana Vojtová, MUDr Plzen 1
Petra Robertson, MUDr. Olomouc
Kateřina Krausová, MUDr. Dobřichovice
Martina Menclová, MUDr. Plzeň
František Krtička, MUDr. Most
Dana Krtičková, MUDr. Most
Robert Šauer, MUDr. Františkovy Lázně
Alice Štrosová, MUDr. Praha 6
Ales Fiala, MUDr. Benesov u Prahy
Andrea Stalmachová, MUDr. Vír
Eliška Machurová, MUDr. Hlučín
Ján Rosa, MUDr., Doc. Praha
Boris Brožek, MUDr Náměšť nad Oslavou
Mária Michnová, MUDr. Polešovice
Alena Balcarová, MUDr. Liberec
Jan Fuchs, MUDr Vimperk
Alfréd Tutko, MUDr. Vodňany
Libuše Kaplanová, MUDr. Praha
Antónia Pirová, MUDr. Ostrava
Pavlina Zaoralova, MUDr. Olomouc
Antónia Kyjovská, MUDr. Ostrava
Ivana Zimová Hrnčirová , MUDr. HRADEC KRÁLOVÉ
Silvie Fajtová, MUDr. Šumperk
Jindřich Nedvěd, MUDr. Jablonec nad Nisou
Dagmar Komárková, MUDr Praha
Eva Dršatová, MUDr Praha
Lubomir Jeřábek , MVDr. Brno
Michal Schreier, MUDr. Hrabyně
Milouš Derner, MUDr. Most
Nikola Sobíšková , MUDr. Děčín
Marie Mrvová, MUDr. Benešov
Jaroslava Chlupová, MUDr. Brno
Marta Barošová, MUDr. Olomouc
Lenka Daňková, Mudr Blansko
Jakub Medal, MUDr. Bc. Praha 6
Zuzana Mácová, MUDr. Ostrava
Iveta Charvátová, MUDr. Praha 5
Stanislav Špelda, MUDr. Brno
Jana Špeldová, MUDr. MUDr.
Erika Paroulková, MUDr Týnec nad Sázavou
Jana Berkusová, MUDr. Opava
Kateřina Holubcová, MUDr. Nové Město nad Metují
Anita Kroupová, MDDr. Žďár nad Sázavou
Ondřej Trčka, MUDr. Plzeň
Richard Feranec, MUDr., PhD Brno
Petr Kuchař, MUDr. Úhonice
Jiří Krejčíř, MUDr. Kroměříž
Zdeněk Ustohal, MUDr. České Budějovice
Jaroslava Bernasová, CertMgmt. Praha
Miloslav Pirkl, MUDr. Holice
Renata Lorencová, Lorencová Křetín
Ivana Alferiová, MUDr. Lužice
Daniela Kadlecová, MUDr Žďár nad Sázavou
Radka Dvořáková , MUDr. Hradec Králové
Viliam Kopecký, MUDr. Chrudim
Petra Vindemannová , MUDr Praha
Xenie Preiningerová, MUDr. Jaroměřice nad Rokytnou
Martina Matulová, MUDr. Praha
Tomáš Preininger, MUDr. Jaroměřice nad Rokytnou
Petr Dvořák, Doc. MUDr. Hradec Králové
Jana Králová, MUDr. Cheb
Anna Hanušová, MUDr. Hradec Králové
Jiří Vašina, MUDr. Brno
Oldrich Vastl, MUDr. Ostrov
Pavel Hanek, MUDr. Příbram
Ludmila Fiedlerová, MUDr. Brno
Pavel Jordanidis, MUDr. Praha
Zuzana Kalná, MUDr. Praha
Irena Remešová, MUDr. Praha 5
Romana Ucekaj, MUDr. Zábřeh
Zdeňka Chadimová , MUDr Poděbrady
Zuzana Skybova, MUDr. Zlin
Petronela Bielikova, MUDr. Frydek-Mistek
Michaela Krejčí, MUDr. Brno
Linda Bílská, MUDr Břeclav
Petra Kuldová, MUDr. Praha
Markéta Tomšová, MUDr. PhD. Hradec Králové
Andrea Kuzmová, MUDr. Šternberk
Jana Langmajerová, MUDr. , Ph.D. Plzeň
Barbora Penkavova, MUDr. PRAHA
Petr Hoffmann, MUDr. PhD. Hradec Králové
Ivana Ryglová, MUDr Jihlava
David Zeman, MUDr. Ing. Ph.D. Kyjov-Bohuslavice
Helena Fuchsova, MUDr Revnice
Margit Horáčková, MUDr. Šumperk
Kateřina Starnová, MUDr. Zlín
Veronika Kozakovičová , MDDr. Ostrava
Josef Baroš, MUDr. Dolany u Olomouce
Josef Šorna, MUDr. Příbram
Adéla Glogarová, MDDr. Nový Jičín
Petr Bartoň, MUDr. Hradec Králové
Irena Drábková, MUDR. Litoměřice
Tomáš Cacek, MUDr. Čebín
Petra Navrátilová , MUDr. Plzeň
Rudolf Uhlář, MUDr. Zlín
Petr Habal, MUDr., doc., PhD. Hradec Králové
Petra Gajdošová, Mudr. Maleč
Simona Sládková, MUDr. Nezvěstice
Petra Tumova, MUDr Praha
Lenka Radková, MUDr. Říčany
Martin Koldovský, MUDr. Jilemnice
Miloš Hakl, MUDr TEPLICE
Miroslav Macek, MUDr. Zábřeh
Lenka Křístková Ulmanová , Ostrava
Pavel Drbal, MUDr. Praha
Hana Haisová, MUDr. Č.Budějovice
Ivana Křupková, MUDr. Vsetín
Kateřina Koudelková, MUDr. Praha 3
Monika Waksmundská, MUDr Praha
Lesja Vondra Shelemba , Velká Jesenice
Jitka Dvorská, MUDr. et BcA. Olomouc
Petra Pyszková, MUDr. Vendryně
Miroslava Klimešová, MUDr Praha
veronika Jiřičková, MUDr. České Budějovice
Michaela Vrbová, MUDr. Klatovy
David Frej, MUDr. Mělník
Lucie Martochová, MUDr. Přerov
Hana Pomajbíková, MUDr. Dolany U Olomouce
Jiří FISMOL, MUDr. Bohumín
Michaela Beznosková Seydlová, MUDr. PhD. Praha
Ivana Wurstová, MUDr. Šumperk
Klára Kašparová, MUDr Brno
Martin Kopecky, MUDr Praha
Eva Malcová, MVDr Šestajovice
Robert Zelenák, MUDr Praha 6
Barbora Kolářová, MUDr. Praha
Andrea Krystlová, MUDr. Chotíkov
Ludmila Lehnertovå, MUDr. Opava
Josef Šorna ml., MUDr Vrbice
Petra Černá , MUDr. Rudimov
Jana Knápková, MVDr. Zábřeh
Eva Podhajska , MUDr. Praha
Jarmila Macháčková, MUDr. Vrchlabí
Pavel Hubrt, PhDr Olomouc
Renata Neumannová, MUDr. Černošice
Petr Koptík, MUDr. Bušanovice
Alexander Hudáč, MUDr. Ústí nad Labem
Zdeněk Kubr, MUDr, MBA, MSc Liberec
Božena Gerychová , Zlín
Lenka Šuglová, MUDr Pardubice
Bronislava Mazourková , MDDr. Olomouc
Denisa Vlachová, MUDr. Kutná Hora
Julija Marko, České Budějovice
Zuzana Petr Ernestová, MUDr. Trutnov
Petr Šedivý, MUDr. Praha
Tomáš Martykán, MUDr. Karlovy Vary
PAVEL CVRKAL, MUDr. Nový Malín
Romana Bobkova, PharmDr. Krupka
Vladimír Šupina, MUDr. Plzeň
Barbora Ulmanová , MUDr. Lanškroun
Klára Marťánová, MVDr Zlín 12
Jitka Velhartická, MUDr. Sokolov
Milena Sehnalová , MUDr Olomouc
Martin Čížek, MUDr. Olomouc
Jan Voženílek, MUDr Nasavrky
Milada Urbančíková, MUDr. Praha
Živana Urbanová, MUDr. Česká Ves
Libor Panoš, MUDr. Plzeň
Hana Chomátová, MUDr Brno
Nelly Šedá, MDDr. Praha
Jana Látalová , MVDr. Kunčice pod Ondřejníkem
Michal Dreisig, MUDr. Jihlava
Magdaléna Pohlová , MUDr. Statenice
Jana Zientková, MUDr. Hošťálkovy
Eva Houžvičková, MUDr. Praha
Martin Šácha, MUDr. , Ph.D. Starý Mateřov
eva Smetáčková, MUDr Kutná Hora
Anna Greplová, MUDr. Šternberk
Radka Maláčová, MUDr. Třebíč - privátní ambulantní psychiatr
Jaroslav Nygrýn, MUDr. Plzeň
Eva Maříková, MUDr. Uherské Hradiště
Alena Svárovská , MUDr Jablonec nad Nisou
Lenka Salomon, MVDr. Štíhlice
Václav Šafka , MUDr., Ph.D. Hradec Králové
Antonín Brázda, MUDr. Novosedly nad Nežárkou
Miriam Maliňáková, MUDr. Valašské Meziříčí
Hana Vaňáková, MUDr. Ostrava
Dagmar Hradová, MVDr. Vizovice
Zuzana Glezgova, Mudr. Praha
Alena Obstova, MuUDr. Ostrava-Výškovice
Zdeněk Šos , MUDr. Olomouc
Dalibor Smetáček, MUDr. Kutná Hora
Lucie Molnarová , MUDr. Teplice
Petr Maršálek, MUDr. Petr Maršálek České Budějovice
Klara Bilikova, MUDr. Kromeriz
Petr Sedláček, MUDr. BENEŠOV U PRAHY
Jiří Lupták, MUDr. Olomouc
Lumír Žila, MUDr. Praha
Vojtěch Bradáč, MUDr. Bc. Louny
Dajána Dvorská, Mudr. Litovel
Ilona Burdová, MUDr. Újezd u Brna
Pavlína Bártová, MUDr. Řevnice
Štěpánka Macurová, Mudr. Tábor
Marcela Ecksteinová, MUDr. Plzeň
Iva Pousková, MUDr. Jeseník
Lenka Misiaczková, MUDr.,CSc. Praha
Miroslav Jíra , MUDr. Mgr. PhD. Brno
Zuzana Lennerová, MUDr. Brno
Jakub Figueroa, MUDr. Plzeň
Marie Škrabánková Kolářová, MUDr. Ostrava
Jitka Harabišová, MUDr. Frenštát pod Radhoštěm
Miroslav Vítek , MUDr Most
Dušan Mrkos, MUDr. Klatovy
Aleš Navrátil , MUDr. Olomouc
Jiří Špaňhel, MUDr Olomouc
Andrea Hronzova, MUDr. Dobříš
Jan Zoufalý, MDDr. Zlín
Dagmar Ulčová Hübschová, MUDr. Plzeň
Tomáš Řádek, MUDr. Pardubice
Sabina Hrnčířová, MUDr. Praha 4
Olga Koutná, Mudr. Olomouc
Vladimíra Řádková, MUDr. Pardubice
Vít Hřiba , MUDr. Brno
Josef Zábranský, MUDr. Ústí nad Labem
Marie, Křečanová, MUDr Ústí nad Orlicí, Na Štěpnici 11220?
Eliška Staňková, MUDr České Budějovice
Iva Mádlová, MUDr. Kladno
Magdalena Záchová, MUDr Praha
Peter Beranek, MUDr. Kreuzlingen
Alžběta Dzvoníková, MUDr. Praha
Jiřina Stránělová, MUDr. Olomouc
Veronika Kovář Matejová, MUDr. et MUDr. Slavonice
JITKA HUDÁČOVÁ, MUDr. Teplice
Zuzana Fedakova, MUDr. Pardubice
Mariana Bárová, MUDr. Brno
Vladimír Šatava, MUDr. Osečná
Markéta Krhutová Uhlířová, MUDr. FRÝDEK-MÍSTEK
Ivana Buresova, MUDr Praha
Kristýna Lendelová, MUDr. Nový Malín
Petr Čejka, MUDr. Olomouc
Veronika Lindnerová, MUDr. Bohumín
Zdeňka Barnasíková , MVDr. Ostrava
Jitka Čepková , MUDr. PhD Hradec Králové
Simona Zemanová, MUDr Děčín
Petra Malá , MUDr. Zábřeh
Monika Šiková, MUDr. Frýdek - Místek
Jindřiška Pánková, MUDr. Záluží
Jitka Růžková, MDDr. Praha
Soňa Prochazkova , MUDR Olomouc
Štefan Horák, MUDr. Zlín 4
Zuzana Urbánková, MUDr. Zlín
Táňa Lázničková , MUDR. Praha 3
Vladimír Gregor, MUDr. České Budějovice
Jakub Bala, MUDr Praha
Eva Luskačová, MUDr. et MDDr. Brno
Ivana Svatoňová, MUDr. Praha
Jan Capouch, MUDr. České Budějovice
Ilona Součková, MUDr. Přelouč
Jan Žák, MUDr. Bzenec
Alžběta Beranová , MUDr. Blansko
Libor Etflaiš, MUDr. Jičín
Hana Krninská Liškařová, MUDr. Třeboň
Pavlína Maliňáková, MUDr. Zašová
Kristína Liachovická, MUDr. Opava
Róbert Kopřiva, Mvdr. Písek
Daniela Štarhová, MUDr. Brno
Erika Slováková, MUDr. Doloplazy
Ondřejka Bažantová, MUDr. et MUDr. Praha
Jaroslav Mikula, MUDR Čeladná
Martina Ráczová, MUDr. Únětice
Pavlína Kyjonková, MVDr. Karviná
Pavla Nykodýmová, MUDr. Říčany
Lukáš Hanák, MUDr. Donauwörth , Německo
Michaela Ferancová, MUDr Brno
Marcela Pěčková, MUDr Náchod
Jaroslava Cikhardtová, MUDr Jáchymov
Kateřina Kamrádová, MUDr. Ostrava
Veronika Bartková, MUDr. Frýdek-Místek
Radana Barčová, MUDr. Opava
Andrea Müllerová, MUDr Brno
Pavel Rejtar, MUDr Hradec Králové
Monika Maliňáková, MUDr. Vsetín
Janka Tóthová, MUDr. Praha
Pavel Kubu, MUDr. Raha 10
Lucia Lešková, MUDr. Mgr. Praha
Karolína Giannelli, MUDr. Praha
Monika Pokorná, MUDr. Brno
Michal Kaczmarczyk, MUDr. Český Těšín
Aneta Mikolášová , MUDr. České Budějovice
Kateřina Lucká, MUDr. Praha
Lubomír Fictum, MUDr. Čižice
Kristyna Koldinska, Koldinska Kladno
Hana Kubinová, MUDr. Jilemnice
Pavlína Nedvědová, MUDr. Rokytnice nad Jizerou
Ludmila Devátá, MDDr. Praha 20 - Horní Počernice
Tereza Šertlová , MDDr Plzeň
Markéta Čechová, MDDr. Ostrava
Marketa Gavelčíková, MUDr Kladno
Marek Filipiak, MUDr. Brno
Kateřina Trčková, MUDr. Plzeň
Hana Zdařilová , MUDr. Brno
Tereza Dvořáková, MUDr. Čerčany
Jiljí Matějíček, MDDr. Třebíč
Ivan Šišola, MUDr. Olomouc
Lucie Pernicová, MUDr. Nový Jičín
Michael Simonov, MUDr. Brno
Jaroslava Balluch Kaplanová, MUDr. Ostrava
Jan Šefl, MUDr. Litoměřice
Šárka Wasylyszynová , MVDr. Lovosice
Alžběta Kotková, MUDr. Liberec 5
Monika Těšíková, MUDr Brno
Adéla Bendová, MUDr. Příbram
Julie Kuncova, Mddr. Hradec Králové
Jakub Baránek, MDDr. Hradec Králové
Petr Novotný, MUDr. Praha
Petr Skiba, MUDr.Ing. Ostrava
Ivana Semerádová, MUDr., Ph. D. Ostrava
Jana Novotná, MUDr. Heřmanův Městec
Jan Novák, MUDr. Praha 1
Hana Luskačová, MUDr. et MDDr. Brno
Imrich Bajza, MUDr. Praha 6
Tomáš Nytra, MUDr. Havirov ,Zlin, Bielsko Biala-Pl
Milan Přibil, MVDr. Štramberk
František Picek, MUDr Praha
Věra Ulčová, MUDr. MDDr. Šťáhlavy
Markéta Petrová , MUDr. Náchod
Dalibor Ostřížek, MUDr Brno
Hana Kostrejová , MUDr Karlovy Vsry
Petr Neoral, MUDr Olomouc
Beata Tahotna, MVDr. Bratronice
Šimon Reich, MUDr. Praha
Tomáš Franěk, MUDr., Ph.D. Praha
Štěpán Maliňák, MUDr. Valašské Meziříčí
Markéta Dvořáková, MUDr. Praha
Marcela Markalousová, MDDr. Mělník
Hana Zemanová , MUDr. Ostrava
Roman Lastuvka, Mudr. Kroměříž
Luboš Kopr, MUDr. Budeč
Věra Zrzavá, MUDr. Kutná Hora
Vít Martin Matějka, MUDr. Plzeň
Kateřina Košťálová, MUDr. Groningen
Tomáš Nathanský, MUDr. Plzeň
Petra Jansova, MUDr Hajnice
Milada Cichova, MUDr. Praha
Alena Šnajdrová, MUDr. Praha
Jindra Syllabová, MUDr. České Budějovice
Zdeněk Košťál, MUDr. Ostrava,Rožnov
Pavel Raška, MVDr. Vranov nad Dyjí
Nataša Bartošová, MUDr Praha
Jan Jireš, MUDr. Kamenice-Struhařov
Jaromír Bouda, MUDr. Praha 10
Eva Chýlová, MUDr. Ostrava
Zdeněk Zavadil, MUDr. Trnava
Kateřina Kneiblová, MUDr. Dřínov
Iva Kron, MUDr. OSTRAVA
Lukáš Létal, MUDr. Nový Bydžov
Zlata Šlehoferová, MUDr. Chodský Újezd
Martina Kupková, MUDr. Říčany
Josef Jonáš, Mudr Praha
Tomáš Morcinek, MUDr. Praha
Vladimír Pokorný, MUDr. Vřesina
Libor Gajdušek, MUDr. Chotěbuz
Svatopluk Černý , MUDr. Teplice
Vladimíra Hejmová, MUDr Řevnice
Hana Dynková, MUDr. Svitavy
Vladimír Remeš, MUDr. Praha 5
Kateřina Jurková, MUDr Liberec
Vojtech Mrazek, MUDr Bitburg-Nemecko
Eva Šrámková, MUDr. Náchod
Jaroslav HENZL, MUDr. Praha 5
Lia Sekyrova, Mudr. Lipnice
Zuzana Glacová, MUDr. Holýšov
Mazlová Marie, MUDr Kroměříž
Lubomír Večeřa, MUDr. Zlín
Daniel Fleissig, MUDr. Praha
daniela španihelová, MVDr. Frýdek-Místek
Lenka Doležalová , MUDr. Česká Třebová
Eva Mottlová, MUDr Praha 4 - Braník
Richard Záleský, MUDr. Ostrava
Jiří Kubáček, MUDr. Brno
Dagmar Chocholáčková, MUDr. Brno
Yvona Karychová, MUDr Mečeříž
Ševčíková Jarmila , MUDr. Olomouc
Jiří Gradwohl primář, MUDr. Olomouc
Vladimír Richtr, MUDr. Děčín
Milan Hanusek, MUDr. Havlíčkův Brod
Eliška Baštová, MUDr. Jilemnice
Eva Doupovcová, MUDr. Ostrava
Radan DOLÍHAL, MUDr. Rosice
Monika Šrubařová, MVDr Baška
Karolina Turcinkova, MVDr. Hluk
Andrea Wolna, MUDr. Hořice
Kateřina Klimešová, MUDr. Zlín
Otto Horníček, MUDr Chrudim
Květoslava Horníčková, MUDr Chrudim
Jana Vošahlíková, MUDr. Praha
Zuzana Darebníková , MDDr. Havířov
Andrea Štěrbáková, MUDr. České Budějovice
Hana Ptáčková, MUDr. Holýšov
Marie Havlová, MUDr. Trutnov
Lucie Zatkoukalová, MVDr. Nymburk
Romana Hošková, MUDr. Brno
Jaroslava Sekerová, MUDr. Křesetice 209
Peter Jasny, MUDr Jablonné v Podještědí
Iva Lendělová, MUDr. Jičín
Michal Oščipovský, MUDr. Kutná Hora
Drahomíra Zicha, MVDr. Praha
Irena Urbánková , MUDr Brno
Zuzana Ferrová, Dobříš
Jiří Krejčíř , Mudr. Bc. Kroměříž
Jana Kouřimská, MUDr Praha 4
M Hála, MUDr. Brno
Radmila Jáchymová , MUDr. České Budějovice
Klara Bilikova, MUDr. Kromeriz
Ivo Urbánek, MVDr. Velké Meziříčí
Ivo Jáchym, MUDr. Chrudim
Aneta Kolisková, MUDr Brno
Lucie Janošková , MUDr. Fulnek
Daniel Svoboda, MUDr. Roudnice nad Labem
Anna Burgetová, MUDr. Olomouc
Klára Nováková , MUDr. Uherské Hradiště
Martin Tichý, MUDr Svatobořice-Mistřín
Lucie Cvrkalová, MUDr. Nový Malín
Darja Tůmová , MUDr Hradec Králové
Barbora Janoušová, MDDr. Třemošná
Ondřej Macura, Mudr. Tábor
Jitka Bartošová, MUDr. Olomouc
Michal Cibulka, MUDr. Ostrava
Alena Šimíková, MUDr. Zlin
Alena Schwarzová, Plzeň
David Janík, MUDr. Emmen, NL
David Buzek, MUDr. Karviná
Jana Táborská, Mudr. Ústí nad Labem
Tomáš Kótka , MUDr. Říčany
Jiří Zeman, MUDr. Děčín
Tomáš Strnad, MUDr. Vsetín
Hana Zapletalíková, MUDr. Praha
Štěpánka Plhová, MUDr. Plzeň
Ilona Pavlová , MUDr. České Budějovice
Roman Mrovec, MUDr. Hrabyne
Monika Jiroušová, MDDr. Praha
Josef Kříž, MUDr. Mladá Boleslav
MILOSLAV KAŠPAR, MUDr. HAVLÍČKUV BROD
Martina Vaňová, MUDr Slopné 155
Marie Dolečková, MUDr. Ostrava
Jana Pokorná, MUDr Lysá nad Labem
Anna Mátlová, MUDr. Solenice
Ludmila Lázničková, MUDr. Brno
Stanislav Krysta, MUDr. Uherské Hradiště
Lenka Krystová, MUDr. Uherské Hradiště
Jiří Sztefek, MUDr. Havířov
Jana Kopřivová, MUDr. Příbram
Andrea Zakoutová, MUDr. Ostrava
Andrej Beran, MUDr. Praha
Lucie Kuchtová, MUDr Praha
Daniela Ďurďa Kluchová, MUDr. Ostrava
Martin Mareček, MDDr. Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Wezdenková, MUDr. Šumperk
Lucie Kuchtová , MUDr Praha
Libor Richter, MUDr Zlin
Filip Závada, MUDr ing Pribram
Tomáš Malkus, MUDr. Strančice
Jana Bednářová, MUDr. Praha
Jaroslav Pavlata, MUDr Hradec Králové
Martina Švecová, MUDr. Havlíčkův Brod
Tereza Feltoni Gurini, MUDr. Brno
Bohumila Rothová, MUDr. Brno
Simona Trtíková, MUDr. Brno
Jiří Záhlava, MUDr. Praha
Iveta Fárová, Mgr. Hodonin
Petr Víšek , MUDr Litomyšl
Vlasta Richterová, MUDr. Děčín
Dominika Benešová, MUDr. Mariánské Lázně
Jana Hornickova, MUDr. Praha
Martin Kučera, MUDr. Rychnov nad Kněžnou
Boris Živný , MUDr. Jesenice
Klára Peštová, MUDr. Jičín
Lenka Kneslová, MUDr. Brno
Jaya Gürlichová , MUDr. Praha
Milena Ostrovska, MUDr Sydney NSW
Barbora Mikulášová, MUDr. Tábor
Petr Toufar, MUDr. Třeboň
Vladimír Salášek, MUDr. Rohatec
Marián Glasnák, MUDr. Benešov
Irena Henzlová, MUDr. Brno
Lucie Žákovská, MUDr. Biskupice
Michaela Bodnarová, MUDr. Praha 6
Markéta Čížková, MUDr. Hradec Králivé
Markéta Čížková, MUDr. Hradec Králivé
Lenka Hájková, MUDr. Praha 9
Jan Šimůnek, MUDr. Brno
Oleg Michálek, MUDr. Milevsko
Anna Klikarová, MUDr. Hronov
Markéta Hanušová, MUDr Brno
Ondřej Růžek, MDDr. Domažlice
Olga Kadeřábková, MUDr. Plzeň
Milena Bäumlová, MUDr. Vrchlabí
Miloslava Hlaváčková, MUDr. Plzeň
Pavel Jánský, MUDr. Praha
Jiří Liška, MUDr., CSc. Plzeň
Marie Turoňová, MUDr. Opava
Monika Čandová, MUDr. Liberec
Eva Vanáčová, MUDr Pardubice
Soňa Vávrová , MUDr. Malacky
Marie Ládová, MUDr České Budějovice
Jakub Dobeš, MUDr. Pelhřimov
Marek Bydžovský, MUDr. Vratislavice nad Nisou
Miriam Němečková, MUDr. Brno
Petra Bahelková , MDDr., Ing., Ph.D. Plzeň
Erika Goetzová, MUDr. Benešov u Prahy
Blažena Svatošová, MUDr. Český Krumlov
Tereza Šnepová, MVDr. Ždírec 15
Ivona Kadlecová, MUDr. Popelín
Chrisa Šebová, MUDr. Praha
Tomas Vejrych, MUDr. Trutnov
Lucie Světláková, MUDr Brno
Petr Matušina, MVDr, MBA Lysá nad Labem
Pavlína Prokůpková, Mudr. Jindřichův Hradec
Jan Tišer, MUDr. Pardubice
Miroslav Hudáček, MUDr. Bratislava
Dana Pittlová, MUDr Beroun
Petr Šácha, MUDr.
Jan Váně, MUDr Třebíč
Marie Kulová, MUDr Planá
Ilona Kličková , MUDr Bílá Voda
Jan Voda, MUDr. PhD Vrchlabi
Petr Vostrý, MUDr. Čimelicw
igor Denisov, Mělník
Julie Děnisova, Mělník
Jana Klukavá, MUDr. Velká Hleďsebe
Ivana Zadrapova, MUDr Vsetin
Jaromír Svačina, MUDr Otice
Jan Luxemburk, MUDr. Poděbrady
Vladimír Svoboda, MUDr. Kájov
Bedřich Staňka, MUDr Olomouc
Jiří Karlík, MVDr. Česká Třebová
Pavel Bohaboj, MUDr. Zásmuky
Ondřej Šlehobr, MUDr. MBA. Kolín
Kateřina Pechová, MVDr. Malšice
Jan Závora, MUDr. Praha
Lenka Ottová, MUDr. Šumperk
Josef Střída, MUDr Karviná
Karel Janda, Mudr Česká Lípa
Aneta Marečková, MUDr. Přerov
René Kamrla, MUDr. Uherské Hradiště
Marta Adamová, MDDr. Deblín
Aneta Raidová, MUDr. Zlín
Jitka Drozdová, MVDr. Plzeň
Pavol Kmeť , MUDr. Děčín
Martina Janečková, MUDr. Jistebník nad Odrou
Adéla Drozdová, MUDr. Olomouc
Miluše Tejcová, MUDr. Jičín
Vojtěch Šustek, MUDr. Jičín
Petr Langer, Mudr. Bohumín
Růžena Juranová, MVDr. CSc. Veverská Bítýška
Antonín Zamykal, MUDr. Benešov nad Ploučnicí
Jan Tišer, MUDr Hradec Králové
Tomáš Havel, MUDr. Zbuzany
martin Konečný, mudr Karviná
Lenka Štěpánková, MUDr Ostrov
Klára Cingrošová, MUDr Praha
Jaroslav Štefek , Velká Biteš
Josef Dostál, MVDr. Velká Bystřice
Linda Bébarová, MUDr., Ph.D. Olomouc
Jaromil Gillár, MUDr Liberec
Kateřina Vašinová, MUDr. Praha 5
Jan Vačkoř, Mudr. Ostrava
Růžena Haliřová, Mudr Olomouc
Jana Culková, MUDr. Děčín
peter hajduk, MUDr praha
Jolana Hudečková, MUDr. Opava
Šárka Štádlerová, MUDr. Plzeň
Blanka Rychlíková, MUDr. Vsetín
Jan Šich, MUDr. Hradec Králové
Nikola Bárková , MUDr. Boskovice, Prostějov
Lucie Jurkovská, MUDr Praha
Martina Dlouhá, MUDr. Bohumín
Lea Hodinářová, MUDr. Brandýs nad Labem
Votrubová Jaroslava, MUDr. Praha
Tomáš Strnadel, MUDr., Ph.D Černošice
Petr Hamal, doc. MUDr., Ph.D. Olomouc
Marie Urbanová, MUDr. Český Krumlov
Jitka Šebestová, MUDr. Plzeň
Iva Janů, MUDr., Ph.D. Šumperk
Iva Nicol Kuncová, MUDr Blansko
Pavel Mudra, MUDr. Plzeň
Renata Urbanová, MUDr. Praha 4
Šárka Koumarová, MUDr. Kohoutov
Marie Šotová, MUDr. Klatovy
Jaroslav Verner, MUDr Praha
Marie Odstrčilová, MUDr. Přerov
Hynek Canibal, prim. MUDr. Karviná- Ráj
Marcela Uličná, MUDr. Praha 9 - Letňany
Zdenek Stepanek, MUDr Praha
Marek Halama, MVDr. Prostějov
Pavlína Turánek Knötigová, MVDr., Ph.D. Brno
Robert Franc, MUDr Hranice
Anna Zemanová, MUDr. Slavkov u Brna
Petr Platoš, MDDr. Frýdek-Místek
Kateřina Zaviačičová , MUDr. Hodonín
Ivana Valentová, MUDr. Pardubice
Zdeněk Mackerle, MUDr. Brno
Tomáš Janík, MUDr. Karlovy Vary
Pavla Kettnerová, MUDr. Kladno
Blanka Jáchymová, MUDr-stomatolog Černošice, Praha-západ
Vítězslav Novák, MUDr. Ostrava
Tomáš Kukucz, MDDr. Český Těšín
Regina Pelíšková, MUDr. Vodňany
Elen Bogoczová, MUDr Ostrava Vítkovice
Alexandra Kiš Pelíšková, MDDr. Vodňany
Tomáš Krekule, MUDr. Jičín
Marek Lipowski, MUDr. Karviná
Veronika Brandejsová, MUDr. Týniště nad Orlicí
Michaela Havlickova, MUDr. Praha 2
Štěpán Vojta, MUDr Plzeň
Tomas Kan, MUDr. Jesenice
Anna Růžková , MUDr Domažlice
Michaela Fajkusová, MVDr. Třebíč
Vít Dokoupil , MVDr Malá Lhota
Dagmar Tichá, MUDr Skřipel
Jiří Kincl, MUDr. Olomouc
Jana Vyoralová, MUDr Uherské Hradiště
Michal Grodza, MUDr. Příbor
Josef Veselý, MUDr Slavkov u Brna
Jan Halek, MUDr Olomouc
Libor Zaoral, Mudr. Jinačovice
Linda Kotrbová, MUDr. Praha 4
Markéta Hermanová , prof. MUDr., PhD. Brno
Zuzana Šnelerová, MUDr. Brno
Šárka Matoušková, MVDr. Ketkovice
Jiří Kadeřábek, MUDr. Říčany
Petra Kopecká, MUDr. Praha
Věra Sztuchlíková , MUDr. Kopřivnice
Irena Smolová, Mudr Plzeň
Vitezslav Mejzlík, Mudr Boskovice
Petr Máj, MUDr. Prosečnice
Dagmar Miffková, MUDr. Litoměřice
Jana Staněková, MUDr. Náměšť nad Oslavou
Miroslav Fris, MUDr. Ing. PhD. Vlašim
Petra Kašparová, MUDr. Havlíčkův Brod
Renata Pejchalova, MUDr. Jihlava
Jan Shon, MUDr. Český Krumlov
Pavla Nováková , MVDr. Tábor
Petr Lukeš, MUDr. Kunštát
Marek Škanta, MUDr. Kolinec
David Švestka, MVDr. Cervena Voda
Miroslava Švecová, MUDr. České Budějovice
Lenka Poláčková , MVDr. Litomyšl
Karel Kučera, MUDr. Ptice
Kateřina Zdařilová, MUDr. Šumperk
Pavel Andrš, MUDr. Olomouc
Jiří Štětina jun., MUDr. Praha
Nikola Lipowská, MUDr. Karviná
Miroslav Moráň, MUDr. Brno
Michal Sviták , MUDr. Karlovy Vary; Chotoviny
Petr Zeman, MVDr. Plzeň
Jana Veselá, MUDr. Brno
Ondřej Nýdl, Mudr. Karlovy Vary
Martin Uhlíř, MUDr. Hradec Králové
Helena Uhlířová, MUDr. Hradec Králové
David Komárek, MUDr Třemošnice
Martina Kovaříková, MUDr Jesenik
Miroslav Větr , Doc. MUDr. CSc Olomouc
Natalie Sibrimova, MUDr Praha
Zdeňka Růžičková, MUDr. Karlovy Vary
Mira Babiaková, MUDr. Praha
Daria Valentová, MUDr Brno
Pavel Trubelík, MUDr. Vsetín
Lada Švábová, MVDr. Broumov
Margaryta Akimova , Praha
Miluše Tejcová , MUDr. Jičín
Jan Hrbek, MUDr. Střelice
Michaela Volfová, MUDr. Opava
Lukáš Korbel, MUDr. Karlovy Vary
Zuzana Peterová, MUDr. Praha 7
Josef Dvořák , Mudr. Nýřany
Jiří Čarek, MVDr. Kácov
Barbora Škarková, MVDr. Skalsko
Marie Hospodkova, MUDr. Benešov
Monika Svrčková, MVDr. Benátky nad Jizerou
Tomáš Verner, Mudr Česká Lípa
Petr Mochow, MDDr. Praha
Zora Bártová, MUDr. Praha
Irena Kresová , MUDr Plzeň
Jaroslav Strnadel, MUDr. Brno
Pavel Barták, MUDr. Žatec
Milan Slapnička, MUDr České Budějovice
Zuzana Polednová, MUDr. Olomouc
Marie Štefanová, MUDr. Praha
Michal Herman, MDDr. Brno
Ilona Pavlova, MUDr. Basilej
Jakub Jelínek, MUDr. Plzeň
Matějková Martina, MUDr. Ostrava
Jana Bokorová, Mudr. Drnholec
Martin Novák, MUDr. Šumperk
Martin Lamm , MUDr. Praha
Petr procházka, mvdr všejany
Petra Homérová, MUDr. Praha 6
Ivana Hilliová, MUDr. Praha
Jan Bartoněk, MVDr. Poděbrady
Dita Šteflová , MUDr. Třebíč
Josef Kubinek, MUDr Rynoltice 219
Martina Mudrová Reichová, MgA. Plzeň
Jiřina Kočí, MUDr Dolní Újezd u Litomyšle
Veronika Horanova, MUDr. České Budějovice
Petr Zdařil, Šumperk
Marcela Křížová Křížová, MUDr. Zlín
Jana Vašinová , MUDr. Brno
Michael Kučera, MUDr. Karlovy Vary
Adéla Vyleťalová, MUDr. Rohovládova Bělá
Eva Kronusová, MDDr. Plzeň
Markéta Kottová, MUDr. Třemošná
Alena Roubalová, MUDr. Plzeň
Jitka Vok, MUDr. Teplice
Petr Patka, MVDr. Brno
Jiří Mužík , Mudr. Třebíč
Kateřina Mlčàková, MUDr. Olomouc
Monika Mrázková, MUDr Ostrava
Eva Uličná, MUDr. Olomouc
Zdenka Hudcová, MUDr. Horoměřice
Sabina Moravcova, Praha 8
Kateřina Bláhová, MUDr. Šumperk
Miloš Kopecký , MUDr. Plzeň
Simona Smetanová, MUDr Hluboká nad Vltavou
Dagmar Salajová, MUDr. Trutnov
Marie Kubešová, MUDr. Praha 6
Martina Jeníková, MUDr. Varnsdorf
František Zeman, MUDr. Litomyšl
Martina Jerová, MVDr Horní Branná
Maria Stránská, MUDr. Olomouc
Blazena Janyskova, MUDR Novy Jicin
Gabriela Kadrnková Pitrová , MUDr. Praha
Monika Janouškovcová, MUDr. Ostrava
Olga Beranová, MUDr. Lund
Věra Jelínková, MUDr Brno, Jundrov
Jana Mathonová, MUDr. Kojetín
Tereza Hodycová, MUDr. Lysá nad Labem
Marcel Milerski, MUDr. Těrlicko
Martin Stárek, MUDr Ceske Budejovice
Tomáš Hraško, MUDr. Praha
Blanka Filipová, MUDr. Opočno
Petr Eliáš, MUDr. Hradec králové
Eleni Bodnárová, MUDr. Jeseník
Petra Valenčíková, MUDr. Brno
Jana Jadrná, MUDr. Červenka
Jonas Salk, MUDr. La Jolla
Jaroslav Kratochvíl, MUDr. České Budějovice
Milan Pospíšil, MUDr. Chrudim
Hana Maťašovská, MUDr. Plzeň
Anna Purdeková, MUDr. - dôchodkyňa Bratislava
Kristýna Pravdová, MUDr Opava
Eva Moutelíková, MVDr Cerhovice - Cerhovice
Michal Mára, prof. MUDr. CSc. Praha, Gyn.-Por.Klinika 1.LF UK a VFN
Zdenek Srna, MUDr Brno
Michaela FORMÁNKOVÁ, MUDr. Lety
Veronika Šimonová, MUDr. Mladá Boleslav
Jan Machač, MUDr. Boskovice
Josef Čikl, MUDr. Šumperk
Kateřina Kožená, MDDr. Trebechovice pod Orebem
Lukáš Javorský, MUDr. Nové Město nad Metují
Tomáš Strnad, MUDr. Vsetín
Jiří Berka, MUDr. Šumperk
Martina Musilová, MVDr. Svitavy
Jiří Michl, MUDr Mělník
Michaela Cázerová , MUDr. Šternberk
Aleš Rosenbaum, MUDr. Usti nad Labem
Jana Pašková, MVDr Trnová
Pavel Skalický, MUDr., Ph.D. Olomouc
Veronika Marešová, MUDr. Mladá Boleslav
Šárka Kožínová, MUDr. Velké Číčovice
Alexandra Fantová, MDDr. Hradec Králové
Monika Provaznikova, MUDr. Regensburg
Vladimír Poutník, MVDr. Korouhev
Martin Skirčák, MUDr. Plavno
Miloš Prcúch, MUDr. Ústí nad Labem
Zuzana Šmídová, Mudr. Hrádek n.Nisou
Simona Venclíková, MUDr. Brno
Vladimír Trojan, MUDr. Praha 4
Tomáš Beneš, MUDr. Olomouc
Petr Hrazdira, Mudr. Brno
Aleš Čech, MUDr. Teplice
Michal Schmalz, MUDr. Litovel
Karolina Tekelikova, MUDr. Ostrov
Alžběta Válková, MUDr. Klatovy
Zhanna Baklushina, Praha
Eliška Hostinská, MUDr. Olomouc
Danuše Petrová, MUDr Praha
Dana Čechová, MUDr. Teplice
Tereza Hynková, MUDr. Praha
RADEK TOMČÍK, MUDr. RAKOVNÍK
Renata Parůžková, MUDr. Pardubice
Miroslav Gregor , MUDr, PH. D. Chrudim
Klára Kadičová, MUDr Kaplice
Ludmila Spíchalová, Mudr Moravská Třebová
Alexander Kropáč, MUDr Praha
Pavel Kocanda, MVDr. Žďár nad Sázavou
Milena Dolejšová, MUDr., Ph.D. Plzeň
Kateřina Javorková, MUDr. Litvínov
Dušan Sladkovský, MUDr. Ostrava
Blanka Ludvová, MUDr. Vsetín
Dagmar Kubínková, MUDr. Praha 10
Ivana Andrejčuková, MUDr. Olomouc
Dana Bartošová, MUDr. Český Krumlov
Jitka Pumprlová, MDDr Poděbrady
Martina Kupková, MUDr. Staříč
Kamil Ostrý, MUDr Ústí nad Labem
Marie Kobercová, MUDr. Praha
Zdeněk Preclík, MUDr. Roztoky
Jana Vyčítalová, MUDr. Rýmařov
Helena Ghazalová, MUDr. Lubenec
Řehoř House , MUDr Borová Lada - Knížecí Pláně
Martina Kolářová, MVDr. Hradec Králové
Ervin Idris Beshir, Mudr, psychoterapeut Zdice
Blanka Šaňková, MUDr. zubní lékařka Počenice-Tetětice
Ferdinand Pytlík, MuDr. Královo Pole u Brna
Eva Hadravská, MUDr Plzeň
Lenka Kunovská , MUDr. Přerov
Karel Hanousek, MUDr. Karlovy Vary
Filip Mariaš, Mudr Klatovy
Helena Kupková, MUDr. Kladno
Dora Kovandová, MUDr. Praha 6
Hana Váňová, MUDr. Litovel
Tomáš Sochor, MUDr Písek
Monika Hušková , MUDr. Plzeň
Michal Fric, MUDr. Praha
Jiří Macek, MUDr. Praha
Daniela Výborná, MUDr České Budějovice
Dagmar Huczalová, MUDr., Ph.D. Brno
Milana Bartoňová, MUDr. Olomouc
Helena Hájková, MUDr. Brno
Karel Závodský, MUDr. České Budějovice
Martin Renda, MVDr. Zlín
Soňa Hüttnerová, MUDr. České Budějovice
Jan Havlíček, MUDr. Praha
Iva Nevímová, MUDr. Nové Strašecí
Lenka Vitnerova, MUDr. Beroun
Bohumil Nevím, MUDr. Nové Strašecí
Jaroslav Pišvejc, Mudr Frantiskovy lázně
Martin Holý, MUDr. České Budějovice
Sylva Hotárková, MUDr. Brno
Lucie Neškrabalová, MUDr Hradec Králové
Miroslav Mauci, MUDr. Hustopeče nad Bečvou
Petra Novotná, MUDr. Olomouc
Jiří Závodský, MUDr Zwickau
Helena Hájková , Mudr. Bílovice nad Svitavou
Emil Berta, MUDr., Ph.D. Olomouc
Hana Havlová, MUDr. Litoměřice
Aleš Sládek , MUDr Frýdlant nad Ostravicí
Sarka Cerna, MUDr. Praha
Zdenka Kotačková, MUDr Hrubčice
Ingrid Špaková, MUDr. Praha 5
František Kolínský, MUDr. Praha
Marie Kodysová, MUDr. Třešť
Milan Hýbl, MUDr Náchod
Anna Záveská, MUDr. Česká Třebová
Alena Šmídová, MDDr. Brno
Monika Kaňovská, MDDr. Brno-střed
Alexandrina Micu, Humpolec
Zuzana Šnajdaufová, MUDr. Praha
Veronika Mrvová, MUDr. Pardubice
Štěpán Vencl, MVDr. Pardubice
Martina Šarová, MUDr. Zeleneč
Šárka Čurlejová, Belkovice
Miloslav Studynka, MUDr. Hustopeče
Helena Tesarova, MUDr. Šumperk
Stanislav Rössler, MUDr Olomouc
Miloslava Jeníčková, MUDr Hrochův Týnec
František Smetka, MUDr. Zlín
Marcela Růzhová , MUDr Praha
Julie Hollmannová , Mudr. Jablonec nad Nisou
Jana Raiser, MUDr. Brno
Jana Zítková, MUDr Klatovy
Renata Živná, MUDr. Jesenice
Júlia Rizmanová, MUDr. Ostrava
Tomáš Karas, MUDr. Příbram
Karel Beneš, MUDr Příbram
Kateřina Gerlová, MDDr. Kutná Hora
Kamil Tupý, MUDr. Ing. Mgr. Ústí nad Labem
Eva Preclíková, MUDr. Horoměřice
Lucie Pokorná, MUDr. Všetaty
Jan Vojta , MVDr Blížejov
Richard Zachoval, MUDr. Jičín
Natália Erneková, MVDr. Nedachlebice
Lucie Ľubušká, MUDr. Olomouc
Vasyl Marovdi, MUDr Malacky
JIŘÍ Žák, MUDr. PRAHA 1
Dana Vorlíčková, MUDr. Praha
Kateřina Mlčochová , MUDR. Praha
František Gryc, MUDr. Olomouc
Jana Teslíková, MUDr. Bojnice
Antonín Pučálka, MUDr. BRNO
Věra Svobodová, MUDr Cheb
Lucie Petrová, MUDr. Doubravník
Zdeňka Kafková, MUDr Brno
Radka Průšová,
Lada Štalzerová , MDDr. Liberec
Viktoria Shmadiuk , MUDr Praha
Rimma Avdeeva, Avdeeva Praha-1
Klára Milotová, MUDr. Praha 3
Jaroslav Soltesz, Pardubice
Barbora Hlotanova, Mgr. Sokolov
Ivana Justová, MDDr. Plzeň
Radko Pondělíček, MUDr Praha 5 - Smíchov
Jana Řezníčková, MUDr. Chomutov
Helena Ježíková, MUDR. Přerov
Radovan Pavlík, MUDr. Sedlčany
Petr Dostál, MUDr. Vrbátky
Roman Zahora, MUDr. Terezín
Lucie Dvořáková , MUDr. Plzeň
Monika Záhorová, MUDr. Litoměřice
Andrea Málková, MUDr. Brno
Petra Málková, MUDr. Brno
Nelly Knápková, MUDr. Brno
Milada Hurtíková, MUDr. Holešov
eliška Jugová, MUDr. Brno
Lucie Šnyrychová, MUDr.MVDr. Náměšť Na Hané
Iva Sojkova, MUDr. Schwarzenberg
Jiří Lešovský, MUDr. Praha
Petra Hübnerová, MUDr. Brno
Martina Bojková , MUDr. Ostrava
Andrzej Bardoň, MUDr. Ropice
Martin Dobiáš, MUDr., Ph.D. Střeň 9
Soňa Molová, MDDr. Praha
Martin Šnajdauf, MUDr. Praha
Libuše Weissová, MUDr. Hradec Králové
Pavla Kalousková, MUDr. Červená Voda
Hana Smítková, MUDr. Teplice
Daniela Fischbacher- Morstadt, MUDr Praha
Josef Szűcs, MUDr. Návsí
Martina Černá, MUDR. Praha
Petr Paszek, MUDr. Český Těšín
Petr Hlavatý, MUDr. Klínec
Petr Kudrna, MUDr. Jeseník
Gabriela Davidová, MUDr. České Budějovice
Alžběta Pluhařová, MUDr. Liberec
Pavlína Nováčková , MUDr. Cheb
Karla Hrušová, MUDr. Ostrava
Hana Havlová, MUDr. Pardubice Nemošice
Radim Skalka, MUDr. Ostrava
Ludmila Černá, MUDr Praha 9
Radek Zapletal, MVDr. Holešov
Hana Bořecká, MUDr. Bílovice nad Svitavou
Ivan Blažek, MUDr. Třebíč
Ludmila Bendova, Mudr Praha 6
Renata Viktorová , MDDr. Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Vojtěch Tlustý, MUDr. Nový Jičín
Jarmila Kubíková, MUDr.; APRN Olomouc; Deerfield Beach (USA)
Ivo Hanousek, MUDr. Karlovy Vary
Adriana Albertová, MUDr. Horní Stropnice
Karel Hanousek, MUDr. Karlovy Vary
Kateřina Hanousková, MUDr. Karlovy Vary
Pavla Žáková, MUDr. České Budějovice
David Žák, MUDr. České Budějovice
Linda Janovská, MUDr. Přibram
Jakub Vykypěl, Mudr Policka
Olga Seiter, MUDr. Praha
Kateřina Ulybinová, MUDr. Ledeč Nad Sázavou
Pavel Jeremiáš, MUDr. Plzeň 23
Ladislav Pazdera, MUDr Rychnov nad Kněžnou
Marie Špatná, MUDr. Slavkov u Brna
Kateřina Moráňová, MUDr. Brno
Roman Hrdina, MUDr. Znojmo
Eva Špatná, MUDr. Slavkov u Brna
František Juráň, MUDr. Hranice
Klara Cerna , MUDr. Brno
Zuzana Konopková, MUDr. Praha
Bohdan Lukáč, MUDr. Český Krumlov
Lucie Kumpoštová, MUDr. Česká Třebová
Teresa Gentileová , MUDr Příbram
Eva Lukáčová, MUDr. Český Krumlov
Pavel Kubica, MUDr. Olomouc
Marie Janovská, MUDr. Roudnice nad Labem
Jan Komárek, MUDr. Brno
Pavla Zajíčková, MUDr. Pardubice
Zdeněk Faldyna, MUDr. Olomouc
Radmila Pekařová, Mudr. Český Krumlov
Barbora Králová, MUDr. Nová Ves
Kamila Zarzycká, MUDr. Karviná
Božena Kopecká, MUDr Šumperk
Michal Poláček, MUDr. Ostrava
Karolina Šotová, MDDr. Klatovy
Linda Večerková, MUDr. Brno 2
Marie Hálová, MUDr. Cheb
Ivo Němec, MUDr. Hradec u Stoda
Tomáš Adámek, MUDr. MVDr. Horoušánky
Magda Halamová, MUDr Šumperk
Vít Holý, MVDr Bolatice Borová
Tomáš Moučka, MUDr. Praha
Zdeněk Kaplan , MUDr. Ph.D. Brno
Petr Jenka, MUDr. Praha 6
Ondřej Adamec, MUDr. Hradec Králové
Marcela Gregůrková, MUDr. Beroun
Martina Králová, MUDr. Čáslav
Zuzana Čajková, MUDr. Nový Malín
Vít Čajka, MUDr. Nový Malín
Michal Otava, MUDr. MDDr. Brno
Otakar Gabriel, MUDr. Jinočany
Veronika Musalkova, MVDr. Nový Jáchymov
Miloš Golian, MUDr. Prostějov 1
Roman Musálek, MVDr. Nový Jáchymov
Andrea Doneva, MUDr. Praha
David Smutný, MUDr. Ústí nad Labem 11
Tamara Jurajdová, MUDr. Blansko
Vladimír Navrátil, MUDr. Blansko
Miroslav Ambrož, MUDr. Nýřany
Alena Nerudová, MUDr. České Budějovice
Vladimír Gregor, MUDr. Strážnice
Katerina Chalouokova, Mudr Praha
Petra Bystroňová, MUDr. Ostrava
Lucie Fialová, MUDr. Praha 6
Kateřina Baziková, MUDr Praha
Daniel Haltuch, MUDr. Liberec
Alexandra Pazdirkova, MUDr. Brno
Petr Zápařka, MUDr Ostrava
Helena Laurinová, Smrzovka
Olga Hollá, MUDr. Nový Jičín
Jan Král, MVDr. Kdyně
Evžen Hovorka , MUDr Olomouc
Zdeněk Kudlička, MUDr. Studénka
Pavlína Hošková , MUDR. Plzeň
Jana Pastorová, MUDr. Frýdek-Místek
Karel Filip, MUDr. Teplice
Josef Novotny, MUDr Hradec Kralove
Veronika Kupská, MUDr. Brno
Renata Plzáková, MUDr. Vejprnice
Richard Vanko, MUDr Praha
Jarmila Kudová, MUDr. Zruc - Senec
Klára Korčiánová , Mudr. Habrovany
Matěj Šebesta, Mudr. Ostrava - Polanka nad Odrou
Magdaléna Holendová, MUDr. Pardubice
Ina Hoppe, MUDr Mariánské Lázně
Hana Štroblová, MUDr. Brno 16
Ludmila Kopecká, MUDr Lubná 44
Linda Maráková, MUDr. Šumperk
Petr Volný, MUDr. Ostrava
Marcela Linhartova, MUDr Praha, Mařenice,
Robert Cikhardt, MUDr. Karlovy Vary
Zuzana Skácelíková, MUDr. Ostrava
Kateřina Linhartová, MUDr, PhD Plzeň
Renáta Sluková, MUDr. Praha
Dana Horáková, MUDr. Teplice
Kateřina Bienová, MUDr. Dobruška
Petr Papoušek, MUDr. Jilemnice
Martina Lišková , MUDr Příbram
Richard Suda, MUDr. Klatovy
Jiří Badal, MUDr. Františkovy Lázně
Nina Badalová, MUDr. Františkovy Lazne
Marie Zavřelová, MDDr. Pardubice
Barbora Bertová, MUDr. Olomouc
Daniela Kučerová, MUDr. Cheb
Renata Dvořáková , MDDr. Praha
Martin Florian, MUDr. Rakovník
Jiří Štěpán, MUDr. Hradec Králové
Kateřina Šinclová, MUDr. Mohelnice
Jakub Vykypěl, Mudr Května
Brigita Bujnovská, MUDr Hradec nad Moravicí
Dagmar Tomečková, MUDr. Kroměříž
Magdalena Maxiánová, Mudr Vlašim
Petr Kašpar, MUDr Hořice
Jiřina Procházková, MUDr. Brno
Mário Jurovčík, MUDr. Púchov
Ivana Altová, MUDr Praha
Michal Plavjaník, MUDr. Třebíč
Magdalena Norová, MUDr. Zlín
Jitka Norová, MUDr. Zlín
Renata Neumanová , MUDr. Brno
Lukáš Freiberger, MUDr.,MDDr. České Budějovice
Ilona Havlíková, MUDr. Olomouc
Natália Palečková , MUDr. Klatovy
Semír Debs, MUDr. Znojmo
Michal Vrátný , MUDr. Ostrava
Jana Hlavsová, MUDr.Mgr Rychvald
Libor Kopačík, Ing Jablonec nad Nisou
Eva Šimková, MVDr. Těchonín
Monika Mrázková, MUDr. Ostrava
Ján Debre, MUDr, Ph.D. Zabreh
Petr Tůma, MUDr. Zlín
Šárka Lukešová, MUDr. Ph.D. Náchod
jiří Šabrata, MUDr. Ostrava-Heřmanice
Romana Bobkova, PharmDr TEplice
Rostislav Švub, MUDr. Ostrava
Beáta Tomášková, MUDr. Praha
Halina Krzyžanková, MUDr. Písek u Jablunkova
Václav Havel, MUDr. Plzeň
Tomáš Talanda, MUDr. Vsetín
Renata Kolářová, MUDr. Náchod
Ivana Soukupová, MUDr. Nýřany
Ivana Rutarová, MUDr. Třebíč
Pavel Bartoň, MUDr. Šumperk
Marek Brumla, MUDr. Třebíč
Františka Chovančíková, MUDr Kunčice pod Ondřejníkem 351
Eva Mařádková, MUDr. Šenov
Milena Jeřábková, MUDr. PLUMLOV
Jan Kolář, MUDr. Náchod
Kateřina Nováková, MVDr. Kovářov
Andrea Marcikova Vitkovska , MUDr Kroměříž
Dagmar Dohnalová, MUDr. Olomouc
Jaromír Hejl, MUDr., CSc. Brno
Beáta Lorencová, MUDr. Pardubice
Jiří Hvězda, MUDr. Jičín - Valdické Předměstí
Josef Chovančík, MUDr Kunčice pod Ondřejníkem
Beáta Kubů, MUDr. Strakonice
Miroslav Pek, MUDr. Pchery
Markéta Paarová, MUDr. Choceň
Adam Hermuth, MUDr. Praha
Sylvie Hlaváčová, MUDr. Brno
Petra Malá, MUDr. Zábřeh
Martina Kormundova, MUDr. Jaroměř
Martina Koutná , MUDr. Březno
Miloš Mejstřík, MUDr. Liberec
Veronika Vašaničova , Mudr. Nový Jičín
Helena Janská, MUDr Brno
Andrea Steriovský, MUDr. Ph.d. Olomouc
Martina Chalupová, MDDr. Třebíč
Daniel Ryška, MUDr Havirov
Jan Kulda, MUDr. Plzeň
Vilma Ovčarová, MUDr Praha 3
Soňa Peková, MUDr. Ph.D. Pchery
Tibor Pipas, MUDr. Tornaľa
Libor Bauer, MUDr. Praha
Milada Štolfová, MUDr. Praha
Alice Poláčková, MUDr. Brno
Václav Gruber, st., MUDr. Stod
Zdeňka Králová, Mudr Praha
Petra Chvátalová, Mudr. Jihlava
Simona Kubíčková, MUDr. Brno
Pavlína Vávrová, Mudr. Praha
Milan Vaculik, MUDr. Ostrava
JIří Boleslav, MUDr. Kladno
Olga Kršková, MUDr. Brno
Daniel Kozák, MUDr. Ostrava
Jaroslava Jelínková, MUDr. Pardubice
Václav Gruber, MUDr. Stod
Tomáš Talanda, MUDr. Vsetín
Morávek Milan, MUDr Hradec Králové
Jan Drašnar, MUDr. Mgr. Praha
Ludmila Hůrková, MUDr. Mariánské Lázně
Pavla Říhová, MVDr. Jankov
Vladimír Brada, MUDr. Ostrava - Zábřeh
Eva Houžvičková, MUDr. Praha
Alexandra Pazdírková, MUDR. Brno
Petr Šizling, MUDr. Chomutov
Tomáš Husa, MUDr. Vsetín
Jitka Dorovská , MUDr. Ostrava
Radomír Vala, MUDr. Vsetín
Iveta Štefanová, MUDr Prachatice
Alice Gelnarová, MUDr. Deblín
Barbora Šimková, MDDr. Petřvald 1-Petřvald
Jana Kučerová, MVDr. Bad Kissingen
Radoslav Čičala, MUDr. Havířov
Irena Hojgrová, MUDr Jeseník
Alexandra Novotná, MUDr. Praha
Jana Krtičková, MUDr. Jilemnice
Petra Vojáčková, MUDr. Třebíč
Oldřich Dobeš, MUDr. Lipina
Barbora Škarková, MVDr. Skalsko
Monika Svrčková, MVDr. Skalsko
Petr Vysloužil, MUDr. Uherské Hradiště
Martin Piperek, MUDr., Mgr. Ostrava 2
Petr Bouzek, MUDr. Praha
Veronika Laštovičková, MUDr. Malé Přílepy
Aleš Erban, MuDr. Pisek
Ivana Mašková, MUDr. Jilemnice
Petr Švenda , MUDr. Zlín
Zbyněk Sekyra, MUDr. Šumperk
David Macháč, MDDr. Horní Lideč
Dita Havlíková, MUDr. Litoměřice, Lovosice
Petr Hluštík, Prof. MUDr. Ing. PhD Olomouc
Martin Štěpánek, MUDr. Brno
Stanislav Máca, MUDr. Rýmařov
HELENA ŠANOVCOVÁ , MUDr. Přerov
Michal Kobliha, MUDr. Vsetín
Josef Jakubík, MUDr. Zlaté Hory
Eva Štěpánková, MUDr. Brno
Luděk Skalický, MDDr. Brno
Adam Houska , MUDr. Praha
Veronika Chrpová, MVDr. Ing. Ph.D. Rostoklaty 92
Pavla Hněvsová , MUDr Praha
Alena Gruberová, MUDr. Stod
Todor Kelpenčev, MUDr. Jihlava
Daniel Demut, MUDr. Semily
Dana Šišková, MUDr. Průhonice
Jindřich Polanský, MUDr. Písek
Karin Hollá, MUDr. Bílovice nad Svitavou
Ludmila OLOSOVA, Mudr. Nový Jičín
Naděžda Sůrová, MUDr. Praha
Lukáš Mráka, MUDr. Turnov
Lucie Barošová, MUDr. Boskovice
Peter Novák, MDDr. Litomyšl-město
Adela Blaškova, MUDr Bratislava
Kateřina Nechvátalová, MUDr. Lázně Bohdaneč
Eva Sedláčková, MUDr. Benešov
Zdislava Tělupilová, MUDr. Vizovice
Petr Schleiss, MUDr. Plzeň
Simona Bělinová, MUDr. Plzeň
Ivan Erben, MUDr. Kolin
Jan Šnajdr, MUDr. Klatovy
PETER SAMEK, MUDr PRAHA
Hana Krupicová, MUDr. Brno
Jana Dvořáková, MUDr. Olomouc
Soňa Hájková, MUDr. Zvole u Prahy
Ivo Raška, MUDr. Valašské Klobouky
Michal Roučka, MVDr. Vacov - Vlkonice
Radim Špaček, MUDr. Třinec
Kateřina Stubblefield, MUDr. Praha
Marcela Beldíková, MUDr. Praha 5
Miriam Charvátová, MUDr. Praha 10
Kristina Fialová, Dr., CSc Liberec 15
Petr Engel, MUDr. Písek
Jiří Michl, MUDr Mělník
Andrea Strýčková, MUDr. Kyjov
Richard Strýček, MUDr. Kyjov
Eva Luskačová, MUDr. et MDDr. Brno
Barbora Nathanská, MUDr. Plzeň
zuzana Cariková, MUDr. Klatovy
Eva Luskačová, MUDr. et MDDr. Brno
Jarmila Lišková, MUDr. Plzeň
Yvetta Stavařová, MUDr Zlin
Petr Mach, MUDr. Turnov
Vítězslav Novák, MUDr. Ostrava 1
Lucia Hrnčířová, MUDr. Nový Hrádek
Tomáš Hrnčíř, MUDr., PhD. Nový Hrádek
Jitka Macúchová, MUDr Černíkov
Dagmar Petrmichlová, MUDr. Klatovy
Jan Vileta, MUDr Plzeň
Lenka Rožková, MDDR. Veselíčko
Eva Hošnová, MUDr. Veverská Bítýška
Tomáš Klejma, MUDr. Kostelec nad Orlicí
Milan Bílý, MUDr. Havířov
Aleš Mlýnek , MUDr. Zlín
Hana Seveldová, MUDr Hlub
Petr Anděl, MUDr., pH.D. Kopřivnice
Zuzana Rosenbaumová, MUDr. Ústí nad Labem - Krásné Březno
Magdalena Kozlovská, MUDr Mariánské Lázně
Čestmír Mázl, Mudr. Poděbrady
Hana Srpova, MUDr. Klatovy
Kristýna Minářová, MUDr Česká Ves
Beata Janoušková, MUDr. Zlín
Magdalena Kozlovská, MUDr Mariánské Lázně
Petr Blecha, MUDr. Rokycany
Jiří Hofmann, MUDr. Otovice
Hana Hladká, MUDr. Eroum
Miroslav HOLUB, MUDr. Semily 1
Jana Gurná, MUDr. Ostrava
Jiří Gradwohl, MUDr. Šternberk
Jaromír Zouhar, MUDr Olomouc
Ladislav Mašek, MUDr. Praha
Kamila Lukavská, MUDr. Praha 5
Jiřī Martinů, Mudr. Nové Město nad Metují
Kamila Lukavská, MUDr. Praha 5
Vítězslav Juřica, MUDr. Valašské Meziříčí
Pavel Šmehlík, MUDr. Ostrava
Leona Havlová, MUDr. Třinec
Vladimir Forman, MUDr. Praha
Tatiana Adámusová, MUDr. Frýdek-Místek
Hana Švachová, MUDr. Hranice
Bohuslav Machaň, MUDr. Prostějov
Jiří Dort, Doc. MUDr. Ph.D. Plzeň
Miloslav Kaiser, MUDr. Jirkov 1
Kristýna Pravdová, MUDr. Opava
Zdeněk Zvoníček, MUDr. Praha
Petr Švec, MUDr. Plzeň
Tomáš Výška, MUDr Brno
Helena Hůlková, MUDr. , Ph.D. Praha
Blanka Šefrová , MUDr. Železný Brod
Alžběta Benická, MUDr. Olomouc
Irma Výšková , MUDr. Kuřim
Jiří Doležal, MUDr. Česká Třebová
Josef Veselý, MUDr Vyškov
Jaromíra Prokešová, MUDr Mělník
Patrik Valenta, MUDr. Havířov
Kateřina Fabichová, MUDr Teplice
Rodion Schwarz, MUDr. Roztoky
Pavel Hudec, MUDr. Praha
David Habart, MUDr PhD Praha
Dagmar Krejčová, MUDr. Kuřim
Jiřina Dostálová, Klimkovice
Jiří Homolka, MUDr. Merklín
Josef Patera, MUDr., CSc. Brno
Iva Tylečková, MUDr. Cheb
Nikola Svobodová, MUDr. Brno
Michala Karkanová, MUDr., Ph.D. Brno
Hana Jelínková, MUDr Písek
Eva Mecová, MUDr. Brno
Lucie Matoušková , MDDr. Rychnov nad Kněžnou
Karel Smetana, MUDr. Plzeň
Pavla Korandová, MUDr. Plzeň
Veronika Dobiášová, MUDr. Most
Veronika Dobiášová, MUDr. Most
Jana Veselá, MUDr Slavkov u Brna
Jiří Švanda, MUDr. Dolní Dunajovice
Dita Kučerová, MUDr. Hradec Králové 9
Václav Pluhař , MUDr. Rychnov u Jablonce nad Nisou
Petr Švec, MUDr. Plzeň
Vladimír Pančocha, MUDr. Brno
Vladěna Stehlíková, MUDr. Úvaly
Martin Mejstřík, MUDr. Liberec
Jana Holinková, MUDr Havířov
Michal Pauler, MUDr. Havířov
Hana Skočdopolová, MUDr. Praha
Alena Černeková, MUDr. Kyjov
Marta Strejcová, MUDr. Trhové Sviny
Blanka Svobodová, MUDr. Prostějov
Tomáš Canibal, MUDr. Karviná
Iveta Melíšková, MUDr.
Olga Zajícová, MUDr. Jilemnice
Iveta Chmielová, MUDr. Olomouc
Lumír Mitáček, MUDr. Turnov
ivana habeltová, mudr litoměřice
Jana Bednářová, MUDr. et MDDr. Vysoká nad Labem
Yvetta Zemanová, MUDr. České Budějovice
Stanislava Šedá, MUDr. Brno
Jaroslav Kernal, MVDr Most
Olga Kršková, MUDr. Brno
Marie Bricard, MUDr Chatou, Francie

signatáři – podporovatelé (strana 1)

jméno, příjmení, titul město
Petr Zemánek, Praha
Kamil Zelený, Mnichovo Hradiště
Arnošt Hrčala, Prostějov
Johana Zedníčková, Praha
Anna Černá, Ing. Kladno
Jan Zahradník, Kolín
Sáva Klobušická, Turnov
Martina Černá, BcA. Liberec
Pavla Vojáčková, Liberec
Veronika Pinčková, Liberec
Hana Alfredová, Ing. Praha 4
Michaela Psotová, Mgr. Liberec
Eva Marková, Mgr. Teplice nad Metují
Iva Šrámková, Sezemice
Jana Najmanová, Turnov
Miroslava Macháčková, Mgr. Turnov
Radmila Koucká, Turnov
Zuzana Fantová, DiS. Desná
Jan Betko, Třeboň
Petr Stránský, Ing. Mělník
Elena Brabcová, Praha
Hana Brodníčková Brodníčková, Mgr. Karviná
Petra Brožová, Turnov
Libuše Lechovičová Lechovičová, Ostrava
Veronika Vidláková, Vlašim
Blanka Nováková, Bílina
Petra Doleželová, Mgr. Ostrava
Daniela Dolejsova, Praha
vladimira marconkova, bochor
Jiří Fešar, Prerov
Petra Válková, Brno
Jan Novák, České Budějovice
Romana Veselkova, Bc. Cheb
Petra Kinčlová, Ing. Kopidlno
Jana Janěková, Praha
Zdeňka Medřická, Praha
Hana Svědíková, Liberec
Barbora Zudová, Ing Třešť
Kateřina Pešková, Praha 6
Kateřina Ondřejková, Mgr. Nové Město na Moravě
Pavel Krajhanzl, Pardubice
Petra Krausová, Bílina
Aleš Chejnovský, Milevsko
Pavel Červený, Hradec Králové
Sladká Daniella Gregor, Bc. Praha
Vlastimil Saňák, Slavičín
Martin Resl, Praha 15
Alex Karo, Praha
Martina Stoklasova, Praha
Jana Habelová, Praha
Dita Skřivánková, Semice
Martin Štefka, Zbýšov
Katerina Sofie Benešová , DiS Svitavy
JIŘINA PROUZOVÁ, Praha 10
Lukáš Vovsík, Ing. Bc. Praha
Radka Manáková, Mgr. Teplice
Ladislav Koryťák, Ing. Jeseník
Karla Maříková, Ostrov
Pavel Dvořák , Ostrava
Hana Křivanová, Hradec Králové
Kamila Strnadová, Brno
Tomas Seidl, Ing. Most
Vladimír Mlčoch, Olomouc
Michal Janošec, Brušperk
Lenka Zuščíková, Olomouc
Miluše Psotová, Mgr. Opava
Edita Reinoldová, Neznašov
Simona Rounová, Mgr. Praha
Miroslav Tumpach, Jindřichovice (okr. Sokolov)
Martin Louček, Koleč
Vlastimil Černý, Roztoky
Petr Chaloupka, Osvětimany
Pavel Kodýtek, ing. Planá
Aleš Adámek, Ing Brno
Dagmar Pospíšilová, Mgr. Hradec Králové 9
Petra Julie Tichá, PharmDr. Nové Město nad Metují
Roman Owczarzy, Karviná
Petr Navrátil, Žďár nad Sázavou
Zdeněk Dvořák, Libišany
Martina Resl Skaličanová, Ing. Praha 10
Marie Černochová, Chabařovice
Jan Horák, Bc. Králův Dvůr
Linda Růžičkov, Ing Velvarx
Jan Šmíd, PRAHA10
Lenka Papík Gonsiorová, Frýdek-Místek
Radovan Psota, Opava
Vladimír Kos, Ing. Mratín
Vlastimil Miler, Praha 8 Karlín
Michal Tanistra, Pan Ostrava
Danuta Owczarzyová, Karviná
Soňa Červencová, Horní Slavkov
Alena Haasová, Nová Paka
Eva Linhartova, Lanskroun
Eva Přívratská, Pardubice
Ladislava Chaloupková, Bc. Osvětimany
Filip Vojáček, Háj u Duchcova
Milan Prokeš, Brno
Vladislava Vrbová, Pani Jirkov
Zdeněk Klouda, Mgr. Čáslav
Pavel Sedlak, Praha
Miroslava Kombrzová, Město Touškov
František Kratina, Moravský Beroun
Radka Kořánová, Plzeň
Zuzana Beránková, Mgr. Ústí nad Orlicí
Jaroslav Růžička, Velvary
Šárka Doleželová, Čerčany
Petr Dymáček, Ing. Ph.D. Brno
Lucie Šporerová, Duchcov
Martina Böhmová, Bc Ostrava
Petra Šporerová, Duchcov
Jaroslav Kubáč, Bruntál
Vilma Mattis, Bohumín
Martin Karásek, Ostrava
Petra Veitová, Kostomlaty nad Labem
Alena Němečková, Mgr Přeštice
Luděk Koláček , Ing. Úvalno
Lada Dudová, Mgr. Průhonice
Jaroslav Souhrada, Ing. Tachov
Renáta Jedynaková, Olomouc
Kateřina Vitoušová, Ing. Jablonec nad Nisou
Martina Chocholatá Sokolová, PRAHA
Jaroslav Fiurášek, Prostřední Bečva
Emilie Komendová, Brušperk
Lenka Jenšovská, Litoměřice
Tomáš Hartl, Chomutov
Jaroslav Šurmanek, JUDr. Přerov
Jana Musilová, Ing. Plzeň
Dalibor Černy, JIRKOV
Alena Kloudová, Čáslav
Iveta Tomanová, PROSTĚJOV 4
Vladimíra Marešová, Teplice
Martina Vyskočilová, Mgr. Jihlava
Pavel Šulista, Borovná
Zdeňka Kochová, Zbýšov
Lenka Chvátlinová, Lázně Bohdaneč
Marek Janik, Suchá loz
Jaroslav Novák, Srch
František Matyáš, Ostrava-Jih
Iva Tuhá , Hlinsko
Andrea Plná, Mgr. Teplice nad Metují
Yveta Rychtaříková, Praha 4
Veronika Krejčí, Mgr. Volduchy
Lenka Rodová, Bc. Telč
Vladimíra Žáková, Frýdlant nad Ostravicí
Pavel Grmela, Praha
Hana Kolisková, Mgr. Brno
Luděk Štác, Jáchymov
Roman Kostúr, Praha
Jarmila Zimova, Ing Prostějov
Andrea Svitáková, Ústí nad Labem
Viktor Kaplan, Jablonec nad Nisou
Roman Žák, Leština
Jana Hájková, Kuřim
Zuzana Kondělková , Mgr. Vrchlabí
Blanka Hrdličková , Ing. Klatovy
Marek Přibyl, Kroměříž
Petr Saska, Mgr. Ústí nad Labem
Dagmar Pilařová, Ing. Bílina
Jana Lepoldová, Svitavy
René Ötwös, Česká Lípa
Lubor Bažant, Pardubice
Ludmila Opočenská, Mgr Přepeře
Michaela Grofova, Děčín
Monika Davidová, Chlum 11
Kateřina Vitoušová, Ing. Jablonec nad Nisou
Jan Liška, Praha 7
Alena Vlachová, Děčín Jílové
Eva Suchánková, Ing. Zlín
Jana Konečná , Mgr. Bobrová
Martin Straka, Praha
Ivo Kříž , Plzeň
miroslav kálecky, chrudim
Mohamed El Amin, DiS. Mlada Boleslav
Bohumila Dvořáková, Pelhrimov
Jaroslav Seko, Ing. Teplice
Jindřich Pavlis , Neustupov - Záhoříčko
Iva Hanzalová, Praha
Světluše Zelená , Chomutov
Nicole Krulišová , Ing. Plaňany
Katerina Sofie Benešová , DiS Svitavy
Jiří Pešat, Hukvaldy
Bohuslav Votrubec, Ing. Turnov
Renáta Martínková, Praha
Petra Domínová, Ing. České Budějovice
Eva Joachimová, Ronov nad Doubravou
Vendulka Novotná , Liberec
Pavel Černoch, Ing. Šestajovice
Nikol Volfová, Chudenice
Kateřina Vejsová, Hradec Králové
Radek Kotous, Mgr. Plzeň
Petr Šantrůček, Praha
Ondřej Beran, Brno
Anna Maixnerová, Letohrad
Kateřina Pajerová, Praha 5
František Liška, Žďár nad Sázavou
Jaroslava Trajerová , Praha
Hana Zemanová, České Budějovice
Věra Maršálková, Jirkov
Jaroslav Pátek , Praha
Jana Řeřichová, Klatovy
Radka Hudska, Praha 4 Modřany
Andrea Turzová, Ing. Náchod
Pavel Bartes, Jedovnice
Simona Müllerová Müllerová, MVDr Brno
Vele Zdenek, Železný Brod
Martin Maceška, Mgr. Praha
Vladimír Hendrich, Mgr., PhD. Praha
Zuzana Jalůvková, Bc. Kopřivnice
Kateřina Eksteinová, Lysá nad Labem
Kateřina Kozáčková, Mgr. Hradec Králové
Ivana Šedivá, Mgr. Klatovy
Václav Skřivan, Praha
Jana Severová, Klatovy
Marie Lexová, Mgr. Lužec nad Cidlinou
Michal Daněk, Ing Vrchlabí
Miroslav Balatka, Ing. Rádlo
Klara Zurynková, Praha
Michal Horák, Praha 10 - Dubeč
Ondřej Wretzl , Ing. Kozomín
Marie Barvíková, Havířov
Pavla Nohavcová, Mgr. Přeštice
Dagmar Mixanová, Ing. Lestkov
Petra Hašková , Dobruška
Zlata Tkáčová , Praha
Martina Nováková, Praha 6
Zuzana Lohonkova, Ceske Budejovice
Markéta Kočová , Mgr. Temelin
Jiří Campr, Cheb
Marija Camprová, Mgr. Cheb
Olga Jelínková, Jílové
Eva Zbytovska, Greslove Myto
Marie Pacáková, Ing. Úpice
Martin Hlaváček, Veselí nad Moravou
Václav Podhorský, Kamenice
Věra Hrončeková, Kutná Hora
Lumír Troják, Ing. Praha
Renata Boukalová, Mgr. Hradec Králové
Daniela Orlická, Dobříš
Václav Dostál, Praha
Karel Vaňíásek, Praha 5
Jana Syrová, Tišice-Chrást
Jana Kliková, Bc. Rožnov pod Radhoštěm
Richard Boukal, Hradec Kralove
Jitka Burešová, Mgr. Plzeň
Petr Zídek, Most
Josef Forman, Zlín
Miloslav Hudec , Nymburk
Ladislava Casian, Praha 5
Michaela Mlčochová , Olomouc
Lenka Mikesková, Mgr. Rožnov p.R.
Sorinel Casian, Praha
Turija Kempe, Kratochvilka
Hana Protivná, Jičín
Monika Kvapilová, Olomouc
Andrea Manca, Svitavy
Jan Koblih, Blatná
Jana Řičánková, Ústí nad Labem
Maud Janouškovcová, Ing. Praha
Jaroslava Cukrová , Velký Osek
Libor Rambousek, Malšovice
Hana Svedikova, Liberec
Jindřiška Urbánková, České Budějovice
Petr Němec, Ing Brno
Jiří Brejcha, Mokrouše
Ladislav Trojáček, Teplice
Lenka Doanová, Kopřivnice
Radka Abelovszká, Prachatice
Oldřich Reinold, Všemyslice
Miloslav Krejčí, DiS Konice
Pavel Fait, Varnsdorf
Josef Formánek, Ing. Neratovice
Michal Martínek, Hlinsko
Lubica Zwyrtkova, Třinec
Antonín Polášek, ing., CSc. Otrokovice
Dana Vyjídáková , Mgr. Praha 17
Zdenka Ipserova , Praha 13
Aleksandra Tepavčević, Praha
Jan Bartoš , Praha
Markéta Kadlčkova, Praha
Iveta Karhánková, Rakovník
Romana Hýžova, Praha
Ilona Ivanová, Stará Ves nad Ondřejnicí
Zdeněk Fiala, Nová Paka
Vladimír Ivan, Stará Ves nad Ondřejnicí
Lubomíra Hladoníková , Opava
Jana Tesnerová , Mgr Tisá
Pavla Ganczarczyk, Havirov
František Bekr, Trutnov
Radim Ganczarczyk, Havířov
Bronislav Housa, Chlumec
Veronika Petřivalská, Holešov
Lucie Lorencová, Zamberk
Jitka Suchanová , Jenišov
Renata Haasova, Opava
Sarka Dubska, Varnsdorf
Olga Lišková , Mosr
Krista Suderová, Červený Kostelec
Alena Martínková, Ing.arch. Praha 8
Dana Urbářová , Slaný
Jarmila Milotínská, Most
Petr Dostál , Doudleby nad Orlicí
Michaela Cibulková, Mgr. Bc. Praha
Anna Nováková, Mgr. Neveklov
Václava Mazačová, Velký Osek
Ivana Grebeníčková , Bad Mitterndorf /Rakousko
František Čepelák , Syrlov
Marie Kmochová , Ing Praha
Bohdan Havlík, Ing. Praha
Jaroslava Jaroslava, Kryry
Patricie Ďorďová, Varnsdorf
Martin Blumentritt, Praha
Libuse Pavelkova, Bc. Pribor
Marcela Blažková, Ing., Bc. Rokytnice nad Rokytnou
Václav Záruba, Krupka
Eva Scheinerová, Ing. Horní Bezděkov
Jiří Štěrba, Písek
Tomáš Gago, Mgr. M.A. Kozomín
Irena Jandečková, Frýdlant
Martin Hrdý, Vestec
Antonín Drahoš, Proseč
Miroslava Hyčková, Cheb
Ivana Slavíčková, Kladno
Dana Matoušová, Praha 5
Miloš Chadraba, designér Chýně
Jan Šabacký, Ing. Velká Bites
Lubomír Tomiška, Vlašim
Renata Streitová, Olomouc
Jitka Procházková, Bc Praha
Jitka Komárková, Nečín
Miroslav Šancl, Jihlava
David Pavelka, Ing. Mgr Bruntál
Terezie Zahradnickova, Praha
Bohuslav Povondra, Ing. Praha
Petr Trajer, Praha
Marcela Drdlová, Drdlová Opatovec
Karolina Kinská, Kadaň
Jana Hlaváčová, Třebíč
Věra Gajdušková Marková, Praha 4
Miroslav Bureš, PRAHA 8
Eva Pertlíková , Luštěnice
Jitka Horáková, Havlíčkův Brod
Jiří Horák, Havlíčkův Brod
Tomáš Hájek, Mgr Praha
Zdenka Tomešová , Praha
Jan Čížek, Ing. Trutnov
Lubomir Henzl, Jílové Martiněves
Markéta Humlová, Velký Valtinov
Iveta Jandová , Janovice nad Úhl
Milena Qualizzová, Liberec
Jiřina Surová, Stříbro
Milana Douchová, Bc. Heřmanův Městec
Zuzana Kociánová , Štěpánov
Radek Paulus, Člověk Skuteč
Dagmar Franková, Bc. Čakovice
Martin Kvapil, Pardubice
Martin Okáč , Mgr. Příbor
Kamila Šrámková , Poříčany
Jan Chalupa, Mgr. Praha
Jan Zifčák, Soběslav
Vladimíra Frendlovská , Třebíč
Monika Richterová, Jablonec nad Nisou
Tereza Kovaříková, Beroun
Milan Šrámek , Poříčany
Petr Ducháček, Mgr. České Budějovice
Květa Lánská, Tábor
Jozef Ftorek , M. A. Praha
Vladimíra Drgová , Přáslavice
Marrin Peterek, Velké Hoštice
Zbynek Zivny, Plzen
Karel Růžička, Ing., Mgr. Praha
Milena Qualizzová, Liberec
Elena Kalabisová , Štěpánov
Petra Svobodová, Modlany
David Zikeš, Zubčická Lhotka
Simona Nová , Bílovec
Pavla Hrbková, Bc.DiS. Klatovy
Dana Weisová, Zubčická Lhotka
Marcel Kocián , Štěpánov
Šárka Bitomská, Ing. Vřesina
Vratislav Brož, Babice
Romana Havrdova, Ing Praha
Adéla Boháčková, Praha 9
Lubomír Kirman, Rychvald
Denisa Kolářová, Ostrava
Helena Pravdová, Ing Benešov
Petr Hauk, Jablonec nad Nisou
Ladislav Trávníček, ing. Úněšov
Martin Šeděnka, Ing. Ostrava
Petr Marek, Lanškroun
Monika Komjati, Praha
Vera Machkova, Nova paka
Hana Jezek Urbanová, Bc. Praha
Martin Ježek, Liberec
Pavel Kameník, Praha
Marcela Vojteková , Frýdek-Místek
Petr Bechyně, Horka II
Vendula Červená, Strážov
Lubomír Lubomír, Frýdek-místek
Olga Bechyňová , Horka II
Petr Karas, Praha 4 - Záběhlice
Libuše Löffelmannová, Klatovy
Ivana Chmelíková, Litoměřice
Romana Konvalinová , Nymburk
Jana Heušková, Stara Ves nad Ondřejnici
Martin Macháček, Stružinec
Jakub Gregor, Dobříš
Eva Petrziková, Znojmo
Adam Pakosta, Jamné u Jihlavy
Gabriela Mátéová, Mgr. Brno
Petr Janda Janda, Havlíčkův Brod
Eva Malá, Mgr. Stříbro
Součková Martina, Malá Štáhle
Milan Grégr, Olomouc
Eliška Křížová, Litvinov
Iveta Tůmová , Nymburk
Irena Procházková, Frýdek-Místek
Michaela Pšenčíková , Vizovice
Jiří Janeček, Všelibice
Radek Hemala, Ing. Žatčany
Renáta Sytařová, Brno
KAMIL Novák Novák, Mladá Boleslav
Milan Kajnar, DiS. Šumperk
Lukáš Hudousek, Ing. Hradec Králové
Irena Chmelíková, Mladá Boleslav 1
Ivana Mesárošová, Děčín
Lucie Hladíková , Ing. Klatovy
Petra Vavrlova, Praha
Lucie Vrabcová, Mgr., Ph.D Plzeň
Marek Myšák,
Eva Čaňová, Slavonice
Josef Formánek, Ústrašice
Milena Klicperová , Mratín
Anna Štýbrová, Mšec
Alena Bohmova, Libeznice
Roman Špaček , Velký Osek
Eva Haramijova, Bc. Bojkovice
Tomáš Zimmer, Plzeň
Hana Boušková, DiS Praha
Anna Tománková, Bc. Praha
Petra Pavlíková, Bc. Lukoveček
Tomáš Marek, Cheb
Jana Nováková, Ing. Praha 3
Zuzana Mlčkovská, Ing. Liberec
Gabriel Bátěk Bátěk, Olomouc
Dagmar Bulušková, Mgr. Rokytnice nad Jizerou
Petr Říha, Klatovy
Jana Zajickova, Mlada Boleslav
Alice Šťastná , Domažlice
Zdeňka Štefáčková , Liberec
Martin Suchan, Psáry
Martin Kobera, Mgr. Příbram
Tomáš Rychtařík, Dělník Beroun
Lenka Antošová, Chodov
František Kovářík, Jesenice u Prahy
Libuše Kucharičová, Třebíč
Ilona Ernestová, PRAHA 4
Marie Tormová, Zlin
Jaroslava Zajícová, Dipl.-Ing. Praha
Slávka Rimlová, Kobeřice
Miloslava Šestáková, Statenice
Miroslav Korba, Varnsdorf
Radek Alexandr Ulrich, Lejšovka
Petra Mrštinová, Smečno
Petr Kříž, Sedlejov
Monika Šebestová, Mgr. Frýdlant nad Ostravicí
Hana Kočová, Ing. Prachatice
Eliáš Bátěk , Pan Olomouc
Hana Fiegova, Praha8
Stanislava Formánková, Mgr. et Bc. Chrudim
Dana Opolzerová, Lišov
Monika Skotáková, Bc. Kozlovice
Pavla Harrisova, Ledenice
Jaroslav Krakes, Domažlice
Katerina Vithova, Dolni Poustevna
Monika Filipová, Praha
Jan Mareš, ing. Praha
Zdenka Doubravka, Mgr JIndřichovice pod Smrkem
Vladimír Kubelka, Plzeň
Dominik Torma, Ing. Zlín
Kateřina Skalová Pantoflíčková , Ing. Klatovy
Luboš Zikmund, Čelákovice
Milan Zachoval , Vodňany Ii
Daniela Klabalová, Racková 138
Petra Vašková , Prachatice
Rostislav Ondroušek, Holice
Blanka Zajíčková Zajíčková, Kolín III
Michal Kohút, Kdyně
Zdeněk Slepánek, Boskovice
Lenka Hradecká Šulcová, Mgr. Praha
Michaela Nesvačilová, Bc., DiS. Příbram
Zdenka Dvořáková, Mgr. Louny
Tomáš Nesvačil, Příbram
Pavel Kotulek, Ing Ostrava
Pavel Ježek, Pardubice
Alice Branamova, Praha
Daniela Petrunova Petrunova, Černé Budy
Eva Zýmová, Praha
Miroslav Kučera, Vilémov u Šluknova
Jarmila Kremlingova, Mgr. Ostrava
Jana Jůzová, Teplice
Eva Desenská, Klatovy
Pavla Čečrlová, Mgr. Proboštov
Monika Kuchařová, Mgr. Němčice
Lucie Kafková, Bojkovice
František Pavlát, Nová Cerekev
Petra Valentová, Pardubice
Barbora Melenovská, DiS. Jihlava
Pavel Nesvadba , Zlín
Andrea Nesvadba Kratinová , Zlín
Tatana Vlachova, Hrob
Šárka Nováčková , Mgr. Písek
Alena Prouzová , Náchod
Michal Koníček, Plzeň
Gabriela Horska, Praha
Martin Čermák, Praha
Ludmila Jankujova, Uherské Hradiště
Jan Vrba, Heřmanův Městec
Magdalena Postolkova, Temice
Alena Vohánková , Cítoliby
Josef Pršek, Lkáň
hana Hubena, Jihlava
Jana Plevová, Vítkov
Jitka Řeháková, Mgr. Litoměřice
Pavel Růžička, Praha
Miloslav Šťastný, Ing Děčín
Milena Hulešová, Plzeň
Milena Krecklenberg , Duisburg
Jiří Roček, Praha
Vladimíra Strouhalová, Hradec Králové
Lenka Valjentová, Bc. Železný Brod
Jitka SZOLNOKYOVÁ, Nový Jičín
Jaromír Teger, Sokolov
Zuzana Kašpříková, DiS. Ratíškovice
Jana Soukupová, Bílina
Kamila Hornikova, Louny
Marketa Spurny, PhDr. Praha
Libor Faust, Svéradice
Jaroslav Šiko, Jirkov
Lucie Zajícová, Brno
Xenie Holubová, Chomutov
Milada Hostašová, Klatovy
Irena Paterová, Jirkov
Monika Černá, Mariánské Lázně
Soňa Jermanová , Červený Újezd
Jaroslav Šiko, Jirkov
Martin Potůček, Ing. Radějovice
Veronika Borovičková , Hrob
Jakub Folta , Praha
Ladislav Hajzner, Bc Horšovský Týn
Veronika Bradáčová, Praha
Petr Vašnovský Vašnovský, Vratimov
Jiří Kodýtek , Ing. Třebechovice
Kateřina Hloušková , Mgr. Zábřeh
Šárka Navrátilová , Velké Losiny
Jaroslav Čech, Ing Mostek
Květoslava Králíková , Kralovice
Aleš Turner, Klatovy
Ondřej Boček, Praha
Lucie Marie Turnerová, Bc. Klatovy
Eva Bolebruchová, Praha
Jiří Wzatek , Ing. Ostrava-Poruba
Václav Čapek, České Budějovice
Tereza Kořínková, Libáň
Vladimíro Wzatkova , Ostrava
Iva Kučerová, Dačice
Pavel Vaňhara, Fryšták
Karel Chmulík, Plzeň
Dagmar Šebestová, Malenovice
Lenka Pulkrábková, Ing. Ostrava
Markéta Adamcová, Stříbro
Jaroslava Hrdličková, Želeč u Tábora
Michaela Nálevková, Bc. Jičín
Silvie Slováčková, Ostrava
Sabina Mudráková, Beroun
Marta Hostašová, Bc. Praha
Jiří Jaroš, Kopřivnice
Pavel Žabský Žabský, Žabský Voděrady
Petr Kosina, Praha
Luděk Vintrlík, Osvč Rajhradice
Libuše Živná, Dolní Lukavice
Michaela Živná, Jablonec nad Nisou
Radek Černý, Mariánské Lázně
Pavel Motešický, Ing. Skalná
Jiří Pecina, Dvůr Králové n.L
Hana Žúborová, mladá boleslav
Jana Burianková, Bc. Bučovice
Martina Filipi, Vendolí
Blanka Birešova, Rožnov pod Radhoštěm
René Konderla, Trinec
Alena Semotánová, Liberec
Jiří Trhlík, Ing. Plzeň
Eva Lanková, Most
Vaclav Kupec, Karlovy Vary
Jiří Zikmund, Mladá Boleslav
Markéta Čajková, Horní Bříza
Jana Adamová, Velký Osek
Marie Pošarová , Ing. Klatovy
Lenka Štěpánková , Šternberk
Tomáš Formánek, Bc. Děčín 4
Marcela Rezkova, Uhersky Brod
Veronika Pavlová, Ústí nad Labem
Monika Pecinová , Dvůr Králové nad Labem
Josef Hubený, Jablonec n. N.
Filip Tomsa, Praha 10
Alena Zifčáková, Soběslav
Branislav Lisý, Praha
Šarlota Dordyaková, Divišov
Jan Potůček, Kamenice
Hana Vitíková, Hranice
Klára Ludvichová, Kladno
Patricie Dordyaková, Divišov
Václav Gušlbauer, Benátky nad Jizerou
Václav Živný, pan Dolní Lukavice
Ladislav Borovička , Muž HROB
Petra Matoušková, Ing. Kadaň
Hana Fritsche, Olomouc
Veronika Richterova, Ostrava
Milan Steiner, Praha 10
Renáta Sýkorová, Matějov
Pavel Chaloupka, Baška
Renata Brabencová Brabencová, Budyně nad Ohří 41118
Jana Čermáková Čermáková, Tužice 21
Zdeňka Novotná, Jaroměř
Nikola Hánová, Pustiměř
Olga Hejlová, Nučice
Gabriela Gabriela, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
Jitka Rathouská, Mutěnice
Jiřina Poláková, Bc. Praha
Jan Salák, Hrob
Dana Čechová, Mostek
Libor Marek, Chvaletice
Eva Nenadálová , BcA. Mělník
Denisa Břízová, Ohrobec
Pavla Pavlasova, Rudolec,Žďár nad Sazavou
Hana Markova, Chvaletice
Martina Jakoubková, Plzeň
Erik Dvořák, Krnov
Veronika Mejzrova, Beroun
Šárka Mihoková, Praha
Ivan Novák, Zákolany
Dagmar Vodová, Vitín
Světlana Jiříčková, Praha
Pavla Samake, Krnov
Olga Pazderová, Ing. Klášterec nad Ohří
Vladimír Brát, Ing. Hradec Králové
Jana Chlápková, PhDr. Brno
Ingrid Janečková , Solnice
Vladimíra Kantorová, Praha
Pavel Špaček, Česká Skalice
Jana Benkova, Benkova Unicov
Lucie Zahradnikova, Praha
Martin Fejt, Bc Plzeň
Jiří Mudrak, Beroun
Ivana Hegedis, Bc. Hrdejovice
Věra Konečná , Mgr Česká Lípa
Martina Váchová , Myslkovice
Marek Mastný , Olomouc
Adam Pavelka, Praha
Irena Fafelova, Praha
Milan Bečvář, Ing. Plzeň
Soňa Kalinová, Kladno
Ivana Straková, Jihlava
Ivana VESELÁ, PRAHA 12
Irena Fafelova, Praha
Petr Brada, Třebíč
Irena Fafelova, Praha
Radomír Staněk, Vendryně 50
Daniel Martykán, Karlovy. Ary
Blanka Pacyruk, Teplice v Čechách
Barbora Kavalová, Mgr. Plzeň
Alena Urbanek Lesslova, Jaroměřice nad/Rok
Marek Bradáč , Praha
René Janoušek , Praha
Kamila Šikalová, Zdětín
Šárka Peterková, Žádný Ústí nad Labem
Radim Zahradnik, Bc. Vrané nad Vltavou
Filip Zelenka, Holoubkov
Petra Němcová, Doksy
Barbora Šejvarová, Mgr. Strakonice I
Vlastimil Fořtík, Petrovice
Libor Zahradka, Horní Slavkov
Eva Lukešová, Ostrava -Poruba
Vaclav Brtek , Odřepsy
Vaclav Brtek , Odřepsy
Hana Fritsche, Olomouc
Blanka Krejsová , Mgr Kdyně
Leona Koledová Koledová, Mgr Benešov
Marek Šácha, Písek
Jitka Moravčíková , Česká Lípa
Jitka Müllerová , Mgr. Libouchec
Kateřina Kristian, Ing. Valašské Meziříčí
Andrea Kundratova, Olomouc
Zuzana Klenková , Mgr. Strakonice
Iveta Hermanová, Ing. Praha
Milan Kuráň, BcA. Brno
Renata Hráčková, Blansko
Marcela Žáková, Bc. Švábov
Martina Ledvinková, Kuks
Marta Tauchmanová, Jablonec nad Nisou
Lenka Zimmermannová Bolcková, Mgr. Svitavy
Tomáš Kopřiva, Ing. Praha 3
Radka Driessenová, Rtyně v Podkrkonoší
Na Srat, Ing. Praha
Jarmila Stibalová Šnoblová , Broumy
Pavla Farská, Bc Semily
Lenka Kopecká, Hrusice
Jana Jizbová, Bílina
Marie Raslova, Ing Liberec
Helena Kačírková, Bílina
Michal Sliž , Třinec
Zuzana Stuchlíková, Uherské Hradiště
Zdeněk Linda, Ing. Kralupy n.Vlt.
Pavel Šťovíček, prof. Ing. DrSc. Praha
Karin Novotná, Třinec
Jana Baštová, Novosedly nad Nežárkou
Josef Spáčil, Ing. Přerov
Naděžda Pešinová , Mikulov
Šárka Sosnová, Volary
Ivana Petrášová, Kladno
Kamila Černá, Mgr. Holýšov
Miroslav Bašta, Novosedly nad Nežárkou
Barbara Protivánková, Štěpánov
Jana Andrlová, Andrlová Pardubice
Iveta Horčičková, Frýdlant
Zdeněk Pácha, Baška
Dagmar Šebestová, Malenovice
Veronika Homolková Homolková, Homolková Lázně Bohdaneč
Jiří Strnad, Bílina
Věra Brunclíková, Praha
Petr Regalát Beneš, Th.D. Praha
Iva Chalupová, Ing. Praha 10
Magdalena Jakubíková, Praha 5
Pavel Štosek, Liberec
Barbora Havlíčková, Mgr Praha
Jaroslava Mačakova, Mačakova Pchery
Miroslav ANTONÍN, Bechyně
Martin Vakoc, Ing. Statenice
Eva Meyer, Bc. Praha
Jan Petrůj, Ing. Praha
Monika Rzymanová, Domažlice
Jana Trnková , Mariánské Lázně
renata schneiderová, kunratice
Filip Příkopa, Ing. Lysá nad Labem
Eva Kepáková, Slavičín
Veronika Slámová, Jablonec nad Nisou
Irena Veselá, Záluží
Miroslava Havrdová, Praha
Adéla Horáková, Domažlice
Vladimíra Žďárková, Mgr. Hradec Králové
Kateřina Klimšová, Ing. Dačice
Dana Zatloukalová, Kralice na Hané
Jan Nový, Herink
Naděžda Kollertová , Martinkovice
LIANA MATLAKOVA , Orlova
Lucie Šillerová, Ing. Havířov
Irena Veselá, Záluží
Libor Klimša , Bc. Dačice
Eva Křemenáková, Praha
Ladislav Borovicka, Hrob
Tomáš Fiedler, Ing. Ostrava
Hana Čiperova, Plzeň
Blanka Niederlová, Olšany u Prostějova
Tomas Bavor , Ceske Budejovice
Nada Navratilova, Hradec Králové
Ivana Kolářová, Bc. Kutná Hora
Jelena Cingrošová, Praha
Ivanka Šedivá, Děčín
Magda Navrátilovvvá, Jíloviště
Tereza Jirásková, Ing. Most
Pavla Zemanová, DiS. Česká Kamenice
Martin Kubíček, Ing Brno
Lukáš Chavik, Olomouc
Ladislav Hvizdák, Ing. Hlučín
Hana Čechová, Mgr Nové Město nad Metují
Monika Boháčová, Ústí nad Orlicí
Eva Chrástova, Znojmo
Kateřina Veselá, Brno
Hana Krainová, DiS. Havířov
Blanka Riečanová Riečanová, Ing. Praha 3
Zdeňka Dvořáková Dvořáková, Vamberk
Hana Pavlasová , Jílové
Pavel Hušek, Stare Hodějovice
Aleš Albrecht, Benešov u Semil
Martin Junek, Ing. Praha
Kateřina Marešovská, DiS Příbram
Martin Dindoš, Ing Neratovice
Jana Rovenská , Praha 10
Jiří Ježek, Praha 6
Zuzana Mocová , České Budějovice
Jarmila Stiborová, Mgr. Hodonín
Roman Sikora, Třinec
David Rejl, Ronov nad Doubravou
Paolina Netolicka, Mgr. Vlašim
Andrea Poláková , Plzeň
Naděžda Musílková, Cheb
Hana Schejbalová, Liberec
Kateřina Nováková, Ing Průhonice
Miroslava Mandovcová , Bc. Sedlčany
Sokola David, olomouc
František Maxa, Ing. Plzeň
Zuzana Kaplanova, Pani Praha
Marketa Jindráková, Ing. Praha 4
Pavel Čech, Ph.D. Nové Město nad Metují
Hana B Bartozelova, ing. Zlin
Jana Rašková, Ostrava
Andrea Hříbalová, Mgr. Bílina
Petra Kaisa Rýdlová, Bc. Praha 12
Jitka Kristková, Bc. Strakonice
Kamila Foltynová , Mgr. Karviná
Miroslava Kunstová, Sobotka
Marcela Tesaříková, Kroměříž
Olga Hoškova, Slavkov u Brna
Pavel Onderka, Moravská Třebová
Jaroslava Kocumová , Klatovy
Alena Reinerová, Mgr Lutín
Vlasta Nožková, Ing. Praha
Hana Zámečníková, Mgr. Hořice
Zuzana Krejčí, Bc. Praha
Vladislava Kořínková, Přimda
Simona Madlen Janoušková, Žďár nad Sázavou
Blanka Hadašová , Průhonice
Hana Šlárová, Praha
Richard Liška, Krmelín
Milada Červenková, Kamenice nad Lipou
Jan Lochman, Liberec
Daniela Trulíková, Mgr., DiS Jaroměř
Anna Ondriášová, Mgr. Praha 20
Naďa Kutheilová Kutheilová, Kutheilová Zdíkov
Klára Ježková, Mgr. Praha 6
Irena Votavová, Hlučín
Iveta Dušková, Mgra Černošice
Ivana Daňsová, Ing. Králův Dvůr u Berouna
Šárka Hojdyszová, Ing. Frýdek Místek
Bohumíra Černá , Staňkov
Milada Matoušková , Znojmo
Richard Vrba, Brno
Andrea Bártová, Hradec Králové
Kateřina Freudova, Nejdek
Jan Rudzinskyj, Lalzně Bohdaneč
Martin Filo, Pardubice
Denisa Rút Kolingerová, Krouna
Květa Vorliková, Litoměřice
Milan Kulík , Ing. Litoměřice
Stanislav Voříšek, Litomyšl
Věra Koriťáková, Karviná
Jiří Nováček , Ing. Praha
Eva Ondráková , Jemnice
Kateřina Buksová, Holešov
Ladislava Mošničková, RNDr Doksy
Markéta Jašová, Ing. Horoušany
Eva Krajčová, Mgr. Radomyšl
Iveta Karlíková, Ing. Tis u Chotěboře
Katerina Haisova, Ing. Praha
Lenka Klimplová , Bc. Litvínov
Filip Čapek , Bc. Tábor
Kateřina Ševčíková, Ostrava
Jan Hromek, Břeclav
Michaela Todarellová, Brno
Renata Kohoutová, Náchod
dorazínová Saba Saba, Valašské Meziříčí
Petra Šteinerova, Děčin
Markéta Čepelíková, Ing. Praha 5
Eva Bärtlová, Mgr. Praha
Tomáš Repák, Ing. Praha
Zdeněk Holovský, Beroun
Richard Procházka, Mgr. Brno
Nataša Strakošová Vykydalová, Ing. Mgr. Postřelmov
Jakub Stašek, Mgr. Praha
Lukas Havla, Praha
Jana Sroková , Kozojídky 25
LIbor Hudák, Ing. Brno
Tomáš Ryšánek, Zábřeh
Petra Benesova, Bc Ricany
katerina haisova, Ing. Praha
Marian Vácval, Praha
Petr Šoupal, Český Brod
Martina Krejsova, Ing. Uvaly
Jaroslav Staněk, Nový Jičín
David Pokorný, Praha 1
Sylvie Korecká, Ing. Praha 5
Jitka Čulíková, Mgr. Bludov
Soňa Sýkorová, Jablonec nad Nisou
Hana Svačinková, Bc. Šumperk
Aleš Velich, Havlíčkův Brod
Eva Holubová, Praha 6
Eva Staňková, Nový Jičín
drahomíra hlaváčová, Čachovice
Lukáš Jeníček, Litvínov
Míchal Brázdil, Holešov
Michaela Junková, Mgr. Dobříš
Václav Hrabák, Ing. Praha
Ondřej Sýkora, Žďár nad Sázavou
Alena Bhatnagar, Cornwall, Ontario
Zdeněk Mikoška ml., Stupava
Pavel Dvorský, Ing. Brno
Lenka Nováková, Dis. Praha
Lenka Ruta, Mgr. Zábřeh
Michaela Štarmanová , Most
Tomáš Svoboda, Mgr. Brno
Margita Scerbova, Ing Ostravice
Irena Brodníčková , Dis Bohutín
Vít Stejskal, Ing. Mnichovo Hradiště
Jitka Jirásková, 0Praha 8
Renáta Krejčířová, Nučice
Veronika Langrová Langrová, Langrová Chropyně
Vladimír VÍTEK VÍTEK, Mohelnice
Miluše Šnajdarová, Praha 5 Stodůlky
Naďa Hrdličková, Plzeň
Julie Pršalová, Poděbrady
Milan Mráz, Protivín
Galina Říhová, Příbram
Anna Melichaříková, Bc. Karviná
Kristina Bantianidu, Ing. Hamry nad Sazavou
Tomáš Krupik, Brno
Monika Pokorná, Náměšť nad Oslavou
Martina Náhlovská , Mgr. Kralupy nad Vltavou
Beata Sariskova, Steti
Miroslav Neuwirth, Ostrava
Markéta Hytmanová, Plzeň
Miroslav Přibyl, Habartov
Jana Marušáková, Mgr. Slušovice
Krpatová Darina Darina, Darina Kostice
Marie Procházková, Ostrava
Ondřej Svoboda, Mgr. Česká Lípa
Jana Vondráková, Ing. Vlašim
Eva Kořistková , Ostrava
Kristýna Švehlová, Ing. Štětí
Ilona Tylšová, Náchod
Vladana Vališová, JUDr. Praha
Linda Malenovská, Jesenice u Prahy
Barbora Ouvínová, Rudná
Jana Bayerová, Horní Bříza
Radim Sulík, Ing. benešov
Marek Valvoda, Praha
Jiří Vojtíšek, Liberec
Petra Jakubcová, Všeruby u Kdyně
Galina Říhová, Příbram
Ivan Novotný , PhD Praha
Pavel Pelnář, Habartov
Jana Polanská , Ing. Plzeň
Zuzana Lesáková , Březová
Blažena Joudová , Roztoky
Josef Váňa, Plzeň
Ermis Chalivopulos, Nový Jičín
Nikola Chaloupková, Olomouc
Jiří Eibel, Praha
Jindřich Thon, Praha
Klara Meliskova, Mga Stredokluky
Martin Anděl, Ing. Ohrobec
Lenka Seidl, KLADNO
Veronika Vaňkátová, Hostivice Jih
Tomáš Koller, Bc. Králův Dvůr
Jan Šubrt, Praha
Eva Šubrtová, Praha
Michaela Frolíková , RNDr., Ph.D. Říčany
Gabriela Sedláčková , Bc. Krásná Lípa
Silvie Balharová, Bílovec
Lenka Bezděková, Jablonec nad Nisou
Jiri Rozsypal, Praha
Bohuslav Ludvík, Mgr. Osové
Štěpánka Helclová, Mgr. Dolní Jirčany
Martina Redajová, Mgr. Stará Ľubovňa
Anna Gorčíková, Ing. Brno
Marie Kopáčová, Praha
Anna Dresslerová, Nové Hrady
David Milbach, Tachov
Monika Soukupová, Praha
Jaroslava Jaroslava, Řevnice
Marie Čechová, Mokropsy
Anna Sílová, Praha
Olivie Jindrová , Praha
Helena Hadrabová Prosnerová, Příbram
Alexandra Filipová, MVDr Plzeň
Lucie Seiwaa Prouzová, Jetřichov
Eva Vávrová, Bc. Slaný
Leona Lukavská, Vodňany
Eva Sochorová, Mgr. Bc. Praha
David Fiedor, Bystřice pod Hostýnem
Tomáš Kubeš, Praha
Jitka Větrovcová, České Budějovice
Petra Šťastná, Ing. Struhařov
Hana Knapová , Praha
Lukáš Poplštein, Praha 9
Petr Zatloukal, Olomouc
Kopáčková Andrea , Ing. Praha
Aleš Hrubý Hrubý, Pardubice
Lenka Némová, Skorkov
Melinda Nidrlová, Mgr. Praha
Hana Pollertová , Bc. Praha
Nelly Helclová, BcA. Dolní Jirčany
Irena Buáňová, DiS Zlín
Marta Khamis, Ostrava
Dagmar Salamonová, Brno
Daniela Mejtová, České Budějovice
Šárka Vobořilová , Mgr. Praha
Lenka Remešová , JUDr. Protivín
Jiří Petrásek , Mornington, Australia
Milena Kremláčková, Třebíč
Petra Šolcová, Mgr. Chvalkovice
Veronika Vršovská, DiS. Liberec
Marek Füssi , Karviná
Ondřej Kováč, Mgr. Teplice
Lenka Tichá, Písek
Pavel Chmelař, Ing., Ph.D. Milovice
Romana Ertlová, Mgr Praha
Johana Žáčková, Písek
Helena Undethillova, Chotevice 234
Hana Fridrichová, DiS. Praha
Jiří Krchov, Ing. Ústí nad labem
Jana Theimerová, Bc., MBA Olomouc
Alexandra Dětinská , Praha 5
Milan Charvát, Levín
Vladimír Řepa, Velký Týnec
Andrea Šretrová, Praha
MIROSLAV HONZÁTKO, Česká Rybná u Žamberka
Pavel Vorlík , Polepy u Litoměřic
Stanislav Beránek, Humpolec
Jana Rytířová, Lány
Hana Chmelařová, Ing., Ph.D. Ústí nad Orlicí
David Polách, Ing. Chomutov
Dana Kremlová, Milotice
Jaroslav Sojka , prof. Dr. Ing. Hrabyně
Tom Flimel, Ing. Brno-sever
Kristýna Svobodová, Neratovice
Eva Havlíčková, Praha
Jiří Klimeš, Liberec
Simona Szmeková, HAVÍŘOV
Lucie Hrubá, Domasov u Sternberka
Kamila Taborska, Ing. Praha
Michal Pohanka, Brno
Lucie Zbořílková, Mgr. et Bc. Hrubčice
Nikol Svarovská ,
Petr Kulka, Brněnec
Veronika Strmisková, Bc. Břeclav
Josef Kolář, Jihlava
Tomáš Rout, Praha
Dorota Kaminska Pawlas, Havirov
LIBUSE VETESNIKOVA, Cvikov
Roman Kocman, Havlíčkův Brod
Dagmar Zavadilová, Mgr. Zlín
Dušan Fekiač, Abertamy
Zuzana Jozaniakova, Brstislava
Jitka Moscher Moscher, DiS Kirchberg
Ludmila Hudcová, Důchodce Kamenný Přívoz
Jan Kalenda, Tábor
Viola Dlouhá , Říčany
Pavel Brus, Jindřichův Hradec
Ondřej Krůta, Teplice
Lenka Navrátilová , Bc. Frenštát pod Radhoštěm
Pavel Ryba, Ing. Cheb
Silvie Žabová, Dobřichov
Jaromír Vaněk, Praha 10 Vršovice
Jiří Józsa, Koryčany
Petra Milotová, 25101
Irena Siváková, Praha
Václav Florian Florian, Florian Praha
Štěpánka Braťková , Strakonice
Ota Laušman, Miletín
Irena Soukupová, Praha
Pavlína Osvald, Mgr. Praha
Jana Vystrčilová, Znojmo
Soňa Svobodová, Kokořín-Březinka
Radek Polák, Příbram
Jiří ČERNÝ, Ing. Mariánské Lázně
Milena Přadková, Frenštát pod Radhoštěm
Lucie Moravcová, Suchdol nad Odrou
Jitka Müllerová, Mgr., DiS. Libouchec
Klára Tichá, Tutleky
Miroslava Furmankova, Jesenik
Silvie Slezáková , Mgr. Dubňany
Pavel Němec, Ratboř - Kolín
Martin Helcel, Morávka
Eva Holečková, Říčany
Hana Chudobová, Mladá Boleslav
Jiří Kolaja, Uherské Hradiště
Petr Stýskala, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Marta Benedíková Benedíková, Veselí nad Moravou
Dušan Fízel , Strakonice
Daniela Honégerová, Plzeň 1
Petra Macková, Mgr Praha
Marcela Jiránkova, Všelibice
Eva Kasl Dolejsova, Kasl Dolejsova Soběslav
Martina Malíková, Ústí nad Labem
Bohdana Makalová , Strakonice
Martin Čelko Čelko, Varnsdorf
Monika Špinková, Přelouč
Václav Janeček, Dobruška
Veronika Trskova , Prestice
Iveta Šmídová Šmídová, Dobré
Renata Bednářová , Pardubice
Marie Boledovicova, Vyssi Brod
Pavel Bílý, Havířov
Miloslava Ščerbová, JUDr. Karlovy Vary
Lada Śichmanová, Kralupy nad Vtavou
Blanka Šebestová , Uherské Hradiště
Helena Reissová, PharmDr. Kralupy nad Vltavou
Jan Lehar, Roštín
Vendula Hanzalova, Horni Cerekev
Kateřina Kneprová, Modrá u Děčína
Jana Hájková , Brno
Jiřina Horáková, Česká Kamenice
Monika Miléřová, Zlín
Ludvík Reich, Brno
Natália Hudáková, Hradec Králové
Radka Tesařová, Litvínov
Margita Lišková , Praha 4 - Modřany
Světlana Ličková, Ostrava
Tomáš Fürst, Olomouc
Eva Koubová , Strakonice
Jana Soukupová, Dobruška
Taťána Jadavanová, Praha3
Karla Nixová , Nově Syrovice
Kristyna Pucci, Mgr Praha
Michaela Ptáčková , Ing. Písek
Jana Splidková, Mladá Boleslav
Vondrák Jaroslav, Kladno - Kročehlavy
Jan Novotný, Ing Hradec Králové
Lenka Pražáková , Ing. Prachatice
Jiří Železný, Železný Bratčice 153
Marie Horňáková, Ing. Ostrava
Renáta Renáta, Opava
Jaroslav Dockal, Larochette, Lucembursko
Michaela Matějková , Frýdek-Místek
Veronika Šimáčková, Brno
Barbora Řežábková , Měčín
Petr Havlíček, Brno
Michaela Janatkova Janatkova, Ostrava 8
Martin Bartoš, České Budějovice
Filip Havrda, Praha 5
Jan Freml, Mladá Boleslav
Lenka Jahelková , Dvůr Králové nad Labem
Lukáš Teča, Blatná
Magda Daňhelová, Plzeň
Soňa Salcburgerová, Mgr Šternberk
Lenka Konopková , Ing. Praha
Monika Stojkova, Nymburk
Zuzana Wágnerová , Mgr. Třebenice
Milena Milena, Kamenice nad Lipou
Radomíra Mahdalíková, Uherský Brod
Jiří Sýkora, Mgr. Ústí nad Labem
Eva Olšáková, Ostrava
Gabriela Piekláková, Orlová Lutyně
Jana Tůmová, Dobrá Voda u Českých Budejovic
Simona Cíchová, Děčín
Václav Pupík, Ing. Majdalena 30
Georgia Dobřanský Vašinová, Dětmarovice
David Vydra, Dis
Jaroslav Rychnovský, Nová Ves 2 Kbel 340 12
Zuzana Ševčíková, Bc. Cheb
Lenka Mátlová Beck, Plzeň
Jaroslav Uhlárik, Opava
Věra Beranová, Hajany
Marcela Rozsypalová, Ing. Petříkov
Jana Lichtenbergová , Domažlice
Roman Šmerda, Záblatí
Ivana Lesslová, Blansko
Rostislav Gramskopf, Mgr. et Mgr. Bílina
Kateřina Šedová, Světice
Lucie Špottová, Mgr.Bc. Plasy
Patrick Plánka, Vimperk
Jan Jaša, Horoušánky
Klára Kocourková, Bc Vodňany
Alexandra Petrová, Přezletice
Ladislava Procházková , Bc. Staré Hradiště
Kateřina Blahová, Ing Hluk
Pavlína Zadinová, Varnsdorf
Vladimira Vlckova, Trento
Jan Roztočil, Liberec
Arnošt Komárek, doc. RNDr., Ph.D. Jindřichův Hradec
Pavel Pazdera, Praha
Jarmila Válková, RNDr. Chomutov
Monika Nápravníková, Ústí nad Labem
Zuzana Trundová , Mgr. Hranice
Milan Bufka, Ing. Praha Lipence
Ivana Pokorná, Morkůvky
Nikola Mittigova, Zdice
Andrzej Brzyski, Bochov
Dana Straková, dastra1@seznam.cz
Martina Kunclová, Nová Ves nad Nisou
Zuzana Mojdlová, Vrané nad Vltavou
Jan Prášil, Ing. Přerov
Boris Oláh, Ing. Hradec Králové
Pavla Dammova, Mikulov
Martina Zahradníčková, Kutná Hora
Petra Sedláčková, Brno - Lesná
Martin Smolík, Plzeň
Zuzana Horová, Moravský Krumlov
Petr Mandik, Bernartice
Radka Kotková, České Budějobice
Rostislav Kaňa, Chotoviny
Josef Pavelka, Olomouc
Martin Truhlar Truhlar, Truhlar Blovice
Alena Zástěrová, Mgr. Praha
Lucie Zimová, Hranice
Lucie Ižolová , Hradec Králové
David Král Král, Král Louňovice
Roman Jirouš, Vrchlabí
Michaela Knorrová, Bc. Praha
Majova Michaela Michaela, Michaela Kladno
Ilona Ižolová , Hradec Králové
Jaroslav Kalda, Třebíč
Johanka Ulrichová, DiS Praha
Ivana Mackovíková, Mgr. Rokytnice
Karel Spacek, Michalovice
Andrea Banková, Andrea Šumperk
Barbora Lashkhi , Ceska lipa
Eva Moravcová, Ing. Čerčany
Jan Machýček, Bc. Brno
Slávka Rimlová, Kobeřice
Jiří Ondráček, Jihlava
Zita Devitt, Praha
Markéta Bártová, Bc. Brno
Ingrid Kotyzová , Teplice
Jan Erbes, Ing. Stříbro
Stanislav Neuber, Klášterec nad Ohří
Ladislav Lang, Ing. Dobřichovice
Michal Pokorný, Liberec
Jiří Bednář, Brno
Dana Rohanová, Cheb
Markéta Janovacova, Traplice
Marcela Krupičková Krupičková, Krupičková Beroun
Jiřina Terebová, Bc Praha
Edita Rafaniello, Staré Sedliště
Marek Šťastný, Velké Hamry
Kryštof Koza, Praha
Martina Vondrušková, Mgr. Hracholusky
Dana Řezníčková, Mgr. Třebenice
František Karel, Chomutov
Pavel Vikus Vikus, Praha
Martina Martová, Hluk
Petr Sýkora, Barchov u Pardubic
Šárka Dittrichová, Mgr. Praha
Tereza Remková, Praha
Jindřiška Slováčková , Rýmařov
Jitka Váňová Eisenreichová, Hředle
Roman Cimler, Děčín
Jan Slovák, Branka u Opavy
Martina Veselá , Ing. Kralupy nad Vltavou
pisarikova Gabriela Gabriela, Zadny Kozli 230
Andrea Šilhánková , Havířov
Bedřiška Piherová, Nýřany
Zdeňka Čermáková, Horní Moštěnice
Lucie Bátrnová, Praha
Lucie Benešová , Ing., PhD Brno
Petr Pelc Pelc, Děčín
MIchal Pšenica, Ostrava
Martina Uldrichová, Žatec
Veronika Pacakova Pacakova, Dubí
Markéta Dvořáková, DiS. Hostinné
Simona Šormová, Praha
Milena Šmolíková, Věšín
Liběna Nešverová , Milotice
Jana Jana Navratilova, Brno
Zuzana Daňková, Chotyně
Tereza Novotná , Brno
Helena Dvořáková, Tábor
Michaela Vrbová, Mgr. Tachov
Ivana Draxlerova, Ing. Praha
Petr Smrź, Ing Zeleneč
Jan Krátký, Olomouc
Daniel Stránský , Bílá Třemešná
Jan Bradáček, Bouzov
Lenka Strejčková , Praha
Tomáš Fencl, Velká Dobrá
Jana Slámová , Kadaň
Hana Panušková, Doksy
Žaneta Kasíková, Bc. Písek
Vladislav Bryja, Opava (nečleněná část Města)
Jana Jana, Jana Trutnov
Jaromír Holásek, Vyškov
Jan Kirschner, Ing Havířov
Kamila Anna Lukasová , Dolní Loucky
Kateřina Borková , Kladno
BOLESLAV FOLTYN, KARVINÁ
Jiří Nečas, Mgr. Deblín
Daniela Jelínková, Ostrov
Dana Dolíhalová, Hustopeče
Marcela Smejkalová Smejkalová, Trutnov
Radovan Ondruška, Hrabišin 180
Dalibor Gavelčík, Bc. Spálov
Radka Aroua, Praha
Petr Riška, Klatovy
Eva Dejmová, Bílina
Lenka Hrazdirova Hrazdirova, Vsetín
Miroslava Tručková, Mgr. Dobelice
Karel Drbal, RNDr., Ph.D Praha
Markéta Jíšová, Praha
Eva Hrušková , Stribro
Michaela Škorvagová Stefanová, Teplice
Markéta Proftová, Cheb
Katrin Telin, Mgr Dobřejovice
Petra Krejčí, Plzeň
Gerard Kaiser, Klecany
Kristýna Prokopová, Praha
Dana Čejková, Havlíčkův Brod
Veronika Svobodová, Praha
Marie Lacinová, Horní Bříza
Libuše Faitová, Faitová Praha
Markéta Prunerová, DiS. Praha 10
Iveta Hlinkova, Bochov
Marie Křížová, Brno
Ivana Ördögová, Pátek
Marián Klabník , Čeladná
Jitka Jirova , Mgr. Praha
Vladimír Drvota , Lány
Tomáš Janouškovec, Ostrava
Iveta Vogeltanzová, Příbram
Michaela Přikrylová, Olomouc
Martina Buchtová, Ing. Havířov
Karolina Ocetnikova, Jicin
Viktor Hudáček, Brno
Petra Kubatová , České Budějovice
Lenka Indrová, Malý Beranov
Irena Zapletalová, Studánka
Iveta Halačková, Ing Blansko
Martina Splítková , Dis. Havlíčkův Brod
Tereza Hlavičková, Ing Mělník
Jaroslav Nečas, ing Hradec Králové
Libor Friedel, Ing., MBA Zbyslavice
Vendula Bartakova , Pardubice
Libor Friedel, Ing., MBA Zbyslavice
Lenka Drábková, Svatobořice-Mistřín
Gabriela Emilovova, Rožmitál pod Třemšínem
miroslav u RODu venglů, liberec
Kristýna Majerová, DiS. Olomouc
Jaroslav Polek, Ing Vratimov
Marián Klabník , Čeladná
Pavla Pokorná, Ing. Teplice
Svetozar Manev, Česká Lipa
Nika Salajkova, Breclav
Katarína Méresová, Praha
Romana Ebstova, Ing Praha
Lenka Blažková, Dolní Studénky
Miglena Maneva, Česká Lipa
Martin Machotka, Brno
Kateřina Nikodýmová, Ing. Jihlava
Hana Úradníčková , Turnov
, Praha
Andrea Vašková Vašková, Mgr Brno
Zdeněk Žilka, Ing. Brno
Eva Holečková , Most
Jaroslav Fiedler, Třešť
Romana Pešková, Netolice
Petr Hrobský, Liberec 19
Michaela Grmelová, Bc. Kamenný Újezd
Pavla Havlíková, Lichnov
Tomáš Jasek, Starý Jičín
Václav Liška, Mgr. RAKOVNÍK
Jakub Jansa, Ing. Praha 9
Hana Úradníčková , Turnov
Martin KRÁTKÝ, Ing. Mladá Boleslav
Kamil Zarsky, Tabor
Vilém Kail, Tachov
Jan Růžička, BRNO
Václav Krejčí, Litvínov
Stanislav Šitta, Kladno
Samel Straka, Ing. Praha
Dana Sáblová, Bílina
Julie Tomečková, Mgr. Ostrava
Pavel Sedláček, Strážnice
Vojtěch Nepraš, Bc. Jihlava
Kateřina Cyprisová, Plzeň
Linda Hrůzová , Mgr. Praha
Iveta Ondrašková, Zdravotní sestra Příbram
Alexandra Stetina Cechova, Pruhonice
David Pospíchal, Ing. Turnov
, Praha
Marcela Macháčková, Uherské Hradiště
Jan Stejskal, Jablonec nad Nisou
Šárka Hloušková , Rohovládova Bělá 67
Denisa Šulcová, Dolní Štěpanice
Gabriela Kotulková, Valašská 1657 Rožnov pod Radhoštěm
Karolina Cabadajova, Dis. Bečov
Monika Baudyšová Slavkovská, Mgr. Praha
Michaela Kalinová, Bc. Jablonec nad Nisou
Svetlana Zouharová, Brno
Kateřina Martinů, Mgr. Plzeň
Ladislav Kubata, České Budějovice
Dagmar Cibulková, Velešín
Radek Mlýnek Mlýnek, Mlýnek Veselí nad Moravou
Ivana Bandová, Most
Linda Matherová, Cholina
Jitka Tobolková, Bc. Moravské Budějovice
Lenka Samcová, Vyskov
Libor Noga, Moravka
Mirka Čtvrtečková, Nové Město nad Metují
Zdeněk Béza, Olomouc
Lenka Dokoupilová, Krásné
Sandra Neuwirthová , Ostrava
Dagmar Machařová, Brno
Zuzana Hrnčířová , Cheb
Kateřina Hučíková, Rosice
Jana Chadrabova, Praha
Josef Kulhánek, Hostinné
Zdeněk Jindra, Litvínov
Eva Machková, Bc. Nové Hamry
Šárka Dvořáčková, Ing. arch. Praha
Kateřina Tománková, Kovansko
Eva Magnusová, Hořice v P.
Silvie Macášková, MVDr. Nové Sedlice
Jana Puchnerova, Český Brod
Alena Prokopová, Mgr. Cerhenice
Jana Fajmonova, Ing Sezemice
Radoslav Škubník, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Václava Hofmanová, Konstantinovy Lázně
Miloslava Wedlichová, ing liberec
Roman Klein, Ing. arch. Škvorec
Markéta Hrnčiříková, Ing. Hodonín
Petr Janda, České Budějovice
Štefan Petráček, Hradec Králové
Kateřina Manová, Bc. Velké Poříčí
Vladimíra Nováková, Zlonice
Petr Szmek Szmek, Roztoky
Jiří Blažek, Ing. Rajhrad
Miroslav Nečas, Blansko
Petra Navrkalová, Ing. Bc. Sudkov
Lenka Gabzdylová , Bc. Orlová
Klára Burkhardtová, Praha 7
Zdeňka Miholová, Drnovice
Hana Bláhová, Bláhová Tachov
Michaela Vrátná , Oldřichov v Hájích
Kamila. TUMOVA Tumova, Praha 4
Jolana Rázlová, Ing. Liberec
Martin Pastorčák, Napajedla
Petra Hučková, Praha 4 - Záběhlice
Andrea Dostálková, Žamberk
Agáta Marková, Ing. Kladno
David Hrubant, Praha
Jaroslava Holubová , Štětí
Dita Kalinová, Hradec Králové
Jana Horcickova, Jicin
Kateřina Rubešová, Mgr. Praha 3
Jitka Dupuy , Praha
Karel Lippmann, Mgr. Ceske Budejovice
Jana Chmelařová, Mgr. Kladno
Darina Blosgeberova, Blosgeberova Cheb
Svatava Kretková, Mgr. Ostrava
František Řezníček, Mgr. Kosmonosy
Petr Luňák, Mělník
Jana Brichackova, Brno
Beata Pyszková, Mgr. Český Těšín
Pavel ŽÁK, Netřebice
Jana Novotna, Ing. Nova Paka
Jan Zámiška, Bc. Prášily
Alice Mazurková, Rychvald
Šárka Moravcová , Harrachov
Martina Wannerová, Zbečno
Zdeněk Kubal Kubal, Ing. Plzeň
Vladimír Šrámek, OSTRAVA
Kateřina Trojánková , Bc. Šťáhlavy
Kristýna Němcová, Hostomice
Miloslav Pletánek, -------------------- Valašské Klobouky
Magdalena Strnádková, Útušice
Martina Kuthanová , Mgr. Křenovice
Barbora Skácelová, Prostějov
Michal Steiner, Ms. Praha
Jiří Zikmund, Řevničov
Jana Lujesiva, Plzen
Olga Malá, Kuřim
Eva Ošlejšková, Dubňany
Pavel Král, Frýdek-Místek
Radomír Zvoníček, Přerov
Pavla Čonková, Hodolany
Kamil Procházka, Ing. Praha 5 Košíře
Libuše Johnová, Třešť
Lenka Mašková, Mgr. Jičín
Lenka Horčičková, Kolín
Jindřich Piprek Piprek, Havířov
Jana Páleničková Páleničková, Frýdek-Místek
Viera Šenkýřová, Olomouc
Martina Marková, Praha 4
Monika Šlechtová, Žďár nad Sázavou
Věra Šimonová, Děčín
Zdeněk Rozehnal, Praha4
František Rožko, Frýdek-Místek
Jana Čájová, Martiněves
Jana Malíková, Praha 10
Jaroslava Pešková Pešková, Dis. WDM Brno
Marcela De Vecchi, Praha
Kristyna Strejckova, Praha 9
Petr Palendal , Letovice
Radka Glubišová, Vítkov
Kristina Šrejmová, Praha
Marcela Volfová, Soběchleby
Eva Bartekova, Trnava
Šárka Špačková , Polevsko
Daniel Schubert, Praha
Aleš Očko, Dolní Benešov - Zábřeh
Veronika Pecarová , Mgr. Hranice
Radomíra Pečeňová, zadravotni sestra Zlín
Petr Burian, Ing. Bilovec
Petra Černá Fučíková, Ing. Světlá nad Sázavou
Martin Pecho, Liberec
Daniela Schreiberová, Přeštice
Hana Brožová, Lukavice
Filip Danielka, Hradec Králové
Antonín Konvička, Třebíč
Roman Böhm, Prachatice
Jitka Procházková, Ing Praha
Jiří Vyskočil, Rohovládova Bělá
Dana Chytilová, Mgr. Ostrava
Lenka Žuchová, Jablonec nad Nisou
Pavla Zábojník Brabencová , Ing. Sadov
Ladislav Pešta, Bystřice nad Perštejnem
Eva Vášková, Proseč
Irena Krupičková, Praha
Ladislav Chvalkovský, Votice
Dana Beranová, Jílové u Prahy
Vladka Zemanova, Svetla nad Sazavou
Miroslav Horák, Ing. Čelákovice
Monika Votíková, Velešín
Jiří Komárek, Mgr. Tovéř
Bohumíra Vyšteinová Múllerová, Líné-Sulkov
Michaela Köhlerová, Teplice
Jiří Bretšnajdr, Horní Bříza
Zuzana Kubelková, Mgr. Liberec
Jiří Differenz , Třebušín
Lucia Grofova Grofova, Terapeut TCM Praha 8
Markéta Nachazelova, Pelhřimov
Hana Kunis, Prušánky
Martin Lepš, Mgr. Brno
Ivana Skalová, Mgr. Kaznějov
Dagmar Tkadlecová, Olomouc
Miluše Selešiová, Karlovy Vary
Veronika Tóthová, Bc. Cvikov
Markéta Šedivá Šedivá, Bc. Střítež
Šárka Justanova, Jihlava
Helena Bambásková, Domažlice
Zdeněk Hykš, Ing. Česká Lípa
Jaroslava Prášková, Ronov
Renáta Palonderova, Plzeň
Rene Fiu, Munchen
Jaroslav Strnad , Liberec
Jiří Nohejl, Ing. HORNÍ BŘÍZA
Renata Dratvova , Hodonin
Zdeněk Fendrich, Brno
Jan Davidek, Ing. Rochlov
Klára Prášilová, Ing. Olomouc
Gabriela Urbancova , Staré Hradiště
Lubor Šnajdr, Trutnov
Petr Svoboda, Liberec
Radim Mikeš, Přerov
Roman Dušek, České Budějovice
Monika Tichá, Liberec
Libuše Olsson, Zdravotní sestra Bro Švédsko
Josef Skřivánek, Liberec
Soňa Fischerová, Chomutov
Michal ANTOŠ, Choceň
Simona Švrčková, Mgr. Hodonín
Lenka Duničková Duničková, Duničková Petřvald
Veronika Skarlandtova , Kosoř
Roman Maryniok, Bystřice nad Olší
Claire Krchnavá, Jihlabs
Petr Juřica, Čkyně
Jaroslav Jaklovský, Staré Hodějovice
Pavlína Dočkalíková , Bc. Přerov
Lenka Pulmannová, Jablonec nad Nisou
Vera Kralova, Ing. Praha
Marketa Vejslikova, Mgr Pelhrimov
olga těšínská, bedřichov
Tomáš Krček, Ing. Praha
Bažantová Veronika , Mgr. Praha
Josef Němec, Milín
Pavla Horáková, Bc. Kačice
Petr Vacek, JUDr. Praha
Andrea Hanáková, Holubice
Adéla Brůnová Brůnová, Brůnová Mecholupy
Luboš Bárta, Ing. České Budějovice
Ester Filipčíková , Loučovice
Jan Horáček, Mgr. Trutnov
Alžběta Rzavská , Praha
Tomáš Volf, Ing. Týn nad Vltavou
Kamila Staňková, Osík
Jarmila Čajkovská, Hrčava
Veronika Urbančíková, Ostrava
Vendula Bradáčová, Praha
Helena Blahoutová, Ing. Praha 1
Ivana Vykoupilová, Přerov
Edita Kysilková, Ing Říčany
Jana Orságová, Nový Hrozenkov
Tereza Kavanová Kavanová, Kavanová Lovčice
Jana Lupačová, Vsetin
Marian Nováček, Ing. Třebíč
Jiří Škývara, Železná Ruda
Eva Janasova, Brno
Jana Kalendová, Dis. Holotín
Monika Pavlíková, Brno
Pavel Rybiař, Mgr. Frenštát pod Radhoštěm
Libuše Pazderková, Bc. Brno
Monika Macíková, Praha 9
Juliana Brucker, PhDr. , Ph.D. Brno
Pavla Tůmová , Cheb
Martin Potůček , Ing Radějovice
Josef Opluštil Opluštil, Jablonec Nad Nisou
Hana Křižková, Vacenovice
Ivana Ružanská , Mladá Boleslav
Radka Hnízdilová, Mšec
Zdena Jarošová, Praha 11
Václav Kysilka, Říčany
Ivana Nguyen, Nový Bydžov
Marie Bradáčová, Praha
Ivona Paďourová, Štětí
Jitka Ondřichová, České Budějovice
Mária Knopová, Ing. Praha 6
Andrea Hanakova, Holubice
Leoš Sekanina , Šumperk
Romana Voldánová, Jindřichův Hradec
Marcela Gjabel, Zlín
Darina Holikova , Piešťany Sk
Marta Havranova Havranova, Havranova Slezska Ostrava
Jitka Schimková, Jindřichův Hradec
Jaroslav Bořík, Kladno
Petra Mozgová , Předboj
Milan Klimeš, České Budějovice
Eva Edler, Rudník
Pavla Boříková , Přeštice
Erika Machalíková, Mgr Rožnov pod Radhoštěm
Kamila Mrázová, Mgr. Stará Boleslav
Dagmar Šprtová , Hodonin
Jolana Foitlová , Batelov
Andrea Hanáková, Holubice
Radka Michalski, Těrlicko
Hana Trojanová, Řepice
Šárka Nováková, Praha
Gabriela Šebková, Dubné
Jiří Čapek, Tuřice
Ondřej Bureš, PRAHA
Gabriela Chlumská , Káraný
Gabriela Lánská, Mgr statenice
Hana Havlová, Olesnice
Martin Brablenec , Dolní Němčí
Vladimíra Králová, Jílové u Prahy
Leona Rőssler, Slavkov u Brna
Petra Csesznoková , Most
Jitka Haláčková, Haláčková Kostelní lhota
Lenka Menzlová, Menzlová Chomutov
Jana Kejzralová, Hradec Králové
Stanislav Jirák, Praha
Petra Bardová, DiS. Sedlčany
Alena Pšenková, Zlín
Marie Franců, Brno
Lada Herbrychová, Opočno
Zuzana Vondráčková, Liberec
Jana Knaizlová, Ing. Plzeň
Hana Laubrová, Mgr. Hořovice
Robert Zeman, Dipl. um. Starovičky
Miloslav Pech, Bělčice
Jitka Juřicová, Mgr. Praha
Milan Fekec, Český Těšín
Vladimíra Sionová, Železný Brod
bohumil žampach, dúchodce jablonec n.n
Katerina Gajdova, Brno
Martin Schuster, Ing. Praha
Ludmila Slunečkova, DiS Veletiny
Jana Gabrišková, Vyžlovka
Radim Krayzel Krayzel, Krayzel Těškovice
Lédlová Vlasta Vlasta, Praha
Alžběta Malkovská , PhDr Praha 6
Zdeněk Máslo, Svoboda nad Úpou
Martin Holcman Holcman, Holcman Havlíčkův Brod
Lenka Čechová, Mgr. Lužná
Kateřina Štréglová, Tanvald
Petr Tiller, RNDr. Dobříš
Veronika Vlčková, Bc. Tachov
Eva Sukaná, Vsetín
Petra Toncarová, Mgr. Vimperk
Luděk Šroll , Velké Poříčí
Tomáš Pejše, MVDr. Ing. Praha
Roberz Kolman, Pardubice
Stanislav Šimčík, Bělov
Irina Levicka, Mgr Praha
Veronika Urbančíková, Ostrava
Miroslav Pecka, Doc. RNDr. CSc Lochenice
Hana Syrová, Louka u Litvínova
Rudolf Šmiřák, Frýdek-Místek
Zuzana Sedláková, Praha 5
Miroslav Šulc, Turnov
Vladimír Žák, Ing Ostrava
Ilona Niklová, Ostrava
Jana Szabová, Ostrava
Martina Prokorátová, Mgr. Hrádek nad Nisou
Petra Mozgová, Předboj
Roman Palánek , Ing. Velký Újezd
Martin Čáp, Teplá
Renata Masopustová , Rumburk
Petr Němeček, Hrsnice
Lenka Otradovcova, Jesenice
Klara Tesikova, Kralupy nad Vltavou
Karolína Rossí, MgA Praha
Martina Plocková, Rychnov nad Kněžnou
Vaverková Monika, Mgr. Praha
Jiří Drahota Drahota, Mladá Boleslav
Miloslav Kovařík, Mgr. Žďár nad Sázavou
Jitka Štorková , Chomutov
Ivo Kaštan, Velké Meziříčí
Petr Smrž, ing. Újezd u Brna
Jindřich Procházka, Mgr. Praha
Zdenka Dvořáková, Ústí nad Labem
Miluše ŽVáková, Brno
Petra Synková, Běrunice, Velké Výkleky
Martin Martin, Slavkov u Brna
Daniel Vlasta, Praha
Lukáš Zvěřina, Jihlava
Jakub Stehlík, Ing. Praha
Martina Macurová, Holešov
JAroslav ŽVák, Brno
Roman Roman, Náchod
Vlasta Dejakova, Mgr. Melnicke Vtelno
Jiřina Švandová, Častrov 134
Silvie Kovářová, Brno
Ševčíková Markéta, Bc. Turnov
Vladislava Kršková, Mgr. Brno
Iveta Nedbalkova , Zlín
Jaroslav Pytlík, Ing. Praha
Kateřina Hamáčková, Mgr. Praha 10
Květoslava Pažďorová, Horažďovice
Michaela Křivohlávková, Vrchlabí 3
Michaela Soukupová Soukupová, Ing. Chrudim Iv
Svatava Bartůňkova, Březnice
Monika Mourková, Mělník
Martin Zapský, Kadaň
Dana Váchová, Stribro
Martina Krausová, Ing Příšovice
Eduard Procházka, Žatec
Josef Rod, Bc Rakovník
Jakub Draksel, Bc. Praha
Zdeněk Krška, Ing. Brno
Zuzana Fialová , Ing. Praha
Petr Málek, Ing. Kanice
Jaroslav Karbaš, Mgr. Pardubice
Iveta Koubkova, Bilina
Renata Vintrlíková, Šumperk
Ivana Holoubková, Ing. Hradčany
Robin Goll, Náchod
Monika Zbavitelová, Havířov
Květoslava Drechslerová, Plzeň
Alice Kaletova, Ing. Znojmo
Tereza Ottová, Jibdřichův Hradec
Cyril Dusek, Mgr. Strakonice
Oldřich Vaňko, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Ivan Kubla, JUDr. Praha
Hana Dejlová, Havlíčkův Brod
Zuzana Sofia Dobešová , Ing Ostrava
Pavel Caban, Praha
Jiří Hrycišin, Bc. Praha
Marta Zlámalová, Ing. Česká Lípa
Martin Galuška, Ing. Jindřichov
Marian Kadla, Hustopeče
Veronika Bartošová, Praha 10
Adam Zetek, Krnov
Šárka Melanie Sedláčková, Mgr. Praha
Daniela Šmejkalová , Praha
Tomáš Dolejš, Ing. Dolní Lukavice
Pavlína Procházková, Ing. Úpice
Marek Vomlel, Hlinsko
Barbora Radová, Praha 6
Martina Trachtová , Ing Přeštice
Štěpánka Hostovská, PhDr. Praha
Zdeňka Roubalova , Jičín
Stanislav Dejl, Havlíčkův Brod
Jaroslav Kozelka, Jablonec nad Nisou
Jan Dvořák, Ing Horomerice
Pavel Panáček, Slavkov u Brna
Jaromir Pospisil, Znojmo
Hana Dejlová, Hurtova Lhota
Černá Lenka Lenka, Mladá Boleslav
Michal Rubáš, Mgr., Ph.D. Haňovice
Tereza Novotná, Jindřichův Hradec
Michal Kurzweil, Praha
Zuzana Šálková, Ing. Přerov
Kateřina Mrkusová, Hodonín
Martina Čekanová, Štěchovice
Jitka Svobodová, Břeclav
Šárka Dubová , Kardašova Řečice
Libuše Večeřová, Třebíč
Renata Mastná , Moravský Krumlov
Lumír Slavíček, Zastávka
Lucie Komůrková , Roudnice nad Labem
Miroslav Mergl, Krupka
Papíková Magda Magda, Magda Příbram
Jaroslava Hujíčková , Rapotín
Petra Oralová, Ing. Bělá pod Bezdězem
Ivana Hofrichterová, Rumburk
Pavel Hurdes, Kroměříž
Bohdan Svoboda, Ing. Kladno
Monika Nosálková, Zábřeh
Eliška Němečková, Ing. Kolín
Michal Koch, Praha 4
Jana HEJNÁ, Šumvald
Petr Vrobel, Frýdlant nad Ostravicí
Martina Růžičková , Slaný
Martin Hršel Hršel, Hršel Šluknov
Pavel Macek, Bc. Praha
Květa Kobrlová, ČELČICE
Lenka Drexlerová , Dis. Brno
Hana Mullettova, Brno-Cesko/ Gold Coast-Australie
Tomáš Perner , Březová
Martina Marr, Praha
Romana Bartošová, Luštěnice
Radek Chalupa, Ing. Praha
Jan Vacek, Písek
Petra Kotková Kotková, Kotková Kamenice nad Lipou
Petra Kolimárová, Plzeň
Josef Turčan, Stříbrná Skalice
Gabriela Valová, Jeseník
Jakub Baláš, Hradec Králové
Jiří Schwarz, ing Brno
Jan Knopf, Lomnice U Rýmařova
Kateřina Voháňková, Mgr. Čáslav
Jiří Černošek, Odry
Eva Chovancová, Holasice
Petra Špryňarová, Náchod
František Krajbych, Kutná Hora
Mirek Šliwa, Ostrava
František Škrabal, Ing. Jihlava
David Lánský, Plzeň
Petra Nováková , Kamenice nad Lipou
Kristýna Strabergerová, Kunžak
Václav Žebro, Karlovy Vary
Eliška Bílková, Ing Velešín
Aleš Ulrych, Lomnice nad Popelkou
Irena Vanišová, Plzeň
Veronika Skočná, Mgr. České Budějovice
šárka fuchsová, brno
Michal Richtář, Volduchy
Fénešová Anna Anna, Anna Chomutov
Roman Švéda, Švábenice
Anna Bryjová, Mgr. Koněšín
Irena Syrůčková, Brno
Rostislav Rakowski, Smilovice
Dana Křížanová, Písek
Vladimír Jungwirth, Zdice
Petr Hovorka, Liberec
Jaroslav Dražkovič, Jablonné v Podještědí
Veronika Poživilová, Cheb
Tomáš Zámečník , Brno
Tereza Grodová, Opava
Tomáš Petr, Ing. Brno
Karel Černý, Světlá nad Sázavou
Zbyněk Vinkler, Ostrava
Monika Nováková, Kladno
Radek Radoš, Teplice
Jaroslav Stránský, Hrádek nad Nisou
Helena Procházková , Luštěnice 29442
Marcela Kvapilová, Ing. Zlín
Dagmar Klempárová, Praha 4 - Kamýk
Hana Grausamová, Jindřichův Hradec
Aneta Glosova, PharmDr. Hradec Kralove
Roman Děrgel, Bohumín
Renata Krátká, Zlín
Šárka Beranová, Bc. Česká Třebová
Jaroslav Jereš, Brno
Jiří Vondrák, Praha 6
Eva Koutníková, Hradec Králové
David Vřeský, Mgr. Praha
Pavla Poláková , Usti nad Labem
Jiří Hejsek , Plzeň
Lukáš Slabý, Praha
Helena Filkoházyová, Sokolov
Ingrid Nehasilová, Česká Lípa
Jakub Houdek, Sadská
Simona Popelková, Brno
Tomáš Láznička, Zásmuky
Zdeněk Novotný, Ing., CSc. Brno
Zuzana Červená, Trutnov
Renata Kochová, Praha 4
Petr Šubják, Ostrava Radvanice
Richard Hába, Ing Hostouň
Bedřich Šiška, Ing., CSc. Pardubice
Libor Koval, děhylov
Hana Pávová, Starý Vestec
Veronika Šmidrkalová, Kozojedy u Jičína
Martina Gregorcova , Praha
Pavel Dvořák, Ing. Litovel
Slavomil Rund, Petrvald
Pavel Pospíšil, Praha
Zuzana Beránková, Mgr. Ústí nad Orlicí
Martina Tomášková, Trhové Sviny
Marcela Kordová, Plzeň
Pavel Stehlík, Karlín
Bohumila Medková, Ing. Mgr. Kornatice
Adriana Staňková, Ing. Pardubice
Martin Podhradský, Ing. České Budějovice
Radomir Salich, Ing. Opava
Dagmar Maryšková, Třeboň
Roman Šandera, Tatenice
Linda Hrůzová , Mgr. Praha
Zuzana Trávníčková, Befihošť
Kateřina Sladká, Brno
René Hustoles, Milovice
Kristýna Dvořáková, České Budějovice
Milan Klimakovský, Rudoltice
Eva Černíková, Praha
Hana Šrámková, Tábor
František Kadlček, Huštěnovice
Karolina Soukalová, Mgr. Nechanice
Vladimír Kolář, Kraslice
Markéta König Cvachoučková, Mgr. Mezouň
Petr Karas, Ostrava
Jakub Kopřiva, Valašské Meziříčí
Jakub Simajchl, Praha
Daniel Landa, Praha
Jakub Stavinoha, Praha
Tomáš Dostál, Mgr., DiS. Rožnov pod Radhoštěm
Kateřina Mili, Hodonín
Darja Repková, Strakonice 1
Tomas Ludva, Ing Zbysov
Dana Zíková, Zíková Borovany Třebeč
Iveta Nobilisová, Mgr Kladno
Kateřina Trojáčková , Praha
Zdeněk Zaoral , Štramberk
Valéria Forróová , Mgr. Bratislava
Lucie Adamčíková, Ing. Opava
Magdalena Zapadlová, Mgr., Pg.D. Brno
Pavel Macek, Bc. Praha
Erik Lattenberg, Dlouhá Loučka
Pavlína Libišová, Brno
Zbyněk Škrampal, Bc. Humpolec
Lenka Wolfová, Mgr. Velká Losenice
marian mraz, plzen
Petra Zamecnikova, Brno
Jana - Natalie Novakova, Blatna
Igor Chamalyč, Plzeň
Alena Trojanová , Bc. Telč
Pavlína Gračková , Slatinice
Naděžda Kozáková, Hořice
Jaroslav Kernal, Praha
Daniel Kučera, Stonava
Václav Jurica, PETRVALD
Martin Jičínský, Dobřenice
Tadeáš Nováček, Bc. Trhové Sviny
Pavel Blecha, Plzeň
Václav Chmelensky, Mr. Bangkok
Lenka Fišerová , Kladno
Jiří Fiala, Blatnice
Zdeněk Král, Nová Role
Petra Kesselgruberová, Česká Třebová - Parník
Dana Vanešová, Bc. Nezvěstice
Martin Merica, Poprad
Jaroslav Němec, RNDr., CSc. Ústí nad Labem
Marcela Štveráková , Příbram
Milada Havlová Procházková , Praha
Isabela Diasová, Krnov
Pavla Matouskova , Rakovník
Petra Mrázková, Praha
Zora Nejlová, Hradec Králové
Pavel Nováček, Mgr. Zubří
Jaroslav Beneš, Brno
Michal Dolezel, Čerčany
Veronika Preussová, Černošice
Irina Jiroutová, Praha
Magdalena Rumlová, Praha
Jiří Frič, Domažlice
Martin Kot, Napajedla
Petr Kucer, Praha 4
Marie Jerešová, Březová u Uh.brodu
Renata Fialova, Svihov
Jaroslav Janda, České Budějovice
Jana Synkova, Most
Dagmar Němcová, České Budějovice
Hana Mulletova, Brno-Cesko/ Gold Coast-Australie
Zdeněk Kania, DiS Olomouc
Dominik Ziegler, Králíky
Miloslav Dvořák, Novosedlice
Martin Dvořák, Bc. Jívová
Vasil Ihnatko , Lom
Vladimír Kozák, Přelouč
Martin Kozlík, Jaroslavice
Arnošt Běla, Ostrava
Petr Daniel, Mgr. Králíky
Lenka Poulíková , Ing Kolšov
Blanka Týblová, Nové Strašecí
Jaroslava Dvořák Charvátová , Opatovice
Marie Smitková, Plzeň
Eva Moosová, Mgr. Jablonec n.N.
Miluše Marešová , Bc. Znojmo
Jan Škach , Ing. Praha
Filip Kolegar , Vedrovice
Marcela Rathausová, Praha
Lukáš Lančarič, Most
Alena Kučerová , Praha 3
Martin Šebek, Návsi
Robert Zeman, Dipl. um. Starovičky
Christina Fluder, Havířov
Josef Petřík, Vyskeř
Jiří Bartoš, Ing. Karlovy Vary
Pavel Doseděl , Bc Tábor
Ondřej Holoubek, Praha
Markéta Vokáčová, Odolena Voda
Petr Cigánek, ing. Letovice
Pavlina Zvelebilova, Praha
Kateřina Gabrisova, Nový Hrozenkov
Jiří Géryk, Ostrava
Petr Plocek, Dřínov
Helena Svobodova, Cesky Dub
Richard Šmrha, Habartov
Pavel Prochazka, Varnsdorf
Tomáš Schneider, Stod
Petr Thomas Kulhan, Strakonice
Pavel Reine, Buštěhrad
Lukáš Fries, Ostrava
Roman Šeda, Vrchlabí
Martina Enčev, Kladno
Ondřej Penniger, Tursko
Božena Navrátilová, DiS. Most
Martin Štědroň, Mgr. Slavkovice
Monika Dvořáková, Úvaly
Milan Hanzák Hanzák, Hanzák Hřebeč
Julie Vavrysová, Věrovany
Libuše Kerulová, Chodová Planá
Michaela Virthová Virthová, Česká Lípa
Zdeňka Merglová, Krupka1
Vlastimil Kundert, Litvínov
Martina Hozakova, Louka
Zdenek Karasek, Ing. Dolni Bousov
Václav Šedivý, Klatovy
Roman Stoika, Mgr Praha
Jarmila Maidlová, Dolany
Jiří Jiří, Jiří Milovice nad Labem
Tomáš Lauber, Nové Hamry
Pavla Vyčítalová, Dis Praha
Martina Dubová, Praha
Petr Pokorný, Praha
Lucie Korbelikova, Starý Plzenec
Miroslava Petráková, Čížkovice
Iva Nováková, Ing. Jihlava
Bohumil Krist, Zlín
Kamil Kříž, Libhošť
Leoš Valášek, Dr. rer. nat., DSc. Jeřmanice
Roman Hyrdel, Ostrava
Jakub Mikulský, Doubek
Kamil Kříž, Libhošť
Monika Baksevani, Pardubice
Martin Zada, praha
Bronislava Dostálová, Lutín
Blanka Bohucká, Horní Domaslavice
Helena Grundzová, Velký Valtinov
Richard Černý, ing.arch. Liberec
Dana Pešková , Kladno
Petr Lambor, Kateřinice
Jiří Víšek , Pardubice
Ivana Macharová, Mgr. Pardubice
Jana Kloudová, Mgr. Olešník
Lucie Šindlerová, Bc. Hošťálková
Gabriela Hrdinová, Brno
Daniela Zittová, Slavkov u Brna
Roman Niessner, Frýdek Místek
Michal Kotrba o, Chotiměř
Petr Tůma, Úhonice
Jaromír Smetana, Ing. Praha
Eugen Pechanec, Ing Praha 6
Alexandr Paikert, Praha
Michal Kurzweil, Praha
Bohumil Koudele, Ing. Nové Sedlo
Marie Straková, Zvole
Pavel Berka, Mgr Brno
Veronika Borská, Příbram
Vratislav Junek, Čáslav
Simona Antošová , Bc. Havířov
Bohumil Habich, Tábor
Michal Kuruc, Most
Kateřina Pospíšilová , Praha
Vlasta Bryndová, Praha 10
Václav Fábera, Fábera Vilémov
Milena Bicencová, Ing. Mgr. České Budějovice
Irena Fojtová, Brno
Ida Foitová , Mladá Boleslav
Marian Lusk, Letovice
Veronika Navrátilová, DiS. Praha
Martina Martová, Hluk
Martin Hrazdil, Prostějov
Lenka Čápová , Jihlava
Markéta Lesnerová, Hranice na Moravě
Vladimír Svěrák, Lošánky
Blanka Valušová, ing Hradec Králové
Petr Voňka, Hradec Králové
Hana Kokešová, Ostravice
Kateřina Novotná, Brno
edita charvatova, chomutov
Tomáš Škorník , Huzova
Tomáš Kulhánek, Konárovice
Martin Látal, Ostrava
Jiří Červák, Hlubočky
Petr Mašek, Kladno
David Sýkora, doc. Dr. RNDr. Praha
Monika Jelínková, Mgr., DiS. Hluboké Dvory
Jaromír Tesař, Hodonín
Vanda Kessl, Ing. Svatava
Jana Karafiátova, PharmDr. Boršov nad Vltavou
Daniel Krotil, Praha
Libor Dráb , Praha
Petr Novák, Vlašim
Barbora Podhájecká, Praha
Jan Palek, Ing. Mladá Boleslav
Eva Szabó, Zlín
Marcel Stanovský, Bc. Praha
Jiří Blažek, Hodonín
Vladimíra Hlavová , Praha 7
Jaroslav Rychnavský Rychnavský, Horní Bělá
Ladislav Kynych, Štěti
Ingrid Janulkova , Bc. Havířov
Zbyněk Rehart, Jeneč
Bohuslav Frk, Ing. Statenice
Ondřej Kovář , Prostřední Lánov, Vrchlabí
Petra Pumprová , Ing. Praha 6
Alexandra Kovaříková , Jílové u Prahy
Bohuslav Frk, Ing. Statenice
Gabriela Nácarová, Mgr. Praha 9
Pavlína Kaňoková, Český Těšín
Eva Petrášová, Ostrava-Poruba
Jana Gigov, Mgr. Praha
Viktor Švarc, Pacov
Jaromír Málek, Tvrdkov 40
Iva Fašinová, Ing. Jihlava
Patrik Kobr, Lomnice nad Popelkou
Lenka Šicnerová, MgA. Bílovice nad Svitavou
Blanka Králíková, Hulin
Věra Horníková, Praha
Renata Hadravová, Brno
Hana Červenková, Loket
Petra Petroš, Mgr. Olomouc
Pavel Bobek, Kounice
Jiří Sýkora , Brno
Alexandra Sedláčková, Mnichovo Hradiště
Milan Řehák, Krupka
David Petráš, Ing. Zlín
Josef Nováček, Tanvald
Vlastimil Šnobl, Hranice u Aše
Helena Spendlerová, Zlín
František Synek, Most
Miroslav Zelenka, Jilemnice
Dana Bernklauová, Dobřany
Evzen Sindelar, Praha
Leoš Pravda, Horšovský Týn
Michal Jirků, Mgr. Brno
František Stejskal, Týniště nad Orlicí
Jiřina Kolářová, Praha-Modřany
Ladislav Musiol, Ostrava
Tereza Müllerová, Most
Blanka Sezemská, Praha 5
Lucie Andlova Andlova, Andlova Dolní Lutyně
Miloš Kratochvil, Lanškroun
Lukáš Rada , Plzeň
Igor Slizik, Ing. Banska Bystrica
Iveta Dvořáková, Lubenec
Romana Kaletová, Znojmo
Václav Homola, Ostrava - Jih
Jan Řehák, Most
Jana Holečková, Bc. DiS. Havířov
Václav Procházka, Ing. Brno
Marie Smékalová, Rýmařov
Šárka Peterková , Louny
Naděžda Hořáková, Veselí nad Moravou
Kateřina Škorvagová, Krupka 3
René Duchek, Ing. Cheb
Martina Žižlavská , Nedakonice
Filip Sitka, Čermná nad Orlicí
Tomáš Bula, Ing. Zlín
Olga Machová, Liberec
David Majer, Tovačov
Jana Helešicová, Rožnov pod Radhoštěm
Eva Aubrechtova, Velhartice
Jiří Turoň, Ostrava
Monika Holánová, Velké Karlovice
Roman Nejezchleba, České Budějovice
Pavel Kala, Krnov
Irena Rebrošová, Karlovy Vary
Vera Zejdova, Jihlava
Marie Lenkvíková, Most
Václav Kuchrýk, Olomouc
Ester Tomášková , Březiny
Iveta Hušková , Praha 4
Helena Soušková, Olomouc
Petr Červenka, Pchery
Radek Máša, Otrokovice
Mojmír Doležel Doležel, Doležel Čehovice
Jiří Čermák, Poříčany
Ladislav Řihák , Uhersky Brod
Antonie Mikeskova Mikeskova, Nová Lhota
Jindřich Hruška, Most
Stanislav Kantor, Prostřední Bečva
Pavel Mašika, Ing. Praha
Roman Bychler, Bc Adamov
Eva Vojtiskova, Zdravotni sestra v d Nachod
Lenka Carvanová, Kladno
Jolana Mokošová, Vilanec
Jana Zwyrtek Hamplová, Mgr. Mohelnice
Věra Třísková, Ing. Sušice
Pavel Gajzur, Vizovice
Richard Linhart, Otrokovice
Eva Štulířová, Prerov
Jakub Vavřička, Žamberk
Lenka Zimmerová , Ing. Praha
Petr Opic, Opic Pelhřimov
Jitka Mazurkova, Machov
Michal Kostrba, Praha
Aleš Petržíla, Bc. Slaný
Lenka Martisová , Dis. Blovice
Helena Palaskova, Olomouc
Filip Záruba, Vratimov
Šárka Sosnová, Dětmarovice
Michaela Krejcu, Vrane nad Vltavou
Nikol Hanzlová, Písek
Hana Čagánková, Mgr. Olomouc
Iveta Šedová, DiS. Telč
Vera Zejdova, Jamne
Tomas Faltejsek, Holice
Dagmar Albrechtová , Brno
Jiří Kazda, Inženýr Ždírec nad Doubravou
Tereza Žižková Žižková, Plzeň
Katerina Kosanova, Kbel
Tomáš Dučay, Praha
Jan Fencl, Bc. Praha
Petr Skřivan, Kamenice
Veronika Kubíková, Vestec
Kateřina Kovalčíková, Zlín
Veronika Jandová, Čáslav
Jiří Fiala, Choceň
Jana Turnová, Tanvald
Belinda Woldrichová, Praha 6
Jana Korcová , Dělník Bílina
Marie Schusterová, Praha 8
Marcela Mlcochova, Liberec
Jiří Vepřek, Uničov
Mirka Linhartová, Děčín
Tomáš Kučera, Rychvald
Petr Charvát, Bělá pod Bezdězem
Lenka Kovalovská, Orlová
Rostislav Ištok, Janovice nad Úhlavou
Lenka Půrová, Příkazy
Romana Arazimová Fistrová, Nehvizdy
Tomáš Florián, Unkovice
Alžběta Michalcová, Praha
Miroslav Antal, Mgr. Karviná
Lenka Uvírová, Zlín
Marta Kudrnova, Ing Volfartice
Klára Hajgarová, Praha
Radka Carbolová, Luková (Lanškroun)
Michaela Ryšavá , Zábřeh
Vladimír Vangor, Moravské Budějovice
Tomáš Bleša, Ing. Ústí nad Labem
Jan Freund, Praha
Dalimil Dolejší, Horní Slavkov
Petr Němec, NV. Lužná
Jitka Krylová, Hořice
Jan Šťastný , Bc. DiS., Bakov nad jizerou
Debora Krejčová, Mgr. Praha
Miroslava Bartošová, Bartošová Mladá Boleslav
Lada Součková, Chrudim
Lenka Kotilová, Bc. Chotěboř
Petr Cehelský, Bc. Hrušovany u Brna
Daniela Stark, Plzeň 1
Martin Schreiber , Přeštice
Martin Pecina, Zlín
Iva Blažíčková, Bc. Ždírec Nad Doubravou
Kateřina Bednářová , Zruč-Senec
Jana Jílková, České Budějovice
Karolína Kubíková , Mgr. Písek
Iryna Bevch, Klecany
Renáta Beránková, Ing. Kyjov
Zděnka Michálková, Teplice
Hedvika Cepková, Bc. Klatovy
Jana Tejčková, Kuřim
Dagmar Gajova, Bc. Zlin
petr bobčík, obora-tachov
Taťána MARTINČÍKOVÁ , NUČICE
Adam Šeda, Telč
MIlan Bukartyk, Budyně nad Ohří
Petr Vozňák, RNDr. Brno
Markéta Vančurová, Mgr. Praha
Šimon Pastrnek , Brno
Kristýna Palacká , Domažlice
Juraj Burian, Mgr. Řež
Ivan Zákoutský, Ing. Praha 8
Pavel Pazdera, doc. RNDr. CSc. Viničné Šumice
Andrea Škodová, Beroun
Miroslav Škrabal, Olomouc
Josef Ropek, Chrast
Jan Rychtařík, Praha 9
Jaroslav Michálek, Teplice
Petr Polášek , Rožnov pod Radhoštěm
Jitka Hauerlandová, Rudice
Jaroslav Hušek, Mladá Boleslav
Kamil Ježek, Děčín
Jan Prorok, Karlovy Vary
Petra Drahoňovská, Lučany nad Nisou
Robert Jančík, Mga Praha
Karolina Čmolíková, Kostomlaty nad Labem
Šárka Petráňová, Pardubice
Martina Jelinkova, MgA. Plzeň - Jižní Předměstí
Dana Šestakova hladikova, Ing Proboštov
Miriam Valentová, Praha
Miroslava Petrášová, Frymburk
Jitka Harmáčková, Buková
Jarmila Vybíralová , Brno
Alena Žočková , Martínkovice
Miloš Truhlář, Ceske Budejovice
Kateřina Fraňková, Praha
Hana Nagyová, Sudoměřice u Bechyně
Silvie Hirth, dolni Rychnov
Jana Štykarová, Otrokovice
Vendulka Novotná , Staré Hradiště
Václav Peřina , Český Krumlov
Pavlína Vaňková, Častrov
Tereza Lutovska , České Budějovice
Rostislav Kubíček, Chomutov
Markéta Tandlerová, ing.arch. Kokín
Věra Piekarska, zdravotní laborantka Těrlicko
Lenka Spoustová, Teplice
Ladislav Orel, Ing. Olomouc
Tomáš Černý Černý, Černý Šemnice Kyselka
Monika Zárubová, Ústí nad Labem
Zoja Bolomová, Mgr Hodonín
Věra Růžková, Hlubočky 3, Mariánské Údolí
Radek Miksik, Praha
Zuzana Hrubešová, Ing Pardubice
Kateřina Šenková , Hranice
Pavlína Pobucká, Šumperk
Eva Procházková, Měčín
Marek Mozga, Předboj
Marie Machů, Haluzice
Eva Žatečková, Rychnov nad Kněžnou
Iveta Pluhařová, Bc. Rychnov u Jablonce nad Nisou
Eva Králová, Ing. Kaliště u Lipí
Renata Hamrlová, Krnov
Jan Mojžíš , Praha
Michaela Němcová, Mgr. Praha
Zuzana Rigová , Mgr Holice
Milan Nikodém, Svojšice
Petr Jakšić, Hořovice
Petr Krejčiřík, ing. Olomouc
Vendulka Endlerová , Děčín
Petr Vysoudil, Mohelnice
Petr Vít , Praha 4
Jana Hortová, Hostěradice
Eva Růžičková , Lanškroun
Miroslav Novák, Praha 10 - Horní Měcholupy
Hynek Důchodní, Strakonice
Jaroslava Moutelíková, Praha
Lucie Švejdová, Ing. Plzeň
Petr Kroupa, Chrudim
Lada Vacková, Červený Kostelec
Dita Čermáková, RNDr., PhD. Praha 10
Silvia Finsterlova, Děčín IV.
Filip Donée, Brno
Mária Faloutová , Beroun
Petr Krobot, Červená Voda
Jana Radová, Kladno
Vítězslava Tejkalová, Mgr. Pisek
Karla Mucková, Karviná
Simona Veselakova, Nepomuk
Marek Teplik, Bc. Liberec
Antoni Šottník, Kopřivnice
Lucie Kolářová , Otrokovice
Jitka Kubelkova, Bc. Podebrady
Jan Beník, Olomouc
Zbyněk Drda, Karlovy Vary
Alice Kollárová, Bochov
Libuše Pazderníková, Březnice
Lukáš Plavec, Adamov
Vladimír Bařina, Ing. Chvalčov
Markéta Kozlová, Nošovice
Iveta Nečadová, Polná
Michaela Šípková, Praha
Šárka Hulcová, Český Krumlov
Romana Smetanová, Dubí 1
Pavla Ševčíková, Lipovec
Miroslav Pírko , Hradec Králové
Klára Trubačová, Hořesedly
Dana Čapkova , Havlíčkuv Brod
Lenka Klesnilová, Mgr. Brno
Zdeňka Kopecká, Most
Tomáš Pavelek, Mgr. Brno
Aneta Urbanová , Rokytnice
Olga Mrázová, Kolín
Vlastimil Martinák, Bc. Vsetín
Alena Sucha, Ostrava
Pavel Šulc, Vrchlabí
Marcela Vocaskova Vocaskova, Mladá Boleslav
Marie Mahdalova, Uherský Brod
Alena Kleinerová, Brno
Petr Srba, Horní Beřkovice
Petra Vlková, Mladá Boleslav
Ivo Vondrák Vondrák, Vlašim
Jan Loukota , Ing Praha
Miroslava Poslušná, Mohelnice
Zbyněk Berka , Výpravčí vlaků Praha 4
Renata Pokorná, Jičín
Jan Havlíček, Mgr. Suchomasty 175
Petr Svoboda, Ing Brno
Renata Poláková, Brno
Milan Škodák , Ing Praha
Dagmar Sittková, Praha
Kristyna Cerna, Ing. Kostelec nad Orlici
Stanislav Lacina, Horní Habartice
Tomáš Kletzander Kletzander, Lomnice
Blanka Lau, Mgr. Brno
Pavel Dvořák, Úvaly
Ivana Lepešková , Světlá nad Sázavou
Zdeněk Palán, Havlíčkův Brod
Jindra Plamitzerová, Rakovnik
Olga Jaklovská, Ing. Staré Hodějovice
Dalibor Stráský, Ing. Borovany
Petr Andres, ing. Praha
Kamil Schovánek, Dobřany 334 41
Luďka Jiránková, Svoboda nad Úpou
Jan Fuchs, Mgr. Praha 4
Lenka Frankova, Frankova Brno
Jaroslava Komárková , Mladá Boleslav
Gabriela Kovalčíková, Praha
Tomáš Riedel, Bohuslavice
Karel Cisler, ING. Slapy nad Vltavou
jaroslav kukrecht, PaedDr. Znojmo
Monika Sulasová, Nový Malín
Lucie Maresova, Brno
Karel Hostaša, Přerov
Jaroslav Patras, Libědice
Hana Kalvachová , MgA. Nemyceves
Jana Látova, Bílý Kostel nad Nisou
Martin Kuzník, Orlová
Peter Szelecz , Mladá Boleslav
David Lín , Praha
Štěpánka Žižková, Tachov
Roman Hlávka, Lipno
Lada Vacková, Červený Kostelec
Zuzana Vášová, Ing. Dvůr Králové nad Labem
Pavla Seume, Ústí nad Labem
Tereza Tichá, Bc. Hutisko-Solanec
Petra Pávková, Pozorka
Jana Šebestíková, Mgr. Vráž
Stanislav Krejcar, Litvínov
Josef Ptáček, Mělník
Petra Redlova, Tuřany
Ivo Čintala, Smilovice
Veronika Netáhlík Bellova, Praha
Zuzana Jeníková, Kolín
Petra Vojtková, MgA Řitka
Jana Velebová, Loučky
Miroslav Šleis, Domažlice
Zdeněk Voleman, Neřežín 35 26762
Helena Prochazková, Ing PrHa
Marcela Prouzová, Lomnice
Adéla Tancerová , Hovorčovice
Barbora Čiháková, Příbram
Jan Bernhardt, Praha
Lucie Kamenická, Ing. Vejprty
Mariana Diblíková , Kolšov
Václav Švejda, Plzeň
Marta Ventrubova, Mgr. Praha
Michaela Klokočníková, Vrbová Lhota
Petra Křesadlová, Ing. Rokycany
František Obdržálek, Kroměříž
Milan Ťukalek, Ústí Nad Labem
Jaroslav Tomášek, Rokycany
Andrea Nitkulincová, Mgr. Dobříš
Alena Vraníková, Mělník
Ivana Semková , Praha
Helena Slezáková, Olomouc
Dana Kaprálová, Ing. Mostkovice
Aleš Pokluda, Ostrava
Barbora Štefanová , Ing. Kladno
Dagmar Hubáček Jetmarová, Nejdek
Alice Bartizalová, Bc. České Budějovice
Mojmír Čajka, Frýdek-Místek
Jana Valentová, Mnichovo Hradiště
Dagmar Dostálová, Ženklava
Věra Maděrová, Turnov
Martin Chládek, Kralupy n.Vlt.
Marie Myrmusová, Lyžbice
Jitka Procházková, Ing Praha
Tomáš Kopecký, Rtyně v P.
Eva Kosková, Brno
Petra Turková, Ústí nad Labem
Kateřina Slavíková, Liberec
Erika Pačková , Ostrava
Alena Zelios , RHom. Ostrava
Jan Šrámek, Zálezlice
Bílek Stanislav, ing. Nymburk
Jadlovská Romana Romana, Jirkov
Lada Nováková Nováková Nováková, Brno
Karel Kafka, Povrly
Jindřich Patka, Jičín
Evzen Čagan, Nižní Lhoty
Alice Fořtová , Březnice
Jaromír Krásný, Ing. Praha
Christiana Hauserová , Kladno
Jiří Holý, Mgr. Praha
Lenka Weberová, Byseň 19
Kateřina Palounková, Mgr. Mikulov
Pavel Diviš, Třebíč
Jary Novák, fotograf Znojmo
Daniel Dědič, Benešov
Iveta Böhmová, Jihlava
Silvie Vitkova, Ing Plzen
Jana Zemanová, Louny
Jiří Klimeš, Dlouhá Lhota
Pavel Picek, Kněžmost Úhelnice ;Březno
Zdeňka Kocumová, Mgr. Janovice nad Úhlavou
Helena Indráková, Olomouc
Soňa Fryščáková, PhD. Praha
Jitka Vágnerová, Plzeň
Katerina Janovska, Praha 6
Kateřina Němcová, Jimlín
Zuzana Tázlarová, Mgr. Opava
Martin Paulíny, Křelov-Břuchotín
Zuzana Krajíčková, Trhový Štepanov
Sabina Dudová Fiedlerová, Mgr. Chomutov
Markéta Soukupová, Prachatice
Veronika Machová, Bc. Děčín
Zuzana Richterová, MgA. Jičín
Kristína Gregová, Prešov
Zdeněk Boško, Příbram
Jana Witczakova, Hradec Králové
Eva Rybářová, Ing. Praha
Lukáš Hebeda, Zdice
Tomáš Lelek, Ing. Ph.D. Pardubice
Jakub Dolejš, Vysoké Mýto
Martin Hás, Ing. Brno
Michal Novák , Ing Kladno
Alena Bradnová, Trutnov
Petra Binderova, Mgr. České Budějovice
Zdeňka Rybová, Mgr Velká Kraš
Dagmar Petrová, RNDr. Brno
Martina Gábrišová, Letovice
Lucie Brunnerová , Bc. Brno
Barbora Morozov, Zlin
Jiří Brodský, Loučeň
Petr Makl, Praha 15
Jana Pohůnková, Zlín
Kristýna Pexová, Ing. Bučovice
Vít Vavroušek, Klášterec nad Ohří
Lubomír Hnilička, Hradec Králové
Jaroslava Šintáková, Turnov
Radek Raška, Olomouc
Jiří Bednář, Francova Lhota
Marta Feitlová, Frymburk
Petra Krivackova, Ing. Hluk
Karla Štrambachová, Šternberk
Ladislav Drahokoupil , Sokoleč
Martina Mlčochová, Ing. Ostrava
Renata Černá, Viničné Šumice
Patrik Liepold, Červená Voda
Zdislava Fimbingerová, Napajedla
Dominik Srp, Pelhřimov
Lenka Rašková, Bc. Olomouc
Radmila Kurečková, Ostrava
Dana Šťastná, Ostrov
Karel Pešl, Mariánské Lázně
Jana Krátká, Ing. Bystřec
Jan Máša, Ing. Praha 9 Prosek
Jiří Zatloukal, Ing. České Budějovice
Ondřej David, Dymokury
Vaclav Chalupa, Chotěboř
Josef Firicky, Ing. Jabkenice
Lucie Menčíková, Jilemnice
Kateřina Beránková, Hovorčovice
Pavel Kratochvíl, Brno
Monika Pikusová, Havířov
Petra Karásková, DiS Říčany u Prahy
Dana Kopalová, Mladá Boleslav
Ludmila Šoltisová, Opava
Richard Johanides, Mladá Boleslav
Štěpán Frýbert, Mgr Praha
Blanka Slavíková Slavíková, Choceň
Petra Julinková, Ing. Brno
Alena Kopecká , Zdravotní sestra Zbilidy 104
Petr Sládek, Pikovice
Jiří Veltruský, Ústí nad Labem
Kateřina Synková , RNDr. Brno
Eva Hiršová, Jindřichův Hradec
Eva Bromová, DiS. Dříteň
Lydie Brandýsová Brandýsová, Brandýsová Bavorov
Jan Golda, Praha
Andršová Radka Radka, Planá
Iva Hauptová, Pardubice
Pavla Koníčková, Přerov
Petr Souček, Loučovice
Radka Pacelková, Ing. Mladá Boleslav
Veronika Išová, Ing. Brno
František Janáč, Ing Dolany nad Vltavou
Nikola Böhmová , Jihlava
Zuzana Bartáková, Rudolfov
Eliska Ryglova, Luka nad Jihlavou
Libor Kvapil, Otrokovice
Jan Hlaváč, Plzeň
Martina Janatková, Bc. Jičín
Zdenka Jachanová, Vysoké Mýto
Dana Hečlová, Město Touškov
Lukas Helebrandt, Ceska lipa
Kateřina Pilná, Vimperk
Petra Kaše-Lukschová, Mgr. Praha
Milena Adámková, Nový Jičín
Daniela Musilová, Šanov
Pavel Stráský, Brno
Irena Bílková, Praha 15
Andrea Blažková, Polička
Josef Duchan, Zaječí
Alexandr Sedláček, Bc. Praha 5 - Stodůlky
David Brázda, Praha
Magdaléna Nguyenová, Praha
Pavlína Korbářová, Bystřice nad Pernštejnem
Xenie Kaduchová,
Petr Fildán, Ing. Nový Jičín
Zdeněk Šebik , Bc. Frýdek Místek
Aleš Sobota, Bítov
Miroslav Votřel, Český Krumlov
Marika Češková, Synalov
Lada Žáčková, Praha
Kristýna Vondráčková, RNDr. Praha 3
Petr Nowak, Dipl. Ing. Ostrava
Jaromír Vanžura, Ing Plzeň
Denisa Chlebečková , MSc Praha 10
Markéta Uttendorfská, Pardubice
M D, P
Roman Loudal, Pardubice
Hana Vetchá, Vladislav
Květuše Dohnalová, Raškovice
Jana Cífková, Praha 6
Jarmila Živná, Praha 22
Jiri Bursa, Pardubice
Petr Mojžíš, Smidary
Martin Novotný, Mníšek pod Brdy
Iva Hrbáčková , Frýdek-Místek
Monika Sosnová, Prachatice
Barbora Faldynová , Ostravice
Linda Bitomská, Ing. Vřesina
Marie Pflegrová Pflegrová, Louny
Pavel Rott, Ing Praha
Pavel Bujárek, Semily
EVA LOTTEROVÁ, KARVINÁ
Martina Handlířová , Ing. Brno
Jiří Gracias, RNDr. Liberec 30
Jan Grünfeld, Ing. Brno
Lukáš Matýs, Přeštice
Nikola Kopecká, Mgr. Novosedly
Gabriela Krátká, DiS. Dřetovice
Věra Mikulčáková, Slušovice
Radovan Fojt, Mgr Prostějov
Lukáš Hrach, Praha
Ivan Myslikovjan, Praha
Jindřiška Svěráková, DiS. cert.MDT Praha
Michaela Prášilová, Olomouc
Jiří Dohnal, ing. Raškovice
Iveta Zajdaková, Nové Strašecí
Nadezda Hencovska, Lány
Pavel Fryč, Roudnice nad Labem
Miroslav Husák , Ctiněves
Jana Hrubanova, Bc Frydek -Mistek
Petra Komárková, Karlovy Vary
Lenka Lhotska, Otrokovice
Radek Peterka, Žďár nad Orlicí
Ales Franek, Ostrava
Ivo Kryl, BcA. Brno
Jana Kolomazníková , Ing. Jablonné v Podještědí
Andrea Pagáčová, Praha
Radka Kalvodová , Ústí nad Labem
Magda Řehořová, Mgr. Havlíčkův Brod
Hana Černá, Křešice,Třeboutice
Lenka Frajtová, Uherské Hradiště
Daniela Mandová, ing. Praha
Rostislav Jedlička, Ing Mníšek pod Brdy
Pavel Škrobánek , Raduň
Martina Svatá, Králův Dvůr
Lucie Polášková , Praha
Jiří Gracias, RNDr. Liberec 30
Vlastimil Hodulík, Bojkovice
Soňa Dejová, Plzeň 23
Lucie Štiková, Nové Homole
Stanislava Bryndová, Mníšek pod Brdy
Josef Štola, Ing., Bc. Znojmo
Andrea Dolinski, Mgr. Brno
Lehrerová Zdenka Zdenka, Nové Hamry
Renáta Mašátová, Česká Lípa
Kateřina Hošková , Dolní Loučky
Helena Krejčí, Bc. Bystřice pod Hostýnem
Kristýna Mládková, Praha
Roman Ševčik, Hrabětice
Leona Kletečková, Lochenice
Ivana Husníková, Ledce
Tomáš Janouš, Trutnov
Michaela Hojdová , Bílina
Iveta Hadová, Úsobrno
Veronika Barčáková, Benešov nad Ploučnicí
Karel Sopuch , Nezdenice
Stanislav Matějíček , Hora Sv. Kateřiny
Hana Fejfarová, Lomnice nad Popelkou
Milan Pelikovský , Mnichovo Hradiště
Radka Vanikova, Ing Starý plzenec
Michaela Lengrová, Palkovice
Naděžda Mikešová, Stochov
Dana Barborková, Holýšov
Dagmar Švecová, Bc Písek
Stanislav Janovský, DiS Chomutov
Petr Srkal, Louny
Blanka Třešňáková, Jičín
Marek Borůvka, Rychvald
Ladislav Kříž, Nové Hrady
Barbora Rosenbaumová, Otročiněves
Zbyněk Šobr, Merklín
Veronika Hubičková, Brandýs nad Labem
Jaroslava Holzknechtova, Plzeň
Alžběta Kučeříková , Bc. Šardice
Růžena Duchková, Česká Kamenice
Jitka Nachtigalová, Praha
Vítězslav Novotný , Brno
Miroslav Kouril, Ing. Brno
Karel Poláček, Ing. Brušperk
Ladislav Hás, Valašské Meziříčí
Lucie Popovcová, Vranovice okr. Brno venkov
Kateřina Jedelská, zábřeh
Blanka Černá, Mgr Hradec Králové
Petr Novotny, Bilina
Michaela Psíková, Třeboň
Petr Braunstein, Horní Beřkovice
Erik Arkenberg, Fr. Lázně
Patrik Fuka, Petkovy
Lukáš Machač, Mladá Boleslav
Lenka Tomčíková, RNDr. Ostrava
Markéta Soukupová, Žíchovec
Jan Bičiště, Ing. Praha
Eva Žádníková , Roztoky
Pavel Kepák, Ing. Bohuslavice u Hlučína
Roberz Kolman, Pardubice
Věra Benešová, Opava
Milena Maryšková, Mgr. JIndřichův Hradec
Iveta Machová, Rychnov nad Kněžnou
Václav Kalina , Okříšky
Hana Dubovská, Mgr. Bednáreček
Alžběta Gardavská Gardavská, Mukařov , Žernovka
Oldřich Kunst, Částkov
Alena Smetanová, Praha
Jana Kopřivová, MVDr. Písek
Jana Tomčíková, Pavlovice u Přerova
Veronika Mňáčková , Bc. Milešovice
Martin Cígler, Plzeň
Jiri Adamec, Ing Bohumin
Karolina Césarova, Bc. Bělá pod Bezdězem
Petra Janíková , Miřetice U Klášterce Nad Ohří
Daniel Opočenský, Ratenice
Petr Musil, Kresice
Alena Krejčí, Horní stropnice
Milli Lankašová, Poděbrady
Silvie Muchenková, Ratíškovice
Daniela Kramářová, Bolatice
Kamila Altová, Lovosice
Karel Chmulík, Plzeň
Stanislav Veselý, Ing. Knínice
Dušan Rýzler , Poutnov
Ida Vrábelová , Mladá Boleslav
marie kisová, olešnice
Jiří Formánek, České Budějovice
Naděžda Jarošová, Kolová
František Lašák, Ing Majetín
Jitka Krčmářová, Ing. Fulnek 1
Jiří Marcelis, Praha
Renata Bagarová, Fulnek
Martin Turzík , Perná
Nada Lukášova, Přerov
Jaroslav Baštán, Skalička
Irena Kouřilová, Ing. Brno
Bohumil Vlček, Ing. Praha
Alice Pulicarová , Výskytná
Roman Kmeť, Dolní Břežany
Jan Kotrla, Abertamy
Zdenka Hayden, DiS. Rakovník
Vaclav Hrudička, Plzeň
Tomáš Mikyska, Ing. Brno
Lenka Bláhová, Ostrov
Ivana Pěnkova, Příbram
Daniel Orlita, Vlachovice
Naděžda Seidlová, PharmDr. Mníšek pod Brdy
Eva Rybářová, Ing. Praha
Pavla Bergerová, Ing. Zlín
Radka Hrdličková, Ing. Praha 4
Daniel Wojtaszak, Bedřichov
Roman Herbst, Jihlava
Vít Hübner, Praha
Martin Hanousek, Košetice
Jan Vykysalý, Chlumec nad Cidlinou
Michal Przepiora, Ústí nad Labem
Iveta Bořková, Mgr. Lysá nad Labem
Petr Koza, Ing. Hradec Králové
Eva Panošová, Kunčice pod Ondřejníkem
Lada Sonkova, Praha 5
Jiří Beránek, Bystřice pod Hostýnem
Lenka Mládková, Mgr. Liberec
Miroslav Panoš, Ostrava - Poruba
Renáta Herčíková, Ostrava
Libor Svoboda, Rakovník
Tomáš Šnajdr, Knovíz
Martin Pošta, Praha
Irena Novotná Lonská, Náchod
Kamila Kinclová , Týn nad Vltavou
Ivana Stránělová , Olomouc
Lenka Kruťová Strejčková, Mgr. Olomouc
Oldřich Matys, Třebíč
Irena Fábryová Dvořáková, Nejdek
Milena Maryšková, Jindřichův Hradec
Roman Audy, Brno
Markéta Michalíková , Dobruška
Věra Weidingerová, Bc. Trnávka 8, 74258
Jan Stráněl , Olomouc
Aleš Pavelka, Hranice
Jan Skoupý , Praha
Ladislava Přenosilová, Teplice
Kamil Vnouček , Slaný
Beáta Kapošváry, Ing. Ostrava
Petra Pastyříková, Karlovy Vary
Monika Bačik Gerka, Olomouc
Lucie Pilařová, Ing. Kamenné Žehrovice
Jana Šimonicová, Kutná Hora
Jan Král, Ing. Zlín
Andrea Svobodová, Praha
Petr Zezulka, Krmelín
Barbora Linhartová, Ing. Prášily
Karla Votřelová, Mgr. Český Krumlov
Renda Kysučan, Loštice
Milada Vinická Strnadová, Dis. Kašperské Hory
Monika Urbanova, Plasy
Petr Adamovič, Mgr. Praha
Alexandra Bobelová, Mgr Olomouc
Jaroslava Přičková, Praha 9
Markéta Pumprlová, Přerov
Sabina Bergerová, DiS Ostrava
Robert Chyczyi, Brno
Dita Šmídová Hejníková, DiS. Měkynec
Vlasta Jakubcova , Tachov
Markéta Otípková , Ing. Praha
Jiří Gabriel Halada, Česká Lípa
Beata Buštová, Orlová
Iva Vašíčková, Břeclav
Martin Šmída, Měkynec
Simona Chalušová , Kladno 1
Jana Nesnídalová, Praha
Lenka Křivánková, Dlouhá Loučka
Martin Plemeník, Bc. Chodov
Jana Malotová, Ing. Humpolec
Roman Šatný, Vidnava
Petra Hepnarova, Hluboká nad Vltavou
Ivana Vajdlichová, Čebín
Jana Steinocherová, Netolice
Martin Smělík, Nedakonice
Radek Zerner, Praha
Eliáš Vala, Praha
Lenka Schopfová, Mgr. Zlonin
Ján Dacho, Brno
Miroslava Revajová Vávrová , Ing Stratená
Vladimir Neubauer, Praha 9
Michaela Kodýtková , Ing. MBA Hradec Králové
Renata Zavadilová, Uherské Hradiště
Josef Kocour , Karlovy Vary
václav marvánek, město touškov
Martina Klempová , Mgr. Znojmo
Robert Blažek, Jihlava
Petr Fuchs, Keblice
Josef Frodl, Brno
Tomáš Dobner, Praha
Zdeňka Vejvodová, Libchavy
Zdeňka Bednářová, Mgr. Praha 8
Barbora Nosková, Praha 10
Eva Masná, Ing Kroměříž
Hana Šlechtová, Pardubice 2
Magdaléna Křečková, Ing., Ph.D. Újezd u Tišnova
Monika Polenová, Ing Praha
Miluše Fuchsová, Keblice
Miroslav Žažo, Chomutov
Martina Hallerová, Ing. Pardubice
Silvie Kolínová, Hradec Králové
Rostislav Štefan Štefan, Rychnov Nad Kněžnou
Libuše Diopová, Praha
Marie Benešová, Bc. České Budějovice
Stanislav Večeřa, Ing. Žďár nad Sázavou
Petra Doležalová, Potštejn
Štepánka Homolkvá, České Budějovice
Lukáš Kaštil, Prostějov
Miroslav Vaňásek, Tábor
Petr Svrčina, Ostrava
Karel Seifert, Litvínov
Jana Pospíšilová, Bc. Ptení
Vít Ištvánek, Dolní Bojanovice
Alžběta Kopecka, Čerčany
Vanda Károlyi, Praha
Martin Douša , Havířov
Petr Hlaváč, Plzeň
Lenka Gernešová, Velká Hleďsebe
Anastasia Sianu, Jablonec nad nisou
Simona Hackelova Hackelova, Raduň
Eva Fousová, Praha 8
Markéta Jiříčková, Ing. Frenštát pod Radhoštěm
Jana Fořtová, Velké Karlovice
Alena Pokorná, Moravský Krumlov
Veronika Šlahařová, Bc. Zlín
Pavla Cvekova, Mgr. Usti n/Labem
Ester Komprsová, Brno
Hana Kučerová , DiS Chomutov
Veronika Vališová, Praha 1
Agáta Lejnarová, JUDr. Horoušany
Eva Šípová, Mgr. Český Rudolec
Dagmar Blahovcová, Rokycany
Jan Špůrek , Praha
Mária Staňková, Rajhrad
Tomáš Seko, Teplice
Marie Bůžková , Bc. Praha
Petr Nececeral, Brno
Jana Mikešová, Lhota u Konice
anna zehnálková, RNDr. Čerčany
Radek Smutný, Chlumec nad Cidlinou
Eva Hrindová, ing Olomouc
Růžena Šandová, Kaplice
Kateřina Zbořilová , katerina Letovice
Květa Čihařová, Rakovník
Dalibor Matejik, Lanškroun
Pavlína Bauer, Ing. Železná Ruda
Edita Deveroux , Praha
Olga Tomečková, Ing. Praha 4
Dita Janková, Praha
Arnošt Vendler, Mělník
Pavla Kašpárková , Újezdec
Kateřina Brabcová, Mgr. Žabčice
Kateřina Chaloupková , Kolín
Alena Nela Schwarzová, Bc. Kájov
Dita Bartůšková, Bc. Brno
VERONIKA KRCOVA, Prostějov
Miroslava Stránská, Včelná
Jana Kaplanová , České Budějovice
Šárka Langová, Mgr. Zákupy
Milan Zeman, České Budějovice
Michaela Rubášová, Bc. Radinovy
Martin Hornak, Usti nad labem
Michaela Martinová , Mgr. Vamberk
Tomas Kupka, Kralupy nad Vltavou
Lucie Palicová, Ostrava
Mirka Šafářová, Mohelnice
Jitka Líbalová, Ing. Hořice na Šumavě
Svatava Hintnausová, Jihlava
Magda Stražická, Prostějov
Zdeněk Janoušek , Bystřice pod Hostýnem
Iveta Kristýnková, Jihlava
Jana Kubásková , Ing. Sedlčany
Václava Chytilová, Brno
Ludmila Žalská, Martinice v Krk
Pavla Bartošicová, Mgr. Ostrava
Mario Tacheci, Praha
Ivana Anderlová, Ing. Most
Jana Slámová, Výrov
Ivana Novotná, Hradec Králové
Barbora Dlabačová , Opatovice
Karel Elznic, Teplice
Ludvík Nález , Ostrava
Walter Skála, Zlín
Pavlína Jelenová, Ostrava
Zuzana Bártová, Ing. Praha
Jiří Pavlíček, Žďár nadSázavou
Hana Kristkova, Prostejov
Miluše Lamrová , Paní l9! Pecka
Petr Moravec, ---- Kolín
Ivana Alinčová, Praha 4
Pavel Bureš , Lanškroun
Martin Holub, Ing. Písek
Pavel Brtníček , Hustopeče
Jaroslav Kondrčík, Kyjovice
Kristýna Maierová, Klatovy
Šárka Valentová, Uherský Brod
Milan Řezníček, PRAHA
Petr Pilch, Hrádek ve Slezsku 342
Helena Raichlova , Bilina
Petr Novák, Rakovník
Tomáš Kotas, Bystřice pod Hostýnem
Jaroslava Nováková, Znojmo
Petr Šašek, Praha 22
Lucie Moravcová, Praha 1
Josef Cvrček, Ing. Třemošná
JIŘI DOUŠA, Teplička
Ema Strnadová, Jablonec nad Nisou
Ivana Hetfleišová, Tábor
Hana Kalistová, DiS. Klatovy
Pavel Janis Janis, Janis Ochoz u Brna
Alena Beránková , Lovosice
Martin Belas, Ostrava
Zlata Hrazdilová, Šternberk
Tereza Suchankova, Praha 3
Lenka Plačková, Ostrava
Ivo Semerák, Ing. Kněžmost
Ivona Bačová , Šardice
Marcela Jochcová , Velké Karlovice
Yveta Dostálová Dostálová, Dostálová Česka Lipa
Bernard Kulas, Praha
Ivona Bačová , Šardice
Alena Zajíčková, Most
Petra Badurová, Nepomuk
Lenka Lobodášová, Lobodášová Klatovy
Miroslav Arnold, Jinočany
Alena Hilšerová , České Budějovice
Matyáš Goralka, Děčín
Jarmila Marhoulová, Brandys nad Labem
Martina Baťková, Praha 3
Martin Rous , Litomerice
Ondřej Jiřík, Ing.,MBA Praha
Jitka Hamšíková , Habrovany
Bohumila Michálková , Lednice
Jaroslava Kubátová, Ing., Bc. Jihlava
Pavel Filip, Opava
Marie Horáčková, Bc. Vrchlabí
Anna Semíková, Klecany
Zuzana Svobodová , Ing. Bdeněves
Alfréd Sládek Sládek, Ústí nad Labem
Martina Procházková, Jihlava
Kristýna Brabcová, Praha
Soňa Stanzelová, Světlá nad Sázavou
Pavel Beránek, Bc. Lovosice
Simona Černohorská, Ing. Havraň
Věra Hamplová, Olomouc
Ivana Vaníková, Bc. Hrádek
Eva Benešová, Praha
Marta Krupičková Lígrová, Nenačovice
Ivana Vlková, Praha
Barbora Dvořáková, RNDr. Ph.D. Praha
Romana Griačová, Griačová Brno
Hana Mňuková , Rychnov nad Kněžnou
Martina Šindelář , Sedlejov
Jan Kosek, Mgr. Uherské Hradiště
Roman Sršeň, Dobříš
Přemysl Fišer, Louny
Ondřej Žák, bc. Strážnice
Petr Záruba, Hlincová Hora
Miroslav Kulda, Ing Praha 6
Josef Jan Kovář, Mgr. Bc. Brno
Miloš Hellinger , DiS. Trutnov
Roman Bugner, Mladá Boleslav
Ondřej Žák , Rudná
Lenka Tihonová, Blansko
Rene Albert, Klášterec nad Orlicí
Jaroslav Prokop, Praha
Jana Bordovská, Frenštát pod Radhoštěm
Štefan Klima , Velké Přílepy
Irena Zemanová, MOST
Jakub Durák, Záhradné
Silvie Hovorkova, Bc Dobra Voda u Českých Budejovic
Marie Vališová, Praha
Mirek Trojan , Holohavy
Richard Dašek, Čestlice
Blanka Holičová Klokanová, Líbeznice
Petr Stránský, Pardubice
Martin Štěpaník, ing Praha 4 - Újezd u Průhonic
Sabina Matzke, Frýdek-Místek
jiří stejskal,
Věra Bechyňová, Rakovník
Ivan Pešek, Pardubice
Luděk Balucha, Vsetín
Ivan Hušner, Praha
Ivana Čelechovska , Petřvald u Karviné
Dominika Schuppanová, Varnsdorf
Šárka Kuncová, Pardubice
Michal Vágner, Krušovice
Radka Chodurová, Ing., Mgr. DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC
Dana Vágnerová, Libochovice
Věra Gálová, Gálová Praha
Marie Plochová Hlávková , Mgr., Ph.D. Praha 2
Lucie Stoklásková, Přeštice
Kamil Daniel Koukal, Holubice 365
Jana Antropiusová, Hříškov
Paula Kabele, Jihlava
Zdeněk Heinzel, Varnsdorf
Jan Vevera, Mgr. Boskovice
Pravoslav Jech, Praha 4
Zuzana Přibáňová, Blovice
Pavla Kabelková, Oslavany
Jozef Mera, Mgr. Adamov
Jaroslav Kysilka, JUDr. Praskačka
Soňa Česáková , Vráž 26711
Radoslav Holeksa, Třinec
František Jochymek, Buchlovice
Jindřiška Záhlavová, Dolní Břežany
Jana Slováková, Štěnovice
Ivana Zdeňková, Bílina
René Březovský , Kopřivnice
Jiří Hable, Třešť
Petr Cabadaj, Ing. Opava
Radek Svoboda, Liberec
Martin Pitař Pitař, Hradec Králové
Jan Morávek, Mgr Dolní Roveň
Daniel Schulz, Olomouc
Martina Pelikánova, Brno
Eva Žáková, Roupov
Ladislava Dvořáková, Dvořáková Brno
Marie Unčovská , Bc. Litomyšl
Jiří Šimon Kubelka, Liberec 19
Roman Procházka, Ing.Bc. Plzeň
Lucie Pavlíková, Statenice
Barbora Přiklopilová, Praha
Rostislav Novotný, Ing. Praha 4 - Nusle
Jana Libichová, Nučice
Stanislava Marešová, Hurtova Lhota
Radka Lesniakova, Most
Jan Prokop, Praha 2
František Bareš, Ing. Lázně Toušeň
Martina Kolová, Silůvky
Kristýna Liptáková, Rajhradice
Lenka Andrlíková, Mgr. Boskovice
Pavel Manák, Teplice
vlasta houžvičková , Ing. Praha
Martin Pilař, Praha
Jana Košatková, Ing. Praha 3 - Žižkov
Pavlína Tudorová, Kadaň
Martina Baborová , Mgr. Lraha
Jaroslava Víšková, Dolní Újezd 355
Markéta Zvěřinová, Mgr. České Budějovice
Veronika Balíková, MVDr. Polička
Vendula Nová, Horšovský Týn
Veronika Sixtova , Vrbova Lhota
Miroslav Špejra, Milevsko
Zdeněk Sodomka, Kralupy nad Vltavou
Jiřina Dovalilova, Bc Jindřichův Hradec
Vladimíra Vlčková, Ústí nad Labem
Lucie Knoblochova, Ing. Providenciales
Monika Štrossová, Nehvizdy
Vladimír Körber, Ing., Ph.D. Květinov/Radňov
Petr Březina, Přerov
David Štěpaník, Praha
Helena Langerová, Praha
Martin Řezníček, Vratimov
Petra Wolfová , Uherský Brod
Ilona Křivancová, Jablonec nad Nisou
Uršula Dvořáček, Frýdek-Místek
Jindřich Novotný, Praha 4
Ladislav Kadula, Opava
Veronika Losová, Olomouc
Václav Vonášek, Brno
Jiří Korytář, Čeladná
Alena Pincova , Praha
Stanislav Domanský, Bc. Kroměříž
Jiří Kachyňa, Ing. Zlín
Josef Balvín, Levín
Eva Fejtová, Bc. Vrchlabí
Eva Nevrtalova, Ing. PhD Vysoké Popovice
Soňa Erbanová, Turnov
Lucie Snitková, Brno
Pavel Bakoš, Újezd
Petr Malásek, MBA Novosedly na Moravě
Eva Kataržuková, Zvole u Prahy
Jiří Jíša, Nová Paka
Dana Čumplová , Paní Praha 9
Marcela Dubska, Olomouc
Marie Brzicová, Přelouč
Petra Melingerová, Plzeň
Jiří Hataš, Chomutov
Pavlína Kejlová z, Mladá Boleslav
Martin Svačina, Všetaty
Petr Braun, Plzeň
Jitka Gajdíková, Hodonín
Martin Beran, nymburk
Alžběta Nováková, DiS. Zvěstov
Martin Venzl, Ing. Praha
Zdeňka Minarčíková , Nový Jičín
Karolína Baranovská, Liberec
Ariana Habrová, Mgr. Bílovice nad Svitavou
Pavel Novotný, Krásná
Miroslav Novák, Prague
Jiří Klika , Chotoviny
Radka Steinbauerová, České Budějovice
Tomáš Sýkora, Čáslavice
Zuzana Vostrá, Děčín
Igor Fricy, Mgr. Prešov
Radka Steinbauerová, České Budějovice
Richard Irovský, Jeseník
Petra Cyhlářová, Ostrava
Kateřina Navrátilová, Moravská Huzová
Erik Mikuš, Ing. Modřice
Karolina Šafaříková , Opava
Marta Sedláčková, Rýmařov
Karolina Leščišinová, Mgr Hostín
jindřich zindl, praha
Jan Řeháček, Ing. Praha
Jiří Vlk, Lomnice nad Popelkou
Ivana Sedláková, Ing. Ph.D. Brno
Lenka Matysová, Hradec Králové
Jitka Chlupová, Ing. Brno
Zuzana Dostalová, Bc. Blučina
Filip Dolínek, Vsetín
Petr Gabriel, Chvalčov
Jiří Kachyňa, Ing. Zlín
Eva Landová, Průhonice
Dalibor Žák, Ing. Brno
Ian Nessman, Praha
Jana Krčálová, Ing. Šlapanice
Dana Fidrmucová, Klášterec nad Ohří
Jana Pragerová, Mgr. Jindřichův Hradec
Dagmar Talčíková, Plzeň
Jan Marcelis, Praha
Zita Duck, Bc. Hradec Králové
Tereza Uhlová, Ing. Praha
Karel Lang, Ing. Postřekov
Roman Krupil, Racková
Jiri Novák, Osek
Ondřej Bělka, Mgr Ostrava 2
Ivana Schlägelová, Stará Boleslav
Monika Sommerová, Ing. Praha
Kamila Hajžmanová, DOLCE
Petra Nestávalová , Paní České Budějovice
Jana Beranová, Krupka
Lenka Holubová , Litoměřice
Jiří Ježek, Brno
Dagmar Nebuželska, Mgr. Kamenický Šenov
Jaroslava Štrossová, Praha 22
Šárka Mařanová, Ing. Děčín
Jindřich Černý , Ovčáry 96
Jana Adamcová, Ing. Jablonec nad Nisou
Pavla Balvínová, Úštěk
Pavel Krinert, Krupka
Marcela Dvořáková, Brno
michal repko, strakonice
Jarmila Tomášková, Poděbrady
Zuzana Svestkova, Praha
Aleš Háva, Ing. Varnsdorf
Jana Grosu, Liberec
Roman Halir , Krnov
Eva Saláková, Dolní Vilémovice
Michal Míka, Pardubice
Pavel Strunz, RNDr., CSc. Praha
Eva Krejzová, Roudnice nad Labem
Lucie Cvrčková, Mgr. Třemošná
Johan Braun, Plzeň (okr. Plzeň-město)
Tereza Krausová, Krausová Praha
Věra Landsmannová , Ing. Liberec
Olga Braunová, Plzeň (okr. Plzeň-město)
Tomáš Beránek, Staré Splavy
Tomáš Knutel, Havířov
Martina Houdková Kačínová, Bc. Plzeň
Pavla Novotná , Havířov
Jana Drastilova, Lany
Jakub Kvapil, Hlinsko v Čechách
Romana Šťastná, Trutnov
Václav Vanžura, Zásmuky
Jiří Došek, Ing. Praha
Ivana Fallerova, Trutnov
Petra Königová, Hořovice
Marek Halamíček, Frenštát pod Radhoštěm
Soňa Bodnaruková, Zabrušany
Vladimíra Svobodová Svobodová, Lužice
Anna Trojanová, Stráž pod Ralskem
Lýdia Hrabaňová, Sýkořice
Monika Kejzlarová, Bc. Trutnov
Marie Hrubá, Plzeň
Lenka Hanzlíková, Ostrava
Milan Procházka, Hradec Králové
Jana Kolackova, Olomouc
Petr Roupec, Mgr. Praha
Romana Trchalová, Bruntál
Ondřej Koubek , Vlčice
Eva Holasová, Bořitov
Milan Procházka, Hradec Králové
Petr Svoboda, Lužice
Simona Vrbová, Jablonec nad Nisou
František Netušil, Bc. Letohrad
Dagmar Němcová , Ing. Lužná
Lucie Šustrová, Mgr. Zliv
Jana Kolaříková, Ing Brno
Antonín Langr, Třebíč
Radka Svobodová, Jihlava
Ladislav Vasilko , Humenné
Lea Švejdová, Praha
Stanislav Pavlík, České Budějovice
Vladimíra Hájková, Mgr. Třebívlice
David Kubesa, Ing. Kravaře
Martina Nedvědová, Bělá pod Bezdězem
Daniel Krejčí, Hradec Králové
Jana Kubesová, Opava
Antonín Venzl, Ing. Ostrava
Jan Baťka, Rtyně v Podkrkonoší
Miroslav Babják, Plzeň
Lenka Pražáková Pražáková, Praha
Sylva Křepelová, PharmDr. Bohuňovice
Martin Kubů, Žiželice
Josef Čížek, Javorník
Zuzana Biela, Mgr Považská Bystrica
Marie Toufarová Sekyrová, Bc. Klatovy
Ivan Doležal, Dr h.c. Vrchlabí
Kateřina Valešová , DiS. Plzeň
Tomáš Bačina, Ing. Kladno
Jana Padevětová, Hoštka
Jaroslav Chaloupek, Kolín
Alena Staňková, Brno
Olga Pohlová, Praha
Michaela Suchánková, DiS. Polešovice
Klára Grygerková, Hradec Králové
Karel Krtek, Břasy
Martina Karpíšková, Praha
Petra Vítková, Žirovnice
Klára Štětkářová, Zlín
Tomas Nosek Nosek, Mgr. Račice 100
Monika Vítková, České Budějovice
Martin Skozmal, Lomnice nad Popelkou
Michal Tesař, Mgr., Ph.D. Brno
Martin Štěpaník, Mgr. LL.M. Praha 4
Tomáš Náhlovský, Ing. Praha
Radka Míšková, Klatovy
Petr Zdobinský, Ing. Praha
Martin Novák, Martinovice
Kateřina Kožiolová, Plzeň
Martina Vaštová , Martina Cheb
Lenka Vlasakova, Klatovy
Jana Franková, Mgr., Ph.D. Praha
Jana Padevětová, Hoštka
Hana Jiroušková, Louny
Martina Karpíšková, Praha
Daniel Svoboda , Brno
Miroslav Kubec, Praha
Lubomír Zulák , Doksy
Martina Schäferová, Ing Praha
Jana Míchalová, Praha 8
Jan Kubálek, Liberec
Soňa Krejčová, Nová Paka
Pavel Karas, pan Kdyně
Hana Kunešová, Mgr. Karlovy Vary
Vladimíra Králová , Litoměřice
Miroslav Braun, Domažlice
Lenka Burýšková, Velké Chvojno
Marian Molič, Stráž pod Ralskem
Jitka Macháčková, Ing. Praha
Jakub Maňásek, Horní Branná
Vlasta Cajthamlová , Plzeň
Františka Fuzakova, Tachov
Jana Švehlová, Březina
Milan Gerža, Tišnov
Lucie Němečková, Praha
Martin Jindřich, Semice
David Kvartek, Cheb
Hana Trnková, Plzeň
Věra Tůmova, DiS. Prachatice
Dana Sádovská, Mgr. Dolní Poustevna
Pavel Šrámek , Spálené Poříčí
Kristina Pecuchová, Hlučín
Miroslava Vaculíková, Vsetín
Stanislav Krásný, Přerov 2
Petra Kuběnková, Moravany
Eva Vyslyselova, C. Budejivice
Josef Vojta, Svitavy
Petr Fiala, Řevničov
Petr Brož, Žďár nad Sázavou
Petra Štěpánová, Mgr. Praha 5
Daniela Mihulková, Lom
Martin Pecuch, ing Hlučín
Petr Štěrba, Ostrava
Ilona Puchmeltrová, Ing. Osek
sona Tomeckova, Praha 3
Ivana Popovičová, Most
Radim Chodura , Havířov
Zdeňka Beránková, Teplice
Miroslav Biolek, Trojanovice
Lubor Dušek, Hluboká nad Vltavou
Václava Sakáčová, Karlovy Vary
Petra Šindelářová, Pardubice
Miroslav Morávek, Lysá nad Labem
Karel Průša, Svitavy
Jiří Gracias, RNDr. Liberec
Iva Pražáková, Rychnov nad Kněžnou
Lenka Drottnerová , Blansko
Daniela Nováková, Roudnice nad Labem
Jana Rychvalská, Nejdek
Jan Reinwart, Plzeň
Petr Pleticha, Dodávky nad Ohří
Jana Pavlíková, Praha
Alexandr Vojta, Praha
Helga Menšíková, Kozmice
Jana Orságová , Halenkov
Petr Slovák, Plzeň
Damián Hejda, student Rakovník
Petra Pitáková, Pardubice
Richard Dener, Jesenice Praha-zapad
Denisa Pospíšilová, Ing Praha
Karel Bernhard, Ing. Heřmanova Huť
Ladislav Vraný, Nová Ves nad Nisou
zora moudříková, Kladno
Jiří Hampl, Výrava
Ladislav Palšovič, ing. Praha
Marcela Dvořáčková, Dolní Břežany
Václav Urban, Ing. Valašské Meziříčí
Alena Koňaříková, Hovězí
Josef Štorek, Ing. Chrudim
Martin Svoboda, Sokolov
Pavlína Krupařová, Mariánské Lázně
Ladislav Barák, Krupka - Maršov
Lukáš Vician, Havířov
Petr Trojan, Bc. Trutnov
Marie Vařáková , Brno
Jana Vojtíšková, Děčín
Klara Veverkova, Mgr. Pardubice
Josef Lébl, Sedlčany
František Červinka, Šťáhlavice
Jana Vetrakova , Železná Ruda
Zdeněk Vraník , Ostrava
Jiří Machala, Přerov
Ondřej Grebík, Ing. Kostelany
Martin Červenka, Ostrava
Petr Žoudlík, Ing. Chvaletice
Michal Drobník, Bc. Jablonec nad Nisou
Vladimíra Šupicová , Olomouc
Lubomír Mach, Děčín
Linda Bartošová , DiS. Hradec Králové
Jan Moravec Moravec, Světlá nad Sázavou
Jitka Němečková , Benešov
David Machalský, Ing., BA Ostrava
Martina Odehnalová, Ing. Tišnov
Libuše Pozdíšková, Mgr. Skalice nad Svitavou
Adéla Moravcová, Svitavy
Radek Hahn, Třebíč
Jakub Horák, Traplice
Ivana Kučerová, Mgr. Beroun
Jana Miklošová, Bc. České Budějovice
Jarmila Nosková, Hrušky u Brna
David Ondra, Domažlice
Karel Jersák, Praha
Petra Sklenarova, Praha
Martin Máj, Beroun
Lucie Petrášová, Jamné nad Orlicí
Tomáš Folk, Žamberk
Filip Kromka, Nejdek
Helena Borovičková, Jesenik
Milan Karmazín, Ing. Praha
Petra Ťoupalíková, Hradec Králové
Hana Houdková, Sušice
Lucie Kačenová, Vodňany
Jiří Bím, Praha 6 Řepy
Irena Tůmová, Štětí
Alena Koudelková, Chrudim
Eva Hajkova , Mgr, MPH, MBA Sestajovice
Jan Christa, Olomouc
Ivana Miškaříková, Slušovice
Ivo Voříšek, Písek
Markéta Pešková, Ostrava-Poruba
Roman Herčík, Kraslice
Radoslava Pospíšilová, Rosice
MARIE SLECHTICKA, VELKY BERANOV 258
Frantisek Nešpor, Brno
Zdeněk Říha, Brno
Vladimír Zablacky, Praha 6
Milan Pišl, Ing. Plzeň
Miroslav Brandejs, Bc Strančice
Veronika Veselská , Klatovy
Zdena Lejsková, Dobruška
Jana Římalová, Pelhřimov
Jan Mrkacek, Liberec
Daniela Stoklasová, Praha 9
Otto Mach, Náchod
Olga Novotná, Ing. Arch. Benátky nad Jizerou
Kateřina Konrádová, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Radislav Šimoník, Čížkovice
Luděk Papež, Ústí nad Labem
Miroslav Pospíšil, Rosice
Lukáš Ružanski, Mladá Boleslav
Ľubomíra Peručičová, Bílovec
Běla Pišlová, Mgr. Plzeň
Karla Kailová, Mgr., DiS. Pyšely
Karla Hrachová, Praha
Štěpán Zelenka, Olomouc
Jana Oktávcová, Bc. Praha
Diana Passianová, Ústí nad Labem-Krásné Březno
Zuzana Slavíčková, Hradec Králové
Sylva Pokorná, Vrchlabí
Dagmar Zavadilová, Ostrava
Soňa Soňa, Mgr Chrudim
Kurková Dana, Frýdlant
Miriama Kobelakova, Liberec
Helena Doktorová, Ing. Poděbrady
Jitka Řiháková, Závišice
Daniela Nováková, Roudnice nad Labem
Hana Procházková, Ing.arch. Mratín
Soňa Zajícová, Rokycany
Jana Hiclová Hiclová, Hiclová Podivín
Katerina Musilova, Praha
Ondřej Hadraba, Teplice
Monika Kaderová, Dis. Přelouč
Iveta Svobodová, Dis Litovel
Matěj Pravda, Horšovský Týn
Ivan Šrámek, Ing. Sluhy
Helena Fialová, Liberec
Petr Žížek, Ing. Šlapanice u Brna
Šárka Havelková , Praha
Kristýna Franková, Ing. arch Brno
Karls Hlavac Souckova, Praha 8
David Hibsch, Ostrava
Petr Sátra, Letňany
Kateřina Lenc Šebestová , Prachatice
Dana Konečná, Veverská Bítýška
Tomáš Zicháček, Zálezlice
Marek Horák, Starý Jičín
Kamil Řezníček, Prostějov
Markéta Urbanová, Inženýr Liberec
Milada Hromková, Krasíkov
Rosťa Machalek, Hodonin
Michaela Benešová , Ústí nad Labem
Stanislav Kaluža, Albrechtice
Irena Foltová, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Zdena Rubešová, Zbůch
Alena Hradilová, Olomouc
Alena Hradilová, Olomouc
Helena Hernandez , Kamenicky Šenov
Eva Krejzová, Praha
Vladimíra Nejdlová, DiS. Heřmanova Huť
René Vaclavek , Drevohostice
Vlastimil Jůn, Hradec Králové
Lenka Kandorfová, Rousínov
Ján Milata, Bratislava
Magdalena Křenková, Stará Říše
Šárka Lufinková, Tanvald
Amélie Hlobilová , Třebíč
Hana Čechová, Mgr. Mirošov
Petr Dolejš, Ing Lom
Eva Marková, Pani Chodov
Lydie Malá, Cheb
Iveta Dousková, Bc. Rumburk
Lucie Michalíková, Ostrava
Jakub Raška, Bc. Kopřivnice
Pavel Kachlík, Břidličná
Eva Jindrová se, Praha 16 Radotín
Marie Dolívková, Klatovy IV
Robert Lechner, Bc. Prostejov
Milan Dzimbaník, Vitkov
Hana Rezková , Chomutov
Klára Grunsberg , Mgr. Praha
Jiří Krejčíř Krejčíř, Krejčíř Přísnotice
Martina Staňková, Ústí nad Labem
Barbora Kollarčíková, Kladno
Luděk Šebeta, Rokytnice
Vlaďka Pokorná, Morkůvky
Věnceslava Hajtrová, Zlín
Štěpánka Mikulcová, Ing. Praha
Robert Fildán , Krnov
Lubomír Svoboda, Šluknov
Jan Durčák, Rokytnice
Josef Hajtr, Zlín
petra Rousová, Litoměřice
Blanka Hošková , Ing Zlín
Kristýna Golová, Jablonec nad Nisou
Jana Fistrová , Mgr. Lenora
Ladislav Kovařík , Praha
Darja Fusková, Ostrava
René Bláha, Ing. Horní Řasnice
Kristýna Urbánková Bárta , MgA Praha
Miroslav Somol, Olomouc
Pedrito Gemini, Ing. Praha
Miloslav Smutek, Ing., Ph.D Praha
Ivana Smetanová, Ing. Praha
Lenka Hartová, Mgr. Praha 4
Jana Zíková, Zliv
Denisa Sirůčková, Děčín
Jana Zelena Zelena, Decin
Pavlína Malá, Litoměřice
Eva Šebelková, Praha 6
Věra Illnerová , Litoměřice
Dana Moosová, Fra
Milena Váňová , Příbor
Iveta Velingerová,
Hana Svatošová, Brno
Eva Boumová, Choteč
Jarmila Křížová , Brno
Milan Jasník, Bc. Opava
Marcel Blažek, Nová Paka
Pavlína Vysloužilová, Ing. Olomouc
Ivana Staňková , Hradec Králové
Lucie Chebenová, Orlová
Vera Soldanova, Mgr Chodska Lhota
Martina Chrenová, Mgr. Plzeň
Zuzana Hejduková, Dlouhá Loučka
Jan Horváth, Varnsdorf
Matěj Pravda, Horšovský Týn
Petr Moos, Ing. Františkovy Lázne
Filip Materna, Bc Praha
Pavla Krupková, Krupková Roztoky
Petra Říhová, Mgr Římov
Jiří Soukup, Ing Spytihněv
Romana Gaidošová , Lhota 155
Rudolf Smejkal, Praha
Jan Hübner, - Strážnice
Věra Hutyrová, Ostrava
Zdenek Sýkora, Nový Jáchymov
Ludmila Vodičková, Libina
Marta Rypplová, Plzeň
Martina Chrenová, Mgr. Plzeň
Zdenek Sýkora, Nový Jáchymov
Dagmar Malinová, Ing Stare Mesto
Jana Ženíšková , Brno
Lucie Machutová, Praha
Soňa Valvodová, Mgr Nový Jáchymov
Rostislav Vontor, Ostrava
Martin Kuba, Ing. Praha
Ladislav Pavlacký, Bc. Šenov
Radim Jurek, Bc. Frenštát pod Radhoštěm, Czech Republic
Josef Bezunk, Jevišovice
Kateřina Svitáková, Bc. Olomouc
Romana Tauchmanová Tauchmanová, Dobruška
Peter Chomčo , Ostrava
Jaroslava Kolářová, Praha
Milan Svitek, Třebíč
Martina Jedlickova Jedlickova, Ing. Praha 14
Veronika Houdová, Ratibořské hory
Martin Štěpaník, Ing Praha
Radka Čermáková, Slatina
Marek Szotkowski, Ing. Praha
Roman Cejnar, Ing Praha
Michaela Moravcová, Dobřany
Soňa Marešová, Litoměřice
Judita Soukupova, Bc. Dobrany
Rostislav Švec, Zahrádky
Martina Bláhová, Františkovy Lázně
Jan Pešek, Humpolec
Karel Turek, Mgr. Velké Poříčí
Ilona Zámečníková, MgA Hluk
Karel Bláha, Zlín
Linda Kostrůnková, Ing. Břežany
Mária Wartová, Orlová Lutyně
Rudolf Šmejkal, Praha
Věra Janíčková, Praha
Ivana Pospíšilová , Praha
Milan Marek, Brloh
Petr Zuska, MgA Praha
Lucie Nadvornikova, Bc. Brandýs nad Orlici
Tomáš Platil, Praha
Kamila Malenovská, Ing. Kolín
Martina Matulová, Ing. Lipník nad Bečvou
Luděk Kašpar , Teplice
Radek Hlaváček , Nové Strašecí
Jana Šmerdová, Záblatí
Eva Černá, Mgr. Hodonín
Aleš Jandejsek, Ing. Náchod
Michal Hvizdoš , Ing. Kosmonosy
Jakub Moravčík, Ostrava
František Konečný, Tábor
Jiří Makovský, Bc Hrušovany nad Jevišovkou
Natálie Urbánková, Klobouky u Brna
Hana Pospěchová, Chodov
Klára Švecová, Ing. arch. Karlovy Vary
Lenka Knoblochová, Kralupy nad Vltavou
Simona Havlickova, Mgr. Hranice
Michaela Kutzlerová, Bc. Keblice
Pavel Pavel, Troubky-Zdislavice
Martina Skrbková, Nová Telib
Marek Kutzler, Keblice
Tomáš Pravítko, PhDr. Písek
Jana Sedmerová , Jihlava
Milada Menšíkova, Vladislav
Petr Fejt, Mgr. Plzeň
Marek Punčochář, Chvalšiny
Josef Černý, Mgr. Šenov u Ostravy
Nina Hausmanová , Malenice
Jana Hanková, Mgr. Uherský Ostroh
Gabriela Široká, Bc. Šternberk
Radek Hájek, Klatovy
Ivana Pintnerová , Hradec Králové
Miloslava Kratochvīlová, Bechyně
Alena Hájková, Hodonín
Marcel Zatloukal, DiS Zabreh
Zdeněk Říha, Blatná
Šárka Gašparovičová, Mgr. Brno
Jana Červená, Hrádek
Jan Drahoňovský, PhDr. Jablonec nad Nisou
Petra Matoušková, Ing. Kadaň
Hana Marková, Brloh
Tomáš Kupec, Bc. Praha
Jitka Hejdová, Rakovník
Josef Chocholouš, Ústí nad Labem
Hana Nováková, Kuchařovice
Martin Kříž, Dačice
Dagmar Jordánová, DiS Znojmo
Marek Kováč, Most
anna zimova, Praha
Jakub Jandejsek, Rakovník
Jaroslav Vojtíšek, Šumperk
František Vrána, Nevojice
Anna Pajanová , Chomutov
Štěpánka Stasová, Mgr. Hrádek nad Nisou
Jan Majo, Ostrava
Zdeněk Bouchal, prof. RNDr. Dr. Přerov
Aleš Waksmundský, Praha
Petr Kotyk, Praha
Milan Fous, Kounice
Andrea Červená, Karviná
Miluše Krouželová Krouželová, Mgr. Brno
Renata Postlová, Ústí nad Labem
Jiří Včelák, Ing. Volary
Pavla Hlavatkova, Žeravice 308
Jarmila Tajovská, Chrudichromy
Pavel Mráz, Brandýs nad Labem
Jakub Jandejsek, Rakovník
Karla Bartoňková, Šumvald
Jirina Johanova , Mgr Praha 4
Zuzana Váňová, Luhačovice
Veronika Maňásková, DiS Hradec Králové
Blanka Měchurová, Kralovice
Roman Ehl, Solnice
Renata Houzarová, Praha
Jindřich Vlasák, Bc. Rybitví
Zuzana Stanzelová , Bc. Nové Homole
Veronika Čápová , Litoměřice
Peter Lorenz , Eggenstein-Leopoldshafen
Zdeněk Veverka, Klobouky U Brna
Věra Růžičková , Praha
Veronika Molcarová , Plzeň
Miroslav Hnilička, RNDr. Hranice
Markéta Buzická, Bc. Děčín
Eva Babková, Mgr. Klatovy
Tomáš David, Ostrava-Poruba
Veronika Votápková, Most
Eduard Šmidt, Litoměřice
Jana Feixová, Karlovy Vary
Jana Kosinská , Ing. Hrob
Lucie Švajnerová, Mgr. Domažlice
Jitka Gebauer Eyerová, Mgr Praha - Řeporyje
Monika Šefránková, Mgr. Ostrava
Bohumil Melichar, Český Těšín
Jana Motlová, Praha
Jana Polovčíková, Třebíč
Radek Stránský, Mgr. Český Krumlov
Iveta Kopidolová, Bruntál
Soňa Vybíralová, Olomouc
Roman Mück, Říkovice
Vladan Malinjak, Praha
Ilona Faitova, Bc. Radnice u Rokycan
Zdeněk Vahala, Těšany
Alena Chmelařová, Děčín IX
Onrejna Krizova, Jablonec nad Nisou
Vladimír Řihák , Závišice
Michaela Šalšová , Kyjov
Bohuslava Pravdová, Horšovský Týn
Tomáš Hájek , Ing Pardubice
Alena Součková, Mgr. Praha
Monika Šabartová, Mgr Praha 6
Vladimíra Kosorinská, Mgr. Bratislava
Zaneta Paumerová, Podebrady
Zuzana SIMANOVA, Chotesov
Yveta Veselá, Děčín
Radka Pleskačová, Ostrava
Jana Kosinská , Ing. Hrob
Eva Obermajerová, Ing. Krásná Lípa
Lenka Tůmová, Ing., Ph.D. Praha
Jerry Newman , Ing., M. A. Kujavy
Eva Kracmanová, Mgr. Liberec
Zuzana Dvořáková, Prostějov
Milan Mušuka, Bruntál
Jana Ottová, Kosořice
Zdenka Pšeničková, Ing. Pardubice
Vilem Csurko, Usti nad Labem
Jitka Minářová, Kněžpole
Michaela Michaela, Michaela Brno
Mirka Pavlíková, Drnovice
Miroslav Kovanda, Praha
Štěpán Ventruba, Mgr. Bc. Černošice
Martin Stárek, Vratimov
Jiří Böse, Vysoká nad Labem
Šárka Havlová, Ing. Praha
Andrea Potůčková, Praha 9-Vinoř
Lenka Sobotkova, Trebic
Alžběta Nová, Herink
Kateřina Hrubá, Jívová
Johanna Posset, Mgr. Vídeň
Václav Lankaš, Bc. Olomouc
Sabina Dědicová, Vsetín
Jindřiška Jaglová, Mgr Staré Bříště
Vendula Černá, Praha
Jana Malíková, Mgr. Příbor
Roman Pummer, Bc. Prostějov
Jan Vrbicky, Habartov
Petr Damborský, Stará Boleslav
Kamila Josepčuková, Bc. Přerov
Vojtěch Kalčík , Praha
Robert Vlasek, Bc Praha
Kateřina Čermáková, Klenovice na Hané
Petr Kocfelda, PRAHA
Michaela Franková, Praha 6
Vladimír Pleticha, Náměšť nad Oslavou
Pavol Glatz, Ing. Lžín
Jan Adamica, Ing. Brno
Petra Hrušková, Bc. Mirošovice
Adéla Kubaláková, Ing., Ph.D. Horní Stropnice
Bohumila Závorková, Hluboká nad Vltavou
Miroslav Kirňak, Starý Kolín
Marcela Žáková, Beroun
Blanka Dudašková, Mgr. Brno
Miloslav Závorka, Hluboká nad Vltavou
Pavlína Rejsová, Chomutov
Marta Majzlíková, Praha
Věra Hora Škubalová, Plzeň
Miloslav Lipold, Moravský Beroun
Jiří Klaus, Heřmanův Městec
Veronika Toscherová , Ing. Řehořov
Karol Kočárek, Ing Chabarovice
Vlasta Krchňavá Krchňavá, Krchňavá Karlovy Vary
Pavel Kvasil, Kosice 140
Jiri Srsen, Frydlant
Jaromír Vlček, Ing Mladé Buky
Lenka Zápalová, Rakovník
Martina Slavotínková, Olomouc
Vladimira Tabakova, Malmö
Zuzana Vytlačilová , Nasavrky
Kateřina Svobodová, Mgr. Olomouc
Lucie Peroutková, Most
Drahomíra Hulánová, Bc. Brno
Jiří Janoušek, inig. Modlany - Věšťany
Petr Vontor, Rozstání
Lucie Rakovà, Praha
Věra Klausová, Heřmanův Městec
Denis Founě, České Budějovice
michal redek, mgr. Praha 6
Václav Kopet, České Budějovice
Drahomír Tichý, Kroměříž
Jindřich Sobotka , Říčany
Alice Klímová, Praha
Petra Konečná, Mgr. Křelov
Kateřina Vacková, Humpolec
Jiri Kult, Úpice
Pavel Fakan, Bc. Plzeň
Michaela Remar, Most
Iva Benešová, Mgr. Jindřichův Hradec
Zdenka Taftová, Uherské Hradiště
Kateřina Vašáková, Bc. Děčín
Pavel Janderka, Malešovice
Jiří Josepčuk, Přerov
Jan Janíček , Svitavy
Radek Bandas, Bc. Skalná
Jan Zelenka, Únětice, Praha-západ
Roman Fojtík, Ing. Praha 4
Jiří Josepčuk, Přerov
Narmina Špatenková , Holice
Moravec Jiří Jiří, Jiří Vysoké Mýto
Miroslava Urbanová, České Budějovice
Ivana Mračková , Tovačov
Šimon Fryčka, Ostrava
Eva Volejník, Vsetín
Jana Pyšná, doc. Ústí nad Labem
Michaela Valentová, Praha
Romana Šubčíková , Zborovice
Jiří Orava, Soběchleby
Marie Hajdušková , Kamenice
Jan Bares, Ústí nad Labem - Severní Terasa
Elin Kmetova, Praha
Radka Novotná , DiS Prachatice
Jaroslav Frgal Frgal, Zlín
Radek Poledníček, Mgr. Prostějov
Ivo Lukáš, Mgr. Brno
Karel Daněk, Ing. Bardejov
Eva Vlková, Ostrava
Lubomír Landa, Zahájí
Věra Kolářová , Plzeň
Miloslav Hýbner, Mgr. Miletín
Roland Martinák , Staré Město
Petra Kačerová, Moravská Třebová
Martin Kudláček, Lanškroun
Petr Bartoň, Bělá pod Bezdězem
Rudolf De Fant, Bechyně
Jozef Oravec, Ing. Bratislava
Zlatuše Tůmová , Mgr. Praha
Martin Hökl, Letovice
Stanislava Kováčová, Most
Jan Carba, Česká Třebová
Jakub Kohn, Praha 2
Eva Hoštičková, Mgr. Doksy
Václav Horejsek , Praha 5
Robert Kapal, Bc. Praha 6
Lucie Kalíková, Bc. Knovíz
Eva Fenclová, Mgr. Litvinov
Iveta Maciarzová, Plzeň
Andrea Loulová, Česká Lípa 1
Jakub Pešát , Lipník nad Bečvou
Jaroslav Karásek, Hradec Králove
Jan Vališ, Ing. Praha
Pavlína Karbulová, Vyškov
Berenika Landová, Zahájí u Českých Budějovic
Renáta Martinelliova, Martinelliova Praha, okres Hlavní město Praha, Středočeský kraj
Vendula Malypetrová, Osek
Leona Veselá , Telč
Lenka Berankova, Bystrice pod Hostynem
Miroslav Vican, Ostrava
Pavel Hrubý, Praha
Martina Čáslavová, Děčín
Karel Pokorný, Sedlčany
Veronika Pecinová, Radvanec
Karolína Čechová, Kouty
Jitka Godárová, Mgr. Dvůr Králové nad Labem
Jolana Müllerová, Bc Chomutov
Martin Kašpar, Mgr. Kocbeře
Marcel Madecki, Rychvald
Ivana Kyselova, Bc. Bakov nad Jizerou
Jozef Horka, Oslavany
Josef Csukás, Kralovice
Renata Vašková, Havlíčkův Brod
Michaela Štěpánová, Přibyslav
Michal Vavrda, Mgr. Šternberk
Stanislava Marešová, Mgr. Praha
Václav Poštolka, Praha
Václav Petr, RNDr. Praha 10
Jirka Kupka, České Budějovice
Eva Kargerová , Mohelnice
Radim Lédr, ing. Petrovice u Karviné
Jaroslava Dostálová , zdravotní sestra Chrast
Martina Špůrová, Dobruška
Eva Jordanová, PhDr Milovice
Marie Králova, Most
Irena Drábková, Praha 10
Zoro Balkovič, Mgr. Branná
Gabriela Hladíková, Znojmo
Jiří Rauchfuss , Roudnice nad Labem
Roman Krása, Praha 517-Zličín
Šárka Dušková , Mělník
Lucie Brčáková, Ing. Praha 4
Zuzana ULRICHOVA , Praha 3
Petra Gajdošová, Uničov
Petr Torma, Ing Zbůch
Klára Konečná, Ostrava
Hana Dolejší, Praha 2
Jiří Cízl, Ing. Třebíč
František Soumar, Starý Jičín
Martin Hatlapatka, Hatlapatka Ostrava-jih
Bronislav Procházka, Ostrava
Jana Honová, Ing. Ostrava
Jiří Jelínek, Lužice
Andrea Panayi, Uherský Brod
Nikola Koudeláková, Bohuslavice u Konice
Miluše Lomická , Horní Bříza
Zdeněk Kocum, Klatovy
Olga Koderová, MVDr. Česká Lípa
Eva Králová, Ing Praha
Lydie Bílková, Ing. Doubravčice
Ivana Pánková, Ing. Zvole u Prahy
Miroslav Srb, Tatobity
Ivana Semecká, Praha 5
Zdeněk Ptáček, Ing. Žatec
Tereza Rosnecká, Praha
Věra Havlínová, Bc. Nymburk
Hynek Bandas, Ing Skalna
Danuše Fukalová, Brno 2
Stanislav Boček, Ing., Ph.D. Kunštát
Jiří Židík, Opočno
Markéta Markéta, Liberec
Michaela Slabá, DiS. Dolní Třebonín
Hana Vejplachová, Brno 61600
Pavel Vích, Praha
Ivana Mocova, Praha-Kbely
Tomáš Sedlák, DiS., B.Th. Dr. h.c. Opavice
Kamila Marešová, Chcebuz
Dita Juříčková, Brantice
Jana Dvořáková, Tábor
Libuše Bajerová, Zdounky
Jan Hnilička, Mgr Praha
David Novosád, Střeň
Tomáš Zotyka, Havířov
Jana Šalátová, Bc Říkovice
Hana Selčanová, Bruntál
Robert Polloczek, Mgr. Ostrožská Nová Ves
Sarka Tittelbachova, Ing, PhD Praha
Václav Holzknecht, Český Brod
Martina Krausová , Dobřany
Dita Prusenovská, Mgr. Brno
Jakub Hora , Srbin
Chytrosova Daniela Daniela, Belkovice-Lastany
Tomáš Dvořák, Tábor
Lenka Provazníková, Ing. Brno
Marta Marta, PhDr. Brno
Jakub Kalík, Knovíz
Alena Juřicová, Praha
Marcela Salaková Mouchová, Ústí nad Labem
Marie Vránová, MgA. Mgr. Zlín
Pavla Hanova, Praha
Jakub Finger Finger, Štramberk
Zdeňka Johanovská, Ústí n. L.
Jana REjzková, Mgr Týniště nad Orlicí
Ivana Vareckova , Hlinsko
Anna Nedorostová, Veleň
Rudolf Šaláta, Říkovice
Matěj Šelbický , Litoměřice
Jana Eichlerova, Frenstat pod Radhostem
Blanka Hovorková, Rychnov nad Kněžnou
Anna Nedorostová, Veleň
Toto podpíše Len totálny dement, VŠ Života Voš pod Chrastou
Renata Mařincová, Praha
Anna Biernátová, Bc. Suchá Loz
Lukáš Zapletal, Kyjov
Zdeněk Říčar, Praha
Monika Klementová, Olomouc
Lukáš Fiser, ing Praha
Jana Dvořáková , Ing. Osek
Dana Vodičková Svobodová , Pani Sokolov
Gabriela Dětská , Fryčovice
Jindřich Šafránek, Chlumec nad Cidlinou
Přemysl Dětský , Bc. Fryčovice
Lucie Dolejšková, Mgr. Praha 4
Jiří Špírek, Ústí nad Labem
Jaroslav Tkáč, Uherský Brod
Ludmila Abrtova, Mgr Praha
Libor Dufek, Pardubice
Kateřina Dvořáková, Ing. Ostrava-Poruba
Denisa Grajzová, Ing Litvínov
Ivana Polloczková, Mgr. Ostrožská Nová Ves
Jana Michálková, Ing. Klatovy
Natálie Milerová, Chotěšov
Ladislava Költöova, Pečovatelka seniorů Janovice nad Uhl.
Barbora Hrůzová , Nový Jičín
Jan Vlček, PhDr. Praha 9
Iveta Růžičková, Jaroměř 3
Petra Kelnerova , Most
Stanislava Dundrová, Hradec Králové
Anna Hoffmanová, Brno
Jana Brůchová, Frýdlant
Melyna CIOSOVA, BŘIDLIČNÁ
Martin Menšík, Olomouc
Jiří Urbánek, Mgr. Ing. Mikulovice
Petr Báča, Kunštát
Robert Holas, Ing. Dvůr Králové nad Labem
Helena Černotová, Praha
Michaela Kubínová, Praha 15
Michal Csikkel Csikkel, Brno
Eva Riegerová, Nymburk
Jana Pavlíková, Mgr. Kaplice
Richard Čermák, Klatovy
Marcela Nemcova, Ing Praha 4
Petr Hejda, Rakovník
Karina Divišová, Mgr. Praha
Hana Pavelková , Mgr. Opava
Jaroslav Pospíšil Pospíšil, Kučerov
Pavlína Vacatová, Humpolec
Jana Vaňková, Vsetín
Alena Valterová, Třinec
Zdeněk Obdržálek, Ing. Vsetín
Miloš Solař, Třebíč
Pavel Eyer, Budětsko
Radek Hruška, Ing Veselí nad Lužnicí
Petr Papánek, Pán Otrokovice
Hynek Bandas, Skalna
Libor Vondráček, Mgr. Jindřichův Hradec
Veronika Barron, Mgr. Horoměřice
Jiří Brandstiller, Chrudim
Martina Chalupová, MDDr. Třebíč
Jiri Provaznik, Zarici
Martina Křížová, Mgr. Sedlčany
František Novotný, ing Zákupy
Hana Dernerová, Rychnov nad Kněžnou
Jana Horáková, MSC. Zábřeh
Jiří Veselý Veselý, Tišnov
Radka Pospisilova, Praha
Jaromír Piprek, DiS Orlová - Poruba
Jaroslav Černý, Pňovice
Šárka Šenková , Šternberk
Vít Rosnecký, Praha
Thomas Maria Miklas, Praha
Robert Buček, MgA. Ph.D. Staré Město
Gabriela Kořínková, Bc. Zadní Třebaň
Renata Juráková, Plzeň
Artur Stremen, Zlín
Pavel Svrček, Rohatec
Vladimír Irlbek, Svářeč Plzeň
Kateřina Novosádová, Střeň
Tereza Zdráhalová, Bc. Přerov
Kateřina Tichá, Bc. Mokrovousy
David Řezníček, Pardubice
Havnerova Irena Irena, Štětí
Vladimíra Stráňavová, Praha
Miroslav Ličman, Bohuslavice u Zlína 199
Jindra Strakošová, Ing. Ostrava
Helena Linhartová, Praha
Václava Rašková, Horažďovice
Miroslav Chudý, Havířov
Kateřina Jestřábová, Baška
Jeroným Krištof, Praha
Miroslava Matyiová, Praha
Petr Voros, Slany
František Filip Dvořák , Praha
Jiří Karel, Česká Lípa
Miroslav Zezulka, Petřvald u Karviné
Olga Pazderová, Ing. Klášterec nad Ohří
Jan Moravčík , Chomutov
Martin Vaněk, Most
Zuzana Svobodová, Bc Bohdíkov 131
Pavel Kukačka, Ing. Praha
Eva Buchtelová, PhDr, pH.D. Ústí nad Labem
Věra Lembergerová, Praha
Irena Drábková, Praha 10
Lucie Orlíková, Ing. Ph.D. Ostrava
Ludmila Fárková, Frýdlant nad Ostravicí
Petr Kašpar, Ing. Trutnov
Nina Marišlerová, Prusy-Boškůvky - Moravské Prusy
Anna Vábková, Mgr. Žďár nad Sázavou
Pavel Strejček , Srbská Kamenice
Josef Pavelka, Ing Plzeň
Marie Scholzová , Mgr. Česká Lípa
Josef Polášek, Ing. Veverská Bítýška
Veronika Kočová, Ing. Liberec
Kateřina Smrčková , Osek
Irena Pelikánová, Praha 4 - Chodov
Petr Krejčí, Praha 2
Lenka Pánková, Brno
Milan Pavlíček, Sokolov
Martina Koháková, Mníšek pod Brdy
Jana Hovorková, Český Brod
Hana Kasalová, Bilina
Adam Bajnar, Ing. Ostrava
Monika Urbanova, Plasy
Pavlina Anderlova, Dříteň
Lenka Augustová , Ing. Plzeň
Martina Benáková , Mgr. Protivin
Jana Kenski, Mgr. Mělník
Blanka Langerová, Mgr. Hradec Králové
Martin Bitomský, Mgr., Ph.D. Ostrava
Marta Rajlová, Skržice 10, 768 02
Jana Prokešová, Příbram na Moravě
Kucerova Jitka, Mgr. Vlcnov
Jindřich Patka, Jičín
Silvie Pavlíčková, Sokolov
Tomáš Podzimek, Železný Brod
Marie Trojanová, Liberec
Jitka Štráhlová, Most
Jarmila Klimentová, Brandýs nad Labem
Tomáš Branka, Chodov
Jindřich Berdych, Vodňany
Tereza Kabelková , Kostelec nad Černými lesy
Hedvika Kokešová, Ing. Černošice
Zdeněk Stránský, Mladá Boleslav
Irena Trousilová, Pyšely
Jana Svitakova, Olomouc-Droždín
Lenka Černohorská, Choceň
Vlasta Pytlíčková , Praha
Markéta Křížová, Dačice
Bronislava Vinklárková, Lipník nad Bečvou
Pavlína Štyndlová, Karlovy Vary
Blanka Holzäpfelová, Bc. Žďár nad Sázavou
Lenka Schwarzová, Teplice 1
Daniela Bílá, Karlovy Vary
František Hodač, Chlumec
Karel Krtek, Český Krumlov
Martin Pavlíček, Plzeň
Petr Sviták, Olomouc-Droždín
Marcela Slawischová, Teplice
Vladimír Česenek, Ing. Chrudim
Nikola Vejvodová, Libchavy
Lucie Rechtoriková, Hradec Králové
Radana Homolkova, Dubí
Anna Duffková, Domažlice
Jan Bartek, Petřvald 1
Jan Stříteský, Ústí nad Orlicí
Erika Hurtová, Ostrava
Zdenka Strouhalova , Mgr. Rakovník
Radana Homolkova, Dubí
Jana Palíšková, Mgr. Vyškov
Markéta Procházková , Děčín 2
Jan Auer, Ing. Ostrava
Aneta Rychlíková, Bc. Uherský Brod
Pavlína Brabcová, Brno
Simona Šandová , Jihlava
Blanka Kuříková , Mgr Hradec Králové
Kristýna Koubová, Praha
Ivana Tyleckova, Luhacovice
David Majerčík , Ústí nad Labem
Ondřej Kulich, Olomouc
Dagmar Hádelova, Šternberk 78501
Jaroslav Mrhálek, Dvorce
Zuzana Jasníková , Opava
Pavel Kollár, Brno
Zdeněk Komberec, Ostašov 6, Staňkovice
Zdenka Dvořáková, Mgr. Louny
Marcela Slováková, Mgr. Brno
Lenka Trojanová, Liberec
Zuzana Krtek, Karlovy Vary
Miloš Vojta, Tábor
Markéta Pítrová, Ing. Praha
Bohumír Soukup, Ing. Uherské Hradiště
Eva Letalová, Rychvald
MILENA HARMÁČKOVÁ, Mgr. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Alena Hradilová, Olomouc
Mirka Fáryová, Martiněves
Petra Cyrányová, Praha 10
Jana Holická, Stěžery
Ivana Šmídová, Mgr. Praha
Žaneta Hrinkova, Plzen
Jaroslav Kovář, Ostrava
Jaroslava Hromadová, Zlín
Gabriela Zezulova, Namest nad Oslavou
Petra Sommer, Mikulovice
Robert Dekov, Očelice
Alexandra Marjovič, Praha
Petr Šírek, Ing. Náměšť nad Oslavou
Tina Gonosova, Praha
Vladimír Gaj, Ostrava
Radim Niederle, Šumperk
Jana Kašparová, Ing. Praha
Filip Chudárek, Zlín
Miloš Jurik, Vrbno pod Pradědem
Hana Vyšohlidova, Šluknov
Stanislav Kolář, Otrokovice
Jitka Malenová, Mgr. Chotyně
Jiřina Veselá, Lipník 175
Michal Mucha, Mgr. Prostějov
Lada Poulová, Brno
Lucie Rubešová, Bc. Plzeň
Pavel Moťka, Ing Postřelmov
Simona Hoblová, Cheb
Jitka Švecová , Praha
Pavlina Kollnerova, Liberec
Andra Pokorna, Jihlava
Miluše Fejfarová, Dubí
František Netroufal, Dubí 1
Filip Naiser, Ing. Praha
Jan Matějka, Roudnice nad Labem
Jana Vlasáková , Bouzov
Hana Tesařová, Brno
Jarmila Ketmanová, Mgr. Olomouc
Roman Šrámek , Dobrovice
Aleš Jelínek, Praha
Vojtěch Naiser, Litomyšl
Anna Rubášová , Radinovy
Karel Godár, Dvůr Králové nad Labem
Ladislav Helcl, Ing. Psáry
Gabriela Karásková, Rudná
Helena Skácelová, Praha 4 - Chodov
Eva Kosáková , Mgr. Mníšek
Veronika Veronika, Přibice
Hana Klocová, Benešov nad Černou
Jana Plísková, Lipůvka
Eva Zbytovská, Mgr. Praha
Martin Walter, Brno-venkov
Vlasta Vucicevicova, Praha
Štefan Gonda, Kutná Hora
Milan Krýsl, Kladruby
Petra Podešvová Podešvová, MimoŇ
Kateřina Hornychová, Bc. Doubravice
Andrea Křenová, Koryčany
Zdenka Bartůňková, Polná
Kateřina Šmahelová, BRNO
Štěpánka Smrčková , Karlovy Vary
Zbyněk Hartmann , Olomouc
Romana Osohová, Ostrava
Olga Langová, Domažlice
Pavla Dufalova, Bc. Teplice
Radomir Polášek Polášek, Hodonin
Bohuslava Heinrichová, Bc.
Milan Klaiba, Rájec-Jestřebí
Alena Křížová, Bc Frýdek Frýdek-Místek
Jana Blažková, Mirošov
Martina Juřicová, Halenkov
Klára Kafková , Karlovy Vary
Dan Urbánek , Březůvky
Jana Krejnikova, Kutná Hora
Jolana Palánová, Benátky nad Jizerou
Jan Motl, Hradec Králové
Jan Veselý, Útěchov 97, Mor. Třebová 571 01
Martin Záhorák, Praha 8
Dana Velíšková, Ing Praha
Hana Zvěřinová, Znojmo
Martin Záhorák, Praha 8
Marie Jedlova, DiS Brno
Ludmila Tandlerova, Kopřivnice
Jitka Smolíková, Chodov u Karlových Varů
Zuzana Kemrová, Ing. Nejdek
Vlasta Tůmová, Český Krumlov
Jiří Hon, Ing. Ostrava
Tereza Mocová, PhDr. Praha
Michaela Haviarová, Klášterec nad Ohří
Irena Slovíková, Louny
Roman Brzák, Praha
Lenka Vodová, Třebíč
Kateřina Mikulecká , Doksy
Alena Hodanová, Chlumec
Renata Uhlíková, Kladno
Jaroslava Pěničková, Ing. Měšice
Michaela Kolnerová, Bc. Liberec
Martina Adamová, Mgr. Havlíčkův Brod
Linda Veszpremi, Praha
Anna Safrova, Mgr. Mala Skala
Iveta Janků, Vratimov
Vladislava Požárová, Divišov u Benešova
Jana Jana, Bc.
Bohuslav Kozel, Praha 4
Lukáš Smolík, Chodov
Šárka Kočová , Most
Jan Václav Durčák , Rokytnice
Marek Vystrčil, Rohozná u Poličky
Simona Sychrová, Český Těšín
Marek Hlaváč, Krnov
Eva Milosavljevičová, Sedlčany
Jana Němcová, Frenštát po Radhoštěm
Radek Souček , Příbram
Marián Broda, Frýdlant nad Ostravicí
Radek Mlýnek, Mgr. Kroměříž
Pejřimovský Zdeněk Zdeněk, Kosova Hora
Petr Maceček , Hradec Králové
Martin Belanyi, Kladno
Veronika Polcarová , Teplice
Jarmila Šťastná , Jablonec nad Nisou
Šimon Fryčka, Ostrava
Ján Valentíny, Ing Pardubice
Veronika Hubičková, Stará Boleslav
Petra Roušalová, DiS. Příbram
Irena Fikáčková, Mokré Lazce
David Skyba, Bc. Košice
miroslav vymazal, kyjov
Erika Jamborová, Volary
František Kučera , Praha
Dana Picková, Praha
Kamila Bažantová, Mgr Praha
Lenka Wildová, Mgr. Čelákovice
Petr Hynek, Brno
Anna Stierankova, Šestajovice
Lucie Krejčíkova, Louny
Lukáš Frýda, Praha 10
Adéla Kýrová, Přehvozdí
Ladislav Vrabel, České Budějovice
Lenka Lastovickova , Line
Marketa Malecká, Praha
Oldřich Bukač, Horní Ředice
Monika Tůmová, Ing. Praha
Asim El Amin, Praha
Martin Hlobik, Nærbø
Hana Štrajtová , Kuničky
Jiří Stýskalík, Bc. Morkovicd
Jana Jonštová, Havířov _Šumbark
Zuzana Červova, Mgr. Vlašim
Jana Veselská, Budyně nad Ohří
Michaela Kišková, Ing. Hlučín
Lucie Šalomounová, Mgr. Jihlava 1
Slavka Borutova, Bc. Vendryně
Pavel Lůčný, Uherský Ostroh
Jana Dolejší, Hrusice
Petra Hrušková, Teplice
Jana Dolejší, Hrusice
Jan Bubeník, Praha
Robert Segmuller , Kladno
Bořivoj Grof , Lanškroun
Vladimira Pavkova, Ustí nad Orlicí
Michal Svoboda , Jihlava
Stanislava Dlaskova, Dolni Bousov
Andrea GLINZOVÁ , Petřvald
Ivana Špeldová, Ústí nad Labem
Miloslava Matoušová Matoušová, Mgr. Česká Lípa
Markéta Tvrdá, Praha
Martina Martina, Bc. Moravské Knínice
Lenka Bauerová , Luže
Ivo Bureš, Ing. Praha 9
Martina Krayzlová, Moravskoslezský Kočov 220
Barbora Nováková, Lom
Jakub Ješke, Praha
Soluné Šilingrová, Zavlekov
Anna Svobodová, Třebíč
Iva Martínková, Kolín
Barbora Havejová, Březnice
Petr Žádník, Hradec Králové
Jan Anderle, Driten
Martin Diak, I g Ing.
Jan Šaršoun, Košťany
Ondřej Bouška, Česká Třebová
Alena Žádníková, Hradec Králové
Miroslav Žižka, Nová Role, Mezirolí
Jan Jindra, Ostrava
Josefína Sílková , Pelhřimov
Jiří Malý , Police nad Metují
Peter Králik, Hradec Králové
Jiřina Broncová, České Budějovice
Soňa Domasová, Jičín
Iveta Brožková, Chotěboř
Miloslava ŠOUNOVÁ, TISÁ
Veronika Tomášová, Tábor
Nikola Herinková , Osek
Jitka Laudová, Bc. Otaslavice
Magdaléna Sedláková, Jihlava
Kateřina Kotačková , Mgr. Praha 5
Josef Trojan, Ing. Praha
Yvetta Kheilova, Karlovy Vary
Jana Fránková, DiS. Praha 4
Veronika Kadlečková, Žatec
David Žák, Ing. Písek
Lukáš Nemasta, Ing. Černošice
Renata Švandová, Litomyšl
Veronika Chobolová, Olomouc
ŠTEFAN šTOLC, Tatranská Štrba
Pavel Lauda, Ing. Otaslavice
Pavla Ulmová, Kout na Šumavě
Radek Vodicka, Opava
Martin Jančovič, DiS. Ústí nad Labem
Dana Novotná , Ivanovice na Hané
Eva Moravcová , Praha 6
Zdeněk Doubek Moravan, Vedrovice
Lenka Maleková, Kladno
Martin Bartoš, Ústí nad Labem
Mare Steinhauserová, Česká Třebová 2
Kateřina Krestová, Bc. Paskov
Helena Semelková, Úžice 16
Psvel Lhotský, Havlíčkův Brod
Kryštof Jelínek, DiS. Česká Lípa
Vlasta Kubánková, Strážné
Erik Hegr, Bc., DiS. Doubravy
Marie Steinhauserová, Česká Třebová 2
Radka Sojáčková, Opava
Dana Straková, Plzeň
Zuzana Vejvodova, Praha
Jiří Hrbáček, Ing. Praha
Max Hillebrand, Ing. Pěnčín
Michaela Poláková, Ing. Praha
Denisa Lišková , Liberec
Anna Morávková, Mgr. Dříteň
milan sevcik, lipovec
Pavel Procházka , Zl
Eva Hejnarová, Mgr. Olomouc
Marcela Saraková, Karlovy Vary
Aurelija Galinyte, Mgr. Prague
Marcela Marcela, Marcela Praha
Jaroslav Kvapil, Ing. Plzeň
Věra Georgieva, Mgr. Vyškov
Michal Aberle, Praha
Jiří Kolouch, Povrly
David Rozbroj, Bc. Frenstat Pod Radhostem
Rostislav Špera, Mutěnice
Daniela Hellebrandová, Kolín
Lucie Mu, DiS. Horoměřice
Martin Šíl, Hluboká nad Vltavou
Marie Hostounská , Zlonice
Milan Poddaný, Karlovy Vary
Hana Hůrková, Plzeň
Martin Šandera, RNDr. Ph.D. Praha
Pavel Kruger, Bc. Horní Slavkov
Tomáš Děrgel, Ing. Ostrava
Jitka Jelínková, Jelínková Bitozeves
Petr Bělousov, Ing. Brno
Marcela Ungerová, Kladno
Adéla Habrnálová, Olomouc
Milan Lipina , Ostrava
Irena Mertová , Výprachtice
Petr Vesecký, Tábor
Miroslav Šnajdr, Dýšina
Dáša Zýmová, Praha 5
Jutta Pluhařová, Český Dub
Libuše Bělousová, Mgr. DiS. Brno
Lukáš Kulhan , Bystřany
Samuel Kaleta, Nýrsko
Michaela Sedláčková , Mgr. Opava
Radek Procházka, Bynovec
Jan Hruška, Hradec Králové
Renata Křížová , Rohatce
Jiri Pospisil, Libusin
Markéta Kohoutková, Ing. Praha 4
Adam Kamenský, České Budějovice
Libor Jelínek, Polička
Jana Cohlová, Mgr, MBA Uherský Brod
Stanislav Nedvěd, Ing. Borek u ČB
Ludmila Teislerová, Hlinsko
Michaela Poliak, Nejdek
Soňa Rajsiglová, Dubnice
Fratišek Kovařík , Liberec
Kateřina Prokopova, Věřňovice
Jiří Pšajdl, Klatovy
David Měrka, Vizovice
Jitka Vacková , Kralupy nad Vltavou
Jarmila Dlouhá, Litoměřice
Michal Černovský, Kamenický Šenov
Dagmar Josífová, Ing. Křinec
Martin Šlehofer , Chodsky Újezd
Iveta Deylová Deylová, Praha
Jan Růža, Bc. Jičín
Michal Dudek, Pardubice
Anna Pokorná , Sloup v Čechách
Evžen Jachan, Ing Olomouc
Jana Ondercaninova, Stara Paka
Michaela Kortišová , Lipno nad Vltavou 39
Jindřiška Brázdilová, Prostějov
Iva Vondrušková, Český Dub
Jana Valentová, Mgr. Prostějov
Daniela Schreiberová, Přeštice
Michaela Beránková, Dobrá
Jana Šachová, Ing. Benešov
Jana Lukacova , FrantiškovyLazne
Alena Rendzejová, Heraklion - Nehvizdy
Alena Rupertová, Mgr. Tlučeň -Hlinná
Zbyněk Pilný, Ing Pardubice
Olga Brzybohatá , Dětská sestra Praha
V. Michaela Zizkova, Chomutov
Ondřej Douša, Mgr. Praha 9
Jana Dostálová, Dostálová Sušice
Robert Pettinger, Litoměřice 1
Linda Hynčíková , MVDr. Kdyně
Markéta Kuchařová, Mošnov
Jan Petrovický, Hradec Králové
Hana Prochazkova Prochazkova, Podolí
Martin Vospěl, Bc. Nová Ves
Jan Szönyi, Most
Tomáš Zvoníček, Ing. Zlín
Rostislav Dopita, Uherske Hradiste
Richard Šefl , Brno
Marcela Beranova, Horní Briza
Zina Kusova, Ing. Český Těšín
Lucie Štefániková, Ing.Bc. Bzenec
Radka Devendra, Praha
Martin Novotný, Dis Turnov
Jiří Doležal , Velké Poříčí
Yveta Švestková, Přerov
Martina Poslíková, Klatovy
Jana Paukertová, Mgr. Brno
Daniel Kyzlink, MgA Brno
Pavlína Lopourová, Nový Bor
Ščevko Petr Petr, Brno
Vladimír Strnad, Praha 4
Zdeněk Frys, RNDr. Brodek u Prostějova
Daniel Kutty , Mgr. Opava
Marcela Bryknarová , Klatovy
Jitka Širůčková, Bc. Brno
Jaroslava Wildová, Tanvald
Rudolf Frýželka Frýželka, Frýželka Úľany nad Žitavou
Hana Wichová, Praha 5
Hedvika Chládková, Brno
Surá Jana Jana, Zlín
Martina Babišová , Ostrava Zábřeh
Karel Matoška, Liptál
Linda Zábranská, Plzen
Petr Krul, Šanov
Helena Uhlirova, Mgr. dětská psycholo Praha
Monika Čížová, Tlumačov
Ondřej Polánský, Praha 10
Lucie Němečková , Praha
Iveta Náměstková, Libčice nad Vltavou
Danuše Dlapová, Kozolupy
Petr Gmiterko, Frýdlant nad Ostravicí
Štěpán Sury, Zlin
Lenka Drábková, Mgr. Lázně Bohdaneč
Václavka Caithamlová, Mgr. Příbram
Naďa Fejksová, Hrádek nad Nisou
Stanislav Červinka, Ratboř
Lenka Krejzová, Krupka
Nikol Křížková, Havířov
Miroslav Kuba, Horní Planá
Radek Navrátil , Prostějov
Marcel Vanda, Ing. Plzeň
Svatava Hegarová Růžičková, Znojmo
Tomáš Rajnoch, Praha
Veronika Brzková, Teplice
jaroslav Richter, DiS Litoměřice
Martin Kos, Teplice
Daniel Galandr, Ing. Liberec
Romana Pelikánová , Moravský Beroun
Zdeněk Bouchal, Šumperk
Michaela Pajbachová, Mladá Boleslav
František Exner, Náchod
Alice Bažantová, Ing. Mosty u Jablunkova 510
Václav Janda, Ing. Zlín
Ladislav Tajovský, PhD., PhDr. Ing. Bedřichov
Zuzana Chalupová, Libčany
Marek Smítal, Prostějov
Marek Botlík, Lipník nad Bečvou
Tereza Eliášová , Novosedly
Markéta Bílková, Brno
Alena Janáková, Brno
Veronika Šlahařová, Bc. Zlín
Aleš Richter, Velká Polom
Iva Sojková, Mgr. Zdice
Eva Janečková, Ing. Pomezí
Lenka Vorlíčková, Chýnov
David Polák, Karlovy Vary
Lucie Dezortová, Větrušice
Monika Říhová, Milovice
Jana Holečková, Mgr. Příbram
Lukas Lindner, Praha
Radek Tyl, Ludéřov
Denisa Novotná, DiS. České Budějovice
Ivan Štefánik, Bzenec
Judita Bravencova Bravencova, Bravencova Olomouc
Robert Sroka , Zlaté Hory
Marta Pimerová, Bc. Šternberk
Martin Pažitka, Ostrov, okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Marcel Nekvinda, Ing Brno
Magdalena Coufalová , Dis Česká Bělá
Taťána Rabasová, Bc Karlovy Vary
Rudolf Bečica, Olomouc
Petra Holubová , Slavětín
Zdeněk Tylšar , Uničov
Jana Otřísalová , Mgr. Brno
Jan Rusz, Nýdek
Taťána Grmelová, Prostějov
Marie Valdmanová, Klatovy
Petr Souček, Blansko
Stanislav Příhoda, Litvínov
Jana Karbanová Karbanová, Hubenice
Galina Svobodová, Rozdrojovice
Jaroslav Hodek, Ing Wellingborough, UK
Jana Šafránková , Světlá nad Sázavou
Kateřina Salabová, Semily
Michal Wachtl, Most
Zuzana Dvořáková, Ing. Ústí nad Labem
Petra Čermáková , Znojmo Popice
Petr Derkáč, Košťálov
Jaroslav Kelner , Most
Martin Uvíra, Mgr. Olomouc
Petra Poláková, Karlovy Vary
Martin Jiruška, Turnov
Miroslava Tunklová, Hořice v Podkrkonoší
Jana Jeřábková , Dis. Karlovy Vary
Marta Ondroušková, Mgr., Bc. Libňatov
Ivana Sitková, Mgr.Bc. Samotišky
Pavel Hendrych, Pardubuce
Martin Šorf , Bc. Čepí
Zdenka Polakova, Ing 47116 Polevsko
Jiří Blažek, Ing Ratibořice 4, Ratibořské Hory 39143
Jiří Volmut, Netolice Družstevní 566
Michaela Piškaninová , DiS. Ostrov
Vladimír Pražák , České Budějovice
Martin Mužík, Ostrava
Michaela Mlynarczyková, Mgr. Petrovice u Karviné
Daniel Seifert, Praha
Jana Jankovcová, Mgr. Domažlice
Sabina Csefayova, Podolí
Karel Světnička, Mgr. et Bc. právník Havířov
Daniel Štach, PhDr. Ostrava
Miloslav Peřina, Velké Popovice
Vojtěch Fajkus, Praha
Marcela Wolfova, Hradec Králové 9, 500 09
Ilona Křížová, Bučovice
David Camargo, Kytlice
Jana Krčková, PharmDr., Ph.D. Praha
Jana Dědinová, Mgr. Domažlice
Rostislav Brezanský, Světlá nad Sázavou
Milan Kantor, B.Th. Uherské Hradiště
Eva Kusá, Kusá Sedlec
Simona Plívová, Turnov
Aneta Poláková, Svitavy
Alena Kartáková, Bc. Litoměřice
Petr Ducháč, Frýdlant
Miroslav Fojt, Třebíč
Martin Neduchal, Milotice
Milena Čapková, Praha 6 - Břevnov
Sylva Karešová, Brno - venkov
Anna Lukešová, Mgr. Praha 8
Andrea Martincová, Bc. Praha
Martin Klouček, Machova
Hana Grančičová, Praha
Marie Šíslová, Buštěhrad
Tomáš Studenský, Mgr. Ostrava - Muglinov
Zbyšek Zámečník , Praha 17
Antonín Smolucha, Česká Lípa
Ludmila Opálková, Rožnov p/R
Alena Pokorná, Tetčice
Helena Grafnetter , Praha
Magda Paseková, Ing. Havířov
Dagmar Průšová, DiS. Svitavy
Markéta Dostálová , Sokolnice
Dusan Opalka, Rožnov p/R
Josef Žáček , Rakovník
Zdenka Kracíková, České Budějovice 3
Robert Végh, ing Benešov
Zuzana Feketeová, Bc. Bělá nad Radbuzou
Michal Janíček, Lipník nad Bečvou
Miloslav Peřina, Velké Popovice
Veronika Hloušková, Besednice
Monika Greinerová , Mgr Všeruby
Ditta Slezáková , Brandýsek
Petr Šatný, Brno
Lucie Komenda, Brušperk
Zbyněk Pastrnek, Havířov
Iva Benešová, Mgr. Jindřichův Hradec
Anna Kapalová, Praha 4
JanaViktor Kačani, Chrastava
Aleš Joha, Praha 9
Zdeňka Jonášová, Nový Knín
Josef Vrána, Mgr. Znojmo
Veronika Porubová, Nový Jičín
Renáta Drážná, Mgr. Písařov
Šárka Petruželová, Dubí 1
Michal Ryšavý, mgr., Th.D. Praha
Eva Chimincová Králová, Jablonec nad Nisou
Josef Truhlář, Hubenice
Zbyněk Rychnovský, Košťálov
Vejvoda Vlastimil Vlastimil, Pardubice
Marketa Johankova, Okrisky
Lukáš Koranda, Praha
Jiřina Příhonská , Němčice
Jiří Martinec, Česká Rybná
Kamila Kulhánková, Ralsko
Jana Štrynclová , Jičín
Martina Klusakova, Breznik
Jana Jeřábková, Moravská Třebová
Soňa Kacerová, DiS. Dalovice
Marek Dufka, Dolní Němčí
Milan Chiminec, Jablonec nad Nisou
Linda Nevečeřalová, Mgr. Ústí nad Labem
Leona Březovská, Březovská Praha 9
Iva Kuchařová, Horní Počaply
Jana Šálková, Přísnotice
Kateřina Matysová, Bc. Rovensko pod Troskami
Vlasta Žižková , Chomutov
Vlastimil Hrůza, Ing. Velké Meziříčí
Jan Blaha, Praha
Monika Stankova, Nový Jičín
Petra Oertlová, Liberec
Karel Němeček, Sedliště
Zdeněk Čihák, Chrastava
Kristian Mares, Mgr. Hradec Kralove
Andrea Hradilová, Mgr. Brodek u Přerova
Lucie Strnadová, Mgr. Mochtín
Jan Baťka, Český Krumlov 1
Stanislava Vodičková, DiS. Lobeč
Vladimir Hrdlicka, Chorusice 14
Petr Malenovský, Heřmanův Městec
Robert Mikeška, Praha
Božena Látová, Mgr. Bílý Kostel nad Nisou
Karin Hahn, Hoštice
Jana Zapletalová, Mgr. Plumlov
Martina Vaníková, Mgr. Ph.D. Praha 6
Vladislava Šímová, České Budějovice
Nataliya Petříková , Trhové Sviny
jana bučková, mšeno
Michaela Veitová, Mgr. Domažlice
Jana Vojkůfková , DiS. Brno
Zuzana Holbová, Šumperk
Marcela Němečková , Sedliště
Anna Palacká, Ing. arch. Brno
Pavel Hahn, Hoštice
David Malinkovič, Ing. Ostrava
Blanka Čejková , Čáslav
Petr Kulhánek, Malé Kyšice
Otakara Homolková, Šestajovice
Hana Kopatschová , Český Krumlov
Michal Hovorka, Potštejn
Miroslav Vacek, Polná
Jiří Sychra, Český Těšín
Lucie Malinkovičová , Ostrava
Pavel Búda, Rytíř řádu Jedi Prostějov
Jiří Morávek, Semily
Miloš Matula , Mgr. Praha 5
Eva Škarková, PhDr Pikovice
Lenka Hrůzová, Mgr. Velké Meziříčí
Taťána Žáčková, Ústí nad Labem
Eva Strejcová Strejcová, Dobrany
Daniela Pavlíková, Brno
Jaroslav Krátký, Olomouc
Jana Stechova, Strakonice
Vlasta Žižková, Chomutov
Patrik Třeštík , Abertamy
Marie Kohoutková, Praha
Martina Kociánová, Liptaň
Milada Kidoňová, Suchdol nad Odrou
Simona Pražáková, České Budějovice
Drahomíra Vacková, Polná
Ivana Šidíková, Ing. Brno
Martina Šimanová , Mgr. Mnich
Roman Blažek, Ing. Ostrava
Horymír Kryštof Junek, PhDr. Praha
Ivo Matuszczyk, Karviná
Jindřich Hamrle, Ing. Přeštice
Luboš Očko, Ostrava - Výškovice
Eduard Hnilička, Ing. Lomnice nad Lužnicí
Jaroslav Moule, Žatec
Martin Domalíp, Benátky nad Jizerou
Soňa Nečasova , Mgr. Choltice
Hana Vovsová, Mgr. Brno
Milan Zmítko, Pardubice
Michala Waldmannová, Sušice
Zdeněk Kučera, Kladno
Lukáš Macháček, Olomouc
jan lebeda, Praha
Bohumila Poloková, Mgr. Šenov
Věra Šťastná, Velké Hamry
Romana Šnajdrová, Dýšina
Veronika Šupálková, Ing. Ph.D. Brno
Pavel Kocurek, Olomouc
Vladimír Was, Ostrava - Bartovice
Petr Weithaler , Ostrov
Ingrid Křížová, Brno
Kateřina Musilová, Mgr Rodov Smiřice
Alena HANZLOVÁ , Ing. Brno
Petr Zatloukal, Ing. Prosetín
Jaroslav Vozáb, Sezemice
Miroslav Göbl, Postoloprty
Jiří Patsches, Brno
Ludmila Homoláčová , Bc. Karlovy Vary
Jana Příhodová , Lom-Loučná
Marie Kovářová, Zlosyň
Iveta Skácelová, Hodonin
Jaroslav Formánek, Pan Kralupy nad Vltavou
Nikola Nikola liskova, Teplice
Věra Pulcrová, Havlíčkův Brod
Karel Filip, Jičín
Kateřina Vanýsková, Ing. Pardubice
Daniel Mládek, Bechyně
Jakub Píštěk , Grygov
Petr Štěpo, Kounov
Sarah Voldřich, Praha
Jan Kozelka, Olomouc
Alexander Kondrys, Bělá nad Radbuzou
Markéta Bémova, Slaná
Vítězslav Šťastný , Mgr. DiS. Turnov
Petr Říha, Klatovy
Blanka Šťastná , Turnov
Ivo Gondek, Ostrava
Alena Třeštíková, Abertamy
Hana Felingerova, Hradec Králové
Kateřina Henešová, Šternberk
Petr Horký , Pelhřimov
Zuzana Kasková, Mgr. Jičín
Jana Řechtackova, Velké hamry
Veronika Dvořáková, Slezské Rudoltice
Hedvika Marešová, Praha 9
Soňa Vrbická, Habartov
Zdenka Dondova, Heřmanova Hut
Roman Konrád, České Budějovice
Petr Marvan, Mgr. Litvínov
Markéta Raitrová, Praha
Stanislava Očková, Ostrava - Výškovice
Jan Albrecht, Mgr. Bučovice
Miroslav Urban, Lanškroun
Michaela Kubanova, Brno
Pavlina Hejtmánková , Bc Zlin
Luboš Očko, Ostrava - Výškovice
Jiří Reiner, Praha
Antonín Pangrác, Ostrov
Renata Horáčková , Železnice
Josef Horňák, Buchlovice
Oksana Lenerova, Ing Praha
Jiří Hrbáček, Ing. Praha
Robert Friák, Bc., MBA, LL.M Praha
Stanislava Papoušková , Chrudim
Karel Vik, Ing Jaroměř - Josefov
Anděla Davidová, Mgr. Karlovy Vary
Pavla Kostelecká, Mgr. Litvínov
Markéta Hessová, Plzeň
Jitka Tatíčková, Ing. Říčany
Lubomír Štefanik, Rumburk
Jaroslav Diak, Chrudim
Jiří Stejskal, Praha 3
Irena Pražanová , Mgr. České Budějovice
Věra Petrášková, Písek
Petr Smejkal, Třešť
Petr Vidlička, Krnov
Soňa Dragounová, Tábor 3
Vlaďka Větrovská, Praha
Květa Vrzáčková, Mgr. Praha 4
Michaela Šimakova, Pardubice
Jan Audý, Bc., DiS. Mikulovice
Daniel Starostik, Mgr. Blansko
Pavel Jeslínek Jeslínek, Plzen
Jana Hajská, Plzeň
Radka Stejskalová Janalíková, Bc. Jívová
Jana Audýová, Mikulovice
Patrik Kučera, Ing. Tišnov
Dagmar Dvořáková, Praha
Renata Bobková, Ing. Praha
Vladimír Štindl, Kájov
Michaela Marenčáková, Ing. Liberec
Lenka Brabcová, Hluboká nad Vltavou
Šárka Stašková, Mgr. Plzen
Vera Horáčková, Prysk
Renata Kalousová, Račice nad Trotinou
Eva Osvaldová, Mgr. Brno
Barbora Blumentrittová, Benešov
Richard Jäger, Druztová
A Růžičková, Nymburk
Petr Kalous, Račice nad Trotinou
Pavla Novobilská, Děčín
Libuše Kiliánková, Praha
Miroslav Krejčí, Zlín
Hana Brisuda, Praha
Pavlína Langerová, Bc. Praha 3
Nela Szikorová, Kbel
Grzegorz Młynarczyk, Bc Petrovice u Karviné
Věra Ježová, Orlova
Jolanta Sodzawiczná, Mgr. Hnojník
Lea Najmonová, Přibice
Pavlina Hájková, Olomouc
Jan Pellar, Ing. Brno
Petra Bartošova, Tuchlovice
Petra Šálková , Znojmo
Marcela Diáková, Chrudim
Šárka Reznickova, Praha
Jaromir Chrastansky, PhDr. Svetice
Dagmar Švecová, Kudlovice - Uherské Hradiště
Daniela Křížová, Jablonec nad Nisou
Olga Kučajeva , PLZEŇ
Jaroslav Hájek, Praha 5
Radka Venkrbcová, Ing. Jihlava
Renáta Stejskalová, Mgr. Praha 10
Michal Krumpoch , Ing. Studénka
Gabriela Švachová, Halenkov
Otakar Rezler, Bc. Semily
Ivana Sůrová, Dipl. Űbers.(FH) Liberec
jarmila zádrapová, vsetín
Jiri Vacek, Doudleby nad Orlicí
Erik Himmel, Frýdlant
Břetislav Hutárek, Ing Jirkov
Marie Bernoldová, Čerčany
Iveta Strnadová, Hradec Králové
Tomáš Lipovský, Svitavy-Lačnov
Jan Heindl, Staňkov
Nadezda Ravneng, Oslo
Śárka Strnadová, Hradec Královė
Jana Altmanová, Plzeň
Marta Liptáková, Brno
Monika Sluštikova , Hradec Králové
Martin Hladeček, ing. Olomouc
Barbora Bubeníková, Praha 10
Vaclav Forejt, Pribram
Michal Jelinek, Bruntál
Martin Jakubíček, Praha 4
Libuše Gottliebová, Libuše Ratíškovice
Zbyněk Kypta, Praha
Jana Valíčková, Rousinov
Pavlína Eiris Tomanová, Častolovice
Alžběta Běličová, Praha 8
Marcela Saraková, Karlovy Vary
Ivana Kaňková , Kadaň
Radim Tomeček, Brno
Tomáš Chaloupka, Ing. Mikulčice
Dana Jurčíková, Havířov
Martina Lipovská, Svitavy
Jakub Šulc, Liberec
Jaroslava Štilcová, Praha
Jiří Pospíšil, Uov Kladno
Halka Nikodýmová, Nový Bor
Zuzana Kozáková, Příbram
Michal Šeda, Ing. Olomouc
Aleš Ondra, Třebíč
Zuzana Kozáková, Příbram
Josef Beran, Abertamy
Monika Síčová, Olomouc
Jana Melnyčuk, Jablonné v Podještědí
Jana Doucková, Dobré
Petra Ševelová, Dubňany
Josef Beneš, Potvorov
Liběna Doležalová, Mgr. Příchovice
Pavla Rybářová, Mělník
Kristýna Cloud , Nehvizdy
Josef Florian, Ing. Stará Říše
Eva Zimányi, Ústí nad Labem
Stanislav Novák, Brno
Libor Vítek, Bc. Brno
Petr Vodák, Plzeň
Andrea Petrovská, Ing. Praha 4
Macal David David, Most
Irena Pukiova, Karlovy Vary
Klára Vokurková , Kbel
Robert Mikuš , Planá
Richard Vobrátil, Mgr. Henderson, Nevada
Petr Albl, Zdravotní bratr Švihov
Kamil Kadlec, Ing., MBA, LL.M. Brno
Alena Šolcová, Bc. Vizovice
Olga Musilová, Doubravník
Veronika Sogelová, Kopřivnice
Lenka Kofronova, Praha
Luboš Vaňha, Jihlava
Martin Cífka, Bc. Praha
Markéta Stindlova, Český Krumlov
Martin MOLCAR, ing. Říčany
Blanka Tomsová, Praha 10 Petrovice
Jana Mrázková , Týn nad Vltavou
Alena Hofmanová, Jablonec nad Nisou
Eva Žemličková, Štěnovice
Jana Šteflíčková, MgA Praha
Kamila Bukackova, Praha
Dana Marie Hakenová, Jihlava
Barbora Pastrňáková, Mgr. Velké Popovice
Hana Kárníková , Tišice
Roman Hudeček, Ing. RADĚJOV
Pavlína Heryán, Bc. Rouchovany
Luděk Kovařík, Bc. Újezd
Pavla Dvořáková, PhDr Písek
Petr Neuwirt, Ostrava
Martina Barker Barker, Barker Most
Pavel Krejčí, Bc. Most
Jana Hlavatá , Hradec Králové
Ivona Bičianová, Bc Jablonec Nad Nisou
Monika Součková, Mgr. Liberec
Jan Doležal, Ing. Příchovice
Anastasija Černecka, Mgr. Rokycany
Libuše Charvátová , Mikulášovice
Marcela Švihlová, Nový Jičín
Jana Janouskova, Liberec
Jana Trachtová, Ústí nad Labem
Jana Cutáková, PharmDr Hodonín
Jaroslav Hoštička, ing. Doksy
Vladimíra Kurfiřtová , Bozkov
Kamila Hronová, Mgr. Jihlava
Renata Uhlíková, Sedlčany
Kamil Malenovský, Heřmanův Městec
Květuše Blahoutová Pokorná, Most
Vladimír Tauchman, svobodný člověk Vítkovice v krk. 2
Romana Švecová, České Budějovice
Joakim Schramm, Jihlava
Eva Nosavcovová , Mgr., Ph.D. Brno
Jan Holeček, Kladno
Simona Poláčková, Ing. Praha
Petr Husár, Ivančice
Lucie Rotenbornová, Starý Plzenec
Olga Netopilová, Horní Jelení
Květa vondrakova, Rajhrad
Michal Krajíček, Ing. Linz
Jana Čmielová, Plzeň
Darko Križanec, p Mlada Boleslav
Božena Tylichová , Semily
Šárka Jakoubková, Mnichovice
Martina Leeb, Trutnov
Martina Vondřejková, Ústí nad Labem
Lucie Kroumanová, Brno
Petr Tománek, Jablonec nad Nisou
Anna Crhová, Ing. Jesenice
Jan Buriánek, Jablonec nad Nisou
Zdeněk Buryška, Pan Tišice
Radka Pituchová, Fryčovice
Petr Mareš, Ing. Praha
Pavel Kvita, Praha
Martina Lidická , Praha 5
Dagmar Henčlová, Hranice
Radka Ježková, Hradec Králové
helena seidlova, kromeriz
Jan Křížek, Praha
Pavla Šabatková, Milevsko
Jan Ekl, Praha
Miroslav Mitura, Krušovce
Vítězslav Sedlák, Ing. Blansko
Tereza Strachova, Praha
Jiří Bombera, Moravská Třebová
Pavla Gorolová , Opava
Lucie Šnebergerová, Ing. Rokycany 1
Petr Sýkora, Ing. Praha
Iveta Tomková Tomková, Kaplice
Petra Tampová, Dis. Dolní Lukavice
František Novotný, Bc. Prachatice
Marta Hamplová, Opava
Aleš Baumrukr, Tmaň
Pavel Bakeš, Mgr. Žumberk
Monika Richterová, Mgr Žatec
Věra Ježková, Ing. Praha
Sandra Sandra, Bc. Skrbeň
Marcela Ferrandová, Praha
Zuzana Marádová, Praha
Karel Pátek, Chodov
Miroslav Židek, Žulová
Marie Nováková, Holešov
Petra Chvostková, Stará Ves nad Ondřejnicí
Šárka Nováková, Mgr. Praha
Marta Lhotská, Klatovy
Jana Kusakova, PhDr. Olomouc
Karolína Schmiedová , Dis. Praha
Eva Tomanová , Bilina
Martina Šindelářová, Ing České Budějovice
Jiří Kubesa, Opava
Jan Rumánek, Ing. Bojkovice
Simona Kasparova, Bc. Praha 4
Jiří Vokál, Brno
Lenka Indrová, Mgr. Ing Hořice na Šumavě
Margita Bartkova, Mgr Detva
Pavel Hotovec, Ralsko
Jitka Sobotková Sobotková, Teplice
Lucie Havlickova, Lanov
Chromková Monika Monika, Monika Strání
Jaromír Horáček, Ing. Praha 4
PETR Zita, Velké Popovice
Dušan Čalfa, Rádlo
Karel Kopejtko, Tlučná
Drahomíra Krejčí, Žďár Nad Sázavou
Ladislav Heřman, Bc Karlovy Vary
Šárka Pincová, Kosoř
Dáša Hájková , Mgr. Písek
Tomáš Natanailidis, Kostelec nad Labem
Marie Popelková, Brno
Lucie Rotenbornová, Starý Plzenec
Michal Pokorný, Kolín
Jan Skýpala, Ing Dřevohostice
Milena Sletrova, Kladno
Pavlína Bušinová, Mgr. Šumperk
Helena Červová, Libuň
Vladimír Vejmola ,
Ivana Vackova, Mgr Mladá Boleslav
Uhlířová Eva Uhlířová, Litvinov
Jitka Radová, Komňa
Karel Blažek, Bohumilice
Roman Klimčík, Slavkov u Brna
Dagmar Holá, Praha 8
vít fibrich, sychrov
Jana Blaščíková, Bc. Opava
Libuše Foltová, Šilheřovice
Michaela Holá, Domažlice
Radek Nájemník, Železnice
Miroslav Michna, Předboj
Radomír Stupka, Mgr. Liberec
Tomáš Kostelecký, Svitavy
Martina Studená, Brno
Jaroslav Holub, Prostějov
Jan Vecera, Olomouc
Vlasta Hillebrandová, Jablonec nad Nisou
Yvetta Drdová, Mgr Železný Brod
Soňa Červenková, Radošovice
Naďa Durdová, Třebíč
Kateřina Síkorová, Litoměřice
Petr Hovorka, Praha
Jan Dolejš, Most
Dana Nováková, Jablonec nad Nisou
Jiří Červenka, Radošovice
Iveta Pistorová, Jirkov
Anna Cahlíková, MNICHOVO HRADIŠTĚ
Přemysl John, Bohutín
Jarmila Klapsiova, Pani Trinec
Kateřina Koubová, Plzeň
JIndřich Hána, Pelhřimov
Markéta Houdková, Praha 9
Zuzana Klimešová, Bc. Řestoky
Adriana Čipižáková, Praha 4
Veronika Votrubová, Ing. Litvínov
Kamila Mazancová, Velká Hleďsebe
Magdalena Kohoutová, Mgr. Říčany
Martin Horák, Příbor
Petra Urbanová, Klobouky u Brna
Jana Fraňková, Zeleneč
Jana Klinecká, Mgr. Hlinsko
Hana Bartošová, Praha
Blanka Dolejšová, Obrnice
Marie Havelkova, Lanškroun
Zdeněk Grosman, Ing. Ostroměř
Martina Sobotková, Mgr Praha 4
Iveta Nováková , Cheb
Veronika Raiskubová, Vracov
Monika Kočová, Liberec
Marcela Karolína Maixnerová, Bc. Úpice
Milan Strach, Praha 9
Hanka Synková, Mgr.
Erik Himmel, Frýdlant
KAREL Volek , Dolní Bukovsko
Kateřina Matúšková, Ing. Praha 5
Světla Němcová, Praha
Petr Matura, Praha 4 - Modřany
Martin Wrubel, Třinec
Lucie Marhoulová , Dobřichovice
Rudolf OBSELKA, České Budějovice
Eva Karbanová, MgA Zlín
Michal Tvardák, Dobřany (Plzeň-jih)
Lenka Winzigová , Strážkovice
Eva Jordáková, Předměřice nad Labem
Zdeněk Holub, Praha
Hana Zimulová, Mgr. Rájec-Jestřebí
Dominika Hrzánová , Hradec Králové
Tomáš Prostecký, Stochov
Michal Vachek, Přelouč
Tomas Cina, MBA Praha
Barbara Klímová, Liberec 12 Staré Pavlovice
Ingrid Gallasová, Praha 4
Kristina Smíšková, Bc. Praha 3
Alena Huňáčková, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Michaela Fialova, Lety
Slavíková Šárka, Hradec Králové
Lenka Polevičová, Nemile - Zábřeh
Anna Urbanová, Bludov
Martin Ondík, Planá
Rostislav KAREŠ, Brno - sever
petr weiss, karlovy vary
Ondrej Pliesovsky, Praha 10
Tereza Pipková, Praha 2
Petr Jurek, Brno
Eva Kucziakova, Židněves
Lenka Jágrová, DiS. Praha
Ivana Chladilová, Milotice
Veronika Mošová, Krupka
Hana Satranová, Litoměřice
František Netroufal, Bc. Osek
Lenka Singerová, Brno
Pavel Podlešák, České Budějovice
Alena Šindlerová , Mgr. Praha
Jiří Budík, ing. Kyjov
Martin Novotný, Ústí nad Labem
Petr BARTOŠ, Ing. LIBEREC
Karel Vlasák, Ing. Mělník
Alena Procházková , Lovosice
Růžena Hlobikova, Vlastec
Martina Němcová, Praha 7 - Holešovice
Anna Čechmanová, Olomouc
Zuzana Marádová, Brandýsek
Adam Fišer, Mgr. Ostrava
Petr Burian, České Budějovice
Ondřej Němec, Kroměříž
Hana Nováková, Libina 651
Driton Ameti , Praha
Jakub Jakub, Strakonice I
Markéta Hrabcová Zychová, Desna
Jan Fiala, Příbor
Jan Polák , Semily
Jana Švihálková, Mgr. Brno 35
Lenka Indráková, Nový Jičín
Alena Mikešová, Prachatice
Barbora Hlaváčková, Úvaly
Jitka Toncarová, Praha 6
Pavel Švihálek, Brno 35
Michaela Pavlovičová, Michaela Kynšperk nad Ohří
Angelika Gaidošová, Bc Klatovy
Roman Kočí, Chomutov
Drahomír Machala, BRNO-SEVER-LESN
Veronika Burešová , Mgr. Sokolov
Zdeněk Kotoun , Brno
Jaromír Huňáček, JUDr. Dobrá Voda u Českých Budějovic
Adam Heřman, Kladno
Daniel Bednář, Mgr. Brno
Tomáš Kulhánek , České Budějovice
Lucie Havlasová, Nový Bor
Petr Tužil, Kralupy nad Vltavou
Marie Hromadková, Hradiště
Monika Bakošová, Mgr Brno
Eva Myslikova, Příbram 1
Lenka Nedvědová, České Budějovice 1
Petr Čuchal, Lovosice
Petr Maciarz, Plzeň
Kateřina Kučerová, Veselí nad Moravou
Pavel Vybíral , Přerov
Jan Šneberger, Ing. Rokycany
Sylvie Bednářová, Ing Dvůr Králové nad Labem
Pavel Hendrych, Pardubice
Ivana Štouračová, Ing. Kroměříž
Tomáš Sivok, Ing. Hradištko
Zuzana Holčapková , Zuzana Lišov
Alena Kriklova, Mgr. Jaroměřice
Ladislav Němeček, Děčín
Petr Ježek, Blansko
ŠTEFAN CIGANIK, PAN ŽIROVNICE
Josef Štěpánek, Javornice
Jan Procházka, Teplice
Jiří Skála, Dobříš
Richard Kňákal, Ing. Tišnov
Rostislav Holčapek, Lišov
Renata Doležalová, Mgr. Kynšperk nad Ohří
Pavel Bakeš, Mgr. Žumberk
Petra Ježková, Golčův Jeníkov
Jana Snajdrova, Úpice
Michaela Kňákalová, Tišnov
Radek Novak, Lbina
Matěj Shorný, Mgr. Brno
Milena Polakova , Dis Heřmanice
Michaela Janková, Potštejn
Judita Redlichová , Žichovice 220
George Gabriel Oak, Dublin, Irsko
Tomáš Mazanec, Velká Hleďsebe
Šárka Celbová, Ing. Travčice
Zdenek Weber, Zeleneč
Radek Skolka, Melnik
Vlasta Čvančarová, Dolní Branná
Antonin Brož, Kralupy n.Vlt.
Vlaďka Šrubařová , Ostravs
Barbora Olivová, Železný Brod
Marcela Berková, Klatovy
Tereza Veselá, Bc. Litoměřice
Daniel Kašpar, Krásné Údolí
Jozef Šteigr, Heřmanice
Ivo Marták, Ostrava
Jana Suchá, Čížkovice 34
Jiri Šourek, Ing. Plzen
Josef Pospíchal, Ústí nad Labem
Petra Štrosová, Mgr. Chlomek
Nikola Urešová , Praha
Ladislava Korousova, Most
Maria Součková, Jaromer
Šárka Jurečková, Ing. Brno
Dominika Martykánová , Bc. Napajedla
Jana Nováková, Bc. Česká Kamenice
Ivana Krylová, Mohelnice
Ivana Adamcová, Česká Lípa
Oldřiška Malínková, Plzeň
Dominika Martykánová , Bc. Napajedla
Michal Kopáček, Slavičín
Monika Markopoulou, Praha
Jan Zima, Prostějov
Jiri Novak, Ing Jablonec nad Nisou
Veronika Hislop, Hlinsko
Libor Landfeld, Hodkovice nad Mohelkou
Lenka Němečková , Brno
Jitka Machačová, Ing Zlín
Petr Janoušek, Ing. Modlany
Jaroslava Bérová, Křešice
Petra Pouzarova, Skalná
Pavel Krikl, Ing. Jaroměřice
Dana Nagyová, Olšany
Jitka Formanova, Pohorelice
Jiří Vlk, Ing Velký Ujezd
Karel Špaček, Krabčice, Rovné
Petr Petr, Brno
Jitka Hložková, Praha
Milan Tomášek , Zábřeh
Květa Novotná, JUDr. Brno
Milan Suchánek, Hradec Králové
iva piršel, Ostrava
Lukáš Dratnal, Ing Chomutov
Milena Hovorková, Praha 4
Gabriela Hruštakova, Frýdek-Místek
Jaroslav Černý , Mariánské Radčice
Emanuel Klosak, Brno
Petr Šedý , Olomouc
Miroslav Procházka, Třebechovice Pod Orebem
Ivo Machač, Ing Tečovice
Petr Komůrka, Jílové u Děčína
Libuse Lysova, Dublin
Renata Vávrová , Liberec
Lenka Pixová, Písek
Yvetta Tužilová, Pardubice
Marta Löfflerová, Bc. Červený Újezd
Miroslav Skála, Ing. Mýto
Lenka Květoňová, Dobřany
Zuzana Johnová, Bc. Šumperk
Zuzana Holušová, Holčovice
Klaudie Pivodová, Ing. Třebovle
René Kaizar, Bohumín
Matyáš Maria Sroka, Student Ostrava
Eva Grosmanová, Ostroměř
Renata Proksová , Mgr. Brno
Jana Zocherová, Chomutov
Patrik Hasenöhrl, Králův Dvůr
Lenka Pavlíčková , Dobříš
Zdeněk Janošec, Ostrava
Daniela Kroftova, Praha
Petr Staněk, Vikyrovice
Kateřina Kucerova, Kytlice
Jan Herout, Ing Praha
Alena Křenková, Zubří
Milena Horáčková, Roztoky u Jilemnice
Helena Mercová, Neratovice
Nikola Rousova, Teplice 1
Martin Šaroch, Liberec
Iveta Marenčáková, Ing Proseč pod Ještědem
Roman Benedikt, Lubenec
Petra Dostálová , Bc. Barchovice
Pavla Šafránková, Mgr. Polevsko
Jan Štěchovský, Most
Jiří Horák , Brno
Marta Janoušková, Modlany
Hana Jedličková, Mýto v Čechách
Martina Kubištová, Ústí nad Orlicí
Ivana Kónyová Matějovská, Mgr Brandýs N.L.
Atilla Lebiš , Most
Petra Čmielová, Orlová-Lutyně
Olga Nezbedová, Ing. Chomutov
Erik Filo, Mgr. 687 11 Topolná
Jana Vlasáková , Teplice
Adéla Jiskrová, DiS. Osík
Aleš Nevtípil, Brno
Zdeněk Šenkyřík, Brno
Jakub Hudec, Holubice
Pekař jan, Mgr. Turnov
Šárka Tůšová, Prostějov
Milan Černý, Ing. Kostelec nad Orlicí
Zdeněk Buryšek, důchodce Lipovec
Eliška Čermáková, Říčany
Alena Křenková, Rožnov pod Radhoštěm
Barbora Plašilová, Ing. Halže
Erika Manová, Mgr. Nehvizdy
Filip Laža, Šestajovice
Dana Kopecká , DiS. Cheb
Marcela Kretschmerová , Mníšek pod Brdy
Hana Horakova, Ing. Arch. Brno
Ivan Novotný, PaedDr. České Budějovice
Adam Bokůvka, Přáslavice
Michal Hůrský , Břeclav
Marta Lennerová , Lit
Radomír Drlík, Šumperk
Lenka Hrnčířová , Plaňany
Jana Slaninová , Praha
Radek Husák, Spytihněv
Drahomíra Valešová, Úpice
Lucie Soušková, MVDr. Dub nad Moravou
Vladimíra Špatenková , Domažlice
Jirka Jansch, Ledce
Anna Šmuková , JUDr. Ostrava
Pavel Nezbeda, Ing. Chomutov
Miroslava Trvajová, Ostrava
Dagmar Vaňousová, Cheb
Milan Hojdar, Ing. Praha
Pavel Hrdlička, ing. Nýřany
Jitka Malá, DiS. Stříbro
Andrea Kaniova, Kaniova Zlín
David Hruška, Ing. Praha 6
Kamila Vohánková Pešlová, Duchcov
František Verner, Hořovice
Pavla Vacková, Děčín
Vlastislav Veselý, ing. Jesenice
Martin Konya, Zapy
Jana Klapilová, Leskovec nad Moravicí
Taťána Jiříková, Praha 9
Hana Veselá, Jesenice
Jiří Martinák, Uherský Brod
Roman Liška, Praha
Gira Mašková , Benešov
Luděk Bujnošek , Mgr. Hukvaldy
Barbara Zlámalová, Spytihněv
Viktor Plhák, Zlín
Zdeňka Podlucka, Dolní Újezd
Alena Rudolfova, Mgr Turnov
Zuzana Koleník, Ing. Praha
Zdeňka Rychterová, Dvůr Králové n.L.
Juraj Kalus, Ing. Bratislava
Soňa Panáková , Bc. Olomouc
Michal Pazdera, Ing Prostějov
Ilona Tomáškováí, Olomouc
Alena Čápová, Mgr. Praha
Andela Malinovpa, Varnsdorf
Tomáš Boruta, Vendryně
Vladimíra Štefcová , 285 33 Církvice 82
Miloš Rybenský, Bělečko 12
Jiří Řehulka, Rosovice
Lucie Pomajbíková , Hrusovany nad Jevisovkou
Věra Marcaníková, Mgr. Kutná Hora
Hana Holzknechtová, Třemošná
Martin Zrust, Slezske Rudoltice
Daniela Pašková, všeobecná sestra Liberec
Jan Jelínek, Ing. Kamenice
Martina Kovarikova, Znojmo
Daniel Albrecht, Trnová
Monika Matys Matys, Luže
Petra Kovaříková, Praha 4 - Nusle
Leopold Henzély, Mgr. Košice
Jindřich Sedlář, ing. Odry
Tereza Kocourková, Mgr. Davle
Hanna Oleksiy, Praha 9
Lucie Straubová Straubová, Dobšice
Jan Dostál, Pardubice
Denisa Gudeljová, Ing. Praha
Šárka Maratová, Milovice
Stanislav Hajdusek, Ladvi
Miroslav Švorc, Třebívlice
Luděk Hůrka, Ing Plzeň
Jarmila škrabalova, Zabreh
Petra Koťátková, Bc. Veselíčko
Jana Ullrichová, DiS. Olomouc
Marketa Ertelova Ertelova, Ertelova Fulnek
Kateřina Vacková, Ing. Beroun
Sofia Iliadisova, Ostrava Poruba
Petr Zalio, Brno 2
Lucie Krištofová, Ing. Mariánské Lázně
Vlasta Blahová, Mgr Kosmonosy
Radek Zahradník, Náchod
Martina Koktova, Bc. Praha
Michal Kabilka, Ostrava Mar.Hory
Marie Mlynářová, Mlynářová Brno
Jan Novotný, Ing Hradec Králové
Markéta Černocká, Mgr. Brno
Ludmila Linhartová, Ing. Ol
Michala Týčová, Bc. Praha
Nikol Kulíková , Hrušovany nad Jevišovkou
Ladislav Vaškeba Vaškeba, Praha 7 - Holešovice
Vlaďka Beníčková, Brno
Karolina Malcova, Chotyne
Michal Fiala , ing Kutná hora
Tereza Nováčková, Brno
Karel Matys , Luže
Martina Svobodová, Chomutov
Pavel Volný Volný, Plzeň
Elemír Filo, Topolná
Šárka Kocianová, Žabovřesky - Dehtáře
Petra Trnená, Uherský Brod
Ivana Šilingrová , Přeštice
Lucie Schusterová, Bc. České Budějovice
Václav Černý, Hradec Králové
Tomas Karas, Praha 10
Čestmír Řečinský, Kroměříž
Jakub Hons, Uherské Hradiště
Eva Zapletalová , Staré Město
Jana Hájková, Brno
Lucie Jarolímová, Starý Kolín
Jan Gábor, Žatec
Hana Kadlecová, Mgr. Přerov
Jana Trnková, Česká Lípa
Martina Herschmannová , Tlučná
Hanuš Trögler, Praha
Helena Závodníková, Ing. Brno
Pavel Kazda, Pečky
Marcela Krčálová, Ing. Poříčí (okres Trutnov)
Petr Hrnčíř, Plaňany
Stanislav Šalomoun, Veselí nad Moravou
Klara Holancova, Opocno
Hana BERANOVA , Kolin
Olga Musilová, České Budějovice
Renáta Barnetová, Brantice
Erika Ceypová, Brno
Dagmar Tölgová, Mgr Ostrov (Karlovy Vary)
Petr Plašil, Halže
ŠÁRKA FOLTÝNOVÁ, Ing. Ostrava Poruba
Igor Nešpurek, Brno
Michaela Neumanová, Unhošť
Eva Dvořáková, RNDr Borovany
Edita Růžičková, Přelouč
Petr Schmid, Dolní Kounice
Martina Najzarová, Ostrava -Bartovice
Dana Šianská Šianská, Louny
Jiří Hammer, Ostrava Poruba
Martin Kliment, Brandýs nad Labem
Tomáš Krupička, Ing. Liberec
Richard Mráz, Kamenný Újezd
Petra Horáková , Ledeč nad Sázavou
Martina Najzarová, Ostrava -Bartovice
René Nestroji Nestroji, Telč
Zdeněk Vích, Jičín
Dagmar Zmrzlíková , Dvůr Králové nad Labem
Kateřina Kučerová, Hořovice
Květoslava Kubíková, Mgr. Pardubice
Helena Vaňková, Mgr. Horní Jelení
Pavel Kazda, Pečky
Jana Franková , Cheb
Ilona Smejkalová, Panenská Rozsíčka
Gisela Karetová, Kostelní Hlavno
Pavlína Vodicová, Prostějov
Zdenka Dupačová, Unhošť
Lucie Hlaváčová, Mgr. Olomouc
Daniel Brabec, Praha
Erika Ceypová, Brno
Daniel Brabec, Praha
Jitka Kopelentova, Klatovy
Lucie Sadloňová, Praha
Iveta Jaňaková, Bc. Mnichovo Hradiště
Josef Tuhacek, Blatna
Ondřej Novotný, Most
Dana Poláchová, Ing. Praha
Josef Karas, Obecnice
Světluše Krejzová, Pečky
Vlasta Sekerová, Mgr. Bc.;DiS. Roudnice nad Labem
Pavel Jordán, Ostrava
Pavla Rosůlková, Praha
Miroslav Sedláček , Bučovice
Kateřina Šimčíková, Most
Miroslav Bojanovský, Nové Město na Moravě
Petra Pohunková , Týnec nad Sázavou
Bohuslava Mayová , Mariánské Lázně
Petr Furiš, Hořice na Šumavě
Šarlota Dubjakova, Chomutov
František Krůta , Jirkov
Lenka Kuthanová, ing. České Budějovice
Ludmila Doležílková, Ostrava
Petr Zeman, Ing. Praha
Daniel Masopust, Nový Bor
Olga Balková, Mgr. Frýdek - Místek
Šárka Brázdilova, Holešov
Renata Mulačová , Holýšov
Vladislav Pešata, Neveklov - Blažim
Jiřina Karasová , Plzeň
Jaromír Ložek, Kolín
Eliška Čiháčková, Ing. Bučovice
Lenka Lánská, Most
Jiří Šimák, Sedlčany
Čestmír Doležílek, Ostrava
Alena Eliášová, Mělník
Jana Křížová , DiS České Milovy
Tereza Halfarová, Bc. Opava
Klára Nejedlá, Mgr. Jablonec nad Nisou
Vít Tomeš, Semily
Irena Wendlová , Vilémov
Zuzana Jušková, Praha
Jana Dobrovolná , Kralupy nad Vltavou
Martin Beranek, Sezemice
Jitka Bednářová, Bednářová Doudleby nad Orlicí
Irena Brejšková, Mouchnice
Pavlina Juricova Juricova, Juricova Horní Bečva
Kamil Lánský, Most
Petr Novák, Praha
LENKA LANGROVÁ, SOPOTNICE
Jan Becher, Mladecko
Marek Novický, Mgr. Praha
Petr Vrtěl, Opava
Jan Blahutka, Slavkov u Brna
Hana Boháčová, Bc. Turnov
Lidmila Hančová, Vysoké Veselí
Petr Weber, Blatná
Richard Perman, Jíloviště
Lidmila Pavlatová, Hradec Kralove
Roman Diviš, České Budějovice
Soňa Zikmundová, Braškov
Daniela Fialová, Ing Česky Krumlov
Jana Konrádyová, Domažlice
Lenka Štirkova, Ostrov (Karlovy Vary)
Lenka Kubínová, Dolní Břežany - Lhota
Adriána Benková , Praha
Dana Hudcová, Holubice
Vojtech Svoboda, Trebic
Vladimir Hartmann, Oslavany
Miroslav Šedivý, Hostín
Vít Nezavdal, Kolín
Tereza Heroutová, Mgr. Praha
Juraj Kondrys, Bor
Milan Kulikowski, Český Těšín
Hana Šimonová, Mgr. Vrchlabí
Iva Přibová, Liberec
Jiří Adamčík, Důchodce Havířov
Anna Madryová, Ostrava
Petra Čepičková, Čížkovice
Miroslav Janeček, Opava
Vlasta Tvrzová , Bc Poděbrady
Kateřina Khaylová, Dub u Prachatic, 38425 Dub
Klára Hronová, Ústí nad Labem
Robert Benoni, Nejdek
Vladimir Dobrovolný, Kralupy nad Vltavou
Marcela Domalípová, Mgr. Benátky nad Jizerou
Veronika Paulová, Bustěhrad
Jana Sedláková, Deblín
Dominika Benešová, Ostrov
Václav Endler, Děčín X-Bělá
Iveta Beckerová, Ústí nad Labem
Jiří Čech, Zbýšov u Brna
Michal Marcaník , Kutná Hora
Pavel Rabinský, Opava
Lenka Svobodová, Hradec Králové
Simon Hofman, Pardubice
Hana Zajíčková, Praha
Martin Dufek, Kokory
Iveta Holečková, Miletín
Tomáš Kolář , MgA. Karlovy Vary
Larisa Durgaryan, Kandidát Věd Ostrava
Taťána Klimentová, Brandýs nad Labem
Vaclav Vychodil , Kostelec na Hané
Lenka Pešková, Ptýrov
Ludmila Ševčíková, Brntál
jana javorská, Halenkov
Danka Šedivá, Praha 4
Pavel Janečka, Ostrožská Lhota
Jana Štroblíková, Mgr. Vyškov
Marcela Milatová , Praha
Petra Stefanová, Teplice
Tomáš Faltus, Tachov
Kateřina Kolmačková, Brno
Ivana Vaverkova, Kyjov 1
Lenka Hlaváčová, Psáry
Petra Poskocilova, Mgr. Trebenice
Markéta Novotná, Mgr Praha 6
Lubomir Kukačka , Vimperk
Igor Klimunda, Ing. Paskov
Zuzana Braunová, Ing Žďár nad Sázavou
Jana Štěpánková, Mgr.DiS. Břehy
Marcela Nováková , Frýdek-Místek
Martin Hruška , Vsetín
Jan Molík , Znojmo
Ivona Hammerová, Ostrava-Poruba
Petra Feistauerová, Mgr. Praha
Jaroslav Tomas, Praha
Kateřina Novotná , Hradec Králové
Miroslav Heran, Česká Lípa
Julie Včeláková , Senohraby
Jana Hubálková , Ostrava
Tereza Dratnalová, Ing Chomutov
Monika Uzlová, Vochov
Lukáš Vavřina, Ing Drnholec
Peter Komora, Praha 17
Soňa Knápková, Mgr. Rychnov nad Kněžnou
Hana Lutovska , České Budějovice
Martina Zedková, Mgr Brno
Jakub Štola, Praha
Václav Rauner , Stod
Dagmar Bartošková, Bc Přerov
Stanislava Popelová, České Budějovice
Libuše Martináková, PhDr. Merboltice
Miluse Grubnerova, Liberec
Renata Vrtělová, Ing. Zlin
Aleš Dostál, Frýdek-Místek
Olga Kozárová Kozárová, Kozárová Ústí nad Labem
Simona Krečevová , Praha
Petra Bujoková, Krnov
Daniela ŠAUEROVÁ, Bc. Hradec Králové
Miloš Zelenda, Holohlavy
Aleš Zárybnický, Ing. Bedřichov
Vladimir Matejka, Ing Pribram
Robert Švec, Halenkovice
Zlatuše Grűndlingová , Klíny
Jindřich Drbal, ing Jindřichův Hradec
Tomáš Kašpar, Ing. Trutnov
Pavla Doskočilová, Mgr Libochovice
Kateřina Zárybnická, Ing. Bedřichov
Josef Šolar, Nová Role
Pavel Mácha, Karlovy Vary
Jakub Kejla, Rakovník
Michal Vrany , Letiny
Alena Ulehlova , Brno
Jan Gründling , Klíny
Petr Pražák, Český Těšín
Martinq Havel, Semily
Stanislav Pumprla , Přerov
Miroslav Opletal, Hradec Králové 2
Petra Pokorná, Mgr. Týniště nad Orlicí
Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko
Petr Kopfstein, Karlovy Vary
Jan Gellrich, Hodkovice nad Mohelkou
Monika Janoušková, Ing Praha Hájek
Marie Balková, Velešín
Dagmar Kýtová, Ostrava
Hana Svobodová , Mgr. Litvínov
Radka Bubnikova , Frýdlant
Zdeněk Rubáš, Klatovy
Eva Lipinová, Mgr Ostrava
Pavlína Petříková, Mgr Nová Role
Michaela Chaloupková , Bc. Šumperk
Jiřina Mladá, Brno
Pavel Šebesta, Netolice
Anna Hodanová, Česká Lípa
Jiřina Benešová, Vejprnice
Richard Bunda, Ing Mladotice
Jiří Pekař Pekař, Brno
Veronika Bendová, MgA. Hradec Králové
Libuše Hronová, Ústí nad Labem
Daniela Hanzličková, Děčín
Veronika Pavlů, Bc. Dolní Lutyně
Jaroslav Šabouk, Ostrov
Katerina Šlachtova, Senov
Vendula Masarová, Praha
Jiří Šána, Dolní Podluží
Monika Pelantová, Praha 10
Pavla Nemethová, Ostrava
Šárka Lysková , Ing. Jeseník
Radka Čejková, Bc. Jablonec nad Nisou
Eva Bušinová, Ing. Dobronín
Jaroslav Bartoš, Libhošť
Daniela Smejkal , Mariánské lázně
Leona Janáčková, Brno
Milan Karas, Plzeň
Zita Musilová, Boskovice
Jiří Kráčmar , Belkovice
Veronika Dědová , Rumburk
Lenka Svobodová , Kolín
Dominika Králová, Ing. Praha
Petra Konečná, Prlov 139
Zuzana Barešová, Hradec Králové
Monika Šotnarová, Brno
Radek Jahn, Olomouc 9
Šimon Horáček, Horní Jelení
Jarmila Tománková, Ostrava
Barbora Hůlková, Praha 4
Stanislava Koprdová, Mgr., Ph.D. Kamenice
Štěpán Horáček, Horní Jelení
Jiří Smítal, Prostějov
Tereza Novotná, MDDr Chrudim
Viktor Michna, Ing. Polešovice
Alena Sklenářová, Olomouc
Ludmila Neubauerová, Ing Hostivice
Renata Šnajdrová, Ing Karlovy Vary
Lenka Kořínková, Mgr. Přerov
Martin Němec, Mariánské Lázně
Jiří Podolský, Nové Město nad Metují
Alena Šindelková, Spytihněv
Ivana Kostihová, atestace-zdravotník Brno
Ilona Pánková, Třebíč
Veronika B. Bitalova, Zálezlice
Miroslava Juričová, Ing., Ph.D. Stará Lysá-Čihadla
Peter Čerňava, Ostrava
Kamila Bergmanová, Mgr. Liberec
Petr Karas, Mgr. Třinec
Michaela Duskova, České Budějovice 5
Leona Horáčková , Horní Jelení
Jan Fiala, Ing Bílovec
Magda Mertlová, Příbram
Marta Králíková, Olomouc
Eva Pešková, Litoměřice
Zlata Lehutová, Kalovy Vary
Irena Suchanová, Karlovy Vary
Eva Kalvodová , Děčín
Hana Broumová, Most
Jirina Karasová, Plzeň
Jitka Hájková, Moravský Krumlov
Vlastimil Braun, ing. Žďár nad Sázavou
Božena Škrobová, Pist
Kateřina Kočí, Mgr. Karlovice
Marek Králík, Olomouc
Vladimíra Bařinová, Chvalčov
Lucie Šormová, Mgr. Tábor
Kateřina Vokrojová , Mgr. Strakonice
Alena Lorencová, Dobrá Voda u Č. Budějovic
Timotheus Konečný, Kostelec
Marcel Toráč , Rakovník
Lucie Kratochvílová, Kratochvílová Sulice
Eva Walachová, Bystřice nad Olší
Pavel Brázda, Chrudim
Jan Kemr, Nejdek
Petr Hříbal , Osek
Terezie Bartošová, Libhošť
Valeria Bereczova, Liptaň
Jakub Lanc, Vendryně
Jiří Lerach, okr. Klatovy
Marie Němcová, Mladá Boleslav
Gabriela Kristlova, Ing Pardubice
Eva Míčová, Praha
Aneta Škarková, PhD. Praha
Zdeněk Harabiš, Ing. Trojanovice
Marcel Kroulík, Praha 4
Martina Pivoňková , Mgr. Horšovský Týn
Oldrich Kalensky, Liberec
Petr Krause, Ing Ústí nad Labem
Eva Dolejší, Mgr Ruda
Miroslav Král, Roudnice nad Labem
Adéla Průšová, Liberec
Magdalena Janderova, Praha 4
Petr Vágner, Praha
Hana Fichtnerová, Sýkořice
Miroslav Malý , Praha
David Harmanec, Praha
Jaroslava Pištěková, Bc. Uherské Hradiště
Jana Kopejtkova, Kryry
Miroslava Matušincová, České Budějovice 731166114
Lenka Vakesova, Plzeň
Renáta Matoušková , Praha
Monika Smětalová, Bc. Olomouc
Jana Snášelová, Jeseník
Hana Hráčková , Praha 5
Pavel Borák, kopřivnice
Renáta Černá, Lochenice
Lenka Jandáková , Chomutov
Iva Zelingerová Horáková , Bc. Horní Jelení
Dáša Kripnerová, Plzeň
Václava Svobodová, České Budějovice
ILONA PODRUHOVÁ, ČESKÝ KRUMLOV
Mochanová Adriana Adriana, Adriana Cheb
Martin Diak, Ing. Pardubice
Aneta Hrazdilová, Ing. Bílovec
Jiřina Šindelářová, Nový Bor
Anna Barotová, Holešov
Tomáš Pospíšilík, Holešov
Marek Salaquarda, Ing. Nové Město na Moravě
Marie Krejčí, Plzeň
Pavel Klement, Brno
Petra Zábojníková , Mg.r Sadov
Lenka Fajtová , Brno
Pavel Černý, Ing. Lochenice
Aleš Horký, Brandýs nad Labem
Jiří Bednář, Ing. Karviná
Němcová Yvona Yvona, Rumburk
Michaela Plačková, Třebíč
Kateřina Sodomková, Neveklov
Kateřina Hlínská, Telnice
Martin Kodeda, Ing. Bruntál
Daniel Letovanec, Vrane nad Vltavou
Denisa Hurtová, Ing. Lhota pod Libčany
Michaela Kočová , Mnichovice
Sona Jakubkova, duchodce Udine-Italy
Robert Galia, Ostrava
Vladěna Galiová , Bc. Ostrava
Martina Stankova, Ing. Brezno
Zuzana Novákova, Jablonec nad Nisou
Petr Kaiser , Ing. Strážov
Jiří Matějka, Klatovy
Kateřina Bílková , Bc Mohelnice
Monika Hrazdilová, Držovice
Pavel Štěpánek, Labské Chrčice 85
Pavel Kořínek, Olomouc
Jitka Martínková, Plaňany
Renata Uhlířová Uhlířová, Želiv
Eliška Dvořáková, Mgr. Praha
Marie Löwová, Ing. Žihle
Jakub Jansky, Praha
Andrea Benoni Benoni, Nejdek
Ivana Vitovská, Most
Blanka Beková, Mgr Liberec
Romana Bulíčková , Hradec Králové
Pavel Müller, České Budejovice
Václav Fuchs Fuchs, Olomouc
Petr Konečný, Ph.D., Ing. Hlinsko
Iveta Andrýsková, Kopřivnice
Eva Velechovská , Liberec
Miroslav Kolka, Třešť
Tomáš Zárybnický, Dobrochov
Klára Sukovatá, Zlosyň
Lenka Pilátová, Olomouc
otakar buchta, katovice
Jitka Vávrová, Ing. Praha 10
Ladislava Skalická, Sokolov
David Hyka, Praha
Eva Havlíková, DiS. Domažlice
Jakub Coufal, Ing. Moravská Třebová
Dominika Bitomská, MVDr. Ostrava
Magdalena Postavová, Uherské Hradiště
Tomáš Koděra, Krmelín
Miroslav Kofroň, Milevsko
Eva El Amin , Mgr. Mladá Boleslav
Anna Rohan , Bc Karlovy Vary
Tomáš Lukeš, Ing. arch. Praha 8 - Libeň
Jiri Brendl, Jablonec
Jana Škrobová , Kroměříž
David Marsalek, Bc Ostrava
zdenka Havlickova, Pardubice
Jitka Richterová, Postoloprty
Jaroslav Babor, Marianske lazne
Petr Novotný , Bc. Most
Adolf Růžička, Brno
Dušan Nechvátal, Zlobice
Jiří Suchý, Ing. Choceň
Jan Škrob , Kroměříž
Veronika Krátká, Vejprty
Helena Mlejnková, Karlovy Vary
Pavla Kilianova, Děčín 2
Jarmila Schreiberová , Mgr. Lipník nad Bečvou
Věra Krčilová, Syrovice
Anna Lerachová, Klatovy
Monika Hozdová, Hradec Králové
Eva Fousová, Ostrov
Martina Miškovská, Děčín 21
Barbora Myšáková , Dis. Olomouc
Marie Tymlová, Klatovy
Jana Fraňková, Kladno
Renata Procházková , Moravský Krumlov
Tomáš Zvelebil, Litoměřice
Monika Kirmanová, Bc. Rychvald
Barbora Řežábková, Měčín
Eva Červinková, Brno
Věra Benešová l, Pardubice
Petr Doležal, Hlinsko
Eva Trávníčková, České Budějovice
Jiří Bodinek, Olomouc
Šormová Lenka, Ing. Arch. Chrudim
Jana Moučková, Bohdalec
Žaneta Jordánová, Bc. Zlín
Kateřina Cee, BC Liberec
Tereza Volná, Ostrava
Viera Puldová, Kladno
Sandra Sobolová, Ostrava
Katerina Šlachtova, Senov
Jindřich Jindřich, doc. RNDr. CSc. Praha
Martin Černý , Česká Lípa
Jiří Matějka, Klatovy
Klára Vacková, Lanškroun
Eva Šonková , PhDr. České Budějovice
Ondřej Novák, Praha
Jana Pešíková, Mníšek pod Brdy
Blanka Lukšová, Bc. ZNOJMO
Jiří Jiří, Jiří Štípa
Martina Benediktová, Bc. Zliv
Jiří Šalátek, Nové Dvory
Lucie Nováková, Dolní Lutyně
Hana Kubátová , Poděbrady
Jana Jodasová, Znojmo
Iveta Horakova, Mgr. Heřmanův Městec
Michal Šlachta, ing senov
Ivan Mihalič, Stará Boleslav
Martina Zemanova, Brno
Tomáš Kubíček, Dolní Dobrouč
Vladimír Zeman, Mgr Vysoke Myto
Hana Hofmanová, Ing. Praha
Kamila Peštová , Ing Chotoviny
Iva Zemanová, Uherské Hradiště
Jana Ptáčková, Praha 10
Kristýna Žďárská, Mgr. Praha
Markéta Pauzrová , Mgr. Česká Lípa
Jana Salajová, Ing Běloky
Vojtěch Toman, Ing. Praha
Libuše Franckeová, Jablonec nad Nisou
Michaela Křížková, Mgr. Ostrava
Ladislava Martinkova , Dvůr Králové nás Labem
Lenka Šťastná, Praha
Martin Žádník , Hradec Králové
Helena Peterková, Ing. Šardice
Karel Dvořák, Teplice (okr. Teplice)
Michaela Tejnorová, Bc. Rumburk
Dita Lávičková , Lom
Markéta Sotonová, Pardubice
Monika Redlichova, Ing. Zichovice (Susice, Plzensky kraj)
Renáta Ondrušová, Orlová-Lutyně
Ondrej Texl, Prostějov
Marek Dětinský , Brozany nad Ohří
Jaroslav Wagner, Liberec
Andrea Holanová, Nupaky
Olda Sládek, Příbram
Blanka Hájková, Mgr. Choceň
Marie Rajdlová, Ing. Nesvačily
Jana Zábrodská, Ing. Liberec
Miroslava Šteinerová, Decin
Nikola Svobodová, Kájov
Lucie Škaloudová, Cheb
Radka Havrlantová, Nový Jičín
Hanka Čechová, Bc. Praha
Petr Žďárský, Praha
Romana Illešová, Teplice
Lenka Pavlik, Ing. Horní Bříza
Sandra Bornová, Břidličná
Vladimíra Vastlová, Mgr. Jablonné v Podještědí
Jana Trägnerová, Mgr. Duchcov
Kornélia Pavlovičová , Mgr. Chorvátsky Grob
Martin Fous, Mgr. Ostrov
Lucie Pražáková, Podhořany u Ronova
Otakar Čáp , Písek
Zuzana Kopfsteinová, Karlovy Vary
Lenka Jetelinová, Brno
Anna Rafajová,
Zuzana Vacková, PharmDr. Bělečko
Jitka Volfová , Ing. Jablonec nad Nisou
Karolína Puldová, Bc. Kladno
Karel Pulda, Kladno
Bronislava Častková, Ing. Mokrá-Horákov
Michaela Dopitová, Praha
Vojtěch Jaška, Olomouc
Tomáš Adamčík, Bc Ostrava
Jan Vosička, Želiv
Petra Jeřábková, Ing. Mikulov
Dagmar Duchoňová, Brno
Ilona Podhrazska, Kadeřnice, autor Telč
Radka Hromádková Jandíková, Bc. Česká Skalice
Renata Sanna, Praha
Daniela Slivková , Žďár nad Sázavou
Gustav Lipovský, Prostějov
Milan Spěvák, Kutná Hora
Věra Strnadová, Loket
Kateřina Holečková, Dolní Bousov
Břetislav Hanuš, Rokytňany
Petr Čistý, Praha
DAGMAR KOČOVÁ, CHOMUTOV
Milan Hodáč , Třebíč
Jakub Jacko, Ing. Mladá Boleslav
Jana Jílková, Sebranice
Roman Klimeš, Plzeň
Martina Homolkova, Ing. Praha
Helena Sladovníková, Ing. Praha 6, Břevnov
Markéta Müllerová, Dis Děčín
Iva Zikešová, Mgr. Hradec Králové
Božena Kalánková, Sebranice
Miroslava Marie Kindlová, Mgr. Hluboká nad Vltavou
Lukáš Riedel, Nová Paka
Renata Sedláková, Ing Praha
Božena Kalánková, Sebranice
Sabina Albrechtová, Bc. Trnová
Jana Busiská, DiS. Lipůvka
Kateřina Bízková , Strakonice
Helena Kudžová, Chodov u Karl. Var
Jan Říha, Mgr. Hradec Králové
Jana Hrnčířová, DiS. Nová Paka
Radomír Straka, Ing. Bludov
Dana Berková, Ing. Praha
Jana Měhýžová, Bc. Litoměřice
Marie Švarzová, Čáslav
Katarína Teplíková, Zdětín
Martina Pivsetoková , Ing. Frýdek Místek
Šárka Holková, Lučina
Tomáš Kabát, Praha 4
Radek Živný , Praha
Štěpánka Dejmková, Liberec
Radek Štursa, Hradec Králové
Petr Doležal, Chotoviny
Olga Kroftová, Ing Dolní Počernice
Lucie Krestova, Praha
Martina Kostelecká, Stožec
Vlasta Pavelková, Bohdíkov
Věra Vačkářová, ing. Praha
Irena Hromadová , Sokolov
Dagmar Meliane , Cheb
Květoslav Chytil, Petřvald
Lenka Pitulova, Horažďovice
Kristýna Bartůňková, Mgr. Kamenný Přívoz
Libor Smola, Bc. Trutnov
Mirko Kralj, Ing. Krupina
Lucie Krausová, PharmDr., Ph.D. Hradec Králové
Kateřina Stixová, Ostrov
Pavel Tejnor, Písek
Jana Brůhová , Dubí
Jaromír Krecl, Ing Kochánky
Lucie Rychetska, Ing. Praha
Renata Bolková , Hroznětín
Stanislav Hroch, Praha
Kryštof Rybnikár, Bc. Olomouc
Kateřina Šulcová , Liberec 14
Kateřina Maňáková, Brno
Filip Novotný, Strakonice
František Částka, Ing. Rožmitál pod Třemšínem
Alexander Kanalos, Folkestone
Šarka NSimbova, Praha 9
Zuzana Tomancakova, Bc Frýdlant nad Ostravicí
Jan Pecháček, Mgr. Praha 1
Jaromír Belatka, Ing. Jihlava
Pavlína Tranžíková, Chomutov
Marcela Klimentová , Kutná Hora
Kristýna Boučková, Ing. Jihlava
Tomáš Brzobohatý , Brno
Michaela Špringlová, DiS Bezno
Alžběta Zelo, Horní Němčí
Radek Veselý, Bc. Ivančice
Monika Trefilová, Sovínky
Monika Anděla Šindelářová , Dis Plzeň
Jana Hornová, Olomouc
Jana Fejfarová, Mgr. Praha
Martina Zemanová , Bc. Jesenice u Rakovníka
Jaromíra Lobíková, Český Krumlov
Helena Plotzova Plotzova, Haj u Duchcova
Vendula Bednářová, Olomouc
Jakub Teinitzer , Kladno
Pavel Soukup, Mr České Budějovice
Iva Tarabulová, Ostrov
Alice Danielova, Vrchlabi
Pavla Loukotová Loukotová, Vávrovice
Adam Brůha, Bc. Dubí
Marcela Rygolová, Frenštát p.R.
Martin Strouhal, Brno
Dagmar Navrátilová, Jihlava
Jan Mácha, Mgr. Praha
Ondřej Nývlt , Hronov
Igor Makrlík, Vsetín
Martin Mikeš, MgA Zlín
Lenka Kučerová, Bc. Jablonec nad Jizerou
Dana Bednaříková , Mgr. Brno
Miroslav Tůma, Čížkovice
Lenka Maxová , MVDr. Brno
Věra Votočková , Kraslice
Anna Ďurišová, Bohumín
Zdeněk Žák, Ing. Tišnov
Marie Kudrnová, Zeleneč
Ludmila Veselá, Bc. Kolín
Vítězslav Stejskal, Ing Praha 2
Jana Krlišová, Kestřany
Ladislav Docenko, Ústí nad Labem
Dita Veselá, Mgr Pardubice
Helena Křížková, České Budějovice
Ludmila Nohová, Chotěšov
Stella Duffeková, Piešťany
Kateřina Slavětínská, Děčín
Dita Nevosadová, Turnov
Dana Hájková, Frýdek-Místek
Šárka Niedobová , Bc. Olomouc
Ondřej Troch, Praha
Stanislava Zapletalová, Mgr. Horní Bečva
Zuzana Horčicová, Mladecko
Markéta Káplová Káplová, Káplová Nová Ves nad Lužnicí
Hana Žáková, Tišnov
Ivan Vastl, Mgr Jablonné v Podještědí
Magdalena Chmelařová, Mgr. Zlobice
MILADA SYKOROVA, Mgr. Pribram 7
Renata Fojtíková, Kopřivnice
Petra Krátká, Plzeň
Iveta Marie Svěráková, Lošánky
Iva Mužáková, Dipl.-Ing. Liberec
Martin Šimečka, Brušperk
Ludmila Kvardová, Plzen
Libuse Prochazkova, Horní nemci
Jiří Krátký, Plzeň
Miroslava Grunová, Brno
Iva Tomancová, Dolní Břežany
Jitka Blahakova, Proseč
Eva Škoudlínová, Horní Jelení
Dana Hrádková, Ing. Ceske Budejovice
Radomila Hercíková , Klatovy
Jan Pábek, RNDr. Kladno
Aneta Pittelová, Zdravotní sestra Loket
Stanislav Stodulka, BC Rudice
Pavel Kučera, Jablonec nad Jizerou
Anita Sekničková, Jamné u Jihlavy
Karel Ministr, Olomouc
Hana Biedroňová, Ostrava -Vratimov
Nikola Krinertová, Ústí nad Labem
Halka. Michalenkova , M gr Huntirov.
Karin Byrtusová, Praha 9
Petr Háśa, Jirkov
Lenka Puhalová, Ing. Liberec 6
Michal Kubant, ING. Vranovice
Martin Zukal, Plzeň
Pavla Červená, BC. Plzeň
Hana Voxová, Ing. Hradec Králové
Miloš Klemša, Staré Hradiště
Pepa Havlík, Krásná Hora nad Vltavou
Milan Junek, Borohrádek
Tomáš Hladík, Zruč nad Sázavou
Jaroslav Bím, Všenory
Kateřina Staňková, Mgr. Opava
Zuzana Černá, Ing. Bílovice-Lutotín
Jan Jedlička, Ing. LYSÁ NAD LABEM
Ivana Klemšová, Staré Hradiště
Marie Rakušanová, Horní Bečva
Miroslav Malý, Perná
Jan Konopásek, Ing. Praha 22
Jitka Malcikova, Temice
Petra Procházková, Závišice
Vendula Šaléová, Mgr. Brno (okr. Brno-město)
Romana Adámková, Mgr. Kadaň
Václav Kocur, Mgr. OSTRAVA
Michal Wágner, Ostrava
Michal Kabeláč, Bc České Budějovice
Lubor Benda, Praha
Lenka Lužná, Rájec-Jestřebí
Luďka Oberšlíková, Brno 14
Helena Tomancová, Most
Zuzana Vaňková, Šumperk
Marta Bodnárová, Žďár nad Sázavou
Lenka Bradová , Kroměříž
Milan Černý, Bílovice-Lutotín
Veronika Krejčí , Přerov
Jitka Žďánská, mladá Boleslv
Vladimír Horák, Pardubice
Ján Simon, Plzeň
Jitka Sára Ježková, Sběř
Eva Krulišová, Kolín
Aneta Valterová, Ing Říčany
Miroslava Bicanová, České Budějovice
Ondřej Soukup, Mníšek pod Brdy
Iva Nenutilova, Pribor
Maria Trnikova, Ing Praha
Libor Gruna, Brno
Hana Nepeřená, Mgr. Karlovy Vary
Andrea Rozkovcová , Mgr., Ph.D. Liberec
Karel Šindelek, Zlín
Karel Tomášek, Nymburk
Marek Bauer, Frýdek Místek
Peter Neupauer, Bc. Hranice
Naděžda Smrhová, Ostrava
Jiřina Horákova, Libochovice
Jan Lehocký , Mgr. Višňová
Michaela Pecinová , Částku
Ľudmila Praksová, bez titulu Sulíkov
Petr Jirasek, Most
Rastislav Janči, Mgr. Velké Přílepy
Helena Vohnická, Nová Ves u Světlé
Petra Sabovčiková, Mgr. Brušperk
Jana Streitova, Ing. Brno
Zuzana Mošnerová, Brno
Zuzana Krátká, RNDr., PhD. Praha
Štěpánka Richtrová, Mgr.Bc. Jilemnice
Ondřej Šíma, Mgr. Plzeň
Kateřina Wagnerová , Prachatice
Radka Hašková, Kladno
Petr Blahák, Bc. Šumperk
Andrea Martínková Martínková, Dobřany
Simona Popelková, Bc. Děčín
Elmíra Švábová , Praha
Jiří Pátek, Ing. Praha
Pavel Skopal, Ing. Albrechtičky
Helena Zachová, Plzeň
Michaela Janovská, Červený Kostelec
Roman Dvořák, Dolní Kounice
Hana Kubíčková, Dolní Dobrouč
Miroslav Korta, Havířov
Martina Paletova, RN, MPH, MA, BA & BA Troubsko
Ladislav Knap, Semily
David Hertl, Ing. Jindřichov
Jiří Hrádek, Žatec 1
Daniela Vrzáčková, Uhlířská Lhota
Marie Mokrá, Mgr. Praha
Petra Janíčková, Lipník nad Bečvou
Žaneta Klečková, Stará Bělá
Iva Drummey, Ing. Brandýs nad Labem
Eva Sokolová, Mgr. Havlíčkův Brod
Boris Orava, Mgr. Čelákovice
Drahomíra Kortová, Havířov
Vít Kupka, Bohumín
Jiří Hušek, Ing. Turnov
Monika Kondrysová , Bor
Pavel Fazekaš , České Budějovice
Ladislav Benyovszky, doc., CSc. Praha
Adéla Dvořáková , Žleby
T. Martinkova, ROZENBURG ZH
Hana Hanzlíková, Praha
Michaela Sedláčková, Sobotka
Soňa Vastlová, Liberec
Jana Szendrei, Mgr. Libice nad Doubravou
Dana Foltánková, Ondřejov
Jiri Kral, BC Praha
Barbora Janovská, Mgr. Červený Kostelec
Jana Dedková, Ostrava
Ivana HECZKOVÁ HECZKOVÁ, HECZKOVÁ Frýdek Místek
Zuzana Nováková, Jablonec nad Nisou
Jiří Trakal, Železný Brod
Pavel Špringer , Děčín
Viera Csanakyová, Vrutky
Dana Šlajerová, Bílina
Marcela Wittová , Mladá Boleslav
Anna Stahlová, Prachatice
Dana Kabátníková, Mgr. Plzeň
Alžběta Větrovská Zemánková, Mgr. Praha
Kateřina Janovská , Červený Kostelec
Michal Svoboda, Česká Třebová-Parník
Tomáš Suchý, Slavkov u Brna
Martin Holman, Chlumec nad Cidlinou
Kateřina Horáková, Mgr. Teplice
Věra Švecová, RNDr. Karlovy Vary
Hana Panenková, Děčín
Jana Jirková, Všestary
Zdeňka Nedorostová, Hluboká nad Vltavou
Marika Mačkićová, Praha
Jan Štohanzl, Praha
Kateřina Vogtová, Václavovice
Jaromir Kijonka, Ing. Praha
Kateřina Šoupalová , Ing. Bílovice nad Svitavou
Monika Antoňů, Bc. Dačice
Iveta Piskláková , Vsetín
Anna Hrůzová, PharmDr Hradec kralove
Martin Lacina, Pomezi nad Ohri
Kateřina Palkovičová, Štíty
Zbyněk Mikásko , Rychnov u Jablonce nad Nisou
Yveta Benes Korunková, Ing Stenovice
Eva Závorková, Praha
Jiří Krákora , Praha
Richard Trnka,
Marek Šťastný, Ing. Praha 6
Alex Agia, Brno
František Tesařík Tesařík, Bakov nad Jizerou
Monika Procházková , Praha
Roman Polaštík, Všemina
Lenka Šafářová, Mohelnice
Helena Mrázová, Teplice
Dan Horyna, Praha
Patrik Kešelák , Nový Jičín
Eva Šilhavá, Bašť
Valeš František , Bila Třemešná
Petr Krútek ml., Ruda
Jiří Klečka, Ing. Klatovy III.
Jan Konvalinka, Brno
Hana Langley, Mgr Karlovy Vary
Miroslava Gabrielová, Čeperka
Petr Melichar, Neratovice
Miloslav Mazanec, Mgr. Domažlice
Renata Hurdichová , Prostějov
Lenka Rothová, Ing. Bc. Sopotnice
Jiří Konečný , Praha
Nicole Štichová, Teplice
Aleš Mahdal, Ing. Hradec Králové
Petr Bílek, Plzeň Litice
Jita Flösslerova, Rousinov
Simona Kellerová , Mgr. Kunovice
Hana Hrstkova, MSc Praha
Jitka Jurková, Vyškov
Beata Kořínková, Mgr. Čáslav (Kutná Hora)
Michal Puchmeltr, Ing. Osek
Václav Havlíček, Ing. Liberec
Kateřina Dlouhá, Nová Telib
Zdeňka Klečková, Klatovy 3
Tomáš Hrabánek, Bc. Milovice
Milos Janek, Koprivnice
Vladimíra Pazderová, Mgr. Prostějov
Radim Nechanický, Bc. Pardubice
Zdeňka Bártová , Jablonec nad Nisou
Kateřina Fejková, Nemojov
Ivo Bajko, Mutěnice
Martin Belda, Tanvald
Matina Nývltová, Náchod
Barbora Špačková, Mga Praha
David Povejšil, Česká Lípa
Helena Kovářová, Mgr. Dobřichovice
Jan Jelínek, Ing. Praha
Filip Stuchlik, Ing. Napajedla
Tereza Šlesingerová, Bc. Praha
Miroslav Malík , Frýdek - Místek
Ludmila Olšáková, RNDr. Praha
Jitka Lacinovq, Pomezi nad Ohri
Vladimíra Knoflíčková, Ing. TIŠNOV
Miloš Kozelka, Kladno
Jan Zadina, Ústí nad Labem
Tereza Chlumská , Kosmonosy
Petra Knoflíčková, TIŠNOV
Jiří Nikliborc, Rychvald
Peter Bačo, Kladno
Jiří Petr, Bc. Hradec Králové
Chalid Pély, Nová Baňa
Věra Hojsáková, Mnichov
Věra Havelková, Ing. Dolní Bousov
Adéla Černovská, Mgr. Praha
Helena Szekeres, ING. Popůvky
Petr Gremlica, Kroměříž
Tomas Jezek, Sber
Jana Matoušková, Mgr Havlickuv Brod
Rostislav Bureš, Pardubice
Dagmar Stodulkova, Mgr Prostredni Becva
Ivo Fojtl, Šumperk
Karel Barot, Mgr. Holešov
Lenka Štarmanová, Dis Tisová
Petra Gréková, Ostrava - Bělský Les
Eva Ohrablova, Frýdlant
Lenka Fotrova , Brno
Lenka Kučerová, Mgr. Hromnice
Hana Řehořová , Most
Miroslava Dušková, Ing. Osík
Petra Jičínská, Veleň
Michal Kubálek, Havířov
Jaroslava Cífková, Praha
Lenka Mužíková, Bc. Domažlice
Jiří Malkus, Vodňany
Dobromila Potěšilová, DiS. Zelená
Petr Steinbauer, Praha
Jana Potěšilová, Mgr. Třešť
Luděk Janovský, Hradec Králové
Martin Madej, Hořice na Šumavě
Eliška Antošová , Dubňany
Radka Martínková, Ing. Brandýs nad Labem
Helena Hamzová, Třešť
Radek Martinec, Zlín
Olga Nováková, Ing. Praha 8
Jiří Neumann, Ing. Černošice
Pavlína Ryšavá , Domažlice
Vladimír Stříž, Ing. Kroměříž
Miloslav Potěšil, Zelená
Alice Holíková , Praha
Ilona Hříbalová , Osek
Nataša Burger, Mgr Praha
Bohumil Kmínek, Ing. Jindrichuv Hradec
Naďa Havlíková , Česky Rudolec
Zita Nielsen, Ing Kamenný Přívoz
Jiří Lacina, Ing. Cheb
Tereza Kubíčková , Ing. Plzeň
Ivana Yamani, Milovice
Hana Bendová , DiS Humpolec
Tereza Škodová Jandčková, Mgr. Litomyšl
David Rohan, Přerov
Pavel Štourač, České Velenice
Jan Švejnoha, Benešov
Karolína Bíbová, Karlovy Vary
Pavlína Novakova, Praha 6
Tomáš Svoboda, Třešť
Monika Prišticová, DiS Ústí nad Labem
Zdeňka Morávková, České Budějovice
Slavomír Veselý, Rudná
Ivan Parák, Chvaletice
Josef Chaloupek, Kamenice nad Lipou
Šárka Spilková , Bc. Hlinsko
Šárka Brožová , DiS. Kněžmost
Marie Madejová, Hořice na Šumavě
Jiří Punda ml., Jindřichův Hradec
Radek Černý, Ing. Blatná
Bohumil Šourek, Praha
Marek Šrom, Ing. Brno
Aleš Pindur, Mgr. Rajhrad
Ondřej Řídký , Stařeč
Aleš Nimmrichter, Ruda nad Moravou
Vendula Jelínková , Mgr. Zlín
Alois HOFMAN, Hradek n.N.,Liberecký
Radka Stružinská, Bc. Jablonec nad Nisou
Ivo Jambor, Dipl. Um. Olomouc
Anna Štěpánková, Děčín
Dagmar Hovorková, Ing. Písek
Šárka Krnanská, Mgr. Praha
Martin Vlach, Třebíč
Vendula Marková, Praha
Radmila Šubrtová, Mgr. Vrchlabí
Pavla Kantorová, Mgr. Brno
Martin Halva, Česká Třebová
Barbora Kostková, Bc., DiS. Ostrava
Pavel Horák, Praha 2
Renata Sýkorová, Hostouň
Milan Slovák, Javorník
Štěpánka Birová , Litvínov
Pavel Vozka, Mgr. et Mgr. Olomouc
Iva Bubeníčková, Bc. Morkovice-Slížany
Lada Blažková , DiS. Nové Město na Moravě
Jasmína Aleksanjan , Prachatice
Radek Zahálka, Sušice
Veronika Žáčková, Svitavy
Eva Běhounková , Mgr. Jihlava
Lukáš Janovský, Boršice u Blatnice
Dita Karlovská, Rychnov nad Kněžnou
Jiří Brož, Mgr Domažlice
Viktor Špaček , Zbraslav
Lenka Kroupová, Mgr. Strakonice
Zdeněk Kadlec, Valdice
Libor Matas, Plzeň
Jiří Čada, Žamberk
Lenka Košťálová, Ing. Hořice
Radek Půda, Opava
Karel Kotil, Chotěboř
Denisa Marková , Děčín
Michala Matysová, BcA. Mníšek pod Brdy
Karla Valková , Ing. Ostravice
Leoš Novák, Rumburk
Miroslav Kliment , Kutná Hora
Miroslava Slunečková, Praha
Pavel Bodnár, Žďár nad Sázavou
Veronika Kaletová, Mgr. Stříbro
Kateřina Mokřičková, Náchod
Alena Sztulová, Dolní Lutyně
Tadeáš Kastner, Praha
Marek Süsenbek, Bc. Šatov
Rudolf Bačkády, Račiněves
Andrea Pražáková , Hradec Králové
Eva Kraftová, Plzeň
Veronika Krecmerova, Krecmerova Praha
Michal Jůza, Ing. Praha
Bohumír Koláček, Mackovice
Karolína Mašíková, Písek
Eva Martincová, Praha
Martin Hašek , Praha
Veronika Pilařová , Most
Hana Hanáčková, Třinec
Jan Beneš, Jindřichův Hradec
Alena Kořínková, Turnov
Ivana Kučerová, Svitavy
Jáchym Pavelek, Havířov
Barbora Botková, Frýdek-Místek
Drahomíra Gojová, Staré Město
Marcela Svobodová, Znojmo
Milan Slovák, Javorník
Markéta ŠPATENKOVÁ , Bc. Hradec Králové
Michaela Měřínská, Hořičky
Marie Ptaszková, Nové Město na Moravě
Zdeňka Pazderová, Prostějov
Kateřina Gojová, Staré Město
Jan Blaho Blaho, Plzen
Lucie Kučerová, Bc. Lysá nad Labem
Petr Valda, Dis. Kardašova Řečice
Petr Skuček , Praha
Magdalena Smolíková, Ing. Mgr. Praha
Viera Majzlanová, Mgr. Turčianske Teplice
Nina Svobodová, Zlín
František Semerád , Chrudim
Jakub Novák, Mgr. Praha 4
Jan Pokorný, MVDr. Plzeň
Kateřina Černá, Mgr. Liberec
Šárka Krejčířová, JUDr. Ing. Kroměříž
Radka Hrádková, Žatec
Lucie Semerádová, Chrudim
Milan Popp, Dolní Bělá
Adéla Vraštilová, Vrchlabí
Lucie Kaderová, Bc. Třemošná
Jan Kostera, Ostrava
Kateřina Pašková, Stříbro
Alice Fantová Fantová, Fantová Nachod
Štěpánka Strašíková, Havlíčkův Brod
Jiří Moravec, Ústí nad Labem
Hana Čechová, Ing. Třebíč
Alena Topinková, Litvínov
Marek Bárta, Praha
Marie Palánová, PhDr. klin. psych.Mé Malé Kyšice
Hana Maškova, Dolní Újezd
David Jašek, Jaroměř-Josefov
Ivana Uhlířová, Praha 9
Monika Škopová, Jílovice
František Daňhel, Lásenice
Daniel Marcikán, Kadaň
Lubomír Svatý, Jičín
Michala Koliandrová, DiS. Litvínov
Michal Pleva, Ing. Zlín
Filip Kadlec, Praha
Viliam Tavali, Březina
Vítězslav Sladký, Plzeň
Jiráska Blanka Blanka, Bruntál
Pavel Poliak, Prachatice
Tereza Mlatečková, Mgr. Svitavy
Jan Valter , Bc., DiS. Říčany
Zuzana Havlová, No Sedlčany
Ilona Drögslerová, Ing. Orlová
Jana Se, Bc. Plzeň
Pavel Slovák , Luhačovice
František Kazík, Veselí nad Moravou
Blanka Gubánová, PhDr. Praha 9
Petr Přibyl, Bc. Praha 1
Tomáš Čada, Ing Police nad Metují
Michaela Dražilová, Ing. Brno
Zdeněk Klauda, MgA. Měšice
Martin Němec, Olomouc
Tomáš Samlík, Oslavany
Jaroslav Lankaš, Ing. Vysoká nad Labem
Petr Zoulík, Skuteč
Marie Brennerová, Ing. Všeradice
Lenka Nováková , Otrokovice
Michaal Hubina, Žichlínek
Václav Zábranský, Mgr. Strakonice
Markéta Doležalová, PhDr. Netvořice
Jan Čihák, Ing. Psáry, Dolní Jirčany
Alena Jurečková , Praha
Eva Jirků, Bc. Roudnice nad Labem
Ivana Dolenská , Chotyně
Alena Svitáková, Ing. Teplice
Bohuslava Šenbauerova, Česke Budějovice
Štěpánka Vágnerová, Ing. Trubín
Hana Lutonská, Vizovice
Michal Pospíšil, Brno
Aleš Blaha, Ing. Žďár nad Sázavou
Jaroslava Tomková , České Budějovice
Jana Venusová, Uničov
Radka Hrušková, Opava
Jana Hanušová, Blučina
František Lang, Ing. Ledenice
Jiří Kalous Kalous, Včelná
Monika Krohová, Žatec
Pavla Hegarová, Ing. Nový Jičín
Jana Lankašová, Vysoká nad Labem
Martin Lutonský, Vizovice
Kateřina Ptaszková, Nové Město na Moravě
Lucie Krčmarská, Ing, Ph.D. Ostrava
Jana Jeníková, Mgr. Příbram VII
Alena Suchardová , Rádlo
Lucie Zemanová, Bc. Teplice
Dominika Jeschova, Ing. Praha
Arnošt Kořínek, Doc. Ing. CSc. Kuřim
Syrovátková Jana Jana, Jana Trutnov
Martina Hýžďalová, Brno
Martin Kadleček, Litoměřice
Vladimír Krčmarský, Mgr. Ostrava
Marek Brabec, Žabčice
Miroslav Honzl, Puklice
Vladimír Černý, Ing Mšecké Žehrovice
Monika Markopoulou, Praha
Josef Rozsival, Krásné 190
Anna Zavadilová, Ing. Praha
Petra Bedečová, Mgr. Kladno
Jana Janouchova, Kytín
Tereza Vacková, Polná
Marek Šrom, Ing. Brno
Jana Piarová, Praha
Petra Karolína Coufalová, Mgr. Telč
Eliška Ondráčková, Ostrava
Ondřej Novák, Voděrady
Jakub Pešek, Ing. Plzeň
Markéta Lakosová, Lakosová Bruntál
Vlasta Majdan Poliačková, Mgr. Praha
Milan Jouza, Kestřany
Edita Jančíková, Ondřejov
Jiří Zadovei, Vrbno pod Pradědem
Lubomír Koláček, Kuřim
Iveta Personová, Olomouc
Simona Svobodová , Bc. Hrádek nad Nisou
Petra Nenadlová, Mgr. České Budějovice
Dominik Šedivý, Jablonec nad Nisou
Oleg Janda, Mirošov
Jiří Vališ, Přelouč
Monika Johánková, Praha
Lenka Sidorjaková, zdrav. lab. Plzeň
Věra Mukařovská, Český Brod
Jana Skákalová, Ing. Hradec Kralove
Karel Býček , Planá
Martin Micek, Benešov
sylviehermannova@gmail.com Hermannová, Mgr Olomouc
Morozová Jana Jana, Jana Perštejn
Gabriela Gottwaldová, Brno
Jitka Hemolová, Ing. Kunice
Lenka Konečná, Lysice
Milan Svatoš, Lanškroun
Vladimír Hraba, Štěchovice
Aleš Pohlídal, Olomouc
Karolína Zaorálková, Vidim
Roman Alvarez, Třemošnice
Jan Vozák, Ing Nový Jičín
Jiří Krejča, Písek
Radka Vaverková, Ing. Pelhřimov
Marie Cepková, Brumov-Bylnice
Ivana Kalinová, Jihlava
Bára Vagenknechtová, Hořice v Podkrkonoší
Radovan Vrba, Vodňany
Tomáš Kaufman, Horšovský Týn
Tomáš Kopal, Přerov
Olga Teplá, Mgr. Hradec Králové
Lukáš Kraft, Plzeň
Roman Otáhal, Olomouc
Michal Kuzník , Opava
Michal Heneš, Brno-Bystrc
Anna Stará, Dis Chbany
Radomír Němeček, P.Mgr. Žeranovice
Jaroslav Čaj , Praha
Eva Beranová, Bc. Chrudim
Roman Otáhal, Olomouc
Simona Hrabalová, Ing. Ph.D. Brno
Jana Němcová, Mgr. Tišnov
Jaroslav Karbaš, Mgr. Pardubice 3
Martin Švec, Jankovice
Lenka Krobotová, Mgr. Jeseník
Milena Ťuláková , Ostrava
Markéta Štaflová , Včelná
Pavel Ploch, Ing Praha 2
Karel Král, Cheb
Lukáš Kolman, Brno
Hana Silnicová, Brno
Vojtěch Černý, Liberec
Filip Ševčík, Hodonín
Zuzana Komínková Oplatková, doc., Ing., Ph.D. Zlín
Veronika Pelikanova, Babice
Jitka Suchardová, Praha
Ivana Fučíková , Kopřivnice
Marek Rybář, Štětí
Milota Kadaňková, Planá nad Lužnicí
Jana Nenutilová, Mgr. Příbor
Gita Pechová , Paní Poděbrady
Jan Sosna, Mysločovice
Veronika Prokšová, Dečín
Jiří Fučík , Kopřivnice
Jaroslav Beran, prof. Liberec
Zuzana Bruknerová, Mgr. Prague
Petra Müllerová, Dobříš
Vlasta Skarlandtova, Kosor
Zdeněk Vyskočil, Jihlava
Robert Plaček, Duchcov
Jan Vávra, Praha
Pavel Kub94ek, Praha
Barbora Libánská, Ing. České Budějovice
Pavla Kučerová, Litovel
Václav Přenosil, DiS. Strupčice
Blanka Polívková , Praha
Václav Jarolímek, Ing. Veltrusy
Nela Freiherrová, Ing. Ostrava
Kateřina Hájková, Hájková Praha
Klára Machačová, Bc Chrudim
Jakub Stančík, Bystřička
Jana Sarauerová, Mgr. Strakonice
Natalia Chaus, Trnava, Slovensko
Lenka Drahoňovská , Bc. Jičín
Marek Strnad, Praha 2
Michal Hořín , Ing. Olomouc
Vilma Tritová, Ing. Strakonice
Žaneta Dzobová , Pardubice
Jana Horáková , Šabina
Petra Michaličková, Ing. Bc. Hradec Králové
Kristýna Mlejnková, Mladá Boleslav
Kateřina Marešová, Ing. Těchonín
Eva Vanická Blimelová, Praha
Eva Nováková Němcová, Bc. Lišov
Barbora Chládková, MgA. Leč - Liteň
Veronika Müllerová, Bc. Hradec Králové
Ivana Chrástová , Bc. et Bc. Blížkovice
Michaela Mahdalova, Ing. Hradec Králové
Hana Valterova, Tatina
Václav Vosála, Valašská Bystřic e
Eva Rosenbergová, Košťálov
Šárka Haplová, Mgr. Hovězí
Zuzana Mikulecká, Bc. Praha
Jaroslav Vildman, Stříbro
Monika Valešová, Klatovy
Radovan Vidmoch, Ostrava
Pavla Adamová, Mgr. Praha
Pavla Fraňková, Brno
Hana Konečná, DiS. Havířov
Martin Kovár, Doc., RNDr., Ph.D. Brno
Jana Kalusová, Brno
Martin Tížek, Prostějov
Markéta Bakalářová , Č.Budějovice
Lucie Hochmanová, Mladá Boleslav
Martin Jiříček, Kopřivnice
Radek Matyáš, Příbram
Karolína Kolischová, Mgr. Praha
Miloslava Čmejrková Čmejrková, Čmejrková Kolín
Michal Ulč, Plzeň
Přemysl Bureš, Ostrava
Kateřina Stanislavová, Mělník
Michal Petreň, Mgr. Dlouhá Loučka
Marcela Kovářová , Bílina
Marie Kratochvílová , Bc. Praha
Romana Jarková, Uherský Brod
Josef Keller, Bc. Brno
Marta Angrešková, Mgr. Smečno
Marie Rumlová, ing. Čáslav
Vilma Kindlová, Habartov
Miloslava Fidlerová, Lažiště 26
Gizel Burská, Znojmo
Miloslava Adamcová, Havlíčkův Brod
Irena Jánová , Ing. Trutnov
Lucie Gorschenek, DiS Praha
Lukáš Resutík, Hradešín
Jindřiška Plšková, Brno
Petra Krejčí, Krejčí Želiv
Jana Kováříková , DiS. Plzeň
Alena Čechová, Kopřivnice
Petr Dostálek, Těchonín
Daniel Mališ, JUDr. MUDr. Ph.D. Praha
Alice Krupicová, Brno
Tomáš Šimek, Mgr. Pardubice
Lea Macíková, Bc Zlín
Jana Čerňavová, Ostrava
Zdena Polanova, Strakonice
Lucie Pavlů Řádová, Mgr Humpolec
Martina Salačová, DiS Litvinov
Monika Lehká, Třebíč
Pavla Houšková, Dipl.Ing. Liberec
Jiřina Vlasáková, Klatovy
Josef Brejcha, Plzeň
Kateřina Čechová, Bc. Plzeň
Katerina Sedlakova, Ing. Popuvky
David Chovanec, Liberec
Zdeněk Němec, Smržovka
František Doležal, Ing. Lešany
Roman Kalus, Brno
Ondrej Kovács, Ing Olomouc
Oldřich Klepl, Benešov
Vladimír Žváček, Nové Město na Moravě
Jan Sadílek, Machov 5
Václav Baborovský, Oloví
Iva Doleželová, Štěchovice
Jaroslav Mukařovský, Český Brod
Jaromír Křivánek, Polička
Eva Kučerová, Solnice
Stočesova Ilona, Děčín
Jan Růžička, Praha
Cecilie Jilkova, Praha 7
Zdena Němcová, Mgr. Praha
Olga Bufková, Mgr. Plzeň
Jaroslav Peňáz, Praha
Vojtěch Baader, Karlovy Vary
Milan Hanyš, Ph. D. Praha
Petra Míková, Moraveč
Martin Sobíšek, Děčín 2
Dagmar Hádělová, Šternberk
Jaroslav Veselý, PaedDr. Ústí nad labem
Jana Konopáčová , Kolín
Veronika Křenková, Nové Kopisty
Kristýna Jelínková, Maleč
Michal Petrík, Praha
Eliška Finsterle, Mgr. Bouzov
Jana Mikoskova, Ing. Otice
Renáta Srbová Srbová, Horní Beřkovice
Kristina Pečlová, České Budějovice
Blanka Peterková, Mgr. Bechyně
Pavel Urbanec, Pardubice
Marcela Milarová, Prostejov
Lenka Tejralová , Ing. Praha
Eva Watson-Jones, Zeleneč
Miroslava Nerudová, Brno
Renata Jíšová, mGR. Brno
Jakub Bostl, Příbram
Iva Halouskova, PhDr. Praha 6
Štěpán ČERVINKA , Ing. Praha
Petr Kuneš, Přechovice
Alena Hradilová, Ing. Dobřany
Vladislav Peterka, Bechyně
Kvapilová Lucie, Praha 11
Tereza Britta, Waldsassen
Irena Fujerová, Ing., Ph.D. Jablonné v Podještědí
Marie Gogolková, Ing. Mikulov
Lucie Soukupová , Staňkov
Martin Kolisch, Ing Dolní Maxov
Renata Cekulová, DiS. Jihlava
Radomil Altner, Děčín
Michal Jiroušek , Rousínov
Radka Majorová, Bc. Nový Bor
Gabriela Pospisilova, Mgr Praha
Monika Hájková , Ing. Stojice
Zuzana Beranová , Praha
Ondrej Konrady, Ing. Domazlice
Jan Král, Olomouc
Alice Rakowská , Smilovice
Barbora Vymětalová, Prerov
Lucie Kočí, Praha
Norbert Šimon, Lípa nad Orlicí
Soňa Klementová , Brno
Alžběta Kučeříková , Bc. Šardice
Jiří Hanuš, Hradec Králové
Irena Vladařová , Nová Role
Otto Plíva, Bc. Česká Třebová
Ivana Pintová, Bc. Praha
Oksana Petlak , Mladá Boleslav
Jarmila Bartosova , Mgr Praha 4 Modřany
Linda Marečková, Litoměřice
Miroslava Lamačová, Praha
Dana Mala, Bc Kutná Hora 1
Viktor Lugert, České Budějovice
Jiří Lejsek, Ing. Olomouc
Stanislav Šašek, Ing. Liberec
Jiří Šrotýř, Liberec
Libor Matejcik, Teplice - Nová Ves
Vaclav Draxler, Ing. Praha 9
Šárka KESELI , Praha
Eva Hrubá, NOVÝ BOR
Kateřina Houšková , DiS. Plzeň
Stanislav Melichar, Mělník
Václava Skrziszowská , Ing Pňovany 182
Ivana Řeřichová , Trhové Sviny
Eva Dvořáková , Adamov
Karel Uhlíř, České Budějovice
Siniša Džakič, Dipl. Ing. Praha 3
Silvie Kulendíková, Ing. Třinec
Marek Vlach, Praha
Alojz Kračinovský, Demjata
VLADIMÍR VÁVRA, Most
Pavel Šustáček, Ing. Hustopeče
Pavla Šistková, Mokrá-Horákov
Regina Redlińská , Kadaň
Ivana Kňazová, Mgr. Nový Jičín
Tomáš Kurka, Opava
Lukáš Uhlík, Třeskonice
Lenka Kamenická , Ing. Drnholec
Jaroslav Pavlu Pavlu, Pacov
Iveta Sýkorová , Ločenice
Zdeněk Lokaj, Mgr. Praha
Zdeňka Němcová, Mgr. Červený Kostelec
Petra Bergrová, Příbor
Vlasta Wanková, Praha
Iva Petrášková , Praha
Pavlína Richterová , Bc. Studénka
Edita Kaplánková, Bc Mladá Boleslav
Barbora Plocová, Buzice
Osvald Sýkora, Ločenice
Štěpánka Michálková, Ing. Praha
Martin Klečka, Bc. Krnov
Jiří Kubík, Česká Kamenice
oldrich jetmar, ing usti nad labem
Růžena Řeháková, Mgr. Útvina
Jiří Zeman, Ing. Uherské Hradiště
Iva Bednářová, Havířov
Petra Havlíčková , Mladá Boleslav
Martina Price, DiS. Kroměříž
Markéta Vojáčková, Nehvizdy
Jana Orgoňová, Tachov
Milena Štěpánková, Vysoká Srbská
Roman Januška, Starý Kolín
Veronika Mikolasova, Mgr. Karlovy Vary
Jitka Křivohlavá, Mgr. Ing. Praha
Jiří Kraus, Lázně Bělohrad
Renáta Pétursson, Kópavogur(Island) + Ostrava-H.Datyně
Alena Teimerová, Lázně Bělohrad
Patrik Bizyk, Stonava
Michaela Procházková Koreňová, Mgr. Ústí nad Labem 20
Erika Křížová, Brno
Kamil Cajkář, České Budějovice
JAN VÁVRA, Miletín
Marek Loučka, Turnov
Roman Rozumek, Hostivice
Marcela Huťková, Velké Popovice
Blanka Pavelková, DiS. Otrokovice 2
Veronika Novotná, Ostrov
Ludmila Berková, České Budějovice
Iva Čeňková, Bc. Klatovy 4
David Gaudek, Doksy
Jarmila Jedličková, Benešov u Boskovic
Jiří Fernandez, Praha 10
Blanka Tesařová , Bohuňovice
Zuzana Lehoučková, Mgr. Plzeň
Radim Koller, Jablonec nad Nisou
Milada Priorová, Ing. Praha
Katerina Marikova, Ing. Plzen
Lenka Valentová , Ing. Slavičín
Marcela Pokorná , Vsetin
Klára Bauerová, Újezd u Boskovic
Petr Kusko, Bc. Mníšek
Zdeňka Becková , Holýšov
Hana Havrilcová, Mgr. Chabařovice
Jana Jindřišková, Hradec Králové
Zdenka Marková, Hostivice
Zuzana Horáčková , Trutnov
Kateřina Šilt, Plzeň
Václav Martinec, Lanškroun
Marie Dvořáčková, Bc. Hartmanice
Ivan Slezák, Karlovy Vary
Alena Růžičková, Moravský Krumlov
Štěpánka Špániková, Praha
Kateřina Mosazna, Zlin
Miroslava Wolfshagen, Roztoky
Milan Knoll, Židlochovice
Martin Dobeš, Plzeň
Tereza Zelinková, Dis Kostelec na Hané
Rostislav Žák, Valašské Meziříčí
Jiří Havlíček , Březovice
Alice Špaková, Mgr. Ústí nad Labem
Ilona Sekyrová , Ing. Bohumín
Monika Kouřilová, Zbýšov
Dagmar Pitráková , Ing. Praha
Štefan Petráš, Zbiroh
Hana Zimandlová, Homole
Kristýna Vilímcová, Bc. Olomouc
Tereza Kolev Richterová, Dobrovice
Štěpánka Maryšková, Mgr. Luka nad Jihlavou
Bruno Bobčák, Mgr. Opava
Vladan Najdek, Brno
Andrea Filip Špačková, Bc. Velké Přílepy
Nataša Pajestková, Ing. Karviná 6
Michaela Veberová, Bc. Jesenný
Michal Mencl, Pardubice
Zdenek Beck, Holysov
Hana Justová, Ing. Plzeň 12
David Hornich, Olomouc
Petra Kochmanová , Kralupy nad Vltavou
Patrik Menc, Studenec u Horek
Libor Matas, Plzeň
Janoš Vaculík, MgA. Praha 3
Roman Prokůpek, Příbram
Vít Paroulek, Týnec nad Sázavou
Michaela Sochová , Bc. Česká Kamenice
Olga Uková, ing. Bedřichov
Jan Kracik, Ing., PhD Mlada Boleslav
Markéta Šenkýřová , Mělčany
Pavla Kuculova, Kuculova Bílsko
Jaroslav Uko, Bedřichov
Zdenka Fialová , Jindřichův Hradec
Zdenek Johanek , Praha
Marie Slabá, Dis Krásné Údolí
Bronislav Píša , Karlovy Vary
Milan Šitner , Kladno
Radomil Brzobohatý, Liberec
Jana Himlová, Cheb
David Petrásek, Horní Branná
Gabriela Hladíková , Mgr. Smržovka (okr. Jablonec nad Nisou)
Jitka Adamovičová, Mgr. Praha 5
Zdeněk Šagát, Staňkov
Vendula Albrechtová, Mgr. Plav
Petra Trúsiková , Olomouc
Karel Bockaj, Ceska Trebova
Veronika Toader, Brno
Hana Kopřivová, Ing Tovéř
Hana Koudelkova, Tábor 99
Michal Holub, Plzeň
Monika Štácová, Karlovy Vary
Jiří Zeman, Ing. Uherské Hradiště
Lukáš Puhan, Plzeň
Ivan Petr, Mgr. Brno
Veronika Krause, Ing. Ústí nad Labem
Pavel Zikan, Brandýsek
Eduard Macků, Ing. Chlumec nad Cidlinou
Monika Pekárková Antušková , Praha
Kajš Pavel Pavel, Zlín
Látal Petr Petr, Litovel
Kamila Kopecká, Pyšely
Lada Studánková, Pardubice II
Daniel Houštěk, Praha
Roman Zeleník , Ing Plzeň
Eva Kostrhunova, Bc Praha
Petra Nováková, Zlín
Martin Rein, Dolní Lukavice
Pavla Hajná, Mgr Praha
Karla Pukovcová, Uherské Hradiště
Blanka Gecovová, Kladno
Tomáš Hynek, Hradec Králové
Petra Melicharová, Jindřichův Hradec
Radoslav Gecov, Kladno
Romana Jašová, Jašová Pěčín
Aleš Čáp, Bc. Jihlava
Pavlína Plchová, Praha 8
Marie Kucerova, Pelhrimov
Jaroslav Houdek, Přibyslav
Sylvia Plottová, Ing. et Ing. Ph.D. Brno
Milan Adamec, Tovéř
Anastázia Čikovská, Mladá Boleslav
Žaneta Kubíčková , Mgr Rosice
Ondřej Janoušek, Praha
Soňa Kroupová, Klášter Hradiště nad Jizerou
Tomáš Kučera, Praha
Barbora Kopecká, Mgr. et Bc. Hradec Králové
Rudolf Heczko, Mgr. Ropice
Miroslav Petráš, Mgr Dobšiná
Tomáš Turanský, Růžová
Petra Žajdlíková, Mgr. Straky
Jana Hančilová, Mgr. Bruntál
Jiří Vlach, Benetice
Zdeňka Al Khayat, Praha 4
Iveta Muller, Praha
Věra Vránová, Olomouc
Hana Javůrková, Chocerady
Pavla Lengyelova , Krajkova
Josef Prokop Prokop, Polička
Marie Foltýnová, Ing Brno
Jan Křenek, Ing. MBA Jesenice
Monika Sedláková, Brno
Peter Čerňava, Ostrava
Vladimír Veber, Dolní Břežany- Lhota
Libor Hradil, Brušperk
Peter Čerňava, Ostrava
Peter Szendrei , Havlíčkův Brod
Pavel Beneš, Ing. Praha
Robert Zavadil, Most
Peter Čerňava, Ostrava
Luboš Hlaváček, Železný Brod
Antonin Masar Masar, Masar Zlin
Lada Capoušková, Bc. Turnov
Silvie Teplá , Svitavy
Šárka Krausová Nová , Praha
Tomáš Kučera, Ing. Praha
David Macura, Nová Role
Kristýna Vasičková , Jindřichův Hradec
Monika Hodáčová, Praha 5
Miroslav Výborný, Mgr Dolní Jirčany
Miroslav Krotký, Moravské Budějovice
Jan Krobot , Jeseník
Aleš Beran, Velké Poříčí
Michal Snajdr, Olomouc
Ladislava Černáková Vítová, Mimoň
Anna Smrčková, Ing. arch. Náměšť na Hané
Miroslav Prokop, Pardubice
Klára Meera, Mgr. Praha
Milan Dostál, Ing. Frýdek Místek
Zuzana Novotná, Mgr. Štramberk
Radim Doležal, Doležal Buchlovice
Július Kulík, Praha - východ
Anna Zemanová, DiS. Ivanovice na Hané
Jiří Král, Brno
Luboš Vaníček , Pardubice
Simona Bezděková, Česká Lípa
Lucie Prokešová, Brno
Jitka Látalová , DiS. Žďár nad Sázavou
Ivana Klimentova , Bc. Dobříš
Petr Král, Nižbor
Veronika Vohlídková, Ing. Praha
Alena Šůsová, Plzen
Jan Štětkář , Ing. Zlín
Marie Králíková , Brno
Lukáš Cikánek, Mgr. Mnichovice
Tomas Bruthans, Ústí Nad Labem
Alžběta Marie Kozubíková, Praha
Klára Laska, Mgr. Čestice
Ivana Kocourková, Dřínov
Simona Vavrova, Litvinov
Markéta Kostková , Ing. Břeclav
Jiří Kozubík, Praha 2
Barbora Lahovská, Bc. Lhotka nad Labem
Ivana Vaněčková, PhDr Havlíčkův Brod
Aneta Počtýnská, Choceň
Adéla Černá, Praha
Zuzana Klejna Radostová , Mgr. Karlovy Vary
Martin Menoušek, Plzeň
Jiří Sedláček, Olomouc
Sona Rokošová, Dačice
Denisa Kuncova , Olomouc
Vlaďka Borovcová, Jeseník
Daniel Bílek, Žamberk
Ondřej Baďura , Olomouc
Veronika Kazíková, Veselí nad Moravou
Kateřina Janečková , Mgr. Rokycany
Petra Holubová, Bc. Liberec
Renata Haffaf, PhD. Brno
Kristýna Janečková Janečková, Janečková Karlovy Vary
Michal Sýkora, Ing Valašské Meziříčí
Kateřina Grunska, Chrást
Lucie Bauerová , Praha
Dagmar Beranová, Nepomuk
Kamila Menoušková, Plzeň
Iveta Šourkova, Iveta Teplice
eva laurencikova, ing kromeriz
Pavel Stříteský, Vamberk
Michal Novotný, Bc. Ostrava
Iva Mastná, Ing. Bílovice nad Svitavou
Blanka Barešová, Praha 10
Miroslav Špálek, ostrava
Vizingrová Dominika Dominika, Dominika Jíkev
Aleš Hrdý, Držovice
Zuzana Ovčáčková , Slušovice
Silvie Koppová, Olomouc
Jaroslav Šimek, Tábor
Jana Hubáčková, Ing. Jablonec nad Nisou
karolina vašíčková , olomouc
Lucie Vrlová, Dobrovice
Jakub Zeman, Ing. Pardubice
Sarka Sebeckova, Ing. Praha
Matyáš Fošum, Praha
Jiří Zahradník, Plzeň
Petra Seidlová, Třemošná
Vít Janoš, Ing., Ph.D. Zbýšov
Věra Škubalová, Plzeň - Křimice
Marta Gabrielová , Rokycany
Vojtěch Kučera, Ing. Holohlavy
Tomáš Bačík, Ing. Jihlava
Petr Lazar, Ing. arch. Ostrava
Martin Stýblo, Karlovy Vary
Jakub Růžička, praha
Pavel Denkscherz, Klatovy
Václav Kroužek, Brno
Iva Balkó, Mgr., Ph.D. Chlumec
Miluše Srbková , Česká Lípa
Jaroslav Frolík, Frolík Česká lípa
Jaroslav Dvorsky Dvorsky, Dvorsky Hnojník 29
Kateřina Kobesová , Ing. Praha
Václav Kappel, Tišnov
Jaroslav Štěpánek, Úvaly
David Čihák, Praha
František Herink, Ing. Praha
Tomáš Koláček, Bc. Ostrava
Daniela Paseková, MgA Praha
Jindra Medulová , Horní Bříza
Eliška Tomešová, Luleč
Zuzana Volšová, Ing. Liberec
Jan Malina, Uherské Hradiště
Jitka Klášterková , Mělník
Gabriela Matúšková , Nymburk
Hana Harvánková, Karlovy Vary
Alice Madlen Köhlerová, Písek
Eva Šeflová, Bc. Plzeň
Veronika Kulová, Praha
Adam Voltr , Ing. Velichovky
Andrea Menclikova, Menclikova Kuchař
Blanka Hošková, Hošková Brno
Ondřej KLEISNER, Kladno
Linda Lorenc, Mgr Hoděšovice
Václav Vejvoda, Karlovy Vary
Tomáš Hruška, Ing. Ostrava
Dan Marha, Ing Praha
Milan Kuzník, Orlová-Lutyně
Hana Zajícová, Bělá 42
Petr Sameš, Havířov
Leštinová Věra Věra, Ústí nad Labem
Marek Bárta, Praha
Martina Cibulková, Štětí
Klára Tuháčková, Milovice
Eva Lenartová, Mgr, Ostrava
Leoš Mayer, Hrádek nad Nisou
Dagmar Rudolfova, Ing Stara Ves nad Ondrejnici
Libor Šimánek, Ing. Háj u Duchcova
Lubor Pavlík, Jihlava
Martin Vlček, Litoměřice
Lenka Nováková , Zeleneč
Věra Platilová , Praha
Zdeňka Šimánková, Háj u Duchcova
Eduard Jiran, Mgr. Nučice
Štěpánka Bendova, Mgr Ceske Budejovice
Pavla Johnová, Mgr. Turnov
Petr Humplík, Ing. Frýdek-Místek
Petr Štěpánek, Mgr. Bělečko
Petr Vejsada, Praha 7
Patricie Koukalová, Malotice
Vladimíra Smrčková, Pískov
Hana Götzlová, PharmDr. Louny
Michal Sládek, Kladno
Martina Benešovská , Mgr. Praha
Pavlína Šalamounová , Praha
Jarmila Kaplerová, Frýdlant
Jaroslav Zemánek , Beroun
Milan Vrbiak, Mgr. Ronov nad Doubravou
Monika Jeslínková, Plzeň
Libor Pončík, Bc. Huslenky
Eliška Jelínková, Ing. Liberec
Petr Krob, Praha 10
Zdeněk Honska , Ing. Vejprty
Jana Kasíková, Bc.,DiS. Písek
martina nemcova, Bc: praha
Aleš Bieronski, Zlín
Lenka Kanalošová Kanalošová, Liberec
Pavla Kulhánková, Hradec Králové
Petr Janoš, Ing. arch. Dott. Ing Úštěk
Iva Zámečníková, Bc. Hradec Králové 2
Ludmila Krauzova , Ing. Chomutov
Bronislava Prušáková , Ing. Praha
Ivona Sandtnerova , Chomutov
Petra Rigelsford, MgA, ACCA Vsetín
Vaclav Florian, Cheb
Pavel Žmol, Rožnov pod Radhoštěm
Iveta Škárková Škárková, Fryčovice
Dana Hůlová, Ing. Světlá nad Sázavou
David Mareš, Dolní Čermná
Martin Šalamoun , Mgr. Praha 4
Marie Kőrberová , DiS. Telč-Štěpnice
Libuše Hlinková, Staré Křečany
Ivana Strachotová , Ing. Nový Malín
Martina Hlinková, Mgr. Olomouc
Marcela Rychetská , Praha 14
Lenka Želásková , Ostrava
Šárka Vávrová, Mgr. Praha
Martina Němcová, Bc. Praha
Jitka Hanušová, Kolín
Vít Hlinka, Mgr., Ph.D Olomouc
Miroslava Černá, Bc. Klatovy
Martin Skolka, Prague
Pavel Dětinský, Mělnik
Miloš Marek, Brno
Jiří Buriánek, Liberec
Alexandra Kašparová , Klatovy
Lucie Novotná , Jičín
Lenka Lenka, Kutná Hora
Dagmar Mrňáková, Havlíčkův Brod
Jana Flídrová, F Žacléř
Jarmila Frajerová, dr. Čáslav
Jaroslav Skořepa, Jílové u Prahy
Karolína Kousalíková, Rotava
Jana Dvořáková, Vlašim
Lucie Kubínová, RNDr., CSc. Praha
JANA ZIKOVA, vancouver
Tomáš Zilvar, Ing. Dobruška
Markéta Tandíková , Kolín
Zdeněk Ondryáš, Halenkov
Lenka Hnátová , Kostelec u Krizku
Robert Müller, Svitavy
Karel Jiras, Praha 16 Radotín
Věra Kailová, Děčín
Iveta Klauzova Klauzova, Klauzova Praha
Vlastimil Doležal, Chotoviny
Helena Janošová, Mgr. Roudnice nad Labem
Robert Seifried, RNDr., Ph.D. Brno
Petra Semerakova, Ing, MBA Pardubice
Petr Šindelář, Bělá pod Bezdězem
Martin Dvořáček, Olomouc
Jana Středová , Náchod
Valentin Papazian, Ing. Jičín
Alena Gentile, Gentile Praha
Dezider Meško, Praha
Jaroslav Fojtík, ing. Praha
Petr Skýpala , Mgr. Opava
Anna Galbavá, MgA. Valašské Meziříčí
Regina Pokutova, Prague
Alena Hintnausová, Ing. Slaný
Ivan Tlapák , Rychnov nad Kněžnou
Jiří Knoll, Přibyslav
Jitka Hofmanová , Mříčná
Richard Šedlbauer, Brno
Božena Svobodová, Litvínov
René Pešek , Děčín
Miroslav Fronc, Fronc Trnové Pole
Radek Choutka , Jablonec nad Nisou
Lucie Svobodová, Brno
Sylva Kurková, Ing. Ostrava
Martin Hladík, Žďár nad Sázavou
Lenka Husárová, Jince
Svetlana Fedotova, Mgr. Praha 10 - Vršovice
Kamila Procházková, Bruntál
Markéta Pacltová, MVDr. Plesná
Martin Jendrulek, Orlová Poruba
Jan Pauer, České Budějovice
Luboš Sojka, Valašské Meziříčí
Zuzana Mejstříková, Loučeň
Vladimír Poprocký, Ing. Jiřice u Miroslavi
David Nemec, London
Hana Schwarzová , České Budějovice
Pavlina Orzan, Obristvi
Lucie Volánková, DiS. Leskovec Nad Moravicí
Milena Muchlová, Blatná
Michaela Čechurová, Bc. Plzeň
Karel Obzina, Ing. Slatinky
Simona Petrášková, Rokycany
Denisa Kovaříčková, Bc. Černíkovice
Pavel Ertelt, Praha
Oldřich Tomek, Praha 1
Petra Navrátilová Navrátilová, Slaný
Jan Přikryl, Ing. Bezděkov
Milada Skočková, Lelekovice
Andrea Daičová, Praha
Martin Janský, Mgr. Strakonice
Ing.Peter Palko, Ing. Trenčianske Stankovce
Tereza Tereza, Hodonín
Bára Marková, Vlkov
Jana Dětinská, Mgr. Mělník 1
Jitka Hrabcová, Desná
Lenka Canizalez, Bc. Brno
Markéta Doležalová, Bc. Chotoviny
Daniela Boháčová, Brno
Andrea Bořutova, BcA. Přerov
Alena Jelínková, Vyškov
Danuše Zavadilova, Netvořice
Markéta Kozůbková, Korytná
Robert Gič, Neratovice
Pavla Antošová, Havířov-Město
Jakub Pyrochta , Liberec
Ivan Trnka, Plzeň
Jaromír Habr, Ostrava
Martin Huboňa, Praha
Alena Berthomier, Mgr. Saint-didier-en-velay
Dagmar Horsakova, Holešov
Alena Kadaníková, Hradec králové
Dana Vamberová, Praha 4
Blanka Oplištilová, Borová
Aleš Urban , Česká Lípa
Tereza Možná, Mgr. Brno
Erna Kosinová, Nový Bor
Josef Řeřicha, Planá nad Lužnicí
Aleš Fabiánek, Bc. DOLNÍ VĚSTONICE
Richard Pakosta, Brno
Kamil Frei, Prostějov
Libor Žížala, Ing. Benešov
Milan Nowak Nowak, Kraslice
Martina Havlová, Lhenice
Stanislav Vlasák, Kladno
Simona Chladová, Zeplice
Karel Vašírovský, Plzeň
Jiří Kruntorád, Havlíčkův Brod
jana kubová, České Budějovice 5
Romana Grossova, Suchdol nad Odrou
Lenka Strnadová, Hoděšovice 112
Honzina Maagová , Všeobecná sanitářka Trutnov
Martin Sivák, Pán Bruntál
Lenka Jamnická , Polanka nad Odrou
Ladislav Polák, Praha
Pavlína Chocová, Třebechovice pod Orebem
Roman Horník, Seč
Iveta Filipová, Znojmo
rudolf dvořák, Pardubice
Bohumil Klatovský, Osek
Martin Mrázek, Mgr. Bravantice
Milan Maslen, STOD
Radek Ševčík, Velké Pavlovice
Tomáš Ammer, Ing. Praha
Boris Zvada, Horní Tošanovice
Anastasia Sahoo, Bc. Praha
Radim Dratva, Ústí nad Labem
Jaroslav Zapletal, Olomouc
Jan Trojan, Skupice
Vladimír Helsner, Ing. Ostrava
Jan Pavlíček, Rakovník
Eva Homolová , Ing. Brno
Jakub Bobčák, Ing. Ostrava
Robert Povinský, Karlovy Vary
Martin Pilch, Ostrava
Jana Stichová, Ostrava
Petra Janálová, Buchlovice
Dominik Švec, Jiříkov
Jozef Štencel, Vítkov-Jelenice
Věra Šedová, Praha 4
Jaroslav Sklenář, Hrádek nad Nisou
Jitka Teraz, Velký Borek
Štěpán Kozubík, Valašská Polanka
Helena Hodaňová, Ing. Brno-Komín (okres Brno-město)
Romana Mazurova, Křinec
Michaela Najmonová, Liberec
Marie Bechnerová , Mgr. Příbram VIII
Simona Melisikova, Melisikova Odolena Voda
Milos Necesal, Vidnava
Daniel Birtek, Bohuslsvice
Erik Kolář, Kolín
Jaroslava Hochmanová, Bílina
Viera Meniarová, Bohumín
Robert Švanda, Hradec Králové
Martin Hájek, Pardubice
Jana Šandová, DIS Zdelov Týniště nad Orlicí
Jana Bělešová, Hrabyně
Jitka Troblová, České Budějovice
Robert Švanda, Hradec Králové
Ladislav Kubeš, Čelákovice
Miriam Hanáková , Bohumín
Luboš Dvořák , Třebíč
Martina Semeráková, Červený Kostelec
Slavka Křížková Křížková, Dis. Trutnov
Dagmar Jasinská, Předklášteří
Iveta Hamplová, Ing. Pardubice
Žaneta Machalová, Kvasice
Jiří Šenkýř, Šenkýř Čelákovice
Dagmar Dupke, Dupke Česká Skalice
Ivana Týcová, Ing. Prerov
Blanka Vašutová, Mgr. Ostrava - Stará Bělá
Lada Ertlová, Holýšov
Milan Drahoš, Ing. Libušín
Pavlína Jakubová, Ing. Milovice
Romana Albrechtová, Větrušice
Veronika Nekvasilova, Probostov
Veronika Vesela, Praha 4
Kovářová Blanka Blanka, Tachov
Iveta Kopecka, Damníkov
Miluše Přikrylová , Olomouc
Pavel Mohaupt, Zdounky
Michaela Čekanová, Chomutov
Petra Světlíková, Horní Domaslavice
Jana Zvonková , Mgr Hrušovany nad Jevišovkou
Michaela Skálová, Dobříš
Světlana Petříková, Slavkov U Brna
Blanka Černá Černá, Ing Praha
Jiří Pilný, Ing. Veverská Bítýška (okr. Brno-venkov)
Miroslav Hacka, Strmilov
Karel Pavelka, Zákupy
Ondřej Doležal, Ing. Ostrava
Frantisek Bartu, Pelhrimov
Alice Vašková, Šenov
Jiří Dědek, Ing. Kunovice
Zdeněk Špaček, Domažlice
Gabriela Mudrij Králová, Ing. Ostrava
Dagmar Adamčíková, Děčín 27 - Březiny
Lenka Salátová, Dolní Kounice
Martin Grožaj, Bc. Prachatice
Jaroslava Navrátilová, Skřípov 167
Kateřina Filáková, Ing. Dolní Domaslavice
stanislav Krištof, Dobřany
Milan Bogdan, Trojanovice
Štěpán Štěrba, Popovice
Jana Radiměřská, Brněnec
David Vambera, Pardubice
Xénie Xénie, Chropyně
Peter Hasík , Černá v Pošumaví
Zuzana Beranová, Ing Olomouc
Petr Kratochvíl, Plzeň
Hana Rousová, Třebíč
Kateřina Zuzčaková , Ing. Most
Jaroslav Drobek, Mgr., Ph.D. Orlová-Lutyně
Václav Kárník, Slaný
hana šopová, Mgr Vlašim
Jasmina Ledecká, Praha 1
Petr Idzczak, Kamenné Žehrovice
Jelena Lerchova, MUDr Praha
Zdeněk Grygar, Bc. Polná
Ivana Červinková , Ing. Hradec Králové
Jana Savincova , Chomuto
Jana Neumannová, Příbram VIII
Lucie Kolovratová, Opava
Marie Neumannová, Příbram VIII
Veronika Pospíšilová, Bc. Olomouc
Josef Petrasek, Jablonec nad Nisou
Alexandra Viceníková , Mgr. Tišnov
Lubomir Špelda, Bc Mikulovice
Marie Nedvědová, Horni Planá
Andrea Benková, Cheb
Ondrej Petr, Arnultovice, Nový Bor
Jan Plocar, Plocar Stod
Danuše Boucná, Ostrava-jih
Jana Urbánková Urbánková, Klobouky u Brna
Ivana Kališová, Budislav
Martina Weissová, České Budějovice
Denisa Elblová, Opava
Radka Tousova, Nyrany
Patrik Čatloš, Ostrava
Jiří Mikšík, Mgr. Zlín
Renata Rajnošková, Dubňany
Šárka Janoušová, Jablonec nad Nisou
Karolina Čurdová, Mgr. Praha 6
Miroslav Niedoba, Bc. Třinec
Monika Vičíková, Roštín
Natálie Karbašová, Pardubice
Jaroslav Buček , Dis Volary
Martin Houdek, Houdek Frýdek-Místek
Lucie Štěpánková, Skuteč
Milan Sustr, Chrudim
Tereza Bartůšková, Mgr. Hrabyne
Iveta Kaňková , Jablonec nad Nisou
Lucie Pešková, Černilov
Gabriela Adlova, Hovorčovice
Olga Holušová Holušová, Holušová Havřice
Petr Třešňák, Liberec
Alena Holínková , Česká Ves
Ivana Šetelíková, Praha
Romana Šilhánková, Praha
Rudolf Pojtinger, Černá Hora
Ondřej Rzepisko, Karviná
Jana Woodman, Hněvošice
Ivana Andrášiková, Ing. Ostrava
Šárka Bergová, Praha
Lenka Šnejdarová, Mgr. Plzeň
Lenka Karlíková, Opatov
Jindřich Rambousek, Hevlín
Klára Horadová, Ing Mirošovice
Lucia Chum Polívková, Strakonice
Pavla Johnová Johnová, Mgr. Praha 6
Markéta Hiánková, Bc. Ostrava
Irena Kaválková, Bc. Hradec Králové
Jan Dvořák, Benešov
Jaromir Bezdek, Uničov
Renáta Dvořáková, Vlašim
Ivan Příhoda, Frýdek-Místek
Andrea Streicherova, Streicherova Cheb
Kateřina Mařáková, Ostrava
Jan Macoun, DiS. Praha
Petr Černý, Desná
Barbora Žlebková , Bc. Vyškov
Samuel Lávička, Domažlice
Jana Novotná, DiS Čelákovice
Sylvie Hladůvková, Brno
Jan Pravda, Bc. Zlín
Klára Musilová, Opatovice
Daniel Tůma, Jablonec nad Nisou
Zdena Hyršová, Chotěboř
Lukáš Diblík, Bc. Hradec Králové
Naďa Jandová, Bc. Ostrava
Jan Čepelka, Klecany
Eva Krajčová, Mgr. Radomyšl
Martin Rušil, Prostějov
Miroslava Plačková Plačková, Louny
Karolína Ludvíková, Ústí nad Labem
Vladimír Baudyš, Litoměřice
Lenka Vomlelová, Trutnov
Václav Hamerský, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Marek Burda, Bc Praha
Marion Illéš, Dnešice
Olga Ungerová Ungerová, Ungerová Karlík
Přemysl Kratochvíl, Praha
Lucie Chaloupková, Kladno
Veronika Lišková, Bc. Holešov
Zdenek Mach, Trutnov - Horní Staré Město
Roman Kožený, Přerov
Soňa Suchánková, Olomouc
Daniel Tůma, Nová Ves
piotr marek, MGR. Blovice
Tomáš Volek, Ing. Velatice
Jana Váňová , Mudr Jihlava
Dita Hůlová, Černošice
Aleš Pešat, Ing. Kamenice
Lenka Havlasová, Hradec Králové
Kateřina Faiferová, Bc. Plzeň
Jakub Fürst, České Budějovice
Pavla Kymplová, Chrudim
Veronika Novotná, Brno
Hana Dlabačová, Okrouhlice
Lucie Mašatová , Mnichovice
Jitka Janíčková Janíčková, Janíčková Ostrava
Zdeněk Procházka, Sokolov
Jan Chromeček , Čelákovice
Hana Königsmarková , Domažlice
Jiří Haramia, Šumperk
Pavel Nigrin, Nigrin Krupka
Roman Stejskal, Záchlumí
Ondřej Janota, Lipník nad Bečvou
Daniel Bartoš, Město Albrechtice
Šárka Dvořáková, Bc. Dečín
Miroslav Telecký , Polička
Jakub Šmíd Kosek, Mgr. Pardubice
Monika Rybanska, Rybanska Zemianske Kostoľany
Jan Špilar, Mgr. Brno
Marcela Peštová, Mgr Praha
Vít Bunda, Ondrejov 8
Natálie Horváthová, Teplice
Denisa Langová, Praha
Josef Martin, Ing. Poříčany
David Leska, Palkovice
Renata Souralová, Šumperk
Žaneta Rejchrtová, Dobruška
Petr Matějka, Břidličná
Olga Johnová, Svárov
Radka Svatošová, Mgr. Pardubice
Karel Paták, Zlin
Pavel Svatoš, Pardubice
Marcela Severová, Náměšť nad Oslavou
Lucie Borovská, DiS. Studénka
Ivana Zedníková, Vyškov
Martin Meloun, Turnov
Josef Capoušek, Ráječko
Drahomír Olšiak, Praha
David Mészáros, Ing. Jihlava
Jiří Šedivý, Ing. Rokytnice v Orlických horách
Solnař Ivo, Praha
Eva Dvořáková, Prostějov
Jaroslav Nápravník, Pacov
Martin Hůlka, Most
Klaudie Petrová, Olomouc
Roman Sokol, Plzeň
Oldřich Piňos, Lejšovka
Karel Nuhlíček, Zlín
Hana Barborková, Havlíčkův Brod
Kamila Weinfurtnerova, Velke Popovice
Martina Lišková, Ing. Plzeň
Otta Denk, Sokolov
Vladimira Holikova, Holikova Bast
Renata Kaštánková, Bystřice nad Pernštejnem
Jana Jelínková , Moravská Třebová
Hana Dzúriková, Brno
Zdeněk Fremr, Ing. Plzeň
Roman Olszowy, Ing. Jablunkov
Alena Pleslová, České Meziříčí
Miroslav Svítek, Ing. Velká Hleďsebe
Marcela Janni, Dobrá Voda u Českých Budějovic
Petra Jeřábková, DiS České Budějovice
Nikola Jancekova, OSS Prievidza Slovensko
Jaroslav Barva, Merin
Michal Trinkbauer, Český Krumlov
Ivana Pekárková , Mgr Trutnov
Andrej Kerpner, Ing. Radošina
Kateřina Adamková, Sušice
Eva Ježdíková, Nový Bor
Lucie Kaplanová, Libchavy
Iveta Rjapošová, Pardubice
Libor Tichý, České Budějovice - České Budějovice 5
Kateřina Bukáčková, Mgr. Žďár nad Sázavou
Jan Jastrzembski, Vendryně
Milena Zaspalová, Rotava
Barbora Kameníková , Mgr. Moravany
Marie Gottfrois, Tábor
Lenka Pintrová, Písek
Hana Musilová , Přibyslav
Daniela Škaroupková, Ing Prachatice
Romana Babková, Klatovy
Zuzana Pejšková, Humpolec
Lucie Bělinová, Bc. Tlustovousy
Oli Tůma , Mikulčice
Gabriela Polášková, Ostrava
Antonin Pudil, Slaný
Jana Černá, Stříbro
Markéta Peterová, Praha
Libor Anderle, Brloh
Michaela Valová, Řevnice
Pavel Klásek, Klásek Rumburk
Oldřiška Hrušková, Znojmo
Zuzana Salajková, Salajková Praha
Kristýna Hrnčářová, Dis Brno
Helena Malíková, Osek
Markéta Suchochlebová, Jičín
Dana Daniela Masojídková, Ústí n/L - Neštěmice
Lada Vacková, Česká Skalice
Tomáš Vlach, Hronov
Pavel Plšek, Hronov
Kamila Sedláčková, České Budějovice
Eva Hackerová, Přerubenice
Miroslav Bláha , České Budějovice
Martina Rohelová, Ostrava
Slávka Švojgrová, Plzeň 4
Michaela Novotná-Kuzmová, Žiželice nad Cidlinou
Eliška Králová, Klatovy
Marie Laciná, Hodějice
Jana Chudárková, Otrokovice
Jiří Tomíček, Ing. Karviná
Jitka Vajdova, Prerov
Zuzana Svobodová, Bc Bohdíkov
Louženská Eva Eva, Eva Volyně
Hana Smolíková , Klatovy
Jana Červenková, Lipov
Petr Miléř, Zlín
Jarmila Bartoňová, Potštejn
Miroslav Stříž, Ostrava
Oldřiška Kadlecová, Chirurgická instrume Praha 13, Nové Butovice
Drahoslava Konvalinkova, Lustenice
Dagmar Benešová, Ph.D., Ing. Mnichovo Hradiště
Helena Bajgarová, Bohumín 1
Soňa Brandová Mikulová, Bc Plzeň
Pavlína Hrabalová , Frýdek Místek
Pavel Navratil , Lipník nad Bečvou
Klára Vondrušková, PhDr. Příbram
Petr Hampl, Sokolov
Slavomír Gajda, Mgr. Ostrava
Natálie Jiříková , Klatovy
Marie Honzová , Kolín
Soňa Mertová, Praha
Laďka Horková, Hlína
Vladimír Pelc, Ing. Brno
Ladislav Višněvský, Ing Zlín
Pavel Doležal, Ing české Budějovice
Světluše Bednářová, Ostrava
Lucie Mašterová, Ing., pH.D. Brno
Jan Galatik, Milotice
Jana Koželuhová, Frýdek-Místek
Alena Sikorová , Vendryně
František Pavlíček, Nová Paka
Vladimír Hladík , Holice
Kateřina Pínová , Kaplice
Milan Rob, Dolní Dobrouč
Karolína Idlbeková, Ing. Nýrsko
Petra Konečná, Ostrava
Marek Hobl, Cheb
Petr Strachoň, Blansko
Andrea Šafářová , Havířov
Jaroslav Škárka, Blansko
Vondrová Helena, Přerov
Evžen Štefka, Ostrava
Luboš Birner, Horšovský Týn obec Svinná 9
Zuzana Vanišová, Pardubice
Danes Marinuca, Mgr. Nové Město nad Metuji
Oto Horák, Mestec Králové
Miroslava Vodárková, Napajedla
Lucie Kašová, Mgr. Plzeň
Jiřina Čermáková , Řež
Silvie Novakova, Hrabyně
Zdeněk Strejc, Chomutov
Lukáš Kovář, Hlubočky
Dušan Porada, Merklin
Tatiana Sivoková, Pardubice
Marcel Pavel, Žďárky
Martina Diosegi, Sokolov
Marcela Markesová, Libouchec
Hana Satranová, Litoměřice
Lonský Jiří Jiří, Jiří Týnec nad Labem
Iveta Kleinová , Karlovy Vary
Tomáš Eichner, DiS Olomouc
Petr Řeha, Frydek - Mistek
Jitka Weberová, Klášterec nad Ohří
Hana Kovaříková, Praha 2
Monika Němcová , Nové Strašecí
Hana Bubeníková, Ing. Mgr. Brno
Marie Vrzáková, Mgr. Jeníkovice
Kateřina Oščiatková, Hradec Králové
Vladislava Rumanová, Bechyně
Veronika Kočova, Plzen
Kristýna Dostálová, Bc. Opava
Tom Heinitz , Ing. Praha
Jan Ryncarz, Ostrava
Anna Hlaváčková, Bc. Nový Hrádek
Dušan Zbořil, Mohelnice
Zdeněk Janoušek, Varnsdorf
Zdeněk Nosek , České Budějovice
Marian Honzík, Přelouč
Jana Hochová, PaedDr Praha
Erika Dennerová, Třebíč
Daniela Radková Radková, Radková Litultovice
Dan Saulich, Vysoký Újezd
Petr Bílý , Havířov
Leona Maříková, Česká Lípa
Dana Coufalová, Nová Ves
Martina Procházková, DiS. České Budějovice
Pavel Slezáček, Mgr. Praha
Dita Svitálková, Mgr Brumov-Bylnice
Martina Znamenáčková, Černé Voděrady
Magdalena Hanzíková, Kašperské Hory
Dita Moravcová, Mariánské Lázně
Martina Kozoňová, Hradec Králové
Marie Tomanová, RAJHARD
Mila Němečková , Paní Pardubice
Štěpánka Altová, Praha
Eva Nováková , Česká Třebová
Irena Bendova, Praha
Jan Jan, Hluboká nad Vltavou
Tomáš Švabík, Olomouc
Edita Paskovska, Ing. Liberec
Jitka Nováková, Praha
Zdeněk Šípek, Mgr. Chrudim
Pavel Němec, Bc. Opava
Milena Svobodová, Teplice
Lucie Kulová, Hlučín
Vladimír Hebelka, Ing, Ph.D. Ráječko
Petr Hovorka, Rychnov nad Kněžnou
David Šipka Šipka, Šipka Budětsko 62
Lenka Samková, Mgr. Hlohovec
Ivan Růžička, DiS Rousínov
Nikol Řiháková, Mutěnice
otto kubelka, praha
Daniela Rývová, Litoměřice
Martin Sokele, Ing. Prostějov
Michaela Procházková, Jablonné v Podještědí
Silvie Minsterova , Rousinovska 21
Bozena Václavková Václavková, Brno
Josef Staněk, Krásněves
Lucie Krutková, BcA. Praha
Pavel Gurecký, Ing. Zlín
Petr Lipták, Praha
Zuzana Youngová, Ing Praha
Lea Ali, Klatovy
Ludmila Knechtová, Kyjov
Eva Fialova, Opava
Klára Roubíčková, Jablonec nad Nisou
Petr Pospíchal, Mgr. Hradec Králové
Vladimira Gottvaldova, Rajec
Lucie Snitková, Brno
Radka Chudobová , ZÁBŘEH
Eliška Švecová, Ing. Hajany
Andrea Jiskrová , Mgr. Rovensko pod Troskami
Petra Polášková, Polášková Frýdlant nad Ostravicí
Jan Bakeš, Hradec Králové
Hana Šmídová, Ořechov
Petr Jirotka, Příbram
Karel Venda, Vejprnice
Lenka Salabová, terapeut Rohatec
Kateřina Peukerová , Kolín
Marcela Marušková, Jablonec nad Nisou
Daniel Mátl, Plzeň
Adriana Gerši, Olomouc
Josef Kaša, Strakonice
Renata Doležalová, Pardubice
Dagmar Říhová, Jablonec n/N.
Adéla Misařová, Ing. Pardubice 3
Martin Kacetl, Praha
Martina Černá, Rtyně v Podkrkonoší
Taťána Hornová, Ostrava Kunčičky
Alena Skřipská , Bc. Určice
Tomáš Lojek, Liberec
Hana Janská, Mgr. Smederov
Radek Trojan, Velké Meziříčí
Milena.berkmanova@seznam.cz Berkmanová , Praha
Michal Rőssler, Lipník nad Bečvou
Jana Prokopová, Frýdek-Místek
Martina Vítů , Ing. Milovice
Ivan Kepák , Brno
Daniela Paulovcakova, Praha
Kateřina Prchalová, Velké Meziříčí
Radka Jandová, Ing. Moravský Krumlov
Roman Raba, Jičín
Ondrej Vicha, Hlučín
Tereza Dvorakova, Mgr., Bc., PhD Usti nad Labem
Pavel Herynk, Pardubice
Jan Matoušek, Chanovice
Martin Němec, Praha - Chodov
Kateřina Brožová, Horní Podluží
Helena BERÁKOVÁ , Bc. Tovacov
Kateřina Voháňková, Mgr. Čáslav
Jakub Havlíček, Střezetice
Radek Levíček , Ing Praha
Petr Felkl, Chrast
Doubravka Ambrožova Ambrožova, Ambrožova Praha
Irena Christova, Ing. Brno
Marek Ištvánek, Slušovice
Věra Sailerová, Třebotov
Hana Valdmanová, Klatovy
Olga Pawlas, Klatovy
Pavel Bajgar, Bohumín
Jiří Skalka, Most 1
Zuzana Fidrichová, Mgr. Opavq
Robert Váňa, Jetětice
Zdeněk Šiffel , Hodonín
Jan Štefan, Úvaly
Petr Kovář, Brno
Zdeňka Hořejšová, Bc. Strakonice
Romana Škopová, Bc. Ivančice
Ivana Novotná Novotná, Novotná Sendražice
Jana Auerová, Kralupy
Naďa Vlachová , Hodonín
Zdeněk Maruška, Bc. Jablonec nad Nisou
Jakub Mynarčík, Ing. Trnava 149, 76318
Petra Lejsková, Praha
Zuzana Paráková, Janová
Radka Nečasová, Mgr Hradec Králové
Michaela Machačová, Stráž nad Ohří
Andrea Knotková, Bc. Praha
Jitka Melkusova, Boskovice
Pavla Kolářová, Čechy pod Kosířem
Rostislav Riško , Mgr Český Krumlov
Lucie PROKEŠOVÁ , Slaný
Petra Kopečková, Blansko
Erika Ruzickova, Mudr Brno
Michaela Vlachová , Ing. Protivín
Pavla Vackova , Mgr. Praha 4
Šárka Killarová, Brno
Renáta Kratochvílová, Bc. Praha 7
Richard Nejman, Čelákovice
Monika Zítková, Klatovy
Simona Hynková Kautská, Vilémov
Ševčíková Petra , DiS. Miroslav
Soňa Müllerová, Ing. Planá
Martina Štrossová, Bohušovice nad Ohří
Růžena Růžková, Plzeň-sever
Ludmila Bastlová, Klatovy
Schejbalova Eliska Eliska, Hradec Kralove
Radka Hornychová, Broumov
Ivana Nová, Kožlany
Lenka Paszkova , Ing. Jeseník
Jana Němcová, Cheb
Kamila Krbcová, Ing. Velešín
Jitka Kronátová , Neveklov
Moravcova Milena, Bc. Pardubice
Jaromír Havel , Plzeň
Jarmila Mladenova, Bc. Znojmo
Petr Vilímek, Čakovičky
Petra Karbanová, Mgr. Praha
Michal Holásek , Jihlava
Zuzana Burdová, Mgr. Písek
Dana Burešová, Týniště nad Orlicí
Jiří Minařík, Mladé buky
Olga Kaštylová, Olomouc
Dawid Skřivánek, Jindřiš 24(okr. Jindřichův Hradec)
Jitka Sekaninova, Praha
Marek Lapčík, Tišnov
Yvona Klinovská, Prostějov
Marek Pechal, Olomouc
Petr Smetana, Zlín
Pavel Jarolím, Vysočany Praha 9
Jan Kučera, Mistr Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav
Šarlota Štenclová, Opava
Radim Byrt, Orlová
Veronika Válková , Mgr. Moravský Krumlov
Martin Vaško, Liberec
Radomíra Sehnalová, Ing. Hrubá Skála
Rudolf Schweser, Karviná (okr. Karviná)
Karel Král, Ing. Brno
Libor Siklenka, Ježkovice
Hana Čebišová , Nové Strašecí
Leona Březovská, Praha
Ludmila Dvořáková, Karlovy Vary
Marcela Bošková, Mariánské Lázně
Zdenka Zdenka, Zdenka Karviná
Iveta Jasinská, Rosice
Denisa Zimová, Bc. Jihlava
Marek Poncza, Havířov
Jan Kamenec, Ing. Slavkov u Brna
Martin Mudrij, ostrava-poruba
Jitka Hanyšová, Mgr. Praha
Veronika Karásková, Rosice
Michal Michal, Děčín
Jirina Tumova, Zachlumi
Daniel Procházka, Ing. Brandýs n.L. - St. Boleslav
Kateřina Rakouská, Nový Bydžov
Radka Bečkova , Fryšták
Andrea Svobodová, Přerov
Radim Hudec, Ostrava
Silvie Skalická, Brno-bohunice
Pavel ŠRYTR, ŽELEZNÝ BROD
Ivo Zobal, Držovice
Jiří Pěnička, Jilemnice
Jitka andersova, Hradec Králové
Jitka Baslová, Mgr. Vsetín
Lieselotte Chalupová, Šlapanice
Silvie Surmová, Mgr. Hradec Králové
Ivana Černohorská, Opava
Petr Machač, ING. Úvaly
Rudolf Kutra , Zlín
Hana Strnadová, Jirkov
Hana Valušková, Ostrava
Marcel Miler, Kladno
Martina Malinova, Olomouc
David Janoušek, Sušice
Simona Červinková, Praha
Šárka Doudová, Přerov
Martin Kotouč, ing. Plzen
Zora Doškářová, Ing. Radim
Petra Stolínová, Trnovany
Tomáš Nešleha , Kladno
Andrea Homolová, Velké Pavlovice
Tereza Pokorna, Hradec Kralove
lenka Adamová, Chomutov
Jana Kozubíková, Ing. Brno
Jaroslav Hajný, Most
Veronika Kučerová Kučerová, Mgr. Plzeň
Lucie Grusová, Jablonec nad Nisou
Barbora Jánská, Praha
Pavel Kolisko, Brno
Pavla Pšikalova, Dis Blansko
Sabina Vítková, Bc., DiS. Znojmo
Lenka Šimková, Praha
Hana Krejčí , Hradě Králové
Jana Mulačová, Hrádek nad Nisou
Božena Bukáčková Bukáčková, Bukáčková Rájec-Jestřebí
Jaroslav Vlach, JUDr Zichov
Renáta Garnacová, Frýdek-Místek
Ondřej Provazník , Cibotín 36
Ivo Vaverka, Kunovice
Tomáš Florián, Ostrov
Jakub Machovec, Králův Dvůr U Berouna
Irena Hrbková , Nový Knín
Gabriela Půdová, Bc. Opava
Zdena Hájková, DiS Trutnov
Martina Jurkovičová , Postupice
David Pleticha, Křešice
Lucie Černá, Ladná
Jiří Cabák, Zubří
Martin Frait, Kopřivnice
Veronika Brožková, Soběslav
Ladislav Vanek, RNDr. Praha 12
David Smutný , Brno
Blanka Vaňková, PhDr. Semčice
Josef Vlach, Kralovice
Bohuslava Pohlídalová, Olomouc
Klára Bryxová, Ing. Černošice
Jaroslava Jakubcová, ing. Dolní Bousov
Markéta Juřenová, Bc. Kroměříž
Petra Povolná, Nejdek
Milan Rusek, Ing. Zbiroh
Katarína Morvai, Praha
Lenka Holasová, Mgr. Červená Řečice
Rostislav Slováček, Ing. Žeravice
Tomáš Bombička, Kunějovice
Jaroslava Lonská, Týnec nad Labem
Jana Drhovská, Bc. Plzeň
Michaela Betlachova , Ing. Albrechtice nad Orlicí
Ondřej Berec, DiS Temelín
Olga Junková, Bezděz
Eva Brůhová, Nepomuk
Jan Klíma, Okříšky
Jiri Vetchý, Jihlava
Šárka Přibylová, Plzeň
Pavel Kadaňka, Praha
Oldřich Rous, Lesonice
Korina Rybářová, Korina Praha 9
Iveta Písaříková, Litoměřice
Martina Sedláková, Žďár nad Sázavou
Dita Zaťková, Olomouc
Denisa Petrovicka, Jihlava
Alena Zelenková , Odolena Voda
Eva Wáwrová , Praha
Simona Havlová, Jablonec nad Nisou
Barbora Barbora, Barbora Červené Janovice
Karina Škatulová, Český Těšín
Jitka Vaněčková, Velké Meziříčí
Jana Horská, Most
Jitka Ječná, Mgr Dolní Bousov
Stanislava Turzáková, Teplice
Lukáš Sirotný, Mgr. Rožnov p. R.
Jiri Kadanka, Zlosyň
Eva Vostarkova, Most
Miloš Marek, Dolní Čermná
Terezie Jančaříková, Ing. Prušánky
Eva Žádníková, Jihlava
Marcela Slabá, Bc. Znojmo
Ivana Palarčíková, Ing. Pardubice V
Andrea Kubešová , Mgr. Plzeň
Krystyna Cmiel, Mgr. Jablunkov
Jaroslava Sobotková, Třebíč
Petr Koreň, Ostrava
Tomáš Černoušek, Ing. Praha 9
Magda Smolíková, Mgr. Ruda nad Moravou
Dagmar Lapčíková , Brno
Jitka Novotna, Ing Praha
Jana Stavinohova, Ing. Čavisov
Alena Fialova, ing Sázava
Milan Javůrek, doc. Ing. CSc. Pardubice
Petr Soukup, Brno
Renata Nováčková, Jihlava
Ivana Zenkovičová, Dolany nad Vltavou
Lada Macejovska, Praha
Pavel Tichý, Šenov
Olga Chalupníčková, Ing. Cvikov
Jaroslav Stehno , Bc. Praha
Jana Bečková Petrovická, Jihlava
Zdeňka Jarolímová, Čelákovice
Iva Křenovská , Ing. Letovice
Miroslav Juroška, Ostrava
Lukáš Novák, Jihlava
Michal Gala, Lhota pod Libčany
Dušan Jurečko , Louny
Miluše Šatnikova, Třebechovice pod Orebem
Dagmar Vatrtová, Český Těšín
Radim Bruštík, Bc. Nivnice
Martina Lohonka Kadlecová , Volary
Ladislav Liberda, Ing Frenštát p.R.
Petra Šancová , Bílý Újezd
Iva Paulová , Mgr. Praha
Helena Marková, Mgr. Jevíčko
Barbara Fessl Říhová, České Budějovice
Lenka Tůmová Tůmová, Tůmová Oslavany
Robert Steigerwald, Přerov
Jan Vazač, České Budějovice
Jaroslav Eliáš, Čáslav
Vendula Karesova, Blovice
Miroslav Skácel, Frýdek-Místek
Blanka Junová, Jaroměř 1
Marie Junková , DiS. Mělník
Petra Jiříčková, Mrg. Neratovice
Lenk Trhlikova, Blatna
Petr Dobiáš, Praha
Šárka Malá , Zlín
Jana Zvěřinová, Mgr. Nepolisy
Eva Dlouhá, Ostrava
Jiří Šupík, Louny
Hana Poláková Poláková, Poláková Jičín
Lucie Lorková, Ing. Hlučín
Ales Novak, Bc. Velke Pavlovice
Zdeněk Veselý, Soběsuky-Skržice 10
Jana Michálková, Všechovice
Michal Šmerda, Mgr., Bc. Bořitov
Miloslav Vašina, Ivanovice na Hané
Martin Frélich, Turnov
Roman Mikluš , Ing. Brno
Lucie Kopecká , Vsetín
Tomáš Havelka, Lesonice
Vlaďka Břachová, Ing. Plzeň
Gábina Jochová, Bc. Náchod
Josef Dušek, Ing. Žďár nad Sázavou
RENÁTA KUŽELOVÁ, Praha
Lukáš Hubička, Mgr. Náchod
Jana Vanderková, Přerov
Eva Samková , Praha
Stanislav Lehečka , Praha 9
Rudolf Vzorek, Ing. Hořice
Jiří Mareš Mareš, Mareš Praha 8
Radomír Špárník, Červená Voda
Kateřina Skácelová, Praha
Lucie Záleská, Praha 4
Leoš Kopecký, Ing. Dobříš
Barbora Pavlíčková, Milovice
Vladimír Hrubý, Klatovy
Blanka Gálisová, Chodová Planá
Janka Kolacna Kosecova, Ing, Ph.D. Hrušovany u Brna
Lukáš Rejchrt, Olomouc
Klára Kostková, Ing. Brno
Naďěžda Sližová, Třinec 1
Karel Slanina, Mgr. Albrechtice nad Vltavou
René Chybík , Ostrava
Jan Fiala, Třebíč
Ladislav Karger, prom.fyz. Mohelnice
Olga Maňasová, Bc. Praha 5
Karel Janko, Ing. Podolanka
Věra Ledvinová, Starý Bydžov
Tereza Buchtová, Senorady
Zdenka Jandová, PLZEŇ
Bohuslav Bohuslav, Krsy
Hana Trnková, Trnková Byšice
Zdeněk Třetina , Velké Karlovice
Radmila Fialová , České Budějovice
Jarmila Harvalíková, Bc Holubov
Pavel Fiala, Prof. Ing., Ph.D. Brno
Jiří Karásek , Plzeň
Petra Nechvatalova, Horní Dubenky
Karolína Kinská, Mgr. Praha
Petr Zeman, Ledečko
Bohdan Bartoš, Havířov
Jiří Staníček, Rohatec
Libuše Vařečková, Bc Ždírec nad Doubravou
Gabriela Stankova, Ing Brno
Dagmar Kodytková, Lanškroun - Ostrovské Předměstí
Jaroslava Bašusová, Luže
Martina Staňková, Lochenice
Radka Kudrnová , Psychoterapeutka Sadská
Zdeňka Procházková, Kolín
Jindřich Papay, Ing. Nelahozeves
Miroslav Fidler, Mladá Boleslav
Lenka Filipova, Praha
Jana Laipertová, Veseli nad Luznici 1
Martina Vyhlídková, Tatobity
Ivo Novotný, Novotný Pardubice
Adéla Schejbalova, Holice
Petra Barkmanová , Praha 5
Petr Otradovec , Liberec
Věra Melichová, Bc Mníšek pod Brdy
Věra Třísková, Ing. Sušice
Martin Kocián , Šumná
Dasa Iliziova, Praha
Soňa Němcová, Mgr. Velká Hleďsebe
Ondřej Solich, Česká Třebová
Olga Nenahlova, Fyzioterapetka Nymburk
Jana Kratochvílová, Mgr. Praha
Jan Brabenec, Dětřichov, Jeseník
Michal Štěpánek , Hradec Králové
Pavel Vlasák, Třebechovice pod Orebem
Zuzana Nováková, Praha
Jitka Tumova, Jihlava
Jitka Metličková, Ing. Zruč-Senec
Jan Šafařík, Mgr. et Mgr., Ph.D. Železné
Jaroslava Padourkova, Jindřichův Hradec
Ivana Hložková, Vyškov
Lenka Hlaváčová, Bystřice
Věra Třísková, Ing. Sušice
Eva Burgetová, Olomouc
Lukáš Podloucký, Bc. Oslavany
Štěpán Bašus, Luže
vladimír franek, pražmo
Dušan Lužný, Teplice
Jiří Kozelský, Ing. Ostrava
Jana Kofroňová, Sedlec-Prčice
Hana Skaličanová , Jablonec nad Nisou
Jiří Nováček, Jihlava
Michaela Gaydošová, Mgr. Praha
Josef Blaha, Kobylí
René Chybík , Ostrava
Drahomíra Vltavská , Brno
Pavlína Dobešová, Třeboň
Petr Fiala, Ceske Budejivice
Dominika Peterková, Bc Louny
Kateřina Krupičková , Ostrava
Andrea Škardová, Praha
Dagmar Batlová, Petrovice
Jaroslav Kupa, Třebíč
Jitka Maturová, Vysočany
Martina Matoušková, Osek
Vladislav Bednarz, Třinec
Dušan Lužný, Teplice
Luďka Matějčková, Šumperk
Dušan Němec, Opava
Ludmila Kašíková, Krakovany
Daniela Ledlová , Liberec
Lukáš Kratochvíl, Kněžmost
Jiřina Pečénková, Praha 10
Barbara Matoušková, Bc. Praha
Leona Csóková , Olomouc-Lošov
Margit Slimakova, PharmDr. Praha
Iveta Pejsova, Velké Popovice
Rudolf Říha, Jablonec nad/ Nisou
Marie Černá, Javorník ve Slezsku 790 70
Iva Břachová, Mgr Karlovy Vary
Bruno Melichar, Liberec
Alena Zemanová, paní Šěvětín
Kateřina Berec Kodymová , Temelín
Zbyněk Drozd, Zubří
Valeri Petrov, Ttutnov
Ladislav Kočandrle, Třemošná
Simona Červinková, Praha
Martin Hastík, Bc Otrokovice
Michal Just, Mgr Prachatice
Markéta Berková, Brno
Zdeněk Šíma, Dubné
Dalibor Dragón , Praha 15
Adam Wild, DiS Kladno, Czech Republic
Radek Černý, Sokolov
Danuše Mohylová, Olbramice
Pavel Hedvicak, Mgr Brandysek
Petra Procová, Ing., MBA Litvínov
František Pavlišta, Hlavice
Jan Kozubík, Valašská Polanka
Daniela Moravová, Písek
Jiří Šmikmátor , Ing Brno
Jaroslava Brožková, Bečov nad Teplou
Ivona Cieslarova, Ing. Kroměříž
Zbyněk Drozd, Zubří
Ester Vrbová, Student or wtf Praha
Boris Neumann, Žulová
Kateřina Chloupková Chloupková, Krupka
Martin Keresteš , Prachatice
Oldřich Dvorský, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Viktor Kraus, SMDB Praha
Jana Křížová, Mgr. Tišnov
Vladimíra Mašková, Brno - Brno-Žabovřesky (část) x)
Julie Veselá, Student Praha
Ester Vrbová, Student or wtf Praha
Gabriela Mlčáková Mlčáková, Ostrava
Nina Klímová, Student Libovice
Milan Binčík, Ing. Opava
Petr Gas, Podébrady
Soňa Nývltová, Karlovy Vary
Andrea Lazarská, Mgr. Bystřice pod Hostýnem
Kateřna Blažková, Praha
Ondřej Kamenský, Teplice
Veronika Kubešová, Bc. Olomouc
Ivana Buchálková , České Budějovice
Taťána Kratochvílová, Poříčí nad Sázavou
Jiří Vorlíček, Mgr. Dolní Loučky
Ota Štych, Frýdek-Místek
Lucie Hopová, Liberec
Jana Konečná, Mgr. Psáry-Dolní Jirčany
Nikola Vnuková, Vráto
Gabriela Kubíčková, Ing. Vamberk
Eva Frýbertová, DiS Příbram
Eva Frejková, Karviná Fryštát
Petr Nejedlík, Ing. Praha
Ivana Kneslová, Hospříz
Simona Kašparová, Bc. Praha 4
Pavel Bartovič, Ing. OLOMOUC
Jan Mikulka, doc. Řícmanice
Kateřina Slavíková, Traplice
Stanislav Petelík, Ing. Plzeň
Ludmila Jakubčíková, Ostrava
Jitka Hromádková, Kladno
Romana Navrátilová , Hostovlice
Martina Kretková , Valašské Meziříčí
Barbora Balogh, Mgr. Praha
Barbora Boháčková, Olomouc
Miloslava Jančová, Olešnice na Moravě
Zdislava Novotná, Světice
Tomáš Schnürch, Ostrava
Lucie Ospalíková, Litoměřice
David Krtička, Bc. Praha
Karel Pírek, Vanovice
Radka Suchanová, Suchanová Milevsko
Jan Budinka, Ing. Zlín
Jan Skála, Bc. Cheb
Irena Kochová, Náchod
Věra Jarná, Mgr Němčice
Bohuslava Zajícová, okr. Rychnov nad Kněžnou
Pavla Adamcova, Mgr. Hodslavice
Marian Celko, Ostrov
Pavla Klímová, Bc. České Budejovice
Petra Šilhanová, Mělník
Barbora Lédrová, Vsetín
Tomáš Fedor, Mnichovo Hradiště
Milan Jirásek, Olomouc
Martina Kocík, Pardubice
Vít Doleček, Ing. Štětí
Aleš Kadlec, České Budějovice
Kateřina Doležalová, Mnichovo Hradiště
Markéta Padrtová, Ing. České Budějovice
Eva Matolínová, Praha
Milan Jirásek, Olomouc
Petra Kobzová, Dis Hradec Králové
Helena Vančíková , Frýdlant nad Ostravici
Kristýna Kopecká, Brno
Jindřiška Halamková, Bc. Litomyšl
Lubomír Janírek, Janírek Hrachovec
Martina Šteinerová, Hradec Králové
Eva Kusynová, Ostrava
Pavla Pátková, Litoměřice
Petr Daňhel , Mgr. České Budějovice
Lukáš Hasalík, Ostrava
Jana Varcabová,
Alice Alice, Bc., DiS. Prostějov
Jitka Procházková, Mgr. Praha
Tomáš Velebil, Bc. Praha
Jana Turková, Horšovský Týn
Zdeněk Rychlik, Ostrava
iveta Cabalková, Karlovy Vary
Anna Rybnikárová, Brno
Alena Lakomá, Štíty
Táňa Kolářová, Jilemnice
Michal Pavonič, RNDr. Brno
Renáta Bartošíková , Polom
Marie Součková, Mgr. Žďár nad Sázavou
Naďa Balvínová, Lysá nad Labem
Stanislav Mikuš, Tachov
Jan Míšek, Ing. Praha 6
Pavel Karoch, pan Praha
Vladimira Bobrovska, Brno
Eva Žabková, Horní Jelení
Radovan Galmus, Dětmarovice
Vladimír Jáně, Ing. Šumperk
Miroslav Kec, Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Renata Barešová, Bystřice u Benešova
Zdenek Štverak, Jaroměř
Adam Havlín, Mgr. Nymburk
Lubomír Špelda, Bc Mikulovice
Karla Vlachova, Znojmo
Irena Vítková, Most
Bronislava Kutlakova, Bruntál
Petra Trojanová, Velké Meziříčí
Darina Kocsisová, RNDr., Ph.D. Přerov nad Labem
Jiřina Ertlová , Brno
Iveta Čermochová , Děčín
Markéta Závorcová, Praha
Eva Kmínková, Jindřichův Hradec
Jana Sunkovska, Beroun
Jaroslav Konečný, Ing. Bc. Střelice
Matěj Blahut, Opava-Milostovice
Šárka Bendová, Jihlava
Anita Vrubelová, Kutná Hora
Alena Vrtalová, DiS Smržice
Petra Horáková, Mgr. Bc. Plzeň 3
Daniela Lamberská, Zámrsk
Michal Husenský, Úvaly, Srbská 674, 25082
Roman Libiger, Příbor
Kateřina Dolečková, Štětí
Jana Bláhová, Mgr. Bc. Srubec
Klára Doležalová, Hradec Králové
Martina Mašitová, Dobřichovice
Adriana Mili, Šumperk
Martina Kovaříková, Mgr. Ostrava-Poruba
Karolína Salačová, Kyškovice
Martina Böhmová, DiS. Adamov
Petra Horáková , Velké Chvalovice
Petr Čoček, Brno
Lukáš Rataj, Ing. Štěpánkovice
Zdena Tušlová, Mgr. Letovice
Hana Kalousová , Mgr. Brno
Klára Kotisová, DiS Brno
Lenka Mašínová, Ing. Hradec Králové
Petr Kulda, Ing. arch. Ústí nad Orlicí
Jitka Eichner, Praha 11 – Háje
Jan Schiller, Nové Město na Moravě
Lenka Michalkova, Jihlava
Sabina Slámová, Kroměříž
Alena Hubená, Strakonice
Věra Žáková, Litoměřice
Vlastimil Molek, Ing. Ostrava
Barbora Kubásková , Ing. Brno
Anna Pírová, Bc. Nová Paka
danuše zábranská, Slušovice
Kateřina Sosnovcová, Mgr. Hlízov
Letfusová Renáta Renáta, Zlin
Radka Beníčková , Bc Brno
Gabriela Hajkova, Svojetice
Vlasta Dvořákova Dvořákova, Dvořákova Hlučín
Ladislav Kazda, Stochov
Veronika Dědková, DiS. Hradec Králové
Miloslav Havlík Havlík, Havlík Hradec Králové 3
Marie Kráčmarová, Olomouc
Konstancie Zelenková Křížková, Dobříň
Ivana Štefková, Bc Bohutice
Martina Benesch, Duisburg
Martin Dufek , Brno
Viera Divišová , Mgr. Brno
Bohumil Fišara , Praha
Kateřina Konířová, Přehvozdí
Jarmila Valentová, Pardubice
Kamil Houška, České Budějovice
Martina Hawlasková, Kyjovice
Jitka Brodská, Chrastava
Magdalena Vavřinová, Ostrava Třebovice
Ludmila Růžičková, Milovice
Artur Pohorský, Olomouc
Petra Nyklíčková, Trutnov
Marie Dennerová, Třebíč
Josef Novák, Hronov
Petra Pidrmanová , České Budějovice
Jiří Ryšavý, Přelouč
Zdeněk Kavaler Kavaler, Kavaler Havířov
Michal Ulašín, Mladá Boleslav
Pavel Bacik, Želešice
Pavel Veselý, Želešice
Barbora Smetanová, Ing. Praha
Adriána Kašparová, Ing. Šindlovy Dvory
Soňa Pourová, Mrklov
Jana Zahnášová , Bruntál
Monika Sedláková, Šošůvka
Štěpánka Kilianová, Bc. Plzeň
Richard Flídr, Hradec Králové
Martin Pavelka, Ing. Praha 5
Emilie Vysinova, Lom-loucna
Štěpánka Růžičková, Bc Říčany
Helena Tichá, Moravičany
Květoslava Doležalová, Ing. Pardubice
Margita Poberežníková, Ostrov
Lenka Bendová, PaedDr,fyzioterapeut Praha 5
Markéta Novotná, Prostějov
Lucie Vytásková, Brno
Eva Pizanowska, Olomouc
Alois Juránek, Mgr. Brníčko
Sabina Zikmundová, MSc Benešov u Prahy
Žaneta Matesová, Mirovice
Jana Nuzíková, Šumperk
Klara Fabianova, Praha
Lucie Jelínková, Chotěboř
Radka Tomandlová, Liberec
Eliška Zobaníková, Chlumec nad Cidlinou
Jitka Olbertová, Rožďalovice
Oldrich Borusík , Zlin
Alla Maňasková, Mariánské Lázně - Hamrníky
Martina Bednarčíková, Ing. Bohumín 3
Jan Čepelka, Havlovice 144
Pavel Pilař, Pilař Ždírec nad Doubravou
Jana Holzerová, České Budějovice
Ivanad Perglerova, Důchodkyně Pribram
Svatava Pětrošová , Ing. Ostrava
Helena Helena, Olomouc
Jarmila Cevelova, Traplice
Jana Urbancová , Cheb
Hanuš Pikhart, Klatovy
Monika Langerova, Mirošovice u Prahy
Ladislav Volf , Prachatice
Darja Halamíková, Štramberk
Jaromír Kutálek, Frýdek-Místek
Daniel Adámek, Litoměřice
Martin Nemrava, Praha
Ivana Tichá, Jablonec nad Nisou
Petr Kovalčík, Zlín
Petruška Oberfalzerová, Sedlec-Prčice
Petr Jirásek, Praha
Vojtěch Kopal, ing. arch. Trutnov
Zuzana Kovářová, Zlín
Roman Čech, Bc. Plzeň
Lenka Zárubová , Mladé Buky
Marie Krckova, Ing. Vsetín
Tomáš Polanecký, Praha
Libor Zeman, Ing. Praha
Ondřej Havelka, Praha
Tomáš Sekanina, Praha 9
Dušan Stavinoha , Ing. Čavisov
Michal Houdek, Chomutov
Rudický Dušan Dušan, Dušan Znojmo
František Procházka, Ing. Praha 12
Jana Smarkoňová, Strakonice
Eva Petrášová, Mgr. Brno
Tomáš Komárek, Ing. Přibice
Ivana Staňková Staňková, Staňková Strakonice
Jana Lišková, Mikulov
Anna Reschová, Ing. Hýskov
Petr Hermann, Ing. Šumperk
Stanislav Borovec , Brno
Aleš Hájek , Praha 5
Eva Dolejšová, Bc. Litoměřice
Jan Kryl, Bc. Hluboká nad Vltavou
Tomáš Sloup , Javorník
Marcel Kukuczka, Praha 4
Jana Zemanová, Mníšek pod Brdy
Lukáš Tomeček , Ing. Šternberk
Ján Bederka, Ing. Dolní Přím
Hana Slívková, Nová Véska, Bruntál
Denisa Fráňová, Praha
Zdena Tišerová, Mariánské Lázně
Petr Bauer , Praha
Eva Kostelková, Ing Praha
Michaela Slouková , Litovel
Jiřina Mihulova, Mgr., MBA Olomouc
Viktor Žigo, Ing. Jihlava
Seda Aleksanjan, Bc. Prachatice
Richard Losse, Mgr. Rychnov nad Kněžnou
Martin Roth, Ing. Kozomín
Lukáš Měřínský, Brno
Nikola Sterenčáková, Bc. Svitavy
Iva Navrátilová, Hodonín
Jaroslava Doksanská, Úholičky
Zdeněk Adamec, Novy Jičín
Jan Bílek, České Budějovice
Richard Jakubčík, Ostrava - Zábřeh
Eva Rauscherová, Karlovy Vary
Tereza Durasova, Plzeň
Renata Marková, Liberec
Viliam Frais, Městečko Trnavka
Lada Maříková , Praha 2
Martin Svoboda, Olomouc
Jaroslav Dobeš , Mgr Třeboň
Jitka Baďurová , Ing , Ph.D. Zlin
Miroslav Zeman , Ing. ČESKÉ BUDĚJOVICE
Monika Jechova , Nymburk
Věra Hartl, DiS Olomouc
Deana Lanikova, Mgr.,Ph.D. Boskovice
Martin Hampel, Háj ve Slezsku
Zdenka Zvoníčková, Valašské Klobouky
Jana Opatřilová, Ing. Praha 9
Martina Měchová, Uničov
Lucie Erbanová, Mgr., Ph.D. Mackovice
Tamara Mužíková , Křešín, okr. Příbram
Dagmar Kýčková, Mgr. Cheb
Miroslav Hýbl, Ing. Palkovice
Jana Krollová, Mgr Rosice
Marek Helcl, Praha
Jitka Věchtová, Nová Paka
Iva Hlavsová, Šumperk
Eva Hančilová, Vrchlabí
Vlasta Ginova , Židlochovice
Pavel Slepička, Praha
Monika Chalupová, Nová Ves
Dagmar Woletzová , Ing. Brno
Iva Hardwick, Hardwick Prachatice
Marie ševčíková, Mgr. Opava
Igor Bychler, Mgr. Adamov
Kateřina Novotná , Praha - Krč
Michaela Koníčková, ing. Rudimov
Veronika Lakomá, Mgr. Olomouc [7266]
Jana Böhmová, Tasov
Petr Kotek, Ing. Cítov
František Kořízek, Kostelec nad Orlicí
Matěj Filip, Praha 5
Jindřiška Bartůňková , Brno
Pavla Machatová, Olomouc
Tomáš Bláha, Praha 7
Anna Zibnerová, P Rumburk
Jiří Zdražil, Brno (okr. Brno-město)
Marek Rychlý, Brno
Jiří Koupal, Včelná
Michaela Pavelková, Lanškroun
Jitka Nosková, Hořice
Václav Hátle, Trutnov
Andrea Jasná, Olomouc
Petra Petelová , Dobřany
Lenka Černá, Ing. Praha
Katarína Žižková, Ing. Sedlecko
Martina Samuelová , Bc. Přeštice
Milena Blatna, Brno
Libor Vašíček, Bohuňovice
Martin Malý, Kladno
Veronika Šimerdová, MVDr. PharmDr. Šumperk
František Míček, Ing. Malacky, SR
Dita Vřesňáková, Mgr. Brno
Nikola Rosová, Trutnov
Šárka Hanušová , Mgr., PH.D Praha
Nikola Szentimreyova, Praha
Lucie Blahová, Staré Město
Marketa Laura Vladikova, Brno-venkov
Andrea l Mračková, Mračková Liberec
František Panský , Jinín 86
František Míček, Ing. Malacky, SR
Dana Kličková, Klatovy 1
Viktor Slavíček, Pardubice
Věra Šírlová, Praha 6
Lenka Svobodová, Brno
Jakub Junek, Přimda
Helena Janáčková, Vlašim
Michal Žáža , Kolín
Michal Semín, Mgr- Solopisky, Česká republika
Štěpánka Choulíková, Praha 10
Martin Juračka, Rokytnice v Orlických horách
Alena Čechová , Havlíčkův Brod
Ctibor Klíma, AK.soch. Kroměříž
Jitka Schořová , Ing. Litoměřice
Ivana Daitlova, Ing Teplice
Kateřina Svozilová, Bc. Praha
Jaroslav Pacal, Staré Město pod Sněžníkem
Radka Hlavatá, Domažlice
Denisa Zeitlinger Rollerova, Hörsching
Jiří Sodoma, Praha
Martina Pražská, Písek
Milan Petr, Bc. Vrane nad Vltavou
Miroslav Volný, Úštěk
Marta Řezníčková, Jičín
Petr Vonšovský, Milovice
Josef Korkisch, Bc. Jihlava
Klára Kokešová, Bc. Ostrava-Stará Bělá
Soňa Stegbauerová , Nymburk
Martin Novotný, Praha
Milada Spacilova, Vedelicko
Šárka Pilská, Mgr. Letohrad
Jana Rečková, Mgr Kopřivnice
Yvona Linhartová , Ing. Halenkovice
Vlastimila Růžičková, Mgr. Frýdlant v Čechách
Kamil Fišer, Lenešice
Jan Zázvorka, Ovčáry
Juraj Mravec, Mgr. Praha 4
Eva Bárková, Brno
Milan Javorský , Bc, MBA Praha
Barbora Šímová , Strakonice
milan jurášek , blansko
Ladislav Stanke, RNDr. Ing., Ph.D. Olomouc
Eva Svrčinová, Šenov u Nového Jičína
Věra Teclová, DiS Věžnice
Romana Cibulkova, Bulhary
Jana Opavová, Písek
Daniela Bílá, Karlovy Vary
Jana Čtvrtníková, Ing. Stříbro
Luboslav Gargula, Mgr Smizany
Soňa Sofie Klvačová, Brno
Marcela Vincencová, RYCHNOV U JABLONCE NAD NISOU
Melanie Nakladalova, Ceske Budejovice
Ivo Vašek, Ing. Černá Hora
Petra Vraná , Vrdy
Milan Zástěra, Brno
Václav Kokeš, Ostrava
Petr Ježek, Ing. Ph.D. Praha
Robert Prokeš, Bc. Ostrava
Petra Stančevová, Ing. Libußįn
oldřich nečas, olešnice
Jiří Černý, Ústí nad Labem
Kohútová Monika, Ing. Zlatá
Václav Marek, ŠUMICE
Michaela Nogová, Komorní Lhotka
Filip Machota, Praha
Iva Voženílková , Hradec Králové
Patrik Huňáček, Ing. Humpolec
Simona Hlavatá , Jaroměř
Pavla Bergerová, Ing Salaš
Antonín Ambrož, Odry
Ivan Nováček, Ing. Měřín
Eva Bullová, Ing. Teplice
Vera Dudova, Praha
Gabriela Neradilová, Mgr. Horní Moštěnice
Zdeňka Adamusová, Havířov
Marie Stupková, Kolín
Karolína Brejchová, Sušice
Martin Kořistka, Brno
Zdeněk Tomeček, Ing. Vřesina-Ostrava město
Veronika Housová, Mgr Liberec
Zuzana Vodehnalová , Mgr. Dolní Újezd
Jan Franc, Bc. Praha
Petr Kašpar , Mgr. Zlín
Jan Dostál, Ing. Olomouc
Petr Dietrich, Lom
Martin Pavelka, Ing. Praha 5
Věra Bělašková, Olomouc
Matěj Pavlů , Šumperk
Martina Uhlířová , Kamenický Šenov
Radovan Jira , Praha
Radek Bryś, MBA, DBA Vendryně
Marie Kašparová, Ing. Chlumec nad Cidlinou
Josef Prokop, Polička
Radim Habartík, Ing. Praha 4
Marek Černohorský, Návsí
Petr Štarha, Mgr. Frenštát pod Radhoštěm
Daniel Malina, Horní Bečva
Jarslav Kruml, Polička
Lucie Kopáčová, Mgr. Pardubice
Petr Václavek, Ing Brno
Vladimír Hettner, Mgr. Prachatice
Tomáš Kadeřábek, Ing. Plzeň
Eva Nemcova, Ostrava
Tomáš Forst, Žehušice
Monika Bartošová , Bc. Šumperk
Ján Novák, Olomouc
Klára Langová, Mšecké Žehrovice
Miroslava Langerová, Paní Kašperské Hory
Petr Doležel, Duchcov
Lenka Hošková, Zdiby
Martin Rosa, Ing. Praha
Tomáš Pavlíček, Bc. Hradec Králové
Dana Pleskotova, Lubenec
Zdeňka Sofie Mimrová, Praha
Jana Filipová, Radostice
Renata Bláhová, Dobříš
Olga Barkerová, Mgr. Borotice
Blažena Abrtová, Rokycany
Tomáš Komenda, Mgr. Kroměříž
Štefan Kovács , Ing Olomouc
Olga Stavinohová, Židlochovice
Kateřina Žemličková, Mgr. Pardubice
Lenka Kozáková, Nymburk 2
Matúš Gosiorovský, DiS Brno
Monika Parobková, Hostivice
Petra Morcova, Praha 4
Marcela Tesařová, Rychnov nad Kněžnou
Martina Srpová, Rakovník
Štěpán Otava, České Budějovice
Miroslav Franc , Ing. Staré Buky
Pavel Nikrmaier, Znojmo
Anna Kuklova, Postupice
Barbora Kölblová, Mgr. Říčany u Prahy
Kateřina Svozilová, Bc. Praha
Ivana Příhodová , Mořinka
Luboš Lhoták, Ing. Ivančice
Klára Stachová, Ing. Brno
Karel Kouřil, Mgr. Bc. Zámrsk
Dalibor Peštuka, Uherské Hradiště
Martin Dohnal, Žitovlice
Ondřej Čopák , Mladá Boleslav
Lukáš Trojovský, Děčín
Kateřina Byrt, Orlová
Olga Semanová, Ústí nad Labem
Daniela Králová, paní Sezimovo Ústí II
Václav Bůcha, Rokycany
Jana Smutná, Košťany
Svatoslav Jeřábek, Vyškov
Eva Osvaldová, Mgr. Brno
Renata Daubnerová, bc. Roztoky u Prahy
Zuzana Tökölyová, DiS Praha
Valerie Drachovská, Plzeň
Jan Křesťan, Ing. Praha 6
Jana Wilková, Ostrava
Emilie Theisová, Litomyšl
Jarmila Blažková, Ing. Kostelec nad Orlicí
Jana Gawron, Praha
Martina Dymáčková, Mělník
Aleš Čížek, Okrouhlá
Alexandra Šrubařová, Šumperk
Monika Kopáčková, Doudleby nad Orlicí
Jakub Slováček, Hostivice
Monika Jelenová , Bc. Ostrava
Martin Žabka, Ing. Praha
Zuzana Stirská, Praha
Martina Sixtová, Plzeň
Hana Kuglerová, Ing. Olomouc 9
Martina Čevelová, BC Zlin
Jana Kočová, Hostinné
Pavlína Kadaňková, Ing. Olomouc
Radka Čížková, Ústí nad Labem
Tomas Novy, Mgr Praha
Ladislav Hurdálek, Trutnov
Jan Ornst, Ing. Praha 4
Markéta Myšáková, Ing. Mníšek pod Brdy
Alena Žílová, Bc. Písek
Hana Muchová, Ing. Tečovice
Zuzana Čmolová, Ing. Praha
Jakub Fiala, Olomouc
Jana Wilková, Ostrava
Alžběta Fialová Fialová, Fialová Toužim
Monika Lauschmannová, Kolín 2
Marie Jerabkova, Praha 4
Miroslav Balda, Bakov nad Jizerou
Patricie Namita Procházková , Bc. Plzeň
Dominika Punčochář, Bc. Nové Syrovice
Lubomir Zelinger, Ing Javornik 210
Zuzana Menzelová, Bc. Boršov nad Vltavou
Pavel Bláha, Mgr. Bc. Srubec
Richard Pfleger, PharmDr Praha 2
Hana Gáliková, Ing. Brno
Hana Pisarčíková, Blešno
Alena Slabá, Nasavrky
Jaroslav Čermák, ing. Praha 13
Antonie Nezvalová Souchopová, Dambořice
Veronika Velebilová, Odolena Voda
Petra Jahnová, Prostějov
Klára Beránková , Mgr Praha 5
Jaroslava Ramesova, Magistr Louny
Lucie Němečková , Žižkova 33
Alena Mešková, Frýdek-Místek
Blanka Prosová, Březno u Mladé Boleslavě
Petr Antoš, Praha
Alena Radovská, Jenišovice
Jakub Kouřil, Jeseník
Petr Bilina, Svitavy
Zdeněk Dostál, Ing. et Bc. Brno
Anna Bartošová, - Znojmo
Dagmar Librova, Havlíčkův brod
Katerina Eiglerova, Bc. Litoměřice
Zuzana Hanzlíková, Rosice u Brna
Josef Rada, Pan Postupice
Kameliya Piňousová, Ivanovice na Hané
Jaroslava Šťastná , Králův Dvůr
Anna Řehořová, České Budějovice
Aleš Círus, Ing. Litoměřice
Jaroslav Holan, Jirkov
Jindřich Korouš, Olomouc
Eliška Wagnerová , Ing. Liberec
Jan Mutl, Ing. arch. Košťálov
Gabriela Větrovská, Kolín
Lenka Březinová, Bc. Frýdek-Místek
Nelly Bergmannová , Mladá Boleslav
Pavel Škvařil, Brno
Martin Ambrož, Ing. Řevnice
Kateřina Horsinková, Mgr. Davle
Stanislav Lysak, Dlouha Loucka
Marta Krotka, Bc. Moravské Budějovice
Petra Dáňová, Blansko
Kurfiřtová Štěpánka Štěpánka, Železný Brod, Bzí
Radek Toman , Jaroměř
Milan Meinhold, Chrudim
filip habart, BcA vrchotovy janobice
Ivo Beneš, Králův Dvůr
Dagmar Kopečková, Brno
HANA NĚMEČKOVÁ, Mgr. BRNO
Anželika Vorlíčková, Písek
Monika Ponikelská, Trutnov
Antonín Kosňovský, Ostrava
Radka Kapounová, Mělník
Ivana Dostálová, Jindřichov
Klára Živná, Mgr. Praha
Dalibor Neuwirt, Lysice
Pavel Horka, Velehrad
Robert Prokeš, Plzeň
Martina Kroupová, Litvínov
Miroslav Chyla, Bc. Děhylov
Josef Kořínek, Praha 4
Pavla Pavlíčková, Humpolec
František Štill, Pardubice
Kamila Kmošťáková , Frýdek Místek
Andrea Koštířová, Praha 4
Marie Hrudová, Ing. Bravantice
Michal Drábek, Brno
František Míček, Ing, Malacky, SR
Pavel Tóth, Hořice v Podkrkonoší
Lucie Kovářová , Mgr. Praha
Božena Kleščová, Klášterec nad Ohří
Michaela Maixnerová, Hradec Kralove
Luboš Hodač, Praha
Romana Tóthová, Ing., DiS. Hořice
Petra Jarova, Ing Kaplice 1
Karolína Perlová, Praha 4
Libor Hais, Kdyne
Tomáš Vácha , Chrudim
Robert Rabas, Praha
Marcela Zusková, Mladá Boleslav
Ivan Matouš, Česká Lípa
Peter Ondrejka, Pardubice
Lucie Sýkorová, Bc. Příbram
Matyáš Svoboda, Trutnov
Bříza Michal, Praha
Robert Slovák, Ing. Doloplazy
Oldřiška Smičková, Bc Nový Jičín
Helena Kuželová Kuželová, Křivsoudov
Ivana Svobodová, Neratovice
Jan Machálek, Brno
Alena ŤOPKOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ
Alice Nĕmcová, Ponikev
Lucie Zákravská, Bc. Hradec Králové
Pavel Samec, Ing. Plzeň
Ivana Horváthová, Křemže
PAVEL ILKANIČ, ING. Bukovina
Pavel Smetka, Uherské Hradiště, Vésky
Martina Ondrejková , Pardubice
Pavla Panská , Jinín 86
Patricie Gerhardt, Praha
Dagmar Volštátová , Liberec
Daniela Nogova , Bc, Dis Jeseník
Mojmír Zikmund, Ing. Plzeň
Tereza Říčná, Bc. Praha 7 - Holešovice
Nikola Solnařová, Lom Loučná
Vladislava Marková, Ing. Bc. Hluboká nad Vltavou
Gabriela Mikušová , RNDr. Praha
Martina Měšťanová, DiS Týniště nad Orlicí
Mária Masařová, nejsem Brumov -Bylnice 1
Ilona Suchá , Zlín
Karel Hájek, Andělská Hora
Petr Smetánka, Ing. Praha
Iva Svobodová, České Budějovice 5
Štefan Klocek , Opava
Štěpán Latner, PharmDr. Zlín
Petra Lastovkova, Praha 5
Jana Kohutova, Ing Frýdek-Místek
Radek Kucharik, Ing. Plzeň
Bronislava Bursáková, Brno
Tomáš Janíček, Moravský Beroun
Josef Szuścik, Ing. Havířov
Ondřej Marvánek, Mgr. Ph.D. Adamov
Lenka Součková, Blansko
Marie Gazdová, Hranice na Moravě
Pavel Dřevojánek, Tísek
Radka Radka, Brno
Zdeňka Řepková , Olomouc
Daniel Panec, Toužim
Petr Königsmark, Mgr. Stříbro
Petra Verdis, Praha
Veronika Drietonská , Maletín
Martin Malad, Ing Praha 9
Lenka Rohál'ová, Prostějov
Michaela Holásková, Traplice
Jitka Lochschmidtová, Hazlov
Daniel Walter, kámoš je MVDr Praha
Jan Jirsa , Kolin
Jana Molnárová, Mgr. Velká Bíteš
Šárka Juračková, Frýdek Místek
Petra Moravcová, Hradec Králové
Pavel Tvarog, Blansko - Klepačov
Karel Oktábec, Březno
Tereza Jirkova, Bc. Praha
Jakub Šimánek, Praha
Kateřina Bělohoubková, Přerov
Johana Mravcová, Mgr. Praha
Václav Stoffer, BRNO
Markéta Trnavská , Ostrava
Jiří Slanina, Ústí nad Labem
Jiri Zeman, Ing. Praha
Marcela Klailovå, Plzeň
Daniela Lesáková, Praha 8
Vítězslav Štirba , Brno
Ivan Hanuš, Ing Vrbátky
Marek Kubík, Hulín
Barbora Tomší, Bc Týn nad Vltavoz
Pavel Hořínek, Ing., Ph.D. Ostrava
Milena Mikezová, Malá Skála
Marcela Matějková, Hořovice
Michaela Kolaciová, Hranice
Andrea Dundáčková, Ing. Chotěboř
Eduard Bernecjan, Praha
Martina Bufková Rychecká , Ing. Liberec
Jaroslava Klabouchová , Pod Vysokou 367 Dolní Jirčany
Zdeněk Trnka, Ing. Heraltice
Karel Tvrznik, Bc Liberec
Radim Plánočka , Kopřivnice
Tereza Mokrošová, Praha 3 - Vinohrady
Veronika Linhartová , Pardubice
Vanda Mirovska, Mgr. Louny
Miroslav Votřel, Český Krumlov
Linda Hadzimová, Beroun
Jaroslava Laššáková, Mgr. Rozvadov
Josef Weinfurt, Klatovy
Martina Hrdličková, Bc. Otrokovice
Veronika Němečková , Most
Michal Nožička, Uherský Brod
Helena Tvrznikova, Český Dub
Ladislav Velan, ing Cheb
Stanislav Zeman , Karlovy Vary
Zdenka Frydrýšková, Mgr. Přerov
Libor Novotný, PhD. MgA. Frenštát pod Radhoštěm
Zdeňka Matoušková, Mgr.Bc. Větřní
Josef Lužák , Ústí nad Labem
Veronika Pilařová Hadravová, Mgr. Český Krumlov 1
Šárka Adamova, Ing Úvaly
Jana Vokáčová, Ing. STUDENKA
Petr Kulhánek, Hradec Králové
Marika Mačkićová, Praha
Stanislav Škoda, Ing. Olomouc
Petra Poplužníková, Klášterec nad Ohří
Eva Matoušková, Ing. Praha
Veronika Burianová, Brno
Veronika Sváčková, Ing. Frýdek Místek
František Kořízek, Kostelec nad Orlicí
Dalibor Bílý, Bruzovice
Jiří Syrový, Ing. Heřmanův Městec
Luboš Houdek, Ing. Plzeň
Martina Pospíšilová, Plzeň
Lubica Melánia Schimmerová, Ing. Osov
Petr Zaloudek, Praha
Jitka Filipiaková, Pardubice
Michaela Zacios, Mgr. et Mgr. Praha
Kamil Hercík, RNDr, Ph.D. Lysá nad Labem
Jana Zelinková, Senomaty
Josef Šotola, Telecí
Zuzana Beránková, Kladno 1
Silvie Havlíková, Trutnov
Jaroslava Krmela Vacková, Ing. Traplice
Miroslava Blahutová, Hradec nad Moravicí
Zdeněk Chlup, Ing. BRNO
Martin Šotola, Bc. Dvůr Králové nad Labem
Miroslav Pecka, Lenora
Lenka Jelínková, Ing. Olšany
Petr Žufánek, Brno
Blanka Heiná, Tlučná
Iva Cibulková, Hradec Králové
Romana Syrová, Mgr. Heřmanův Městec
Markéta Dražná, Velké Losiny
Karel Navratil, Moravska Trebova
Michaela Drkalová, Bc. Zastávka u Brna
Jiří Bureš, Pan Pardubice
Jana Buzková, Bc Milevsko
Bohumil Brychta, Hradec Králové
Marek Del Favero, Brno
Tomáš Kotouč, Ing. Plzeň
Eva Zajfrtová, Rybitví
Martina Hasmanová, Litoměřice
Luděk Holstein, Hostivice
Daniel Holda , Ing Vidochov
Jaroslav Spurny, Bystrá 84
Blanka Kolářová, Bc. Praha 6
Lenka Murková, Bc. Hradec Králové
Michaela Brožková, Slatiňany
Jaromír Janouch, Jilemnice
Jan Dubec, Ing. Plzeň
Radka Drhová , Kamenice
Helena Lexová, Praha 2 - Vinohrady
Bohumila Pinskerova , Základní Frýdlant nad Ostravicí
Antonín Jablonský, Chvojenec
Lucie Talová, Plzeň
Ivan Kornhauser, Brno
Petr Touš, Boudy
Michaela Koňaříková, Vsetín
Jana Vyroubalová, Mgr. Krnov
Jaroslav Turek, Praha
Vlastimil Císař, Zahrádky
Irena Orlíková, ing Praha
František Körner, Sokolov 1
Miloš Machát, Praha
Iveta Dočekalová, Brno
Daniel Plaček, Praha
martin pavelka, Ing. Vyškovec
Jan Veselý, Praha
Jolana Sauer, Liberec
Dominik Dvořáček, Bc. Otrokovice
Radka Kollerova, Sedlčany
Dana Brávková, České Budějovice
Roman Rybníček, Kolín
Pavel Novotný, Praha
Pavla Minářová, Mgr. Líšná
Tomáš Souček , Mgr Jistebnice
Andrea Pavlíkova, Ing. Votice
Petr Krejčí, Ing. Praha
Gabriela Přemyslovská, Ostrava
Zdeňka Boušková, Český Krumlov
Jitka Jandová, Zeleneč
Pavel Kuneš, Praha 4
Němcová Lenka Lenka, DiS. Pardubice
Jitka Máchová, Český Krumlov
Marek Hanák, Hostěradice
Michal Winkler, Hradec Králové
Jana Navratilova , Praha
Jiří Záveský, Ostrava 1
Petr Procházka, Vyškov
Tomáš Brablc, šumperk
Hana Haluzová, Prostějov
Helena Semelková, Úžice
Miroslava Přidalová, doc. RNDr., Ph.D. Těšetice
Hana Kopalová, Praha
Alena Jankovcová, Ing. Praha
Iveta Honalová , Tlučná
Pavlína Skyvová , Prostějov
Pavel Kalíš, Velké Hydčice
Martina Krejčířová , Brno
Jirina Skučková, Bc. Praha
Petr Resch, Hýskov
Peter Buček, Bc. Pezinok , Slovensko
Veronika Buksova, DiS. Horka Nad Moravou
Štěpánka Líznerová, MBA Kolín
Luděk Klimeš, Mgr Jevíčko
Nikol Klinská , Hradec Králové
Kateřina Mokroluská, Mukařov
Kamil Krátký, Raduň
Kateřina Märzová, Ing. Praha
Jarmila Nyczová, Orlová
Iva Škrabalová, Mgr. Brno
Marcela Roskolová, Mgr Šternberk
Iva Škrabalová, Mgr. Brno
Alena Pokorna, Motueka
Jana Loupancová, Šumperk
Vojtěch Machek, Ostrov
Miloš Machát, Praha
Olga Gajdošíková, Ing České Budějovice
Pavel Hrbáč, Ing. Valašské Meziříčí
Cyril Kubánek, Zlonice
Nikola Ottová, Veselí
Miroslav Hajšman, Ing. Ph.D. Plzeň
Růženka Haspelová, Mgr. Krupka
Michal Franc, Náchod
Jiří Podkalský, Veselí nad moravou
Alena Sterenčáková, Svitavy
Věra Vlčková , Olomouc
Jan Všetečka, Ing. Hradec Králové
Martina Marková, Praha 10
Iveta Kaňková, Mgr. Kladno
Milena Schelleova, Breclav 2
Radek Zima, Břeclav
Lenka Jašíčková , Lenka Vyškov-předměstí
Martina Ruská, Slavkov u Brna
Daniela Pipotová, Kladno
Miroslav Suchy, Praha
David Doubek, Praha 5
Radek Šoltýs, DiS Mladá Boleslav
Ivana Guzková, Hradec Kralove 12
Bohumil Brich, Mladá Boleslav
Karel Ščerba, Šlapanice
Jana Kubíčková, Mgr. Svitavy
Mirek Vojáček, Třeboň
Martin Kovář, Čimelice
Alena Mádrová, Dolní Čermná
Daniel Pykal, Olomouc
Silvia Valientová, Ing. Tehovec
Jiřina Němčeková, důchodkyně Neratovice
Jana Pucherová, Janov u Litomyšle
Kamila Tikalová , Ing. Černošice
Jana Slouková, Praha
Jana Hamplová, Liberec
Vlastimila Palíková, RNDr. Šternberk
Alena Sterenčáková, Svitavy
Ivana Vrátná , Hroznětín
Josef Janeček, Praha 4
David Procházka, Plzeň
Miloš Vymazal, Ing. Jevišovice
Andrea Zajíčková , Bc. Bystřička
Pavla Valchářová, Mgr. Praha
Renata Hovorková, Litoměřice
Pavel FUXA, JIHLAVA
Petr Neugebauer, Ing. Jindřichův Hradec
Vladek Kettner, Šternberk
Vladimír Kudlička, Blansko
Jana Šamalová, Brno
Jiřina Urbanová, Všetaty
Miroslav Kubiska, Mgr. Praha
Ondřej Maštera, Myslibořice
Olga Matějčková , Šumperk
Luboš Harastej, Bc Ostrava
Markéta Mikulíčková , Bc. Mohelnice
Zdeněk Uhlíř , PhDr. Praha
Nikola Kubátová, Kubátová Brno
Dana Folt, Bc. Opava
Jaroslav Janouš, Vlašim
Michal Smítka, Kolín
Daniel Hanuš, Hradec Králové
Zdeňka Jiráková , Breclav
Milan Třasoň , Tovačov
Petr Platil, Praha 6
Romana Korbářová, Mgr. Letovice
Josef Koňař, Prostejov
Klara Horáková , Ostrava
Zuzana Schullerová , Stod
Aneta Heřmanová , Mgr. Kladno
Simona Nestávalová, Bc. Hluboká nad Vltavou
Jitka Filipiakova, Pardubice
Šárka Begieneman, Frýdlant nad Ostravicí
David Hofman, Praha
Petr Kabicek, Malonty
Marcela Hovorková, Hradec Králové
Pavel Semrád, Ing. Kozojídky
Kateřina Tatarová , Brno
Miloš Veselý, Vodňany
Jana Skládalová, Praha 10
Daniel Purgert, Praha
Karel Žvator, Prostejov
Kristýna Pištorová, Dvůr Králové nad Labem
Andrea Kluskova, Praha 4
Michal Pukan, Ing. Mělník
Michal Bauman, Třinec 73961
Lenka Tuizalová, Ing. Ostrava
Alice Frischová Frischová, Nové Město nad Metují
Miroslav Vejman, HRUŠOVÁ
Miroslav Červinka, Dalovice
Aneta Hlubučková, Mgr. Šimonovice
Jan Vanek, Mgr. Slany
Ondrej Klima, Praha
Martin Smital , Bc. Havířov
Petr Eschler, Mgr. Olomouc
Daniel Bouchner, Třešt
Martin Mařáček, Česká Skalice, Žernov 44
Jana Horáková, Hodslavice
Robert steigerwald, Přerov
Renata Ficova, Mgr. Brno
Stanislava Kosíková, Bc. Pardubice
David Hrůza, Praha 10
Dana Knoppová, Plzeň Litice
Alena Brečková, Jablonec nad Nisou
Lucie Frycová, Líbeznice
Adéla Brhelová, Ivančice
Miloslava Steigerwaldová, Přerov
Dagmar Bébrová, Střížovice
Václav Klesa, Plzeň
Pavel Ryšavý, Ing., Ph.D. Brno
Eva Papežová, Mgr. Bohumín
Miroslav Duraj, Ostrava
Světlana Vaďurová Kopsová, Kladno
Z. Samson Just, Vendolíí
Martina Jeníčková, Praha
Gabriela Abrmanová, Mgr. Brno
Miroslav Holub, Plzeň
Jan Altman, Rabí
Jakub Mičulka, Bc. Zubří
Richard Valiček, Bc. Příbram
Dagmar Mazůrková, Staré Město
Ivana Čosová, Msc Mělniík
Ivana Ružanská , Mladá Boleslav
Milena Klesová, Plzeň
Leon Likovský, Trutnov
Kateřina Brodíková, Násedlovice
Olga Žáková, Ing Olomouc
Monika Trégrová, Praha
Monika Kalinová, Jičín
Barbora Šímová, Mgr. Týn nad Vltavou
Petr Havel, Cheb
Petr Blažek, Ing. Praha
Jana Gašparíková, Ivančice
Lubomír Reichsfeld, Veselí nad Moravou
Martina Ulrichová, Dolní Lhota
Monika Gaszczykova, Znojmo
Magda Klímková, Horní Moštěnice
Libor Votava, Ing. Ph.D. Jindřichův Hradec
Romana Ezrova, Humpolec
Tomáš König, Třemošná
Eva Matlochová, Nýdek
Veronika Valová, Mikulov
Pravoslav Urban, Liberec 15
Dušan Pokrivka , Žlunice
Hana Plachetská, Velichovky
Andrea Černá, Ing. Ústí nad Labem
Dana Gregorová, Kostelec nad Orlicí
Robert Swiatyniuk, Brodek u Konice
Hana Šmídová, Rychnov na Morave
Alena Konečná, Brno
Jan Novák, Ing., Ph.D. Praha
Petr Dušejovský, Znojmo
Jana Beneschová, Bystřany
Petr Všetíček, Praha
Tomáš Eremka, Šumperk
Kamila Mašová , Brno
Marketa Hnilickova, Praha
Lenka Vomelová, Ing. Polná
Michal Suk, Velké Meziříčí
Petra Dragounova , Stará Hut
Drahomíra Jacková, Frýdek-Místek
Jana Hartmann Strykova, Mgr. Polanka nad Odrou
Táňa Kolářová, DiS Boskovice
Patrik Neumann, Ostrava
Radim Věntus, Opava
Jana Kargerová, Mgr Moravičany
Ivana Dušejovská, znojmo
Lenka Lanková, Varnsdorf
Monika Růžičková, Mgr. Brno
David Kovář, Bc. České Budějovice
Lenka Vomelová, Ing. Polná
Jiří Kricner, Zbiroh
Jiří Stuchlík, Bc. Náměšť nad Oslavou
Doris Jonáková, Praha 9 Horní Počernice
Lucie Jelínková, Bc. Babice
Jiří Sedláček, Ing. Brno
Richard Kříž, Český Krumlov
Jaroslava Vosejpková, České Budějovice
Alena Streitová, Olomouc
Pavla Šolcová , Praha
Gabriela Kadrmasová, Mgr Horní Jelení
Petr Ritschel, Jablonec nad Nisou
Ivan Vučković, Ing. Praha 4
David Kotrys, Lic Havířov
Jitka Kadárová , Kuřim
David Kovář, Pardubice6
Lenka Holišová, Praha
Martina Křováková , DiS. Hradec Králové
Ivan Zachoval, Ostrava - Poruba
Eva Desenská , Děčín
Nikola Zábranská, DiS. Teplice
Miroslav Vodička, ing. Kadaň
David Hornof, Ing., Ph.D. Praha 9
Marián Slanina, Náměšť nad Oslavou
Michaela Seidlová, Vysoké Mýto
Miroslav Herclik, Praha
Miroslav Hrenák, Kněževes
Vlasta Ištoková, Ing. Pardubice
Marie Pospíšilová , Mladá Boleslav
Michal Jankuj, Chotovice
Jana Švantnerová, Liberec
Tomáš Žižka, Frýdek-Místek
Martin Novotny, Ceske Budejovice
Ján Dudi, Ústí nad Labem
Jakub Přibyl, Jablonec nad Nisou
Barbora Vaněčková , České Budějovice
Martin Bzirský, Slavičín
Anna Quittova, Brusperk
Dorothea Kellerova, MgA Brno
Darja Šlapanská, Ivančice
Stanislav Babka, Klatovy
Pavel Čertner, Čertner Jaroměř
Olga Barkerová, Mgr. Borotice
Jiří Steigr, Poděbrady
Kateřina Volavková, Boršov nad Vltavou
Irena Chládkova, Polanka nad Odrou
Božena Mrázová, lovosice
Mária Nedomová , Mg.A, Ph.D. Velké Meziříčí
Adéla Herclíková, Praha
Kateřina Krajňák, Bc. Praha
Eva Šefčíková, Mgr. Moravany
Petra Daňková, Kobylí na Moravě
Jan Křemenák , Mladá Boleslav
Michal Urbánek, Krásno
Alena Marešová, Dobříš
Martin Kočí, Mgr., Ph.D. Karlovice (okres Bruntál)
Lenka Lánská, Mgr. Praha
Daniel Bílý, Frýdek-Místek
Zuzana Růžičková, Ing. Praha
Silvie Vaňková, Mochov
Michal Komárek, Praha
Lenka Sedlářová, Veselí nad Moravou
Zuzana Klaus, Mgr Brasy
Petr Vodicka, MVDr Marianske Lazne
Zdeněk Křemen, Kladno (okr. Kladno)
Evžen Mikovec, Praha
Kateřina Adamcová, Bc. Šternberk
Michal Zvědělík, Libčice nad Vltavou
Anežka Jiřičná, Bc. Praha
Michaela Carlini, Brno
Věra Smidkova, Pařížov 18
Beata Sikorová, Třinec
Marie Minaříková, Ing. Mysločovice
Lukáš Prokeš, České Budějovice - České Budějovice 3
Ivana Šťovíčková, Ing. Terešov
Daniel Bílý, Frýdek-Místek
Ondřej Sladek, Praha
Marcel Koškoř, Ostrava
Michal Vraný, Mimoň
Kristýna Havlíčková, BcA Liberec
Jana Kocmichová, Humpolec
Daniela Sladkova, Ing Praha 6
David Paur, Paur Klášterec nad Ohří
Marcela Ivičičová, Mgr. Hodonín
Václav Brož , Mladá Boleslav
Darja Karhánková, Mgr. Brno
Kamila Grey, Litovel
Vendula Prokopová, Ostrava
Leopold Franta, Horní Planá
Marta Merunková, Mgr. Hořice na Šumavě
Magdaléna Šimečková, Zlín
Ivana Homolová, Přední Výtoň
Jan Nedoma, Velké Meziříčí
Monika Stefanova, Praha 1
Hana Procházková , Bc. Praha 9 Cakovice
Ladislav Turek, Ústí nad Labem
Petr Dostál, Ing. Brno
Luděk Krmášek, Kopřivnice - Lubina
Pavel Landa, Obrnice
Jitka Brůžková , Prachatice
Dušan Klindera, Praha 6
Ivan Ziman, Havířov
Stanislav Hochmann, Chvaletice
Stanislav Bimka, Ing. Vracov
Roman Reichl, Lom u Mostu
Ivo Dragoun, PhD Olomouc
Anna Chlachulová, Rýmařov
Milan Pechart, Boršov nad Vltavou
Eva Kovarikova, Mgr. Praha
Václav Bock, Stráž pod Ralskem
Radovan Onderek, Vendryně
Jiří Zbytovský, Ing. Praha 6
Zuzana Samleková, Mgr. 50327
Jana Mrazková, Mgr. Rožmitál pod Třemšínem
Lucie Ábelová, Trutnov
Jana Futerová Futerová, Futerová Chomutov
Eliska Novakova, Praha
Pavel Trnečka, Hodoínín
Alena Králíčková, Voleč
Daniel Geremus, Lomnice nad Popelkou
Nikola Šolcová, Nový Bydžov
Jiřina Slabová, České Budějovice
Alena Děchtěrenková , Třešť
Andrea Levinská, Mgr. Frýdlant nad Ostravicí
Ke Tao, Praha
Martin Hoščuk, Ing Praha
David Ublanič, Bc. Karlovy Vary
Petr Štochl, Ing. Libníkovice - Borovice
Lukáš Karel, Praha
Andrea Dobešová, Vratimov
Štěpán Bendas, kašperské Hory
Hana Kouklíková, Praha 2
Jiřina Tomková, Ing. Praha
Petr Mieres, Ing. Vsetín
Karolína Štoselová, MVDr. Olomouc
Dušan Boucný , Ostrava
Jiří Slavík, Děčín 28
Petr JaneŠ, Řimov
Kamil Pavelka, Vítězná - Huntířov
Jitka Josifkova, PhDr Jablonec nad Nisou
Libuše Šílová, Bc. Brno
Libuše Vaigantová, Hřebeč
Martin Kvasnička, Brno
Jolana Králová, Horní Bečva
Veronika Burgaud, Ing Frýdek-Místek
Michal Stráník, Březová-Oleško
Veronika Smejkalova, Božejov
Šárka Hájková, Jablonec nad Nisou
Marie Vaňharová, Andělská Hora
Oldřich Zima, Hradec Králové
Věra Kolářová, Mgr. Viničné Šumice
Jana Bychler, Adamov
Zlatuše Greplová, Boskovice
Hana Zitová, Pardubice
David Macek, Ing. Praha
Dušan Dvořák, Český Krumlov
Tomáš Tužil, Sezemice
Veronika Truparová, Mgr. Opava 5
Petr Voženílek , Třebechovice pod Orebem
Zdeněk Polodna, Hrejkovice
Helena Elgendy Žežulková, Ing. Praha 4
Veronika Šmerdová, Srbská
Pavel Panáček, Ing. Polešovice
Sára Laová, Horní Slavkov
JAN VÍTA, Třeboň
Jan Horák, Bc. Králův Dvůr
Michal Caha, Ing. Moravany u Pardubic
Jan Haklík, Ostrava
Lenka Křížová, Krumvíř
Pavla Lorenzi, Hovorčovice
Ludmila Schreiberova, Praha 4
Jiří Mizera, Ing., Ph.D. Libčice nad Vltavou
Lukáš Cipryan, doc. PhDr. Ph.D. Karviná
Jana Michálková, Štoky
Eva Stehlikova, Mgr Praha
Ivana Scholzová, Obora 39,679 01
Jeřábek Jeřábek, Jeřábek Nymburk
Martin Kolařík, Krupka
Martin Ptacek , Ing Pardubice
Ladislava Peterová, Žďár nad Sázavou
Lukáš Košťál, Ing. Kunžak
Jaroslav Rafaja, 507 81 Lázně Bělohrad
Zuzana Michalkova, Olomouc
Lena Křížová, Krumvíř
Alžběta Jamborová, MgA. Zlín
Andrea Růžičková, Praha
Táňa Ševčíková, Mgr. Horní Bludovice
Jana Krmášková, Kopřivnice - Lubina
Jitka Kadárová , Kuřim
Dita Sklenářová, Ing. Bruntál
Iveta Kočová, Horažďovice
Olga Lánová, Bříza
Manuel Nuněz, Zlín
jiri sipula, olomouc
Kateřina Skuhrová, Bc. Praha
Veronika Hladíková , Vysoké Mýto
Petr Vlach, Kutná Hora
Lenka Iblerová , Opava
Jana Skřivánková, Bc, DiS Zlin
Irena Klenovcová, Teplice
Marie Pouchlá, Brno
Klára Brotánková, mgr. Praha
Miroslava Ehlová , RNDr. Hradec Králové
Adam Vojtěch, Mgr. Praha
Václav Pěkný, Dobřichovice
Michal Drobisz, Kroměříž
Miraslav Matula, Ing Unicov
Libor Braný, Praha
Lenka Prudká, Ing. Benešov
Zdeněk Vlček, Ing. Zruč-Senec
Vlastimila Špaková, RNDr. České Budějovice
Martina Donátová , Velký Vřešťov
Zdeňka Šulcová, Hradec Králové
Václav Čech , Dnešice
Bronislav Dupal, Ing. Kroměříž
Kristýna Němcová , Halouny
Renata Tošnerová, Roudnice nad Labem
Vojtěch Šlapák, Mgr. Husinec
Jana Rendekova , Teplice
Bohumíra Dolanská, Mgr. Zlín
Zuzana Rücklová, Nové Jirny
Zdenka Kopecká, Duchodce Střílky
Vlasta Kůtová, Ing. Kdyně
Jose Hříbek, Ing. Vnorovy
Jakub Tichý, Tutleky
Hana Jiruchová, Ing. Hradec Králové
Jana Koptíková, Bušanovice
Jaroslav Beran, Praha 9
Matej Hlavacek, Praha
Stanislava Hanušová, Mirotice
Martin Klvač, Brno
Mirka Mirka, DiS. Mladá Boleslav
Dana Rýznerová, Ing Střelice
Jana Zahradníková, Bc Hukvaldy
Vladimíra Štěpanovičová, ing. Bílá
Radim Bělohlávek, prof. RNDr., DSc. Ostrava
Lenka Vojtková, Uničov
Dagmar Celbova, České Budějovice
Pavel Fárek, Bc. Kralovice
Jana Martínková, Praha
Hanka Myšková Myšková, Mnichovo Hradiště
Bedrich Puschner, Beck Row
Petr Vachler, Praha
Marta Michlova, Dobruška
Jiří Trvdý, Ing. Hradec Králové
Alžběta Vacková, Bc. Praha
Lenka Píšová, Mgr. Pardubice
René Keringer, Nejdek
Pavlína Pavlištová, Rybitví
Jiří Plaňanský, Sušice
Zlatuše Greplová, Boskovice
Pavel Valík, Luka nad Jihlavou
Stanislav Papež, Jílové u Prahy
Jana Semrádová, Ing. Liberec
Marciana Juliete Lagron, Lagron Brno
Radek Leicman, Chudčice
Václava Svobodová, DiS Poděbrady
Lukáš Černý, Prachatice
Ivana Šťastná, Mgr. Brno
Martin Sláma, Praha 10
Karel Fišer, Příbram
Lucie Žáková, Brno
Yuriy Rushchak, Hradec Králové
Adam Braun, Moravskoslezský Kočov
Tereza Blehová , Chomutov
Tomáš Vaněk, Přeštice
Petr Weigel, Olomouc
Michael Heinz Heinz, Dolní Rychnov
Martin Danielka, Náchod
Marie Hrstková, Ostrava
Miloslav Holcman, Chotěboř
Ladislav Jirucha, Ing Hradec Králové
Jiří Cajzl, Mgr Brno
Miroslav Horbas, Záhornice
Beno Boháč, Lipník nad Bečvou
Karla Mikešová, Vracov
Michaela Moslerova, Mgr. Boskovice
Iva Klibániová, Bc. Čeperka
Zuzana Machová, Bc. Domažlice
Zdeněk Zavadil, Ing. Brno
Marie Nová, Mgr. Mělník
Ivo Stehlík, Ing. Volary
Zuzana Landtová, Ostrava
Tomáš Witek, Praha
Klára Liptáková, Ing. Brno
Šoukal Pavel Pavel, Pavel Pyšel
Tomáš Povolný, Nový Bor
Lenka Neužilová, Mgr. Praha 10
Jaromír Horák, Ing Praha
Petra Žákovičová, Mgr Zlín
Evžen Novák , Karlovy Vary
ivo berkana polášek, svobodný živý člověk Frýdek-Místek
Monika Badurova , Ing. Koprivnice
Renata Dušková, Mgr. České Budějovice
Eva Jandova, Cvikov
Petr Loprais, Řečice
Renata Dušková, Mgr. České Budějovice
Jan Levý, Bc. Praha
Jaroslav Horáček, pan Hustopeče
Kamila Valošková, Havířov
Renata Dostálová Tunková , Hostěradice
Jana Preissová, Most
Jana Plzáková, Plzeň
Iveta Musilová, Česká Skalice
Kristýna Vérostová, Bc. Brno
Eduard Novotný, Ing. Jinačovice
Eva Zálešáková, Mgr. Adamov
Vít Šubrt, České Budějovice
Zdeněk Polodna, Milevsko
Dana Mišejková, Praha
Kateřina Fořtová, PhDr. Praha
Alena Suchá Suchá Suchá, Sviadnov
Petra Zemanová, Bc. Praha 9
Miroslava Zelenková, Frýdek Místek
Nadezda Pohlreichova, Trebotov
Tereta Veitova , Bc. Praha
Petr Šťásek, Jívová
Jiří Radoschowský, Třebom
Jiří Pokorný , Dr. H. C., DiS. Teplice
Stanislav Hanák , Jeseník
Dana Zemanová , Velké Meziříčí
Robert Moša, Raduň
Pavlína Bažantová, Svémyslice
Michal František Procházka, Beroun-město
Irena Kočí , Mgr. Náměšť na Hané
Jiřina Mázlová, Mgr. Staré Křečany
Radek Pleva, Šenov u Nového Jičína
Hana Plchová, Černá Hora
Pavla Vrobelová, Jívová u Olomouce
Katarína Szabados , PhDr. Znojmo
Veronika Bejlková, Bejlková Beroun
Lenka Bednaříková, Bc. Křenovice u Slavkova
Dita Kochová, Tvarožná
Petra Závadová, Praha
Markéta Laciková, Ing. Roudnice nad Labem
Jana Strnadová, Liberec
Dupák Zbyněk Zbyněk, Plzeň 3
Andrea Kozlová, Děčín
Radim Socha, Slezská Ostrava
Pavel Brož, Praha
Stanislava Lišková Lišková, Lišková Teplice
Jiří Turča , ing Odry
Hana Špačková, Ing. Praha 4
Jana Studecka, Velesin
Miroslava Lopraisová, Žďár naf Sázavou
Tomáš Sedlák, Žďár nad Sázavou
Karel Plánek, Prachatice
Radek Řezáč, RNDr., Ing. Praha
Jitka Tomášková, Plzeň
Alena Ježová , Vitkov
Petr Minařík, Ing. Mysločovice
Jakub Hejtmánek, Petrovice
Miloš Malina , Sedlčany
Miroslav Lee, Bruntál
Iveta Snídalová, Vyškov
David Háva, Horoměřice
Karolína Macíková , Předboj
Jan Šulc, Prachatice
Kateřina Hoffmannová, Bělotín
Romana Tyrlíková, Milíkov
Jiří Mraček, Plzeň
Petra Zemková, Mgr. Strakonice
Petr Švadlenka, 58601
Alena Hessová, Bc. Nepomuk
Michaela Frýdlová, Děčín
Jiří Kučera, Litomyšl
Jiří Izák, Velatice
Jiří Sojka, Dobrá 365
Iveta Kučabová , Plzeň
Jana Simonsová, PharmDr. Petrovice u Karviné
Erika Kronychova, Seniorka Most
Miroslav Oros, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
David Hübner, Ing. Pardubice
Marek Hrouz , Kladno
Andrea Cigánková , Bc. Vrchlabí
Jana Kavalírová, Teplice
pavla Lajtkepova, Třešť
Radek Vodinský, ing. Otrokovice
Martin Maťha, Ing. Praha
Antonie Nikol Suchanova Suchanova, Suchanova Decin
Radomír Nohavica, RNDr. OLOMOUC
Marek Setíkovský, Ing. arch. Praha
Jan Mareth, Hrabyně 1
Jiří Hrdina, Ing. Dolní Dobrouč
Roman Potůček, Mgr. Krnov
Monika Mikešková, Příbram
Michal Mainuš, Ing. Lipník nad Bečvou
Miroslav Procháska , Mikulov
Magda Konecna, Krnov
David Tichý, Rudoltice
Jaroslav Partyka, Ing. Morkůvky
Martina Dejnožková , Pardubice
Tomáš Hečko, Hrádek
Jitka Sochorová, Brno
Renáta Juřicová Ballerová, Odry
Magda Konečna, Krnov
Jiřina Tomková, Úvaly
Lubomír Hruška, Brno
Táňa Březinová, Baška
Eva Gocalová, Trojanovice
Milan Vachler, Tršice
Ladislav Fojtik Fojtik, Fojtik Žďár
Ester Kozlovská , Ing. Praha
Hana Kořistková, Domašov
Zuzana Sajlerová, Ing. Krnov
Věra Vyšínová, Praha
Ivan Pouchlý, Brno
Anna Tvrzová, Chomutov
Maria Glasova, Cifer
Klára Štefanová, Brno
Josef Brož , Praha
Karol Pribula, Mgr. Píšť
Dan Navrátil, Velká bystřice
Jaromír Muller Muller, Muller Kamenický Šenov
Petra Brožková , Dolni Stakory 27
Jozef Paštrnák, Ing., PDEng. Praha
Aneta Horynová, MDDr. Praha
Lívia Liptáková, Mgr. Praha
Kateřina Janatová, Mgr. Vrchlabí
Radka Francová, dis. Jičín
Vlastimil Fouček , Tuklaty
Milan Kopecký, Bílý Potok
Zdeněk Horák, Ing. Poděbrady
Lukas Skoupil, Vyskov
Miroslav Prchal, Ing. Kanice
Markéta Kozárková, Prostějov
Zuzana Vráblová , Nový Bor
Martin Válka , Odry
Martina Homolová , Brušperk
Soňa Lišková, Dobrá č 355
Gabriela Valachova, České Budĕjovice
Milan Muroň, Vyšní Lhoty
Kateřina Méryová , Bc. Ostrava
Radana Dvořáčková, Ing. Praha
Michala kotnauerova , Černošice
Jana Koutná, Boskovice
Lucie Helebrandova, Bc České Budějovice
Zdeněk Polák , Horní Libchava
Jiří Anděl, Budyně nad Ohří
Milan Nechanický, Jičín
Lucie Vokáčová, Strakonice
Miroslav Vojta , Němčice
Ivan Franc, Ing. Hradec Králové
Vladimír Veit, Strunkovice nad Blanicí
Tomáš Kupka, Bc. Praha
Tereza Součková, Hrabětice
Jitka Bittnerová, Frýdek-Místek
Tomáš Mařan , Praha 10
Michal Vašulka, Zlín
Antonín Čermák ml., Ing. Jihlava
Dennis Rann, Praha
Věra Brachetková, Ing Pardubice
Georgios Nestoridis , Beroun
Michaela Zdechovanová, Třemošná
Zuzana Míková , Ing. Praha 4-Braník
Dávid Jícha, Ing. Žebrák
veronika KUHAJDÍKOVÁ, JASENNÁ 232 p.JASENNA
Josef Ženčák, Soběšovice
Gabriela Dziková, Mgr. Ostrava
Magda Novotná , Praha 6
Kateřina Flídrová, Lanškroun
Šárka Hampeisová, PhDr. Praha
Jana Orságová , Halenkov
Jiří Tuček, Jablonec nad Nisou
Michal Provazník, Ing. Palkovice
Martina Šťastná, Praha
Anna Hanáková, Prostějov
Vladislava Vojkůvková, Bílovec
Václav Venc, Ing Olomouc
Fridrich Péli, Bohumín
Jitka Kováčová, Liberec
Nela Čížková , Praha
Monika Bednářová, Karviná
Lenka Kupková, Ostrava
Martin Kolacia, Dolní Dunajovice
Věra Kočová , Ing. Praha 9
Kateřina Krásná, Jablonec nad Misou
Kateřina Planková, České Budějovice
Kamila Hurník Zachrle, Mgr Brno
Lenka Nováková, Kryštofovo Údolí
Jiří Kaštan , Trhové Sviny
Petra Matějová, Praha
Alena Tlamkova, Brno
Moises González, Student Kladno
Eva Honusová, Bohumín
Kateřina Kraus, Nýřany
Karol Pribula, Mgr. Píšť
Alexandra Wolfova, Mgr. Praha
Věra Hojsáková, Horšice 3, Horšice 33455
Lida Bursa, Mgr. Praha
Petr Hájek, Brezinky u Jevíčka
Miroslav Tregler, Ing Praha
renata duda, liberec
Vaclav Zdrazila, Babice
Dana Sládková, Benátky nad Jizerou 1
Roman Korejtko, Ing. Litoměřice
Václav Láznička, Ing. Sloupnice
Ivo Marek, Praha 4
Patrik Markus Štěpánek, Orlová-Lutyně
Daniela Janíková, dětská sestra Třebechovice pod Orebem
Veronika Dvořáková , Bc. Hluboká nad Vltavou
Stanislava Rešová, Hromnice
Radka Poláková, Benátky nad Jizerou
Michaela Šlencová, Mgr. České Budějovice
Lucie Růžková, Mgr. Ing. Praha 13
Jaroslav Vavra, Volary
Ivana Žváčková, Nové Město na Moravě
Jan Waldmann, Přeštice
Ladislav Lukačovič, Havířov
Vlasta Kubová, Bc. Hradec Králové
Ivona Rzepková, Týniště nad Orlicí
Josef Rybář, Senetářov
Jitka Kleinhamplova, Klášterec nad Ohří
Jáchym Bažík, Praha
Pavel Trachta, Bc. Praha
Vanda Petrovičová, Pardubice
Monika Nagyová, Most
Pavla Kulatá, Ing. Přerov
Alexandra Kovaříková , Jílové u Prahy
Dana Šlajerová, Plzeň 1
Petr Novotný , Mgr. Černošice
Jaroslav Tomasik, Blatnicka 53
Kristýna Zemanová, Ing. Praha
Lucie Králová, DiS. Nové Smrkovice
Monika Nagyová , Most
Blanka Jacková, Ing. Bc. Plzeň
Hana bouchnerova, Třešť
Lubomír Nový, Ing. Rokycany
Jiří Jodl, Bc. České Budějovice
Marcela Malíková, ing. Liberec
Martina Misařová, Liberec
Zuzana Klinková, DiS. Praha
Iveta Hrnčířová, Opočno
Jaroslav Vlosinský, Ostrava
Pavel Petřík, Hradec Králové
Kamil Vasicek, Bor
Ivona Tkadlecová, Pelhřimov
Jana Gebauerová Gebauerová, Gebauerová Místek
Milan Chudoba, Petrov nad Desnou
Patricia Tejklová, Karlovy Vary
Jan Vlasák, Třebíč
Anna Soumarová, Ostrava
Marcela Kyptová , Plzeň
Jaroslav Štěpáník, Uherské Hradiště
Zuzana Fejfarova, Ing Turnov
Helena Šebestová, Karlovy Vary
Ondřej Fiala , Kladno
Luboš Kočí, Kočí Praha
Roman Michna, Frenštát pod Radhoštěm
Markéta Nováková, Pardubice
Ivan Nestával, Ing. Hluboká nad Vltavou
Petr Göth, Jihlava
Petr Libich, Praha 2
Andrea Nováková, Osice
Jiří Vosmanský, Oborná
Radim Kostka, Třinec
Romana Diblíková, Letohrad
Olga Gager Gager, Ing Pržno
Vladimír Nakládal, Ing. České Budějovice
Pavel Mrklas, Jablonec nad Nisou
František Popp, Ing. Znojmo
Jakub Houdek, Ing. Neznašov
Václav Hrabák, Nepomuk
Mirka Šašková, Mgr. Liberec
Irena Bartosova, Mgr. Pardubice
Pavel Andel, PhDr Olomouc
Michael Zámostný, Kolín
Žaneta Pecinová , Verneřice
Miroslava Procházková, Bohutín
Veronika Kerelová, Nový Přerov
Miluska Rettová, Praha
Dagmar Jurášková , Nové Smrkovice
Anna Kmeťová, Mgr. Praha
Andrea Toušová, Praha
Monika Lenartová , Vratimov
Jan Chleboun, Brandýs nad Labem
Janka Nováková, Hradec Králové
Drahomir Bilka, Nové Sedlo
Zdeněk Kouba, Selibice
Barbora Jirušková, Praha
Petr Berger, Ing. Praha 20
Martina Opálková, Píšť
Václava Coombesová, Ing. Limuzy
Yvona Andělová , PhDr. Olomouc
Jana Danielová, Mgr. ROUDNICE NAD LABEM
Renata Nováková, Dobruška
Šárka Hettnerová, Prachatice
Miroslav Košutek, Bolatice
Lenka Strolená, Nepomuk
Aurelie Pindorová, Ostrava-Poruba
Bohumol Čížek, Praha
Jana nemcova, Novy Knin
Zdenek Sopůšek Sopůšek , Sopůšek Liberec
Vladimira Fochtova, Jirkov
Darja Marešová Jirků, RNDr. Jablonec nad Nisou
Pavla Blahutová, Ostrava-město
Stanislav Schejbal, Klatovy
Śárka Strnadová, Hradec Královė
Stanislav Schejbal, Klatovy
Ilona Sedlaříková, Hulín
Eva Luňáková, Bc. Stěžery
Pavel Bukáček, Žďár nad Sázavou
Helena Buriánková, DiS Plzeň
Daniel Gentile, Mr Praha
Helena Havelková, Praha 12
Irena Gemrotová Broschová, Ing. Praha
Daniela Křesťanová, MgA. Praha 5
Jan Sovina, Ing Liberec
Pavla Sahulková, Dis. Čáslav
Stanislav Müller, Kladno
Zdeněk Štěpánek, Nasavrky
Lenka Menzlová, Rakovnik
Michaela Bejčková, Plzeň
Přemysl Palla, ing. Český Těšín
Vladimíra Pečinková , Olomouc
Zuzana Urbanova, Ing. Praha 9
Lenka Lavičková, Přerov-Předmostí
Klára Živná, Mgr. Praha
Petra Budělovská, Malečov
Šárka Šulcová, Lučany nad/Nisou
Michal Famfulík , Ostrava
Jaroslav Drozný, Mladá Boleslav
Ivana Vysloužilová, Přerov (okr. Přerov)
Kristýna Šejblova , Loděnice u Berouna
Dagmar Novotná, Třešť
Petr Kočka, Ing. Srbská Kamenice
Michaela Kmecová, Cheb
Eva Čapkova, Zdravotní sestra České Budějovice
Iva Prior, Praha 9
Gabriela Lukačovičová , Havířov
Filip Hašek, Praha
René Novotný, ing Praha 10
Eva Krůtová, Praha
Veronika Šaradínová, Němčice u České Třebové
Jaromír Fiala, Šťáhlavy
Radovan Hanák, Kvasice
Erik Witz, Praha
Markéta Štaflová, Včelná
Jiří Adamovič, Pečky
Rocco Erboli, ing. Praha
roman kotouc, Ostrava Hrabůvka
Blanka Hromulakova, Jezovy
Marek Mlčoch, Prostějov
Martina Poslíková, Klatovy
Iva Prior, Praha
Petr Kyselka, Kvasice
Alena Elizabet Čépe, Plzeň
Danuse Schandlova Schandlova, Schandlova Předměstí
Lenka Počtová, Mgr. Phd. Praha 5
Petra Pražáková, Praha
Ludmila Bauerová, Ježovy
Ivana Kubová, Čermná
Jarmila Nováková, Mgr. Lanškroun
Petr Tvrz, Ing. Chomutov
Marie Pirozkova, Pirozkova Brno
Ivana Kadlecová, Benátky nad Jizerou
Martin Nový, Ing. Louňovice
Vlasta Dudková, Lanškroun
Jiří Humr, Chomutov
Martina Štěpničková, Mikulovice
Jana Štrausová , Mgr. Dobříš
Hana Maslowská, RNDr. Praha
Pavel Pilař, Hovorčovice
Terezie Vachtarčíková, Dolní Lutyně
Kateřina Gojová, Orlová
Jolana Mlčochová, Prostějov
Leoš Langer, Jevíčko
Soňa Matějíčková, Mgr. Praha
Libor Horák, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1
Pavel Dvořák, Novosedlice
Daniel Chrpa, Kamenice nad Lipou
Jan Růžička, Ph.D. Dolní Lhota
Ladislav Jalovičiar, důchodce Hranice okr. PŘEROV
Monika Josisová, Jablonec nad Nisou
Martina Těšínská , Bc. Praha
Januš Lubomír, Ing. Bystřice pod Hostýnem
Jana Sedláčková, Horní Třešňovec
Hana Saxová, Brno
Miroslav Zakuťanský, Ostrava
Markéta Pavlíková , Jindřichův Hradec III
Vladimír Hataš, Hradec Králové
Ludmila Němečková, Brno
Šárka Dušková , Praha
Eva Srbová, Praha 9
Petr Krejčí, Zbiroh
Hana Kapčiarová, Jablonec nad Nisou
Ilja Hynek, Brno
Jana Hyvlova, zdravotni sestra Holice
Růžena Nekudová, Dědkov
Jana Novotná, Ing Praha
Zdeňka Machalová, Holešov
Valéria Jelínkovbá, Olomouc
Tereza Škopíková, Kroměříž
Nikola Dudová , Olomouc
Denisa PAŠTRNÁKOVÁ , Ing. Praha
Lenka Sedláková, Chrudim
Jan Slovák, Štěnovice
Veronika Stránská, Teplice
Iveta Brandova, Ing. Klatovy
Jitka Němečková , Františkovy Lázně
Michaela Ragulová, Ing. Praha 9
David Luksza, Třinec
Jana Štanderová, Liberec
Ivana Hudecova, Rosice
Kateřina Zichová, Ing. Lužany
Jana Dvořáková, DiS. Litoměřice
Andrea Sterenčáková, Svitavy
Lenka Bradová, Plzeň
Zdeněk Kratochvil, Mgr. Boskovice
František Křesťan, JUDr. Praha 5
Pavlína Sehnalová, Ing. Praha 5
Marcela Nachtmanová , Mariánské LAZNE
Dagmar Durníková, Frýdek-Místek
Lada Novotná, Bc. Nové Město nad Metují
Gabriela Bogušovská, Mníšek pod Brdy
Jaroslav Osinek, Břehy
Petra Kolaříková, Mgr. Rumburk
Klára Pokorná, Mgr. PRAHA 9
Daniel Katanik , Bc., DiS. Hlučín
Lucie Mikulova, Ing. Turnov
Pavel Hudec, Rosice u Brna
Radim Socha, Ostrava
Jitka Vašková, Ing Stráž nad Nisou
Tomáš Manda, Kostelec nad Černými lesy
Emilie Polívková, Liberec
Ondřej Bouzek, Mukařov
Martin Doležal, Dobruška
Petr Šana, Cholina
Tadeáš Krzok, Ing. Ostrava
Milan Slezák, Ing. Halenkovice
Petra Široká, Hradec Králové
Zuzana Buchbauerová , Mgr. Praha 7 Holešovice
Marek Příkaský, Dačice
Marta Petrová, Mníšek
Blanařová Ivana Ivana, Ivana Bystřice Nad Pernštejnem
Dáša Sitová, Bohdíkov
Pavel Fuka, Týn nad Vltavou
Šárka Korecká, Strakonice
Jaromír Vašek, Ing. Stráž nad Nisou
Lenka Mikysková, Ústí nad Orlicí
Martin Pešek, Mgr. Šumperk
Miluše Machová, Ledenice
Luboš Ledvinka, Prachatice
Daniel Gregor, Ještětice 21
Jana Němcová, Borovany
Patrik Kimmer, Ostrava
Alexandra Zajdáková, Kyjov
Miroslav Vápenka, Praha
Jaromír Bátora, Liberec
Mirka Kočířová, Ostrov
Marie Hrušková , Ujezd
Martin Kaspar, Praha 4
Michael Novák, Hradec Králové
Jana Kolenicova, ing. Zvolen
Jitka Knopová, ing. Jistebník
Hana Fuková, Týn nad Vltavou
Helena Garcíová , Bc. Přeštice
Štěpán Holub, Kopřivnice
Andrea Frodlová, Ing. Ostrava
Jan Malůšek, Ing. arch. Brno
Bohumil Huja, Havířov
Jana Brabcová , DiS Praha
Alena Prusenovská, Brno
Václav Šlajs, Brnířov
Lucie Djoa, Praha
Veronika Kučeriková, Ing. Jindřichov
Danka Tvrdá Švehlivá, Štětí
Jakub Hájek, Svitavy
Jan Pros, Kolín
Kateřina poslová, Bc. Praha
Zdeňka Strašilová, Přibyslav
Soňa Novotná, Bc Skuteč
Šárka Fofová, Ing. Týniště nad Orlicí
simona součková, hrabětice
Lucie Ruszová, Mgr. Bystřice nad Olší
Josef Bělík, Praha
Alena Mertlíková, Červený Kostelec
Zdeněk Málek, Ing. Brno
Lucie Havlíková, Mgr. Ludgeřovice
Michal Černil, Třemošnice
Jiří Löffelmann, Ing. Plzeň
Veronika Švecová, Třebíč
Dita Karasová, Brandýs nad Orlicí
Valerie Pánková, Náchod
Viktor Čermák, Brno
Václav Kvasnička, Ing. Zadní Třebaň
Vladimír Chmel, Soběnov
Hana Veselá, Dis. Praha
Jiří Wagner, Ing. Zdiby
Tereza Holásková, Prostějov
Radek Lehečka , Sokolov
Martin Hrček, Bc. Odry
Jakub Gonska, Cheb
Jiří Obrovský, Skalice U ČESKÉ LÍPY
Petr Pešek, Mgr. Praha
Zdeněk Bulíček, Jakubov u Moravských Budějovic
Petra Martincová, Mgr. Cerhovice
Lucie Jerglová , PhDr. Struhařov
Sylva Bernardová, Jihlava
Filip Matoušek, Praha
Vlastimil Jetmar, Cerekvice nad Loučnou
Gabriela Svatá, Raspenava
Vít Jergl, Ing. Struhařov
Andrea Andrušková, Kaplice
Jiří Benda, Bělá nad Radbuzou
Ivana Mrázková , Dis. Děčín
Miriam Pešková, Mgr. Praha
Markéta Muzikantová, Olomouc
Monika Poláčková , Kladno
Anastasia Matckevich , Drmoul
Zuzana Wagnerová, Ing. Hradec Králové
Zuzana Rajmontová, Hradec Králové
Iveta Frýbertová , Praha 4
Jan Sladký , Ing. Kutná Hora
Martina Fialová, Velká Bíteš
Lenka Ernestová Jírová, Most
Markéta Šuráňová, Bc. Brno 12
Jindra Chuchlová, Poříčany
Jan Hrachovec, Čížkovice
Jan Machytka, Ing. Pardubice
Jitka KAČENOVÁ, Praha 4-Branik
Martin Cik, Tišnov
Martin Hoffmann, Brno
Jana Vomáčková, Dis Herálec
Monika Svobodová, B
Martin Vitásek, Mgr. Zábřeh
Josef Kuba, Čermná
Alena Wagnerova, Rejhotice
Jan Malý, Čkyně
Dalibor Sucháček, Trutnov
Věra Havlasova, Dětská sestra Ostrava
Lucie Janoušková , MBA. Praha 10
Markéta Beregiová, Ostrava
Vít Popp, Kralovice
Markéta Linková, Mgr. Broumy
Eva Planickova, Praha 1
Šárka Jelínková, Rokycany
Jana Sedlářová, DiS. Olomouc
Ea Chytilová, Ing Otrokovice
Radka Zvoníčková, DiS Štitna nad Vláří
Dušan Fráz, Horní Bříza
Milan Sehnal, Hrubá Skála
Martina Riedlová, Bc. Loket
Radek Plíhal, Kunžak
Lenka Pochová, Plzeň
Ivana Schlägelová, Ing. Stará Boleslav
Andrea Stříteská, Hradec Králové
Dagmar Chrpová, Mgr. Kamenice nad Lipou
Petr Fančovič, Ing. et Ing. Ostrava
Lubora Bednaříková, Mgr. Bořitov
Kateřina Neřádová, Vidče
Edit Tichá , Praha
Bedřich Káňa, Štramberk
Tomáš Štěpánek, Úštěk
Lubomír Budíček, Česká Kamenice
Štěpánka Baťhová , Praha
Petr Beneš, Praha 9
Jan Stohanzl, Ing. Pardubice
Martin Hub, Ing. Kroměříž
Lenka Nováková, Brodek u Prostějova
Barbora Nožičková, Mgr. Nová Paka
Petr Gocal, Ing. Trojanovice
Kristina Pavlíková, Cerhenice
Kateřina Richtrová, Bakov nad Jizerou
Petra Procházková, Sobětuchy
Eva Kašparová, Ing. Přelouč
Lukáš Černý, DiS Žacléř
Karel Trnavský , Sušice
Livie Králiková, Ing. Praha
Martina Albaniova, Jablonec nad Nisou
Dagmar Martínková, Brno
Bronislava Grečnarová, Havířov
Pavel Prášil, Praha
Sandra Pavlová, Ing. Mnichovice
Karel Trnavský , Sušice
Kristýna Jehlíková, Planá nad Lužnicí
Alena Matulová, Hulín
Milena Mátlová, Mgr. Odry
Alena Mikulášová, Ing. Rohozno 21
Jan Gieraczka, Třinec
Kateřina Parschová, Bc. Poděbrady
Monika Ducháčková, Svitavy
Ivan Vokoun, OSTROV
Helena Soušková, Olomouc
Zbyšek Studecký, Ing. Praha 4
Petra Váňa, Brodek u Přerova
Lucie Novotná , Praha 6
Jana Kabotová , DiS. ČESKÝ TĚŠÍN
Iveta Bučková, Zlín
Kateřina Dočkalová, Tršice
Miroslav Hrtus, Ostrava
Jana Richterová, Bc. Strupčice
Eduard Bartl, RNDr., Ph.D. Olomouc
Adela Iralova, České Budejovice
Svatoň Přemysl Přemysl, Přemysl Znojmo
Monika Hrdličková, Mgr. Tanvald
Andrea Bílková, Viničné Šumice
Tomáš Kučera, Jirkov
Jiří Pavlík, Cerhenice
David Peca, Havlíčkův Brod
Petr Ženíšek, Plzeň
Slavomíra Šmiřáková, Plzeň
Luboš Kult, Jamné nad Orlicí
Vilma Parenicova, Praha
Věra Volková, Ing. Statenice-Černý Vůl, Praha - západ
Jana Horakova, Kladno
Pavel Molák, Nová Včelnice
Tomas Ruzicka, Ing Praha
Norma Eliška Houdková, ing. Liberec
Barbora Pubcová, Plzeň
Dana Suchá , Třešť
Luděk Hejrovský, ing Praha
Robert Steiner, Jablonec nad Nisou
Michaela Maříková, Škvorec
Zdeňka Lusková, Plzeň
Miloš Novotný Novotný, Ing. Svitávka
Lucie Nepasická, Mg.A. Svojetice
Milan Veleba, Telč
Jana Pavlikova , Cerhenice
Jordan Tellalov, Ing. Bystřice 73995
Lucie Nedělková, Praha
Aneta Kůgelová, DiS. Plzeň
Eduard Hejlek, Havířov 1
Karel Doubek, Domažlice
Leoš Hlávka, Polná
Hana Hýblová, Palkovice
Soňa Gajdaczová, Ing. Bystřice
Jiří Zimmermann, Ing. Křemže
Andrea Vojvodíková, Andrea Opava
Anton Hodulik, Pan Suchá Loz
Jana Jetmarová, Ph.D. Jablonec nad Nisou
Petr Křivánek, Mgr Slavkov u Brna
Kateřina Vitáková, Mgr. Plzeň
Lenka Strmiskova, Ždánice
Petr Toufar, Ing. Švihov
Petr Višnický, Ing. Bohuslavice
Petr Mlýnský, Praha
Vladan Gračanin, Opava
Martin Müller , Tišnov
Lenka Jedličková , Vyzerky 76
Jarka Pesold Hladikova, Amberg
Monika Ksandrová, Příbram
Kateřina Rychlá, Mgr. Olomouc
Kateřina Podroužková, Pyšely
Darja Lufinková, Ing. Liberec
Jana Bohatá, Dvorec
Simona Kholová, Žádovice
Petra Sajdlova, Bc. Ledeč nad Sázavou
Andrea Chmelová, Cheb
Růžena Laura Šomodiová, Luby
Michaela Bejčková, Tochovice
Veronika Moris, Újezd u Boskovic
Radmila Zrůstková, Nový Bor
Jana Adámková, Františkovy Lázně
Veronika Janušková, Ing. Zlín
Lenka Götz, Frenštát pod Radhoštěm
Miloslava Korábová , Radhošť
Marek Juna, Praha
Josef Dastych, Bílé Předměstí (Pardubice I)
Milan Šimáně, Vlašim
Jiří Konopásek, PaedDr Praha
Jordan Tellalov, Ing. Bystřice 73995
Zuzana Jackaninová , Ostrava
Roman Škoda, Strakonice
Eduard Hejlek, - Volyně 38701
Magdalena Kalenská , Vrchlabí
PAVEL NOVOTNÝ, Brno
Michal Ptáček, Přeštice
Jana Úblová , Plzeň
Jiří Mejstřík, Mgr. Bc. Dlouhá Ves
Lubomír Budíček, Česká Kamenice
Jana Vanišová, Mgr. Velké Poříčí
Jana Chocholová, Hluboká nad Vltavou
Lucie Řičicová, Mgr. Horní Bříza
Romana Hanáková, p.Bohuňovice
marika Plachetkova, Karviná 4
Milan Horák, Byšice
Kateřina Přibylová, Kroměříž
Helena Vitásková, Bc. Zábřeh na Moravě
zdenek plachetka, Karviná
Libuše Brettová, Bc. NOVÝ BYDŽOV
Jan Peterek, Havířov
Gabriela Enders, Drmoul
Jitka Holíková, Brno
Michal Fridel, Ing Trnava
Petr Procházka, Sobětuchy
Lubomír Budíček, Česká Kamenice
Jiří Stuchlík, Náměšť nad Oslavou (okr. Třebíč)
Helena Matějková, Praha 5
Josef Englic, Rumburk
Jitka Horkavá, Jablonec nad Nisou
Pavel Honeš, Loučovice
Veronika Holá , Mgr. Praha
Frantisek Borsik, Praha
Michal Ptáček, Přeštice
Radek Maryška, Větrušice
Jarmila Lustig, Praha 13 - Stodůlky
Helena Müllerová, Ing. Kladno
Miloslav Bakalík, holešov
Risto Karadzovski, Ing Praha
Kateřina Lamer Bláhová, Kladno
Nicole Mušková, Praha 5
Oldřich Doležel, Letohrad
Linda Vrátníčková, DiS Brno
Marian Juríček, Hrušovany nad Jevišovkou
Ján Štetina , Ing Hlubočky
Andrea Kropíková, Strážnice
Dušan Fiala, Velká Bíteš
Martin Kadidlo , Pan Most
Libor Vybral , Olomouc
Kateřina Kratochvílová, Kladno
Pavel Mika, Mgr. Krovy Vary
Daniel Pur, Mohelnice
Hana Veselá, Ústí nad Labem
KRISTINA JANA K KOČÁRKOVÁ, DIS Plzeň 23
Josef Novák , České Budějovice
Kateřina Hodásová , Pardubice
Libor Drda, Kunin
Kristýna Psotková, Zlaté Hory
Blanka Kultová, Jamné nad Orlicí
Pavla Sárová, Zlin
Bohuslav Kratěna, Praha
Eliška Lužáková, Ústí nad Labem
Michaela Tomanová , Paní Moravský Žižkov
Tomáš Novák, Ing. Praha
Karel Soukeník, Kostelec nad Černými lesy
Kateřina Puškáčová, Ing. Bc. České Budějovice
Jiří Kluz, Jablunkov
Milena Aubrechtová , Volduchy
Jana Drábková, Kladno
martina všetečková, Praha
David David, Brno
Monika Mičulková, Bc. Otrokovice
Lasislava Klusackova, Polná
Milena Galásková, - Havířov Šumbark
Pavlína Vilímová, Mgr. Praha
Veronika Jandová Rulíšková, Vyšehoří
Jan Muška, Praha
Anita Nižnanská, Planá
Pavla Valentová , Plzeň
Kamila Šlesarova, Brno (okr. Brno-město)
Libor Hlavsa, Mgr. Plzeň
Radim Paták, Zlaté Hory
Hana Kubátová, Brno
Markéta Cempírková, Pardubice
Martina Peukerová, Obecnice
David Peuker, Obecnice
Sylva Linhová, Mgr. Frýdek-Místek
Blanka Hadašová , Průhonice
Jana; Halačková, Brno
Ladislav Slezák, Dolní Loučky
Jan Heralt, Ing Novy Jicin
Rudolf Jeřábek, Žiželice n. C.
Dominik Dej, Havířov
Aleš Křišťan, Smržovka
Dušan Zralý, Brno
Marie Valaškova , Praha
Erik Schuster, Česká Třebová
Hana Konášová, Plzeň
Jana Marcaníková , Mgr. Zlín
Radka Mahrova, Ing. Jaroměřice nad Rokytnou
Klára Fuksová, Ostrava-Radvanice Těšinská 335 716 00
Simona Chalúpek, Karviná
Alena Václavíková , Ing. Chodov
Jana Svobodová, Liberec
Josef Palíšek, Mgr. Kroměříž
Monika Karlsson, Zlín
Zdenka Seidlova, Vysoke Myto
Zdeněk Kolář, Žirovnice
Lucie Doležalová, Kroměříž
Barbora Kolouchová, Mgr, Ph.D. Přišimasy-Skřivany
Jarmila Maxerová, Uherský Ostroh
Věra Klibániová Klibániová, Klibániová Kadaň
Dita Koláčková , Vrchlabí
Alena Karausová, Praha 4
Lenka Oulehlová, Tábor
Jiří Straka, Český Krumlov
Martina Simková, Bc. Čížová
Marina Macháčková, Ing Jihlava
Nikola Sedlackova, Srubec
Hana Kořistková, Domašov
Pavel Lukáš Lukáš, Lukáš Litvínov
Jan Naiser, Ing. Štíty
Lenka Hallová, Praha 7 - Holešovice
Milada Curtner, Mgr. Praha
Miroslav Dufka, Horní Bečva
Vladan Pěnkava, Ing. Velké Losiny
Veronika Dostálová , Mgr. Štěměchy
Jana Vegnerová, Mělník
Daniel Krejčí, Mgr. Praha
Lada Faldynová, Mgr. Frýdek-Místek
Jan Lindovský, Ing. Opava
Bohumil Drážný, Praha
Luboš Brada, Plzeň
Libor Podrouźek, Pyšely
Luboš Berka , Stod
Ilona Eichlerová, Chvaletice
Milena Skotnicová, Ing Frýdlant nad Ostravicí
Karel Brož, Sušice
Jitka Homolová, Hradec Králové
Petr Vitula, Struzna
Magdaléna Macíková, Macíková Zlín
Petra Šenová, Sezemice
Martina Marsikova, Ceske Budejovice
Kateřina Zemanová, Čerňovice
Artem Burdiyan , Bc. Odrlice
Lucie Tesařova, DiS Blansko
Milena Bilska, Breclav
Lucie Balounová, Praha 6
Šárka Sahulová , Hradec Králové
Hana P, DiS Hradec Králové
Jakub Řepa, Brno
Lucie Spáčilová, Přerov I-Město
Karel Kolarik, Rumburk
Daniela Epsteinová, Praha
Marta Křížová, Zdiby - Brnky
Petr Žák , Hradec Králové
Petr Němec, Ing. Praha 10
Jana Skácelová, Brno
Jana Hálová, Ing. Roudnice nad Labem
Adéla Šponerová, Praha 8
Barbara Novotná , Tábor
Martina Ďurinová , Ostrava
Monika Váňová, Benátky nad Jizerou
Jan Pišinger, Třeboň
Petra Holubová, Slavětín
Marie Odstrčilová, Domašov nad Bystřicí
Pavla Kloudová, Hořice na Šumavě
Lenka Salmanov, Mladá Boleslav Ii
Vlastimil Falašta Falašta, Falašta Černovír
Libuše Machtová, Plzeň
Dagmar Matoušková, Ostrava-Dubina
Martina Švandová, Olomouc
Tomáš Kameník, Chomutov
Musilová Eva, Ostopovice
Věra Hurtíková , Nový Jičín
Vladimír Jadrníček, Jadrníček Otice
Šárka Štysová , Ing. Hradec Králové
Jakub Rzepisko, Ing. Karviná
Hana Rosecka, Zdar nad Sazavou
Elena Melichar , Mgr. Cheb
Lenka Neumannova, Mgr. Beroun
Eva Dvořáková, Ing. Staré Hodějovice
Michal Hála, Roudnice nad Labem
Martin Vicány, Březnice
Hana Arnoštová, Zlín
Vladimíra Weinlichová, Horní Slavkov
Martina Prýglová, Mgr. Přerov
Renáta Vysloužiloužilová, Hulín
Taťána SLÍVOVÁ , Frýdek-Místek
Linda Maragno, Ing. Praha
Taťána Špičáková, Olomouc
Martin Kytka, Bc. Bystřička
Irena Čepková, Mgr Libenice
Vladislava Höllová , Domažlice
Vojtech Kobylka, Jablonec nad Nisou 1
Roman Šotola, Luštěnice
Šarka Slezakova, Větřní
Jaroslav Galáš, ing Olomouc
Johana Pouzarová, Praha
Jiří Slíva, Bc. Frýdek-Místek
Lukáš Pichl, Praha 5 Lipence
Jiří Kosina, Ing. Vítkovice v Krkonoších
Zdeněk Falta, Praha
Stanislava Špaková, Mgr Poděbrady
Pavel Štefan, Praha
Alena Vohánková , Cítoliby
Magdaléna Soukupová, Bc. Brno
Tereza Slováková, Praha 5
Romana Vraná, Úvaly
Veronika Smutkova, Mgr. Olomouc
Miroslava Macková, Žatec
Roman Žák, Čimelice
Lenka Procházková, Mgr. Bc., DiS. Bohutín
Jana Kosová, Mgr. Lužice
Michaela Šírková, Ing. Rochlov (Plzeň sever)
Josef Kmoníček, Rohovládova Bělá
Michaela Němečkova, Mgr Kutna Hora
Dagmar Nejedlíková, Lázně Bělohrad
Tereza Svobodová, Mg.A. Turnov
Milan Sýs, Ing. Ph.D. Luže
Hana Divya Zazvonilová, Ing. Dobřichovice
Jaromír Vraný, Ing. Úvaly
Pavel Krampla, Hrobice
Jan Fránek, Hulín
Přemek Ďoubalík, Hynčice
Jaroslav Hejbal, Hejbal Ostrava-jih
Marie Rychlá, Dub nad Moravou
Roman Kopečný, Mgr. Praha
Michal Baloun, Hradec Kralove
Jaroslava Dominik, Domažlice, okres Domažlice, Plzeňský kraj
Terézia Tošovská, Bc Moravany
Přemysl Lácha, Extruderista Vodňany
Jaroslava Krásná, Mgr. Stráž Pod Ralskem
Hana Petrů, Ing Praha 5
Josef Čermák, Bc. Šternberk
Iva Spratková, Ing. Hnojník
Stanislav Bezpalec Bezpalec, Praha
Jan Orosz, Horní Slavkov
Pavel Mach, Zubčice
Michal Semorád, Plzeň
Sarka Dudkova, Praha 4
Lenka Padevětová, Padevětová Praha
Jiří Řezáč, Mohelno
Margita Krejcarová, Krejcarová Svoboda nad /úpou
Petra Hrubá, Praha
Josef Bělík, Praha
Eva Pawlonkova, Zlaté Hory
Jitka Jindrová, Lišov
Tomáš Adamík , Vratimov
Radmila Kučerová, Praha 10
Dušan Palkovič, Skalice u České Lípy
Johana Tichackova, Praha
Libor Votava, Ing. Ph.D. Jindřichův Hradec
Martina Šímová, Dubné
Monika Fišerová, Ústí nad Labem
Petra Čížková, Mgr Ivančice
Petr Oravec, Holice v Čechách
Ilona Krejčí, Olomouc
Radmila Kranichová , Kralupy nad Vltavou
Monika Skotnicka, Mgr. Králův Dvůr
Jiří Mach, Ing. Praha
Lukáš Doležal, Dolní Dobrouč
Martina Kuchaříková, Hradec Králové
Zdeněk Rajmont, Ing. Hradec Králové
Zita Némethová, Brno
Jana Olejniková, Týnec nad Sázavou
Kristýna Dvořáková, Králův Dvůr
Regina Bergerová, Ing Praha 9 - Horní Počernice
Rudolf Ulrych, Praha
Jaroslava Palkovičová, Skalice u České Lípy
Lenka Marszalková, Bc Návsí
Marie Karásková, Ing. Pardubice
Lenka Rolínková, Mgr. Prachatice
Renáta Altová, Dis. Humpolec
Lenka Dífková, Lhotka
Iva Frantová, Ing. Praha
Martin Jelínek, Čáslav
Václav Jůn, MVDr. Prachatice
Martin Kůstka, Ing. Olomouc
Jana Divišová, Blatná
Petra Netolická, Horní Ředice
Jana Růžičková, Novosedly nad Nežárkou
Aleš Poledno, Horní Ředice
Monika Wasserbauerova, Bc. Benešov
Václav Matějka, PRAHA 5
Martin Bláha, Volary
Eliška Kopáčková, Stará Huť
Tereza Ševčíková, Mgr. Znojmo
Jana Striteska, Ing. Vysoké Mýto
Jana Havlíčková , Bc. Bernartice
Ivana Vlková, Praha
Petr Melichar, Ing. Praha 9
Kateřina Lišková, Mgr. České Budějovice
Iva Leblochová , Mgr Kladno
Frantisek Kocian, Rodenbach
Stanislav Sumbera, Ing., Ph.D. Kroměříž
Lucie Paťavová Hudáková, Ing. Ostrava-Výškovice
Magdaléna Halamová, Smržovka
Johanka Bláhová, Volary
Jiri Spilka, Praha
Pavlína Lišková, Ostrov
Marta Horáková, Tlučná
Kristýna Brzková, Holohlavy
Veronika Konopáčová, Bc. Vysoká
Jaroslav Hruška, Nymburk
Hana Rotterová Rotterová, Most
Miroslav Černík, Praha 5
Lydie Maršálková, Brno
Jana Šarniková, Ing Bc Olomouc
Jarmila Mikulášková, Mikulášková Příbram Vii
Jiří Filip, Dlouhá Třebová
Hana Janišová, Mgr. Praha 8
Anna Zajacová , Zlaté Hory
Petr Jurčo, Trutnov
jolana tulisová, mgr. radešín
Stanislav KrTil, U.C.U. Praha Břevnov
Hana Rejmanová, Ing.Bc. Brno
Jiřina Rojtová, Domažlice
Rudolf Kos, Ing Letohrad
Michaela Cyrányová, Vejprty
Ludmila Zelinková, Bc Brno
Lucie Novotná, Havlovice
Petra Tkadlecova, Holesov, Czech Republic
Tomáš Falta, Bc. HK
Vera Matějkovq, Heřmanův Městec
Blanka Jůzová, Mikulovice
Jiří Hájek, Hájek Otaslavice
Jaroslav Švamberk, České Budějovice
Františka Zavadilová, Hradčany
Richard Vetrnik, Machov
Oldriska Kapsiova, Uničov
Monika Vláčilová, Stařeč
Marie Marie, Marie Strakonice
Hynek Herman, Šternberk
Alena Famfulikova, Ostrava Hrabuvka
Lýdie Bílková, Hořice
Dana Helová, Litoměřice
Kateřina Taubingerová, Brno
Bohuslav Kraváček , Kojetín
Miroslav Rehovič, Ostrava
Miloslav Žemlička, Hradec Králové
Jiří Iž, Přerov
Jiřina Červenková, uzeničky
Robert Moravec, Praha 9
Lucie Goldin, Mgr Praha 5
Růžena Metterová, Trnová
Šárka Pávová , Praha 6
Zdenka Jelenová, Mgr. Písek
David Růžička, Ostrava
Lucia Jánošková, České Budějovice
Eva Radilová, Bc. Říčany
Adéla Šimčíková, Chomutov
Dimitrij Bílek, Horní Bludovice
Elena Melichar , Mgr. Cheb
hilda krobothová, Brno
Jitka Šustrová, Blansko
Jaromír Krygel, MgA. Krnov
Barbora Drašilová, Bc. Smolotely
Jitka Malikova, Opaba
Jana Ondráčková, PharmDr. Křtiny
Tereza Kratochvílová, Brno 28
Marcela Šlapalová, Mgr. Jihlava
Miloslava Kroupová, Řečany nad Labem
Kamil Boštík, Ostrava
Michal Pála, Český Brod
Vladimír Chmelař, Ing Benešov
Bohumil Petruška, Polná
Cyril Nováček, Dis. Trutnov
Vojtěch Svoboda, Ing. Praha
Petr Lorenz, Slavkov u Brna
Petr Laštovička, Děčín
Lucie Havlikova, Havlikova Žatec
Pavla Strnad, Liberec
Michaela Kubáčková, Olomouc
Kamila Lindauerová, Ing. Tuchoraz
Jolana Štefková, DiS. Benešov
Kateřina Ambrosová, Praha
Kateřina Furiková Theurerová, Vítkov
Roman Brož, Neratovice - 27711
Anna Tachecí, Třebíč
Zuzana Vašutová, Horní Bečva
Jana Uhlirova, PhDr Podebrady
Lenka Jurenova , Veseli nad Moravou
Lucie Klimentová, Napajedla
Petr Filip, Ceske Budejovice
Peter Kozák, Ing., Ph.D. Budiměřice
Petra Polochová, Bc Soběšovice
Renata Šipanová , Mgr. Chlum u Křemže
Jana Štollová, Mgr. Praha
Ondřej Michalec, Plzeň
Lucie Homolková, Trhové Sviny
Dana Hlaváčková, Praha
Marian Huťka, Ostrava
Jindřich Lauer, Pardubice
Petra Fulínová, Praha
Zuzana Škorvánková, Ing. Stonava
Michal Bajzík, Brumov-Bylnice
Dagmar Králová, Znojmo
Anita Morkusová, Šluknov
Milena Kohoutková, Znojmo
Václav Kříž, Děčín
Renata Kubálková , Rožďalovice
Zuzana JÍHLAVCOVÁ, Leština
Jitka Hřebcová, Ing. Černošice
Lucie Antonínová, Brno
Šárka Brychová, Mgr. Brno
Miloslava Kroupová, Řečany nad Labem
Dagmar Kovářová, VSETÍN
Jana Zichová, České Budějovice
Tereza Štětková , Starý Poddvorov
Jana Kudláčková, České Budějovice
Jaroslav Větvička, Brno
Jan Brodníček, Bohutín
Jaroslav Dostál Dostál, Dostál Třebechovice pod Orebem
Ivan Milev , Praha
Jaroslav Nesrovnal, Ing. Kotvrdovice
Vilém Hanzlík, Plánice
Andrea Nesvadba Kratinová , Zlín
Marcela Haspeklová, Mgr Prachatice
Jan Cupal, Muz Ústí nad Labem
Daniel Burian, Kroměříž
Jarmila Vítková, Všechovice
Marek Skoček, Mgr. Praha
Ales Holcek , Ostrava
Renáta Byrtusová, Ostrava
Radka Višňovská, Plzeň
Lukáš karban, Poděbrady
Lenka Fuňáková, Most
Libor Hložanka, Ženklava
Lenka Macháčková, Mgr. Přáslavice
Eliška Bušáková, Bc. Lysá nad Labem
Martin Panoška, Děčín
Vit Žák , Nýřany
Vendula Šubrtová, Mgr., Ph.D. Trutnov
Marek Böhm, Ing. Ostrava-Přívoz
Zdeněk Ficbauer, Studénka
Broňa Formanová, Praha
Pavel Kráčmar, Bc. Olomouc
Sandra Leitnerová, Olomouc
Josef Soukup, Denver, CO
Kateřina Vlčková, Mgr. Dobříš
Pavel Horák, Hodslavice
Kamil Česlavský, Bohumín
Marie Mauricová, Praha
Iva Klenovská, DiS. Dobronín
Marika Holášová, Valašské Meziříčí
Jana Sixtová, Kladno
Jaroslav Kremlička, Pustiměř
Sandra Koubová, Miřetice
Marie Spurná, Mgr. Šimonovice
Pavla Bartková, Dolní Bousov
Olga Olga, Olga Hrob
Lenka Luňáčková, Hradec Králové
Veronika Helová, DiS Litoměřice
Pavlina Tropová , DiS. Jilemnice
David Soukup, Třeboň
Eva Buřilová, Úpice
Petr Lukášek , Modletice
Dominik Sand, Domažlice
Zdeněk Vyhnánek, Praha
Tomáš Svojtka, Hrob
Lumír Janošek, Ing Ostrava
Martin Křenek, Ostravq
Josef Klimeš, Lesonice
Roman Červenka, Nové Město na Moravě
Jarmila Svobodová, Mgr. Rajhrad
Alena Zachodilová , Ing. Ostrava
Kateřina Valíková, Lovčičky
Lenka Petržilková, Mgr. Praha
Lenka Ničková, Mgr Praha 7 - Bubeneč
Klímová Jarmila, Bc Tovačov
Zuzana Šafaříková, Liberec
Eva Tomšů , Frýdek Místek
Václav Zachodil, Ostrava
Adéla Pelešková, Mgr Třeboň
Gabriela Zilstra, Ing, Ph.D. Olomouc
Michaela Mayböhmová, Sloupnice
Jana Rysova , Ing. Praha 10
Michal Kušnirik, Bc České Budějovice
Michaela Mojzis, MA Poděbrady
Ivana Krčmařová, Mgr. Kojetín
Milan Myšík, Mgr. Chrastava
Pavel Šeliga, Valašska Polanka
Petr Mika, Ak. mal. Žichovice
Vladimíra Gajdaczová, Ing. Karviná
Michal Noha, Dolní Bousov
Dana Bittmanová, Ing. Horní Bezděkov
Jana Houdková, Ing. Kostelec nad Labem
Václav Knor, Jihlava
Miroslav Klíč, Jevíčko
Věnka Pašková, Ledeč nad Sázavou
Kateřina Slavíková, Vrchlabí
Ladislav Milata, Frýdlant nad Ostravicí
Renata Šíchová, Brandýs Nad Labem
Eva Karasová , Jihlava
Jan Ladýř, Kolín
Libor Mužík, Brno
Pavlína Procházková, Úpice
Alisa Kravchenko, Praha
Lubomír Brhel, Ivančice
Michal Petrik, Brno
Vladimíra Galovičová, Kroměříž
Kateřina Černá , Praha
Kateřina Kováčová , Mgr. Kladno
Helena Kaňoková, Odry-Dobešov
Jaromír Uhlíř, Libhošť
Adéla Trávníčková, Ing. Pardubice
Martin Mareš, ing. Jablonec nad Nisou
Jana Vinklerová, Stará Boleslav
Michal Fišer, Praha
Martin Beran, Dolní Heřmanice
Marie Ikrenyiova, Nizni Lhoty
Jitka Zapletalová, Přerov
Zdeněk Augusta, Svitavy
Pavel Blahuš, Ing Žlutava
Tomáš Svoboda, Oslavice
Veronika Pavliňáková , Mgr. Stará Ves nad Ondřejnicí
Stanislav Knedlík, pan Dolní Nivy
Adéla Müllerová, Chlumec nad Cidlinou
Žaneta Nevečeřalová, Svitavy - Předměstí
Radka Mahovska, Kolinec
Petr Kolář, Brno
Irena Ženíšková, Soběslav
Martina Karpecká, Jablunkov
Melčová Lenka Lenka, Lenka Osek nad Bečvou
Jana Szabóová, Domažlice
Pavel Rudolf, Praha 4 - Nusle
Věra Polnická, Čáslav
Martina Šichová, Jablonec nad Nisou
Andre Kaša, Bc. Rychvald
Pavel Sukaný, Vsetín
Lukáš Vyskočil, Ing. Polná
Jana Lachmanová, Klobuky
František Koreček, Česká Lípa Sosnová
Hana Slaměníková, Rýmařov
Petra Matlasová, Proseč
Tomas Urban, Praha
Hana Topolská , Mikulovice
Eva Landová, Liberec
Jana Kovářová, Ing Lipník nad Bečvou
Anděla Šìpková Šìpková, Šìpková Chlumec nad Cidlinou
Tomáš Hromada, Kojetín
Roman Prechtl, Přeštice
Jiří Mičulka, Otrokovice
Antonín Svoboda, Vyškov
Lukáš Klečka, Rajnochovice
Barbora Baťová, Praha
Jan Vietoris, Ing. Ostrava
Ludmila Weigová, Praha
Jiří Klíma, Ing. Tovačov
Jitka Hejduková, Ing. Most
Leona Kafkivá, Zdravotní sestra Přerov
Jana Mühldorfová, Mgr Petrovice u Karviné
Kateřina Švecová , Rtyně v Podkrkonoší
Pavel Kováč, Liberec
Marie Horáková , DiS. Praha
Jitka Chvátalová, Záborná
Martin Hauser, Rosice nad Labem
Jiří Abramcov, Nový Bor
Ludmila Blaháková, Slavkov u Brna
Lenka Fedoročko, Olomouc
Ludmila Vráželová, Ing. Brno
Soňa Abramcová, Nový Bor
Petr Pavlík, Ing. Praha 5
Pavla Grégrová, Hodonín
Kateřina Kubíková , Toronto
Hana Tichavská , Ing. Frýdek-Mistek
Vácav Kraus, Jihlava
Jan Kastel, Ústí nad Labem
Kateřina Voplakalová , Prachatice
zdenek coufal, liberec-vesec
Václav Švihel, Mgr. Rovensko pod Troskami
Hana Nerádová, Slavkov u Brna
Markéta Kubová, Hradec Kralové
Olga Bociánová, Rýmařov
Hana , Albrechtice
Nikola Bílá, Mgr. Jindřichův Hradec
Jan Procházka, Praha
Karel Bohun, Praha
Petr Vobornik, Poruba
Jana Layerová, Layerová Planá
Kateřina Kárníková, Bc Louny
Jitka Bradová, Plzeň
Dalibor Kozak, Praha
Lucie Vonášková, Karlovy Vary
Jana Havlínová, Mgr. Dolany
Blanka Puflerova, Mgr. Horni Slavkov
Radka , Bernartice
Slavomír Laca, Nedakonice
Jan Novák, Bc. Prostějov
Tomáš Barák, Mgr. Třebíč
Lucie Milisova, Bc. Kromeriz
Ladislav Václavík, Ing. Praha
Jan Ernest, Most
Pavla Šepsová, Slatiny
Ludmila Šatánková, Střítež n/L.
Jana Smahelová, Podolí
Aleš Andr, Chrudim
Andrea Panocha Košová, Dobříň
Věra Šilingerová, Bc. Prachatice
Petr Markl, Roudnice nad Labem
Vladlena Khaibullina, Praha
Lenka Šuhajdová, Žatec
Gabriela Kozubíková, DiS. Osluchov
Martina Kalábová , Jihlava
Ivana Krausová, Jihlava
Tomáš Voráček, Ing. Prachatice
Liduše Procházková, Litoměřice
Monika Duskova, Cesky Krumlov
alena šedá, Mírov
Kateřina Kaliašová, Ing. Jesenice
Kateřina Bínková, Volary
Zuzana Grňová, Jankov
Karel Kupka, Ceska Ves
Petr Smaženka, Velké Meziříčí
Eva Fousková, Kolín
Jan Burian, Moravské Budějovice
Pavla Gottwaldová, Prostějov
Karel Šindel , Zlín
Petra Suchanová, Luby u Chebu
Robert Střihavka, Praha 8
Irena Rudecka, Mgr Zlin
Jan Vojáček, MUDr. Praha
Dita Urbánková, Mirošovice
Jiří Zemánek, Drážov
Jaromír Bláha, MVDr. Dobříš
Zuzana Gürtnerová , DiS. Hradišťko
Jan Kovář, Svitavy
Jaroslava Beštová , Soběkury
Ivana Sudková , Havlíčkův Brod
Pavel Brázda, Dunajovice
Irena Orságová, Ing. Zlín
Ludmila Kamencová, Holešov
Zdeněk Raška , Olomouc
Eduard Andráši, Ing. Mělník
Přemysl Červenka, Hranice na Moravě
Vendula Kozubíková, DiS. Zlín
Tomáš Pištěk, Uherský Brod
Helena Kempná, Ostrava
Markéta Koubová, Strakonice
Pavla Faberová , Stašov
Vanka Jasná, Mgr. Plzeň
Libor Čermák, Vodňany
Luboš Louda, Přeštice
Petr Fronek, Praha
Tomáš Sýkora, Bc. Teplice
Kamila Kamila, Žatec
Martina Dobrucká, Mgr. Bc. Velké Pavlovice
David Liška, Ing. Mnichovice
Hana Bohuňková, Chrudim
Iveta Klemová, Uherský Ostroh
Radim Hricik, Lovcice
Antonín Veselý, Brno
Hana Kubíková , Opava
Pavla Tolášová, Ing. Žamberk
Ivana Svobodová, Písek
Tereza Pokorna, Mgr. Brno
Helena Míšová, Praha
Vojtěch Přibyl, Mgr. České Budějovice
Jaroslava Lhotáková, Holýšov
Jan Leks, Opava
Ivana Matyášová, Matyášová Kunvald
Zdeněk Jan Dostálek, Rychnov nad Kněžnou
Kateřina Mincakova , Most
Helena Wdówková, Bystřice 97
Richard Wolf , Praha
Žaneta Dostálová, Karviná
Zuzana Vonostránská , Kladno
Jitka Matysová , Most
Magda Jedličková, Ing. Svetla Hora
Petra Holic, Hon. BA BRATISLAVA
Linda Vítová , Jablonec nad Nisou
Filip Malý, Bc. Mečichov
Tomáš Šichman , Ostrov nad Ohří
Jiří Vondrák, Ing. Teplice
Monika Charousová , Brno
Jana Šedivá, Soběnov,Kaplice
Lubomír Ištvánek, Mikulov
Radka Bauerova, Ceska Lipa
Věra Seifertová, Nový Jičín
Natálie Hýlová, Plzeň
Stanislav Tomeček , Praha
Šárka Procházková, Pozdeň
Lenka Procházka, Bc. Hřebeč
Lenka Pravdová, Ing Staré Město pod Landštejnem
Lubomír Nedbal, Praha
Drahomíra Skřivanová, Dolní Jirčany
Šárka Tomíčková Tomíčková, Tomíčková Havířov
Tereza Vymazalová, Ing. arch. Jevišovice
Tomáš Maxa, Rokycany
Ivona Vavřinová, Kyjov 1
Josef Eidelpes, Uherské Hradiště
Marcela Kubošová , DiS Klatovy
Stáňa Čejková, Desná
Dorota Kubová, Ing. Mgr. Praha
Michal Stehlík, Ing. Smědčice
Pavla Lužáková, Ústí nad Labem
Šimona Konrádová, RNDr Praha
Lenka Lerchová, Lovosice
Jana Tydlačková, Mgr. Vigantice, Rožnov pod Radhoštěm
Zdeněk Uhlík, Tachov
Radek Jedlička , Týniště nad Orlicí
Michal Stehlík, Ing. Smědčice
Michal Valenta, Český Brod
Pavel Novotný, Bystřice nad Pernštejnem
Martina Bolom Kotari, Mgr. Ph.D. Třebechovice pod Orebem
Nikola Ortova, Ortova Jihlava
Lucie Šišková, DiS. Praha
Jana Piarová, Praha 9
Dominika Sucha , Jeseník
Lucie Dobešová, Mgr. Nový Jičín
Marija Cuberová , Žďár nad Sázavou
Jitka Kulhánková, Ing, MBA Praha
Lenka Gellnerová, Mgr. Žatec
Johana Demečková, Ing. Praha
Tomáš Hliva, Vyškov
Lucie Slavíková, Košťany
Vendula Kopecká, Mgr. Brno
Michal Konečný, Ostrava-jih
Klára Schmidtová, MgA. České Budějovice
Vladislav Utíkal, Bruntál
Ivana Pokorná, Morkůvky
Tomáš Kašpárek , Opatovice nad Labem
Aleš Přikryl, Blansko
Tomáš Černocký, Ing. Olomouc
Žaneta Vlasáková, Mgr Opočno
Petra Sršňová, Rešice
Klára Poláčková, Brno
Žaneta Mrázková, Orlová
Tereza Kučerová, Vodochody - Hoštice (Praha - východ) chod)
Jaroslava Čechurová, Ing. Čelákovice
Libor Jandus, Slaný
Sixtus Bolom Kotari, PhDr. Ph.D. Třebechovice pod Orebem
Lucie Drahošová, Bc. Sloupnice
David Lebduška, Ing. Třemošnice
Monika Freyová , Velké Meziříčí
iveta česká, písek
Iva Novotna, Klášterec nad Ohří
Pavel Jerman, Javornice
Pavel Danilo, Liberec
Eva Husáková , Karlovy Vary
Veronika Hašková Hašková, Hašková Brno
Zuzana Brown, Bc. Praha
Sylva Faflikova, Faflikova Praha 5
Jiří Blahunek, DiS. Olomouc
Renata Homolova, Hlucin
Zuzana Gřundělová , Mgr. Frýdek-Místek
Monikai Čížková, Podbořany
Jiří Fadler, Zlín
Simona Faryova , Uherský brod
Jiří Golec, Golec Vyškov
Hana Holečková, Jirkov
Pavlína Šalamounová , Praha 4
Markéta Nováková, Ing. Písek
Anna Humlová, Jilemnice
Jana Palacká, Mgr Nový Jičín
Kristýna Málková, Ing. Jindřichův Hradec
Ladislav Bőhm, Jirkov
Radka Sinkulicova , Praha
Zuzana Reiserová , Mgr. Liberec
Karolína Jandová, BA (Hons) Praha
Markéta Palacká , Oznice
Miloslav Kuchta, Praha 3
Luděk Zika, Břeclav 4
Dana Cikrtová, Bc. Praha 5
Hana Zálešáková, Ostrava 30
Jaroslava Krieglerová, Desná
Helena Kremrová, Bc. Uherské Hradiště
Veronika Šulcová, Bc. Česká Kamenice
Kateřina Vitoušová , Praha-Radotín
Jiří Dvořák, Liberec
Iva Podzimkova, Rychnov nad Kněžnou
Jitka Bedford, Loucna nad Desnou
Filip Mensl, MgA Úholičky
Lucie Radová, Buš
Martina Ševčíková, Mgr Vráž u Berouna
Michal Javůrek, Velké Meziříčí
Irena Kalvodová, Pečky
Martina Michalisková, Mikulov
Sabina Ludvíková , Rakovník
Marek Pištěk, Staré Město
jitka šopíková, bc. bojkovice
Martin Polesný, Mladá Boleslav
Ivona Vyplašilová , Brno
Pavlína Rouhová , Úvaly
Tomáš Podivínský, Ing. Praha
Stanislava Konvalinková, Mgr. A Český Krumlov
Roman Staníček, Opava
Ivana Vondrová, Březno 341
Jana Filipská, Ostrava
Regina Olšanská, Pardubice
Barbora Balvínová, Český Brod
Jana Beierová, Ing. Kroměříž
Filip Mihok, Ostrava
Viktória Virágová, Bratislava
Michael Suda, Lány
Kateřina Kuklová, Bc. Vroutek
Lucie Nygrýnová, Brno
Pavla Pavla, České Budějovice
Renata Štajerová, Železný Brod
Jindřiška Havlínová, Nymburk
Petra Škorňoková , Ing. Trutnov
Jana Tlapová, Mgr. Ločenice
Veronika Fiala, Valašské Meziříčí
Magda Jochmanová, Brno
Monika Průchová, Děčín 3
Monika Steinmetzova, Bc. Brno 13
Zuzana Pipreková , Bc. Orlová
andrea rývová, litoměřice
František Zákostelecký, ing Litvínovice
Lubomír Vondruška, Ing. Praha 4
Luboš Chroustovský, Mgr., Ph.D. Plzeň
Anna Durchánková, Bludov
Klára Nosková, Klatovy
Andrea Vlasáková, Ing. Liverec
Aneta Čuchalová, Riegrova 255
Vojtěch Tyrlík, Milíkov
Eva Dolejšová, Lom u Mostu
Tamara Machová, Praha
Lenka Kuncová, Bystřice nad Pernštejnem
Růžena Chocholová , Praha
Petra Moravcová Moravcová, Moravcová Jaroměř
Jaroslav Vlachynský, Ing. Vratimov
Václav Boháč, Nová Role
Zuzana Kolářová , Šumperk
Lara Gentile, Tuchomerice
Eva Krajcová Krajcová, Krajcová Všetaty
Dana Fragnerová, Mgr. Praha 3
Olga Hrušková, Praha
Marta Sedláková, Vladislav
Jana Grufíková, Vacenovice
Marek Plinta, Bc. et Bc. Ostrava
Petr Fulneček, Příkazy
Roksolana Nesmiyan, Bc Zbuzany
Kamila Jindrová, Postřižín
Olga Loulová, JUDr. Praha
Ladislav Gerža Gerža, Gerža Zlín
Michaela Daňková, Mgr. Opatovice nad Labem
Jan Proček, Ostrava
Lenka Fridrichova, Mgr. Hronov
Klára Nosková, Klatovy
Bozena Balovicova Balovicova, Balovicova Benešov
Luděk Zika, Břeclav 4
Lukáš Vávra, - České Budějovice
Vojtěch Uhlíř, Zaloňov
Anna Čentáková, Ing. Melnik
Pavel Protiva , Chomutov
Pavlína Novotná, Provodov - Šonov
Jiří Gebauer, Havířov
Pavla Horry, Mgr. Šternberk
Simona Mičkalová, Blansko
Jana Sediva, Ústí nad Labem
Milan Fridrich, Ing Veselí nad Moravou
Denisa Klusoňová, Ing. Nové Město nad Metují
Tomáš Svoboda, Dis Dašice
Petr Novák, Ing. Třebíč
Bozena Balivicova, Benesov
Silvie Šímová, Jablonec nad Nisou
Martin Froněk, Ing. Plánice
Radka Lehká, Ing. Jablonec nad Nisou
Filip Jakub, Bc. Fulnek
Jana Preti, Mgr. Praha 6
Petr Hála, Liberec
Kateřina Klimsza Sedláková, Vísky
Božena Maršálková, Kaplice
Barbora Vostalová, mgr. BcA. Okříšky
Jaroslav Hamáček, Hradec Králové
Petra Kulhánková, Sibřina
Květoslava Gatnarová, Hať u Hlučína
Martin Jílek , Kroměříž
Karolína Hrodková, Praha 9/Střížkov
Martina Procházková, Bc. Praha
Jana Čemerová, Čemerová Dobruška
Fidrmucová Miluše Miluše, Bc. Nymburk
Linda Ivanová, Olomouc
Martin Nový, Čelákovice
Tereza Tereza, Hornackova Brno
Anna Tůmová, Prštice
Dana Černá, Žďárek
Tomáš Kořan, Chržín
Lubomir Rozmiler, Hluboká nad vltavou
Věra Kloučková, Hradec Králové
Alena Hufová, Holešov
Gabriela Bruštíková, Uherský Ostroh
Tereza Hromádková, Brno
Iva Karlovská, Bc. Pardubice
Ondřeh Mottl, MVDr. Havířov
Jaroslava Dvořákova , Brno
Tomáš Čížek, Nová Role
Pavla Masaříková, Mgr.,Mgr.,BcA. Bílov
Daniela Dufkova, Pardubice
Renáta Vorlová , Zlín
Ondřej Hlavinek, Olomouc
Simona Cibulková, Bc. Ing. Louny
Sabina Anlauf, Mgr. Havířov
Miroslav Lhotský, Neratovice
Adéla Sukalovská , Bc Frýdek-Místek
Jiří Janoušek, Ing. Praha 4
Zdenka Adámková, Trutnov
Stanislava Šedivcová , Mgr. Praha
Petr Kukal, Veltruby
Lukáš Častulík, Mgr. Bílov
Hana Babicová, Stříbro
Dita Kubesová, Pustějov
Michaela Bulířová, Mgr. Hradec Králové
Svitlana Chamrojeva Chamrojeva, Chamrojeva Cheb
Kateřina Doudová, Mgr. Vrchlabí
Jana Šprachtová, Pardubice
Iveta Fischerová, Chomutov
Jana Štičková, Radslavice
Marta Kudrnová, Česká Lípa
Petra Benediktová, Bc. Praha
Jaroslava Šišková, Lovosice
Marianna Gračková, Loučná Nad Desnou
Ivo Chládek, Bc. Rovensko 280, 78901
Kristýna Lobodássová , Martinice
Jiří Perutka, Olomouc
Martina Kalamárová , Olomouc
Martina Horáková , Šumperk
Jana Grufíková, Vacenovice
Martin Mrkva, Třinec
Veronika Haluzová, Praha
Kateřina Machalová, Hroznova Lhota
Petr Kořínek, Hradec Králové
Petra Kopecká Mottlová , Mladá Boleslav
Klára Fillová, Praha
Marie Chlaňová, Lásenice
Hana Žďánská, Ing. Praha 9 - Střížkov
Martin Ficek, Ing. Lučina
Monika Viktorinová, Praha
Olga Hrušková, Praha
Tomáš Myška, Praha
Věra Vavrečková, Velké Losiny
Martin Borák, Mgr Rožnov pod Radhoštěm
Jan Valošek, Ing. Ostrava
Pavla Bucharová, Jivina
Ondřej Kalamár, Olomouc
Lucie Drbohlavová, Plzeň
Lukáš Buchar, Jivina
Katerina Kralova, Pardubice
Jana Martynkova, Martynkova Jablunkov
Aneta Tvrzníková, Liberec
Marcel Holomek, Bc. Šumperk
Petr Vrablic, Mgr. Praha
Radka Kutilová , Milotice
Jana Březinová, DiS. Velké Losiny
Denisa Chlečková , MSc Praha 10
Kateřina Zvolánková , Náchod
Aleš Zavadil, Olomouc
Pavel Švarc, Znojmo
Miroslav Šach, Strancice
Marcela Berková, Žlutice
Josef Nekuda, Ing. Brno
Olga Kopecká, Stráž pod Ralskem
Petr Sládek, Ing. Štěpánov
Ludmila Soukalová, Polička
Lukáš Hrach, Plzeň
Naděžda Zelenková , Skuteč
Milan Fraštia Fraštia, Fraštia Klášterská Lhota
Petra Blazkova, Ing Havirov
Zuzana Růžičková, Ing. Praha 7
Eva Menšíková, Přerov
Anežka Bezpalcová, Semily
Markéta Látalová, Dubčany
Lukáš Bekr, Nová Paka
David Skoumal, MUDr. Ostrava
Lenka Brabcová, Znojmo
Petr Gargulák, Dobšice
Michael Rychecký, Liberec
Jana Brůžková, Praha
Zuzana Smetackova, Mgr. Kutná Hora
Tereza Hrůzová, DiS. Hradec nad Moravicí - Žimrovice
Žaneta Hrbáčová, Hrbáčová Karlovy Vary
Antonín Polanský, Miroslav
Jarmila Kratochvílová, Brno
Kristýna Sztachová, Sztachová Jince
Silvia Poliakova, Ing. Bratislava
František Turanovič, Most
Lucie Svobodová , České Budějovice
Luděk Zelenka, Skuteč
Iveta Kusalová , Vyškov
Stanislava Janušková, Bc. Bechyně
Michal Zářecký, Libišany
Marie Morgensternová, Ing. Most
Erika Fábinová, Nymburk
Jaroslav Hájek , Karlovy Vary
Šimon Kavoň, Ing Obyčtov
Edita Karnet , Brno
Tereza Janotová, DiS. Jihlava
Iva Zářecká, Hradec Králové
Jana Krausová, Mgr. Hluboká nad Vltavou
Anastasia Pagliacci, Ing. Praha
Jan Fučík, Křemže
Daniel Setunský, Praha 7 - Holešovice
Michal Dopita, Uničov
Marcela Kadlecová , Jirkov
Hana Marenčoková, Ing. Sviadnov
Romana Vlasáková Vlasáková, Vlasáková Jablonec nad Nisou
Jana Budova, Hlučín
Dagmar Bergerová, Holasovice
Lenka Indráková, Mgr. Olomouc
Adéla Sedláková, Praha
Martina Lísková , Mgr. Plzeň
Jana Peterková, Praha 9
Ivana Stránská, Hradec Králové
Anna Hromádková, Choceň
Martina Jirsová, Mgr. Janov nad Nisou
Josef Mengele, Dr. Vyšehrad
Ludmila Kubíková, Ing. Město Touškov
Michaela Kovářová, Ing. Louny
Jana Mašková, Děčín 32
Igor Hendrych, Vsetin
Lubomír Sadílek, Brodek u Prostějova
Kristina Reichsfeld, Praha
Adriana Borovska, Krajné
David Klůz, Žimrovice - Hradec nad Moravicí
Filip Klacek, Mladá Boleslav
Sabina Korsuňová, Ing. arch. Jedvnice
Tereza Knapová, Bc. Úsobrno
Pavel Kučera , Velké Meziříčí
Lenka Mazánková, Mgr., Bc. Vikýřovice
Romana Adamčíková , MSc Ostrava
Hana Michalíková, Ing Hlinsko
Tomáš Hummel, Ing. Staré Hradiště
Vít Patrák, Ing. Lovosice
Alica Tribulíková, Most
Václav Mulač, Hrádek nad Nisou
Karel Růžička, Ing. ,BSc Třebechovice pod Orebem
Jiří Apeltauer , Chvalovice
Soňa Růžková, DiS. Struhařov
Šárka Porčová, Most
Jarošíková Alena Alena, Alena České Budějovice 3
Petra Vítková, Klatovy
Andrea Horáková, Ing. Opava
Zdenka Sommerova, Bojkovice
Jolana Poláčková, Poláčková Nový Jičín
Michaela Dánai Bartůňková, Strakonice
Ivana Petrů, Trutnov
Michaela Duškova, Chrudim
Yveta Jeřábková, České Budějovice
Aneta Mitasová, Bc. Jindřichův Hradec
Katka Husakova, Dis. Praha 9
Matouš Hrnčíř, Ing. Pardubice
Hana Sapová, Mgr. Šumperk
Terezie Tůmová, Benátky nad Jizerou
Eva Nováková, České Budějovice
Lucie Langerova, Plzeň
Karel Stieber, Chomutov
Radmila Šupová , Vyškov
Jarmila Horáková , Poděbrady
Petr Voženílek Voženílek, Mgr. Holčovice
Josef Hrádek, Ing Dobratice
Jan Kopáč, Bc. Most
Jan Holub, České Budějovice
Martina Tajovská , Mgr. Bedřichov
Barbora Hynčicová, Tlumačov
Jaroslav Krátký, Světce
Zdenka Koplová, Třebíč
Monika Remková, Zdislavice
Petra Binderová, Veselí nad Lužnicí
Jana Dvořáková, Brno
Roman Vybiral, Mgr. Ricany
Daniela Koptová, Robčice
Dagmar Svitáková Svitáková, Svitáková Velké Chvojno
Dana Kolesárová, Znojmo
Pavla Švecová, Lomnice nad Lužnicí
Marta Marková , Mariánské radčice
Petr Schmidt, Ostrava
Kateřina Zatloukalová, Ostrava
Alena Tomaskova, Ing. Žilina
Libor Friedel, Ing., MBA Zbyslavice
Lucie Nehybová, EFA Trutnov
Stanislav Pařízek, Ing. Měřín
Ulrics Pankova, Cerveny Kostelec
Lenka Nguyenová , Ing. Korozluky
Ladislav Kamenec, Holešov
Martina Šlampová , Koryčany
Aneta Kancírová , Mgr., Ph.D. Olomouc
Lenka Voženílková, Třebechovice pod Orebem
Leona Maříková, Česká Lípa
Jitka Zemanová Zemanová, Vysoká nad Labem
Jiří Dušek, Staré Hobzí
Radek Šiler, Brno
Liana Jedličková, Bc. Liberec
Roman Daněk, Žďárek 48 okres Karlovy Vary
Dagmar Lieskovcová, Plzeň
Rostislav Procházka, Děčín 25
Petra Haničáková, Krnov
Veronika Tomrlová, Meziboří
Michaela Fryštacká, Mgr. Praha 15
Aleš Gregor, Dolní Němčí
Anton Šutarík, Vrútky
Tereza Němcová, Praha
Miroslav Šaroch, Ing. Český Brod
Jitka Prokešová, Plzeň
Darina Bouchalova, Frymburk 137
Tomáš Kunst, Česká Třebová
Iva Jurakova,
Jana Sikytová Chrzová, Bor u Tachova
Stanislav Salajka, Břeclav
Jitka Prokopová, Pardubice I
Jan Kinsky, Kestřany
Simona Komarkova, Pardubice
Ladislav Vacula, Vacula Brno
Barbora Konečná, Mgr. et Mgr. Praha
Lucie Hubená , DiS. Veliká Ves
Katerina Ticha, Zdiby
Veronika Šobová, Zlaté Hory
Milan Krasek, Nové Město nad Metují
Pavel Hochmut, Praha 4
Marek Petřík, Chlístovice
Pavel Zezula, Ing. Přibyslavice
Alena Tesařová, Mgr. Bzenec
Veronika Němečková, Brno
Bedřich Štencel, ing Frýdek-Místek
Jana Kydlíčková, MUDr. Plzeň
Markéta Muresanová, Karviná
Tomáš Zítek, Klatovy
Marie Buksová, Ing. Boršice
Klára Novotná, Praha 5
Jan Šraier, České Budějovice
František Buriánek, Liberec
Dagmar Skývová, Ruda nad Moravou
Martina Janecká, Mgr. Liberec
Soňa Zimmermannová, Bc. Bělá pod Bezdězem
MIchal Hanák, Ing. Šternberk
Marie Němcová, Františkov nad Ploučnicí
Václav Nykodým, Cheb
Štěpánka Vildová, Mgr. Těškov
Julie Mrázková, Benešov nad Ploučnicí
eva kovaříková, kašperské Hory
Zuzana Lukšů, Horní Bludovice
Vladimír Hůzl, Ing. Plzeň
Radka Legerska, Mgr Ostrava
Eva Tomanová, Sepekov
Milada Mayerová, České Budějovice
Jan Rössner, Bc. Hranice
Jan Svoboda, Sokoleč
Iveta Zapalacova , Ostrava
Alena Eberhartdova, Jirkov
Petr Kotyk, Praha
MIchal Hanák, Ing. Šternberk
Milan Smolka, Slany
Waltra Mayerová, Vyšší Brod
Marek Navrátil, Skrbeň
Marek Jaroš, Praha
Martin Elšík, Zlín
Věra Šnebergerová, Šnebergerová Blatná
Lukas Branik, Ing Bratislava
Eva Němečková , Mgr. Vernéřovice
Pszykova Marcela Marcela, Marcela Jablonec nad Nisou
Marcela Jelinková, MgA. Brno
Jakub Kuzma, Bohumin
Libuše Navrátilová, Skrbeň
Lenka Jirková, Bc. Machov
Veronika Čevorová, Lešany
Monika Kadlecová Kadlecová, Mgr. Prachatice
Miroslav Strnad, Ing. Česká Lípa
Marek Kožurik, Ing. Praha
Václav Valín, Kamenice
Dalibor Vaigert, JUDr. Brno
Antonín Orlík, Ing. Ph.D. Klimkovice
Klára Erkerová, Kroměříž
Pavel Trsek, České Budějovice
Jana Strachoňová, Praha 9
Hana Lynch, Mgr., LLM Jesenice
Gabriela Brázdová, Bc. Praha
Martin Janás, Mgr. Hodonín
Iveta Kollerova , Český Krumlov
Petra Vaňková, Libochovice
Vladimír Zajdák, Zajdák Kyjov
Jiří Neumann, Ing. Beeoun
Michaela Bartošová, Hradec Nad Moravicí
Denisa Bradáčová, Tehov
Lucia Mrázková, Ing. PhD. Vizovice
Bohuslava Černohousová, Dis Velké Losiny
Pavla Kuncová, Mgr. Praha 10 Dubeč
Luděk Zahálka , Ing Plzeň
Marcela Dudlová, Kostomlaty nad Labem
Valerie Polanská , Český Těšín
Ladislav Reitz, Havířov Podlesí
Pavel Nejdl, Ing. Praha
Michal Egr, Děčín
Helena Čeřovská, Červený Kostelec
Pavel Živčák, Opatovice nad Labem
Magdalena Žejdlová , Mikulov
Silvana Václavíková, Kravaře
Jan Chmelenský, Sušice
Eva Richterová, Kralice
Pavel Slaný, Plzeň
Ivana Winogrodzka, Bc. Hlubočec
Věra Weidingerová, Bc. Příbor
Jan Plašil, Hradec Králové
Stepan Polacek, Bc Predenice
Zdenek Lohonka, Lohonka Kamenný Újezd
Eva Konečná, Studénka 3
Tomáš Kalabis, Pardubice
Martina Franková, Havířov
Hana Miturová, Bravantice
Andrea Šebík, Brno
Renata Vail, M.A. Brno
Tomáš Velecký, Praha
Pavla Kramerová, Choceň
Marek Winogrodzki, Mag. Videń
Jiří Šatánek, Praha
David Kaplan, Praha
Jiří Koňas, Ing. Kopřivnice
Helena Vašíčková, Mgr. Třebíč
Vojtěch Svoboda, Ph.D. České Budějovice
Dagmar Kozlová, Ing., Ph. D. Prachatice
Pavel Arient, Benátky nad Jizerou
Pavel Halamks, Litomyšl
Jiří Koňas, Ing. Kopřivnice
Marcela Veselá , Bc. Studenec
Jan Červenka, Ing. Štěpánovice
Jana Bernatová, Liberec
Jana Jamborová, Poděbrady
Lenka Piskořová, Ing. Ostrava
Jaromír Vít, Praha
Magdalena Sloufova, Prachatice
Marta Gajdošová Saparová, Město Libavá
Josef Tichánek, Praha
jana schwarzová, prostřední bečva
Klára Tomečková, Brno
Vera Katzova, Havířov
Petra Blanar, Čeladná
Nela Urbanová, Litvínov
Adéla Bartůňková , Strakonice
Jan Červenka, Ing. Štěpánovice
Petra Svatá, Jičín
Karel Kindl, Ing. Prachatice
Kateřina KAWULOKOVÁ, BRNO
Pavel Straka, Korouhev
Jaroslav Horák, Koválovice-Osíčany 71
Michal Vokoun, Bt. Kroměříž
Jiří Koš, Štěpánov
Jana Macháčová, Stříbro
Jaroslav Kubizňák, Ing. Cheb
Aneta Marešová , Student Cerhenice
Roman Šebík, Brno
Martin Mitura, Bravantice
Milená Sįkorová, Litomėřice
Petra Pokorná, DiS. Kolín 2
Milan Čeřovský, Červený Kostelec
Daniel Štěrba, Litoměřice
Jan Buček, Ing. Brno
Jana Fronková, Stružná
Dana Štěpánková, Velké Meziříčí
Ilona Kociánová, Praha 4 Michle
Tereza Pidrová, Bc. Brno
Jiří Škába, Ing. Praha
Jaroslava Mareschová, Plzeň
Milan Jurena , Moravský Beroun
Oto Kulhánek, Ing. Plzeň
Petr Kovařík , Ekolog Milovice
Eva Růžičková, Šternberk
Vladimír Kocián, Praha 4 Michle
Pavel Mucha, Tečovice
Romana Lokajíčková, Česká Lípa
Břetislav Glír , Valašské Meziříčí
Lenka Marková, Praha
Jaroslav Dlask, MLadá Boleslav
Daniela Pilná, Pardubice
Ivo Moldřík , Ostrava
Petr Valášek, Brno
Radana Korecká , Jablonec nad Nisou
Jaromír Herůdek, Ing. Lužice
Jakub Nezbeda, Olomouc
Libor Novotný, Praha
Miloslav Dudek, Praha
Jana Hahnová, Most
Marcela Remešová, Milovice
Dalibor Fanfara, Ostrava
Jan Jedlička , Mgr. Bc. Ostrava
Zuzana Bažantová, Mgr. Pardubice
Veronika Vajglová, Bc. Praha
Radim Brunovský, Praha 9
Radka Hodinová, Volduchy
Jaromír Jansa, Praha 9
Erik Chase Crichton , Ondřejov
Michaela Kalábová, Bc. Rýmařov
Eva Hajšman Absolonová , Mgr. Bc. Plzeň
Luděk Oberhofner, Ing Ostrov
Miroslava Míčová, Šumperk
Vladimír Kurka, Ing. Bílovec
Marketa Vrtalova, Jihlava
Karel Kališ, České Budějovice
Libor Hrdý, Ing. Brno
Monika Tylšová, Nové Město nad Metují
Helena Vedralová, Bc. Toušice
Ivana Chaloupková, Šumperk
Petra Šírová Šírová, Žatec
Iveta Stratilová, Žďár nad Sázavou
Jindřich Dobrovský Dobrovský, Dobrovský Kroměříž
Lucie Klepáčová, Bc. Králův Dvůr
Kristina Barboříková, Horažďovice
Olena Kindiy Kindiy, Ceske Budejovice
Jolana Bláhová, Horní Řasnice
Irena Spáčilová, Šumperk
Šárka Medková, Frýdek-Místek
Tomáš Hrdlička, Meziměstí
Simona Pražáková, Žehušice
Janegová Janegová, Jablonec nad Nisou
Martin Zwolski, Prachovice
Pavel Vašíček, Ing. Třebíč
Dana Biberlová, Dvůr Králové Nad Labem
ILONA Málková, Málková K.VARY
Martin Pacák, Nišovice
Aleš Gajdošík, Lipí
Markéta Režnarová , Opava
Ladislav Míča, Šumperk
Martina Liebichova, Msc Praha 3
Petra Kohelová, Kohelová Domažlice
Barbora Palovská, Ostrava
Jindřich Kouba, České Budějovice
František Loučka , Praha
Lenka Wittlerová ,
Tomáš Všetečka, Ing Praha
Ivana Bartůňková, ČERNOŠICE
Andrea Nováková , Bc. Heřmanův Městec
Jitka Horňáková, Praha 6
Blanka Havlíčková, Bechyně
Jana Marečková, Teplice
Vladimír Vlček, Ing. Příbram
Jan Seko, Horní Bříza
Hana Hubinková, Opava
Jaroslava Říčařová , Trutnov
Tomáš Chlumský, Vodňany
Dagmar Černá, Brno
Ivan Ferenc, Frýdek-Místek
Jiří Buryan, Ostrava
Zdeněk Malík, Žďár nad Sázavou
Lukáš Mareth, Vítkov
Daniela Halcinová, Olomouc
Roman Kohl, Praha
Kateřina Horová, Plzeň
Lucie Svobodová, Mgr. Hořovice
Světlana Valíčková , Mgr. Volary
Petr Čech, Ing. Brno
Dagmar Nos Pančíková , Židlochovice
Marek Zelenka, Vraňany
Zuzana Čierná, České Budějovice
Roman Sluka, Mnichovo Hradiste
Vladan Malík, Český Těšín
Hana Zugarová, Praha 7
Miroslav Torma, Ing. Brno
Pavlína Vondráčková, Červený Kostelec
Miloš Koutný, Rájec
Lenka Tejčková, DiS. Blovice
Emilie Míšková , Nepomuk
Michaela Bišková Bišková, Bišková Pečky
Hana Kalousková, Brno
Martin Skuhra, DiS Sušice
Eva Švédová , Rosice
Stanislav Pisk, Slatinky
Míla Křivský, Chlum u Hlinska
Petr Šufajzl, Znojmo Přímětice
Marie Kalná, Ing. Sušice
Dagmar Novotná, Střevač
Ivan Krystl, Ing. Chotíkov
Martina Bouberlová, Ing. Vodňany
Lucie Šímová, Šímová Cheb
Pavel Schuster, Červený Újezd
Karel Iral , České Budějovice
Helena Pabištova , Most
Darina Krejzlová, Mgr. Hlučín
Dana Milotová, Říčany
Jana Jirotková , Sokolov
Iva Konopáčová, Trutnov
Gabriela Hanušková , Přísnotice
Helena Kociánova, Plzeň
Ivan Helcelet, Ing. Praha
Lenka Jarnotová, Nové Lublice
Marie Šperlová, Strakonice
Jiřina Choulíková, Stod
Monika ŠULCOVA, Pardubice
Lenka Benčíková, Zlín
Miloslava Žilková , Bc. Český Krumlov
Kateřina Bauerová, Mgr. Římov
Eva Mikešová, Mgr. Liberec
Marie Procházková, Polička
Míša Veselá, Ing. Louňovice pod Blaníkem
Michaela Kulmanová, Turnov
Eva Jurčová, Mgr. Dolní Lhota
Vladimíra Fajbiš, Ostrava
Anita Saskova, Benešov
Martin Gurican, Bravantice
Anna Šípová, DiS Mnichovo Hradiste
Lucie Slavíčková, Holasice
Martin Vítů, České Budějovice
Jakub Brabec, Lichnov
Veronika RAJSKÁ , Zlatá Koruna
Zina Pospíšilová, Kroměříž
Bronislava Šimsová, Mgr. Trhové Sviny
Veronika RAJSKÁ , Zlatá Koruna
Věra Dorušková, Haluzice
Leoš Poskočil, Třebíč
Jan Šnajder, Šternberk
Anita Saskova, Benešov
Renata Nemcova, Ing Olomouc
Vojtěch Němec, Praha
Kamila Peštová, Rožnov pod Radhoštěm
Zdeňka Jančová, Čaková
Jitka Neubauerová , Hlinsko v Čechách
Michal Dovrtěl, Ing. Brno
Tomáš Čáslava , Jablonec nad Nisou
Jan Schwarz, Jihlava
Mojmír Pospíšil, Kroměříž
Bohdana Goldscheidová, Mankovice
Pavlína Karasová, Ostrava
Jitka Cvrčková, Most
Michal Bublík , Strakonice
Hana Vávrová, Ing. Plzeň
Roman Paukert, Bc. České Budějovice
Dana Dudova, Klatovy
Klára Pinkasová, Praha
Vendula Pončíková, Valašské Meziříčí
Alena Bártová, PhDr. Lysá nad Labem
Roman Paukert, Bc. České Budějovice
Kateřina Brožová, Studénka
Jan Šlechta, BcA. Bezděkovské Předměstí
Martina Šarapatková , Ing Brno
Milan Richtr , Mladá Boleslav
Jana Stuchlíková, Ing. Háj ve Slezsku
Iveta Pazderová, Rychnov nad Kněžnou
Pavel Humeňuk, Červený Kostelec
Ludmila Matoušková, Bc. Doubravice u Strakonic
Jana Čížková, Jílové u Děčína
Jana Hromádková, Velim
Helena Kobylková, Ing. Kryry
Zdeňka Benešová,
Hana Chyšková, Nesvačily
Stanislav Švácha, Ing. Srubec
Petr Lacko, Frýdek - Místek
Peter Halás, Ing. Varnsdorf
Josef Pešek, Napajedla
Mirka Soukupová , České Budějovice
Eva Brázdová, Chrudim
Radek Dvořák , Hluboká nad Vltavou
Petr Bicenc, Ing. Litvínov
Věra Němcová , Týniště nad Orlicí
Veronika Mazurová , Čaková
Martina Čechová, Žatec
Romana Pernikářová, Rtyně v Podkrkonoší
Lenka Peške, Praha
Milan Bača, Ing Valašské Meziříčí
Anna Madryová, Ostrava
Martin Janouš, Ing. Bílý Kostel nad Nisou
Monika Brunclíková, České Budějovice
Michal Košičan , Brno
Miroslav Šimsa Šimsa, Trhové Sviny
Stanislav Vlnatý , Prachatice
Linda Hrachovcová, Jirkov
Michal Šulc, Bc. Jindřichovice pod Smrkem
Miroslav BUřt, Ing. Praha
Milan Zeman, České Budějovice
Jiří Hynek, Mgr Choceň
Miroslav KOCOUREK, Ing Stráž nad Nisou
Kamil Honzík, Plzen
Svatava Koláčková, Chomutov
Jiřina Celerýnová, Ing Klatovy
Jana Pernicová, Brno 25
Václav Alex Florián, Uhelná Příbram - Petrovice
Adéla Jiskrová, DiS. Osík
Michal Mazánek , Sumperk
Libor Nedvídek, Praha
Anna Bartozelová, Zlín
Jitka Crema Vanickova, Praha
Jana Kreplová, Brtnice
Libor Klekner, ing. Ostrava-Poruba
Martin Vejvoda, Bc. Jablonec nad Nisou
Jan Bauer, Římov
Alena Lišková , Dobroměřice
Hana Malcová, Ing. Budišov nad Budišovkou
Miloslav Vlk, Dvůr Králové nad Labem
Blažena Brániková, Banská Štiavnica
Barbora Harvišová, Petřvald
Ellis Kůrků, Blešno
Marcela Hovorková, Hradec Králové
Václav Dvořák, Praha
František Pospíšil, Stará Ves n. Ondřejnicí
Hana Babicová, Stříbro
Iva Jančíková, Mgr. Brno
Otakar Jirsa , Ing. České Budějovice
Eva Špaňhelová, Karvina
Dana Klimkova, Zlin
Martina Tomášková, Ing. České Budějovice
Jana Matějková, Praha
Jitka Neburková, Bílina
Věra Trampotová, Klabava
Petra Hanušová, Ctimerice
Marie Larišová, Dětmarovice
Luboš Fekiač, Mezirolí
Irena Janatová, Libštát
Hana Buřičová, Ing. Kopřivnice
Eva Tolarová, Dobřany
Iveta Burianová, Třešť
Iva Vr, Chomutov
Jindřiška Němcova, Mgr Chlum
Adéla Králíčková, Dolany
Vendula Mašková, Příchovice
EVA BOLEŠOVÁ , VARNSDORF
Jaroslav Lískovec, Jemnice
Josef Kozák, Nejdek
Iva Melicharova, Polná
Kristýna Jiroušková, Praha 2
Eva Ocenaskova, Bakov nad Jizerou
Hana Králová, Ing. Libčice nad Vltavou
Patrik Procházka, Hodonín (okres Hodonín)
Martin Plšek, Karviná
Kateřina Válková , Žerotín
Stanislav Sojka, Ostrava- Proskovice
Macháčková Jaroslava Jaroslava, Mgr. ŽELETICE
Gabriela Beníčková, Luhačovice
Petr Růžička, Záhoří u Chrobol
Irena Fejtová, Mgr. Kasejovice
Jan Tegel, Bolehost
Radek Musil, Ing. Brno
Hana a Jan Horákovi, Horšovský Týn
Matyáš Bursa, Bc. Praha
Vanesa Dohnálková , Šumperk
Miluše Švábová, Odolena Voda
Lukáš Adámek, VODŇANY
Ivana Novotná , Ostřešany
Ivan Hlavatý, Mgr. Olomouc
Miroslav Jalůvka , Kopřivnice
Pavla Kavlíková, Čkyně
Martina Johanova Johanova, Johanova Děčín Ix-bynov
Jana Rošková, Praha
Jaroslav Veselý, Volary
David Kolář, Načeradec
Kateřina Ryntová, Chomutov
Michaela Charvátová, Bc. Jeseník
Marek Johannes Machala, Český Těšín
Denisa Niederlová, Mgr. Kladno
Barbora Tichá, Mgr. Stráž nad Nisou
Martin Träger, Chomutov
Martin Strnad, Praha 5
Marcela Klancova, PRAHA
Jan Růzha, Praha
Gabriela Kůsová, DiS Trutnov
Martin Kubeček, Kobylnice
Kristina Študlarová, Bc Český Krumlov
Valéria Kubalová, Štěpánov
Magdalena Skořepová, Mgr. Hradec Králové
Eva Nováková, Český Krumlov
MIchal Hanák, Ing. Šternberk
Martina Honková, Vejprnice
Pavel Lopuchovský, Ing. Hradec Králové
Stanislav Buchar, Nové Hamry
Zdeněk Majzlík, Ivančice
Přemysl Baroň, Třinec
Petra Kašparová, Mgr. Mnichovo Hradiště
Valerii Makhno, Ing. Tábor
Pavla Kavlíková, Čkyně
Irena Martinková, Dis. Zašova
Dana Pípova, Polna
Bohumil Báňa , Náměšť nad Oslavou
Luboš Mottl, Praha
Anna Gebová, Praha
Katerina Klaskova, Jihlava
Světlana Vernerová , Bílina
Zuzana Richtrová, Ing Mladá Boleslav
Miroslav Dostál, Ing Praha
Veronika Mrkosová, Klatovy
Ludmila Marková, Zubří
Marek Málek , Šumperk
Nikola Hřebíková, Mgr. Velemín
Adéla Hanáčková, Jihlava
Lenka Sojková, Ostrava-Proskovice
Jan Nerad, Liberec
Vojtěch Blažek , Valtice
Eva Zifčáková , Soběslav
Petr Zoufalý, Brno
Světlana Minaříková, Pardubice
Jan Frkal, Ing. Brno
Michal Körney, Neratovice
Streetak Jirka Bystričan , Praha
Lucie Koreckova , Chrudim
Jindřich Pařík, Ing. Velké Popovice
Vladimír Kašpar, Bc. Místo
Zdeněk Chudoba, Štěpánov
Petr Stařičný, Karviná
Dagmar Rockenbauerova, Wien
Jana Růzhová, Praha
Martin Sršeň, Mgr. Ústí nad Orlicí
Michaela Žákova, Podlažice
Lenka Suldovská, Praha
Petr Šulc, Vyškov
Chmelař Pavel, Štěpánov
Lenka Valičkova, Frýdek-Mistek
Blanka Bartošová, Bartošová Ústí Nad Labem-město
Romana Holasová, Bc. Moravská Třebová
Pavel Lehovec, Zlín
Michala Gurecká, Mgr. Zlín
Jiří Medula, Ostrava
David Bajer, Ostrava
Luděk Hromek, Boskovice
Ivana Bajerová , Ostrava
Jana Kochová, Třebíč
Andrea Haderová, Jevíčko
Kateřina Ondrušková Ondrušková, Mgr. Rožnov pod Radhoštěm
Irena Petričová, Kopřivnice
Nina Plačková, Duchcov
Dana Dorrerova Dorrerova, Dacice
Michal Kašpar, Ing. Třebechovice pod Orebem
Barbora Noskova, Hořice
Jitka Vaculíková, Branišovice
Eva Otavova, Pan Hlinsko
Pavlína Kašparová, Ing. Praha
Maroš Čikovský, Ing Praha
Jana Karlovská, Ing. Praha 4
Taťána Haderková, Mgr. Hranice
Romana Holasová, Bc. Moravská Třebová
Martina Kopřivová, Praha 6
Pavel Stastny, Jihlava
Jan Stacke, Zlin
Naděžda Hladišová , Mgr. Hlučín
Zbyněk Merhaut, Kladno
Pavla Kubíková, Bc. Bohutín
Hvězdoslava Ebnerová , Dvůr Králové nad Labem
Hana Hajská, DiS Plzeň
Alžbeta Vaňková, Hovězí
Tereza Votrubová, Praha 6
Kateřina Rathouská, Staré Město 68603
Jiří Brada, Plzeň (Plzeň-město)
Roman Witosz Witosz, Witosz Návsí
Michaela Opatová, Mgr Předklášteří
Iveta Faltová, Brno
Jiří Cajzl, Mgr Brno
Milena Přecechtělová, PhDr. Praha
Rostislav Szeruda, Mgr. Rožnov pod Radhoštěm
Kamila Formanová , Mgr Ronov nad Doubravou
Marek Tůma, Hlinsko
Lucie Bartošová, Turnov
Tereza Vlčková, Ing. Bělá pod Bezdězem
Marek Gazda, OSTRAVA
Jakub Čeřovský, Červený kostelec
Daniela Daniela, Mutěnice
Ivana Voglová, Bystré
Bibiana Bucharová, Jablonec nad Nisou
Hedvika Tomíčková, Mgr. Hutisko Solanec
Milena Stehlíková, Karlovy Vary
Zuzana Vejdělková, Hradec Králové
Zdeněk Kolář , Klatovy
Lucie Gradžilová , Ústí nad Labem
Jiří Šinkora, RNDr., PhD. Nové Město nad Metují
Alena Hrudová, Šumperk
Jana Pavlíčková , Ing. Praha
Martina Valentová, Mgr. Praha
Josef Halama, Brno
Věra Zábranská, Mgr. České Budějovice
Zdeněk Richtr, Ing. Boršov nad Vltavou
Pavel Břenda , Mladá Vožice
Daniela Grebíková Grebíková, Mgr. Kroměříž
Zdeněk Sajfríd, Volenice
Martin Šťastný, Ing. Praha
Květoslava Šárová, PhDr. Hradec Králové
Hana Pospisilova, Jevicko
Eliška Ferfecká, Bohumín
Hana Součková , Blansko
Katerina Slachtova, Senov
Radka Pokorná, Sušice
petr Špaňhel, Karviná
Markéta Vostrá, Praha 1
Antonín Kolář, Sušice
Katarzyna Staronova, Staronova Teplice nad Metují
Josef Klimeš, Náchod
Rostislav Dřevo, Planá nad Lužnicí
Anna Langrová, Liberec
Zuzana Sýkorová, Praha
Zdeněk Černohlávek, Olomouc
Ondřej Šuchman, Ing. Roztoky
Aleš Stržanovský, Šimonovice
Šárka Hloušková, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Zuzana Michalcová, Háje 40, Řenče
Frantiska Hamplova, Velké Losiny
Miroslava Vodrážková, Ing. Kamýk nad Vltavou
Anna Lukavská, Ing. Zlín
Dana Klofáčova, Praha 15
Vlastimil Korbel, Pilníkov
Petr Strunz, Bc. Nepomyšl
Vratislav Hloušek , Rychnov u Jablonce nad Nisou
Miroslav Javorek, Budišovice
Kateřina Držkovičová, Držkovičová Moravská Ostrava A Přívoz
Renáta Krayzlová, Ing Ostrava
Jana Juříčková, Ing. Bruntál
Ludmila Třísková, Ing Vlašim
Alena Štěpánková, Telnice
Jaroslav Kubeš, Hodonín
Gabriela Dudkovičová , Olomouc
Josef Kopecký, Protivanov
Pavel Valenta, Praha
Marie Doucha, Mgr., DiS. Jihlava
Martin Hrbáč, Bílovec
Michal Staník , Bc. Kopřivnice
Igor Šádek Šádek, Znojmo
Karel Mareček, Teplice 3
Petr Hykel, Ing Kostelec nad Orlicí
Oldřich Kučera, České Budějovice
Radek Muránský, Telnice
Pavel Trojan, Chvaleč
Alena Teplá, ing Brno
Zdeňka Říhová, Praha
Ilona Bačinová, Pardubice
Markéta Fiřtová, Příbram
Marcela Dědičová , Týniště n /O
Lada Hrbáčová, Mgr Bilovec
Magdaléna Štrbková, Bratislava
Luboš Melichar, Varnsdorf
Jan Čmiel, Hrádek
Jitka Gambacorta, Mgr. Praha
Jana Jurečková, Bc Rožnov p/R
Jakub Minařík, Strakonice
Aleš Lebduška, Mgr. Třemošnice
Kamila Dostalíková, Dostalíková Olomouc
David Šmejda, Přelouč
Ivo Solnař, Praha
Danuše Sajašová , Opava
Lucie Rumlenová, Cerhenice
Martina Pokorná, Ing. Liberec
Radka Křupková, Bc Kroměříž
Miroslava Vaňková, Vaňková Dubí 1
Veronika Strážnická, Mgr. Slavičín
Magda Jirsíková, Bc. Pečky
Václav Lustig, Mgr. Nepomuk
Jan Wojnar, ing. Bohumín
Karel Plchout, Polná
Renata Horvathova, Ostrava
Karel Neuschl, Nový Jičín
Lucie Buchtelová, Doksy
Robert Horvath, Tachov
Dagmar Mikyšková, Brno
Jolana Dlabolová, Mgr. Jičín
Kateřina Dostálová, Mgr. Plzeň
Edita Siudová, Mgr. Rychvald
Ivana Hyklová, Kostelec nad Orlicí
Katerina Hulkova, Hronov
Jan Gažák , Písečná, okr. Ústí nad Orlicí
Magdalena Caslavska, Hradec Králové 4
David Jurišica, Ing. Český Těšín
Lenka Lewis, Brumov-Bylnice
Tanja Janić, Ing. České Budějovice
Lenka Pecharová, Praha 10
Kristýna Kolářová, Mgr. Praha
Nikol Hanulíková, Heřmanův Městec
ilona wojnarová, Bohumín
Kateřina Sidopulu, Mgr. Krnov
Bohdan Sikora, Bc,MSc. Trinec
Jitka Smékalová, Mgr. Zábřeh
Renata Mary Šťastná, Praha
Milan Simčo, Chodov
Naděžda Dubánková, Turnov
VÍTĚZSLAV Sládeček, Praha
Stanislav Hlaváč, Blansko
Sára Bursová, Ing.arch. Praha
Roman Korecký, Jablonec nad Nisou
Martin Škop, Hronov
Mína Petránová, Ing. Hvozdnice
Rudolf Balherr , Dis. Most
Jana Hermanová, Strakonice
Sebastian Horváth, Tachov
Kateřina Poláková, Praha
Jana Fenyková, Potštejn
Martina Jurková, Bc. Kopřivnice
Roman Dobiáš, Ing. Praha
Jiří Kříž, Bučovice
Josef Řezníček, Ing. Cheb
Ivana Kovářová , Kaplice
Jitka Křižičková, Ostrov
Jiří Cízl, Ing. Třebíč
Karolína Rutová, Úvaly
Radmila Rothová, Liberec
Jiří Suchánek, Varnsdorf
Martina Vondřejková, Ústí nad Labem
Veronika Adamová, Mgr. Praha 4
Otto Jarolímek, RNDr., CSc. Turnov
Soňa Báňová, Náměšť nad Oslavou
Katka Filipová Pecová, Mgr Klášter U Vilémova
Jiří Růžička, Ing. Vlachovo Březí
Věra Lebedová, Ostrava
Petr Zeman, Brno
Veronika Bohdanecká, Hradec Králové
Barbora Tučanová, Unhošť
Jiri Flejgr, Postrelmov
Štěpánka Horváthová, Tachov
Daria Tvrdá, DiS. Třinec
Dana Široká, DiS. Rokycany
Tomáš Vondrášek, Liberec
René Blažek , Teplice
Štěpánka Horváthová, Tachov
Miroslav Romanovský, Přestavlky
Hana Rytinová, Praha
Eva Kohoutková , Hořice
Vlaďka Josková, Šestajovice
Josef Jůcha, Havířov
Gabriela Kopecká, Hodkovice nad Mohelkou
Broňa Chaloupková, Chaloupková Trutnov
Tereza Křižanova , Bc. et Bc. Zeleneč
Pavlína Pažoutová, Ing. Liberec
Petra Nevařil, Sibřina
Marcela Marcela, Bc. Pardubice
Libor Černý, Šlapanice
Hana Phamová, Kaplice
Jitka Čerňanská, Unhošť
Lenka Bartošová , Třešť
Jitka Tomsová , DiS. Černíky
Tomáš Nahodil, PhDr. Rýmařov
Vendula Burkoňová, Chrudim
Jiří Zbytovský, Ing. Praha
Petra Jirásková, Pardubice
Markéta Chaloupecká, Turnov
Zdenka Suchá, Krásná
Pavla Voráčková, Prachatice
Dušan Brabec, Desná
Hana Zouharová, Ing. 67801 Blansko
Tomáš Duda, Olomouc
Petr Šistek , Mokrá-Horákov
Jan Brozda, Hrádek
Zdena Klvaňová, Brno
Lucie Paurová, Tuřany
Igor Novák, Bobnice
Lydie Lipusová , Ostrava
Pavla Dax, MBA Wil
Jiří Trnka, Karviná
Tomáš Erler, Teplice
Jana Krolova, paní Mníšek
Iva Machalová, Uherské Hradiště
Kryštof Semelka, MSc. Úžice okr. Kutná Hora
Radek Janů, Zábřeh
Šárka Nevrelova, Citov
Lenka Rulcová, Kněžmost
Jana MACHALOVÁ , BENEŠOV
Kateřina Bartáková, Ing. Dobrá Voda U Českých Budějovic
Alice Boháčová, Plzeň
Václav Papoušek, Chrudim
Josef Dryje, Vrhaveč
Pavel Rytina, Mgr Praha
Steven Messiah, Veverská Bítýška
Jitka Wudy, Písek
Bohuslav Kratěna, Praha
Tereza Cónová , Ostrava
pavel treppesch, vrane nad vltavou
Eva Ptáčková, Ing ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Vlastimil Braun, Žďár nad Sázavou
Ludmila Tynklová, Dražovice
Martin Chvosta, Strakonice
Ladislav Vít, Ing. Trutnov
Evžen Nevečeřal, Děčín
Kateřina Jelínková, Moravský Krumlov
Peter Hanes, Šlapanice
Jana Musilová, Čikov
Natalie Kubenková, Praha 10
Blanka Schunágelová, Schunágelová Smečno
Kateřina Burešová, Cheb
Pavla Kohútová, Plzeň
Pavel Čech, Ing. Řehenice
Leoš Kulhánek, Brno - Žabovřesky
David Dobřanský, Dětmarovice
Nicola Zelyczová, Bc. Ústí nad Labem
Nina Dvořáková, Hluboká nad Vltavou
Jiří Švec, Kladno
Stanislav Zeman, Chomutov
Lucie Vrtišová, Mgr. České Budějovice
Drahomír Machala, Uherské Hradiště
věra Matějková, Ostrava
Radek Brázda, Ing. Brno
Josef Baxa, Praha
Jan Varvařovský , Cheb
Roman .Macek , Praha
David Fiala, Krabčice
Marie Vašendova', Mgr. Rybí
Vendula Čechmánková, Valtice
Jaromír Vymětal, pan Kojetín
Karel Pokorný, Jevišovice
Martin Běhounek, Miličín
Pavlína Šimečková, Opava
Markéta Gorolová , Ústí nad Labem
Iva Lehmannová, Praha
Ivana Havelková, Ing. Pardubice
Helena Hodaňová, Ing Brno
Miroslav Šustr, Žďár nad Sázavou
Kamila Malinská, Mgr. Praha 1
Petra Štěpánková, Klecany
Lucie Kramářová, Olomouc
Blanka Sulimová, Tachov
Ivana Koukalová, Teplá
Kateřina Šimurdova, Návsi
Nikola Böhmová, Brno
Marie Ungrová, Rajhrad
Blanka Zvonicova, Děčín
Vladimíra Mlinařičová, Zabrušany
Martina Dudova, Inf. Praha
Jana Dvorníková, Praha 3
Šárka Kaňkovská, Lipník nad Bečvou
Alexandra Kučerová, Most
Marian Šoltys, Ing Brno
Zdeňka Pavlíková , Kralice nad Oslavou
Kateřina Kulichová, Olomouc
Zdenka Tkadlečková, Olomouc
Martina Uhlířová, Louka
Kateřina Dvořáková Dvořáková, Dvořáková Zlín
Zuzana Vojířová, Praha 6
Tomas Konecny, Ing. Praha
Věra Zázvorková, Praha
Hana Nečesalová, Rýmařov
Václav Pošmourný, Ing. arch. Braškov
Mischaels Hynst, Praha
Milena Vojtíšková, Jirkov
Jan Smetana , Praha
Dana Kročková , Šenov u Ostravy
Zdeněk Janoušek, Písečná u Žamberka
Petra Zavadilová, Praha
Jaroslav Král, Šternberk
Jana Broučilová Broučilová, Broučilová Krásné Pole
Pavla Marková, Ing. Zlin
Jindřich Šindelář, Nová Ves nad Lužnicí
Sára Matějovská , Did. Lanškroun
Hana Hermannová, Praha Hloubětín
Pavla Ticháčková , Ing. Děčín
Kateřina Dedek, Mgr. Ph.D. Říčany
Markéta Slačíková, Slačíková Příbram
Lubomír Žádník, Jihlava
Jan Vachuška, Strakonice
Jana Buštová, Mgr. Sviny
Kateřina Dedek, Mgr. Ph.D. Říčany
Radmila Haincová, Horní Bludovice
Richard Siemko, Ostrava
Daniela Goldmannová, Ing Kladno
Dana Krečmerová, Mariánské Lázně
Pavel Minařík, Pardubice
Olga Motlová, Krnov
Jana Říhová, Ing. Kralupy nad Vltavou
Tereza Chlumská , Kosmonosy
Renata Holaňová, Sedlnice
Šárka Šindelářová, České Velenice
Marcela Nacházelová, Prysk
Jaroslav Šaržík, Bohumín
Michaela Červenková, Bc Radošovice
Lubomir Winogrodzki, Mgr.Bc. Havirov
Martina Synková, Sekerské Chalupy
Karel Štorek, Ing. Žďár nad Sázavou
Vojtěch Hainc, Horní Bludovice
Kamil Zitta, Přelouč
David Slavinger, Ústí nad Orlicí
Františka Škárková, Roudnice nad Labem
Aneta Dombková , Ostrava
Adriana Kubalikova, Hranice
Radana Školníková, České Meziříčí
Petra Feistauerová, Praha 8
Pavel Raška, Ing. Háj ve Slezsku
Petr Trauške , Ing. Praha
Iva Zedková, Olomouc
Pavel Humeňuk, Červený Kostelec
Eva Laláková, Sedlčany
Romana Matějů, Náchod
Lucie Smales , MA., MSc. (Psych) Praha
Alexandra Vojáčková, Hrádek nad Nisou
Libor Neckář, Prostějov
Petr Homola, Chomutov
Dagmar Mrajcová, Ing. Třinec
Ondřej Secký, Rychnov nad Kněžnou
Simona Trtikova, MUDr. Brno
Tomas Kadlec, Ing Hrebec
Lenka Zelenohorská, Bc. Praha
Michaela Policarova, Bc.,DiS. Jihlava
Simona Straková, Benešov
Irina Kuzyaeva, Praha 13
Miloslava Vostrejšová, Mackovice
Andrea Trubirohová, Kadaň
Michal Kucera, Ing, MBA Plzen
Jiří Matoušek, Ostrava
Petra Skořepová, Úpice
Vojtěch Průša , Ing. Pisek
Radka Babisova, Ing Petrovice u Karvine
Arnošt Kavka, Šenov
Ivana Šafránková, Mgr. Náchod
Jana Kosková, Nové Město nad Metují
František Kotal, Františkovy Lázně
Romana Kratochvílová, Ing. Most
Ilona Honzová , Praha
Pavel Marek, Ing. Velké Meziříčí
Ivo Babiš, Ing. Ostrava
Veronika Svoboda, Zlín
Hasman Hasman, Ing. Litoměřice
Tomáš Metelka, Dašice
Renata Peliskova, Ing. Ceske Budejovice
Tomáš Janský , Holýšov
Dominika Lebedova, Ostrava
Renata Šenkyříková, Bc. Kroměříž
Jitka Hanusová, Ostrov u Lanškrouna
Petr Oliva, Mikulášovice
Jana Vašátková, Solnice
Ivana Hlavinková, Žďár
Roman Valenta, Strakonice
Roman Vitt, Brno
Petra Pivcová, Třeboň - Břilice
Dávid Bešše, Ing. Praha 5
Marta Šípková, Klecany
Kateřina Zitta, Přelouč
Lenka Linhartová, Kutná Hora
Milena Valušková, Mgr Olomouc
Monika Maderová, Frýdlant nad Ostravicí
Ondřej Uhlíř Ondřej, Bc. Mladá Boleslav
Ludmila Štěpánková, Břehy
Dáša Bešše, Bc. Praha 5
Vojtěch Jakubík, Dolní Újrzd
Martina Šůlova Šůlova, Hermanova Hut
Saša Krátká, Praha
Josef Goldmann, Ing. Pozlovice
Radek Greschner, Frýdek Frýdek-Místek
Radmila Zbuzková, Beroun 1
Jakub Horák, Praha (Hlavní město Praha)
Denisa Holečková, Liberec
Šárka Šimlíková , Mgr. Chodov
Radovan Kopal, Poruba
Veronika Škovranová, Ing Praha 9
Pavla Bártová, Libina
Jaroslava Syslová , Dobříš
Jaromíra Brázdová, Brno
Pavel Šenkeřík, Mgr. Valašské Příkazy
Tereza Menšíková, Kyjov
Jan Sirota, Bc. Valeč
Katerina Stolbova, Ústí nad Labem
Bohuslav Řeháček, Jičín
Jan Stoklasa, Ing.arch. Tatce
Hana Chovancová, Mgr Trojanovice
Edita Plachá, Praha
Radomír Obst, Ing. Ostrava
Eva Marika Vykoukalová, Mgr. Ostrava
Ivan Keclik, Karlovy Vary
Seda Hřibová , Mgr. Brno
Helena Malá, Nemojov
Veronika Kvasničková , Pivín
Lenka Hmolkova, Jihlava
Branislav Švec, Uherské Hradiště - Mařatice
Naděžda Piprekova , Kdyně
pavlina svarcova, Jablonec nad Nisou
Jaromír Bezecný, Frýdek-Místek
Týna Týna, Bc. Praha
Pavel Sklenář , Vodňany
Monika Juhaňáková, Vratimov
Lenka Mikulicová, Břeclav
Petra Němečková, Mgr. Olomouc
Kateřina Stolbova, Ústí nad Labem
Jaromír Bezecný, Frýdek-Místek
Blanka Kovářová, Ing. Lipník nad Bečvou VI - Loučka
Markéta Muresanová, Karviná
Hana Kaňáková, Chudenín, okres Klatovy, Plzeňský kraj
Věra Miadiková, Bc. Praha
Lenka Petáková, Ing. Lom
Michaela Hampová, Mgr. Plzeň
Petra Vykoukalová, Praha 10
Věra Chumlenova, Mnichovo Hradiste
Markéta Geletová Geletová, Praha
Kateřina Zvonařová, Bc. Strážný
Stanislav Stanislav, Kroměříž
Milan Fára, Teplice
Jiří Bučkevič , Olomouc
Miroslava Rašková, Vranov nad Dyjí
Silvie Rucká , Pardubice
Pavol Martonka, Chudeřice
Stanislav Berger, Ing. Šumperk
Barbora Prachařová, Jabloňov
Vlastimil Kroček, Ostrava
Tomáš Jedlička, Brno
Štěpán Řepa, Ing. Český Krumlov
Zdeňka Davidová, Kroměříž
Marie Vrtalová, Kojetice 127
Lenka Jůzová, Ing. Brno
Katerina Horackova, Praha
Martina Balásková, Telč
Jiří Hötzel, Praha
Jiří Duchek, Vstiš
Simona Brabcová, Desná
Bohumila Klusáková, Doloplazy
Markéta Zeithamová , Ing. Praha 6
Pavel Maláč, Velké Bílovice
Dana Klimkova, Zlin
Vladimír Smutný, Ing. Bohutín
Zuzana Vlasáková, Ing. Vratimov
Václav Hampl, KARLOVY VARY
Hana Hledíková, Brno
Diana Kraus, Stará ves nad Ondřejnicí
Miroslava Homolková, Tábor
Robert Ježek, Praha
Iveta Chrástová, Brno
Milada Skočková, Lelekovice
Michal Kmeč, Bc. DiS. Robčice
Roman Raška, Chomutov
Radomír Kopeček, Mgr. Planá nad Lužnicí
Renata Ťupová, Rozsochy
Barbora Sedlmayerová, Říčany
Lenka Tužilová, Mgr. Sezemice
Zdenka Pavlátová, Havířov
Martina Ctiborová, JUDr. Praha
Tereza Blahová, Telč
Norbert Navrátil, Ing. Dobšice
Lucie Exnarova, Praha
Barbora Šleglová, Mgr.Art Praha
Libuše Šrámková, Šrámková Vřeskovice
Dagmar Stelzerová, Chudenice
Petra Křupková, Ing. Ostrava
Erika Mravinačová, Praha
Lucie Čotková , Nový Jičín
Iva Kupková, Frýdek-Místek
Eva Fajstavrová, Bc. Vrchlabí
Jana Jílková, Sebranice
Karolína Kašparová, Mgr. Jindřichův Hradec
Pavla Zítková , Hradec Králové
Blanka Sedláková, Chlumec nad Cidlinou
Kateřina Mourková , Kladno
Martina Hanouskova, České Budějovice
Olga Manová Manová, Tišnov
Pavlína Vlčková, Kout na Šumavě
Veronika Surá, Uherský Brod
Dana Linhartová, Mgr. Mohelnice
Ivana Jungbauerová, České Budějovice
Alena Cvrčková, Ing. Fügnerova 685, Hluboká nad Vltavou
Alexandra Fialová, Ing. Brno
Jitka Králíková , Sokolov
Erik Duck, Hradec Králové
Ivo Šalomon, Brno, Černá Pole
René Ptáček, Praha 9
Dana Tešová, Ing. Brno
Jakub Trojanowski, Jinočany
Veronika Tesařová, Mgr. Pardubice
Lenka Hánková , Mgr. Olomouc
Markéta Emingerová, Ostrov
Ivan Rut, Ing. Uvaly
Lída Dašková, Jihlava
marcela Řičařová, Podbřezí 51803
Monika Nývltová, Trutnov
Radek Prochazka, Česká Lípa
Sylva Heidlerová, Kdyně
Martin Trnka, Petřvald
Růžena Trnková, Brno
Lea Žižková, K.Vary
Katerina Barcalova, Decin
Vlastimil Šlapák, České Budějovice
Jiřka Vencovská, Staré Splavy
Daniela Erhartová, Bc. Veselí nad Lužnicí
Tomáš Kříž, Dešenice
Martina Bittnerová, Teplice
Lukáš Frýda, PRAHA 10
Ladislav Čabla Čabla, Čabla Ostrava
Elena Dolečková, Nekoř
Kamila Bankova, Praha 4
Michal Vencovský, Mgr. Staré Splavy
Jiří Čvančara, Mgr. Praha
Jarka Šubrtová, Nymburk
Karel Pucholt, Ing Rakovnik
Ivona Šolková, Velká Bystřice
Miloš Zimmermann, Ing. Svitavy
Pavel Šlapák, Husinec
Gabriela Škodová, Dalešice
Tomáš Tesař, Pardubice
Slavomír Jnasa, Rudoltice
Pavel Radvák, Majetín
Pavla Křížová, Mgr Dešenice
Alena Selmbacherova, Příbram
Michal Šmehlík, Tachov
Václav Ptáček, Starý Plzenec
Zdenka Topinková, Kolín
Roman Doktor, Veselí nad Lužnicí
Aglaja Logosová, Praha
Pavlína Techlová, Mgr. Říčany
Renata Urbášková, Říčany
Petr Sláma, Plzeň
Borek Kráčmar, Ing. Bohuňovice
Miloš Fuska, Krnov
Tatjana Micic, Ph.D. Praha
Elen Šubcikova, Uherský Brod
Petra Přecechtělová, Sedlnice
Vera Gujdova, Litoměřice
Lukáš Demeter, Kraslice
Hana Taušnerova, Mgr. Sokolov
Lucie Köhlerova , Karlovy Vary
Milan Jurčák , Česká Ves
Jiří Rus, Ing. Roudnice nad Labem
Rudolf Rys, Holešov
Jana Marková, Písek
Silvia Šúrová, Mgr. Praha
Hana Červenková, Slušovice
Jiřina Škvarková , Strašice
Alena Hrabalová, Novosedly
Kateřina Schlitzenbauerová, Ing. Týnec nad Labem
Jan Raida, Litultovice
Radka Sezimová , Dis Libice nad Cidlinou
Eliška Haase, Praha 10
Aleš Chejnovský, Milevsko
Michaela Velkoborská, Klatovy III
Eva Voňková, Bc. Teplice
Petr Mikulenka, Starý Jičín
Veronika Šmídová, Litoměřice
Hana Mitasová, Člunek
Klára Schwartzová, Břeclav
Viktorie Koňaříková, Praha
Michaela Tovačovska, Mgr Olomouc
Marek Šíma, České Budějovice
Andrea Karpíšková, Mgr. Čáslav
Josef Zikmund, Benešov
Josef Goldmann, Pozlovice
Ladislav Baranovský, DiS. Liberec
Gabriela Barková, Úpice
Alena Hrdinová, Statenice
Kristýna Vychodilová, Mořkov
Šárka Kokešová, Praha 7
Valerie Došková, jsem zdrav.sestra Liberec
Petr Mikulenka, Starý Jičín
Libuše Solichová , Bc. Bohumín 5
Marie Kovářová, Ing. Polička
Karel Voňka, Teplice
Simona Brabcová, Desná
Zdenka Pavlínková, Mgr. Jablůnka
Jana Klacková, Mgr. České Budějovice
Marek Lazecký, Ostrava
Marek Adamus, Ostrava
Hana Schneidrová, Ing Frýdek-Místek
Adéla Hanuščáková, Svitavy
Pavla Bílková, Vracov
Michal Pavlík, Kralice nad Oslavou
Dáša Chmelová, Litvínov
Věra Gujdova, Litoměřice
Pavla Kantorová, Mgr. Brno
František Dašek, Větrný Jeníkov
Jana Brožová, Ústí nad Labem
Martin Vojta, Ing Rakovník
Marcela Bezoušková, Kolín 2
Petr Bureš, Praha
Ivana Tyllerová -terapeut, Chroustovice u Chrudimi
Alena Jilemnická , Praha
Jiří Kucr, Kolín
Lenka Vorlová Vorlová, Dukovany
Lenka Macháčková, Dvůr Králové nad Labem
Roman Smolík, Havířov
Jana Wandlová, Plzeň
Dagmar Sobková, Zlín
Markéta Bergerová, Opava
IVAN JANAK, Chrudim 1
Josef Kopecký, Boskovice
Šárka Čechová, Staré Město
Renáta Nekudová, Mgr., DiS. Brno
Liana Novotná, Mgr. Ústí nad Labem
Renáta Fraňková, Mgr. Dolní Břežany,Na Kopečku 806
lLUDVIK hodinar, TISNOV
Lara Kiowska, Praha
Václav Nedvěd, Pardubice
Lucie Habová , Čimelice
Miroslav Kantor, Kroměříž
Petra Lehoczká , Orlová
Jana Kotschwarová, Ing. Úštěk
Martina Trněná, Jihlava
Lenka Čajanová, Mgr. Rýmařov
Tamara Widemannová, Rakovnik
Veronika Špundová, Hradec Králové
Daniela Šárová, Podebrady
Jaroslava Vernerová , Pardubice
Pavla Valenova, Hodkovice nad Mohelkou
Bronislav Worek, Třinec
Ivona Vlčková, Bc. Bílsko
Jiří Křápek , Bc Litenčice
Blanka Svobodová, RNDr, Ph.D. Traplice
Ludmila Porubová, Mgr. Ostrava
Petr Homola, Brno
Míchaela Bulvová , Brno
Jana Kokšteinová, Nejdek
Naděžda Lahodová, Mikulov
Renata Zuzánková , Budišov nad Budišovkou
Zuzana Brabcová, Zbiroh
Michal Mála, Jablonec nad Nisou
Kateřina Kunešová, Ing. Třebíč
Helena Tatarková, Návsí
Miloš Dorčák , České Budějovice
Iveta Šmahelová, Liberec
Josef Jelínek, Ne Jihlava
Václava Gürtnerová, Jílové u Prahy
Jana Langmajerová, Hořovice
Pavlína Tichá, Pardubice
Iva Hladíková, Pardubice
Miroslav Tichý, Šanov
Tereza Havlíčková, Mgr. PhD Úvaly
Petr Ďurčík, Bc. Praha
Roman Muller, Kadaň
Libuše Kuldová, Praha
Karel Trčálek, Vsetín
Jitka Procházkova, Dolni Cetno
Michal Špet, Bílina
Radoslav Štefka, Zlín
Silvie Juřinová, Ostrava
Jana Vysloužilová Vysloužilová , Olomouc
Jaroslava Jovanovičová , Dehtáry 2
Matěj Dřeveňák, Praha
Martin Valášek, Stratov
Linda Ambrová, Olomouc
Martin Valášek, Stratov
Jana Kolářová, Ing. Bc. Praha
Lenka Klasnová , Měčín
BORTLÍKOVÁ Jana Jana, Praha
Zbyněk Filípek, Dolní Bojanovice
Jaromír Pieter, Jablunkov
Zuzana Petr Ernestová, MUDr. Trutnov
Anna Lagronová, Český Krumlov
Ivana Pochyla, Praha
Pavel Karpíšek, Čáslav
Vladimír Černý, Písek
Eva Malikova, Mgr. Teplice nad Metuji
Pavel Košťál, Brno
Jaroslava Syslová , Dobříš
Vladimír Bača, Frýdek-Místek
Eliška Pavlišová, Bílina
Monika Lišková, Blovice
Jaroslava Mikanová Mikanová, Mgr. Vysoké Mýto
Ivana Nytra, Ostrava
Milan Meskar, Chomutov
Marie Jarinová, Jaroměř
Michal Karas, Praha
Petra Vítochová, Slaný
Eva Kunová, Sudislav nad Orlicí
Jana meskarova, Chomutov
Vlastimil Protivínský, Mgr. Horní Újezd
Dagmar Janečková , Ing. Ledeč nad Sázavou
Petra Škaroupková, Bc. Praha
Radovan Tomšů, Nehvizdy
Denisa Folkeová, Praha 6
Michal Veselý, Prostějov
Ludmila Střížová , Kyjov
Helena Tůmová, Olomouc
Martina Šimáčková , Ing. Brno
Klára Jurovská, Ostrava
Jiřina Čvančarová , Mečeříž
Jana Koláčková, Javoříčko 9
alice maráková hilmarová, mga turnov
Stanislav Šimek, Štíty
Nikol Zachariás, Havířov
Tomáš Pekařík, Velké Pavlovice
Marjana Hornyčar, Bc. Cheb
Lenka Lipšová, Vrchlabí
Michal Ptáček, Pardubice
Jitka Zichová, Mgr. Praha 6
Samuel Hrtus, MDDr. Ostrava
Iveta Ciropulosová, Bítov u Bílovce
Veronika Sehnalíková, Ing. Přerov
Markéta Stavařová, Opava
Vladimíra Winklerová, Hradec Králové
jana Martínková, Ing Ústí nad Labem
Ladislava Blümelová, Přeštice (Plzeň-jih)
Vlastimil Hamšík, Havířov
Monika Topolová, Praha
Miloslav Šobr, Strakonice
Lenka Musilová, Česká Skalice
Martin Novotný, Dis Turnov
Helena Bauer, Most
Radim Janda, Ostrava
Patrik Matyášek, JUDr. Brno
Eva Wasserbauerova, Mgr. Zdar nad Sazavou
Eva Zýmová, Praha
Romana Glen, Mgr., DiS. Čeladná
Simona Pavlíková, Brno
Jitka Zettelová, Praha 7 - Holešovice
Eva Haasová, Humpolec
Mirka Petrová , Hrob
Tereza Zahrádková, Vrbno pod Pradědem
Michal Vítek, Provodov-šonov
Petra Urbánková, Hustopeče u Brna
Nela Ševčíková, Krnov
Josef Kamiš, Praha 6
Dana Groulíková, Ing. Stochov
Ladislav Zemanek, Kyjov
Jana Tkáčová, Praha
Iva Dobeš Slámová, Olomouc
Radomír Vychodil, Ing. Vrbno pod Pradědem
Jiří Vančát, Sedlčany
Radomira Vrágová, Uherský Brod
Květa Plachtova, Benešov u Prahy
Pavlína Sedláková, Žďár nad Sázavou
Daniel Nešpor, Ostrava
Martina Jungrova, Semice
Lenka Snajdrova, Olomouc
Petr Doležal , Zruč nad Sázavou
Václava Rišková, Klatovy
Veronika Dezortová, Beroun
Navrátil Miroslav, Havířov
Roman Hodaň, Ing. Brno
Jiřina Braunová, Ing. Chrastavice
František Maxa, Ing. Plzeň
Petr Šindler, Havířov 1
Jaroslav Zlámal, Hodonín
František Mičulek, Ing. Suchdol nad Odrou
Marie Šárová , DiS. Ústí nad Labem
Kateřina Kubelková, Praha
Dagmar Rožnovjáková , Ostrava
Hana Holmanova, Stepanovice
Klára Jurovská, Ostrava
František Šára, Ústí nad Labem
René Ševčík , Krnov
Lenka Vychytilová, Mgr., DiS. České Libchavy
Hemzáček Jiří, Plzeň
Jan Vyštajn, Černošice
Radka Krejčíková, Praha
Michaela Holišová, Rybí
Dagmar Eiblova, Velká Hleďsebe
Lucie Zlámalová, Mgr. Ing. Šumice
Monika Kočová, Mgr. Praha
Vlastimil Zajkr, Dobrovice
Martina Staryszaková, Starý Jičín
Jaroslav Juřena, Uničov 3
Milan Fiala, Netunice
Ivana Schimová, Litochovice u Volyně
Iveta Řežábková, Plasy
Viola Lédrová , Ing. Petrovice u Karviné
Marie Dobrovolná , Zaječí
Jarmila Mikulášková, Rožnov pod Radhoštěm
Olaf Kühmel, Dobrovice
Gabriela Hrabovská, Mgr. Kosmonosy
Oliver Svoboda, Litvínovice
Miroslava Fekiačová, Mezirolí
Eva Kopečná, Brno
Kateřina Pluháčková, Brno
Petr Unger, Ing Kladno
Eva Doležalová, Praha
Jan Havlík, Bc Ostrava
Ivan Mika, Ing Havířov
Michal Zemanec, Ph.D. Benátky nad Jizerou
Minoka Kratochvílová , Praha
Jitka Šimková, Čejetice
Vítězslav Eibl, Velka Hledsebe
Karel Míka, Praha
Lukáš Doležal, Okříšky
Kamil Hrabal , Holešov
Pavel Jandek, Skalička
Aleš Čanda, Most
Pavel Navrátil, Plzeň
Jaroslav Brojír, Dětřichov
Josef Řimnáč, Chlum u Třeboně
Iveta Cimrmanová, Mgr. Brno
Tomáš Hruška, Benešov
Eva Hovorková , Praha
Iveta Novotná, Mgr. Jankov
Vera Wills, DiS. Napajedla
Alena Řičánková, Ing Praha
Hana Grebenickova , Velehrad
Markéta Konopčíková , Bc Zábeštní Lhota
Monika Stoklásková, Ing. Brno
Erik Peter, Pan Ostrava
Blanka Svobodová, RNDr, Ph.D. Traplice
Gabriel Valek, Lipno nad Vltavou
Daniela Svačinová, PharmDr. Hnátnice
Eliška Pavlišová, Bílina
Karel Mleczko, Bohumín
Radmila Vraníková, Ing.arch. Kroměříž
Silvie Hodinová, Bc. DiS. Rožnov pod Radhoštěm
Iva Chyňavová, Ing. Českė Budějovicd
Tereza Šmoldasová, Olomouc
Martina Malá, Mgr. Pelhřimov
Iveta Kůtková, Kůtková Turnov
Martina Magnoli Klimešová , MVDr Villaggio Primavera
Radmila Vlčková, Ing. Chrudim
Barbara Česlíková, Mvdr Ostrava
Karolína Suchánková, Brno
Michal Krupka Krupka, doc. RNDr. Ph.D. Slatinky
Miroslava Kozumplíková, Vracov
Taťána Lazišťanová, Havířov
Irena Bodejčková, Ing. Vroutek
Jan Kruťa, Kruťa Holešov
Kateřina Březinová , Mgr. Brno
Romana Urbanová, Vrchlabí
Andrea Martanová, Přeštice
Radka Novotná, Blešno
Klára Veselá, Bc. Roudnice nad Labem
Ladislava Slámová, Břeclav
Eva Bašková, Valašské Meziříčí
Barbora Vítková, Mgr. Brno
Veronika Dvořáková Dvořáková, DiS Ostrava
Milan Cibulka, Trhové Sviny
Sofie Sarras, Čechova 13
Lucie Jeřábková, Litvinov
Ludmila Musilová , Bc Domasov
David Limon, Hronov
Kateřina Mrázková, Havířov
Monika Pechmanová, Praha
Dita Stratilová, Ing Jablunka
Luboš Soukup, Praha
Pavel Mikulášek, Rožnov pod Radhoštěm
Jan Trapp, Šťáhlavy
Pavlína Strnadová, Chrudim
Slečna Andrea Veřmiřovská, Štramberk
Vendulka Vachová, Slatińany
Kamila Sodomová , Staňkov
Martin Kmínek, Vizovice
Lenka Králová , Nový Bor
Tomáš Zahrádka, Vrbno pod Pradědem
Roman Kříž, Plzeň
Marcela Průšová, Jihlava
Martina Švábeníková, Bc. Olomouc
Jana Novotná , Skuhrov, 58241
Karel Kratochvíl , Sokolov
Naděžds Janíková, Ing Svídnice
Miroslav Král, Volary
Ingrid Ingrid, Ingrid Olomouc
Petra Šárová , Mgr. Praha
Petra Salvetová, ZLÍN
Marcela Honsová, Radlice
Karel Šimůnek , Plzeň
Alena Šimůnková , Mgr Plzeň
Kateřina Čermáková, Kosmonosy
Petra Marešová , Telč
Ludmila Štěpánová, Dis Havlíčkův Brod
Ivo Kozumplik , Ing. Vracov
Jaromír Žid, Ing. Liberec
Jana Vlková, Dvůr Králové n.L
Hrabcová Marie Marie, Marie Polešovice
Petr Sotolář, Olomouc
josef andrys, librantice
Ivo Švábeník, Olomouc
Jiri Mikat, Nove Sedlo
Stanislava Mlsová, Bc. Buchlovice
Marie Brejchová, Horaždˇovice
Emanuel Šindelář, Pelhřimov
Natalija Kubešová , Našiměřice
Zuzana Bartošová, Mgr. Ústí nad Labem
Monika Pokorna, Statenice
Lenka Švrčková, Ing. Bruntál
Vladimír Tomeš, Bernartice
Jaroslav Kousal, Desná V Jizerských horách 1
Kristýna Németová,
Jiří Bárta, Praha
Věra Saurweinová, Pacov
Veronika Kaletová, Mgr. Stříbro
Jakub Tkoč, Zděchov
Martina Ctiborová, JUDr. Praha
Michal Pažout, Vranová
Martin Hájek, Ing. Habří
Zem Zemanek, Zemanek Kyjov
Eva Klímová, Ing. Brno
Irena Bornová, Ing. Mariánské Lázně
Radomír Figalla, Studénka
Miloš Lemon Lemon, Moravský Krumlov
Radek Kolář, Zlín
Michael Pšenička, Praha 3
Jana Rybářová , Mělník
Adam Pančocha, Horní Němčí
Olga Mušková, Děčín
Pichová Lenka Lenka, Litoměřice
Dana Krystyníková, Karolinka
Pavlína Nová, Ing. Jihlava
Tereza Fitzková, Bolatice
Daniel Kremr, Ing. PH.D. Uherské Hradiště
Lenka Babišová, Ostrava
Věra Čechová, Most
Ivana Netušilová, Mgr. Mimoň
Miroslav Šlosar , Stašov
Štěpánka Podškubková, Bc. Uherské Hradiště
Vlasta Brandštetterová, Ostrava Poruba
Jiří Šlégl, Liberec
Drahomíra Jeřábková, Praha
Veronika Johnová, Přeštice
Miroslav Legeza, Česká Lípa
Jan Koníček, Jaroměřice nad Rokytnou
Karel Šindelář, Praha
Sylvia Miklová, Hulín
Tomáš Bittner, Most
Dana Tomanová, Slup
Hana Hanousková, Bruntál
Petr Karas, Praskolesy
Filip Tuma, Ing. Chomutov
Šárka Janderová, Dipl. um. Praha
Ivana Pavlů , Šumperk
Iva Stránská, Mgr. České Budějovice
Věra Kurková, Praha
Naděžda Mikulášková, Praha
Jan Outrata, doc. Mgr., Ph.D. Veselíčko
Michal Kodet, Karlovy Vary
Tomáš Malý , Zábřeh
Zuzana Vereščáková, Mgr. Liberec
Marie Velecká, Nivnice
Věra Lívová, DiS Ústí
Ingrid Stejskalova, Bc. Pacov
Milena Sedlmayerová, Říčany
Iveta Pubalova, Ing. arch. České Budějovice
Anna Jedličková , Chyňava
Radovan Klacek, Mladá Boleslav
Martin Chrapko, Praha
Vanda Nevřelová, Ing. Přerov
Petra Hodinová, Bc. Prachatice
Jana Bittnerová, Most
Miroslav Švec, Bc Havlíčkův Brod
Jiří Hlásný, Jeseník
Jaroslav Kopal, Ing.,CSc. Ledenice
Hana Chlubnová, Ing Velké Meziříčí
Miroslava Homolová, Jihlava
Jitka Ptáčková, Trutnov
Michal Maixner , Brno
Petr Obdržálek, Staré Město
Vladimír Bořík, Ing. Mnichovo Hradiště
Simona Tomčalová, Vítkov
Jana Janhubová, Hradec Králové
Lenka Korejtková, Bc. Ostrava
Štěpán Šimek, Praha 4
Marcela Čermáková, Liberec
Jiří Hansel Hansel, Karviná
Luboš Holina , Jesenný
Eva Zýka Vozanková , Kadaň
Adam Pančocha, Uherské Hradiště
Lenka Nováková , Ratíškovice
Pavlína Langhammerová, Mgr. Farmaceut Šumperk
Milan Farkaš, Kroměříž
Josef Nix, Ing Hradec Králové
Tina Fulínová, Ing. Netvořice
Kristýna Fekiačová , Karlovy Vary
Marie Lekešova, Uh.brod
Aneta Kohutová , Frýdek-Místek
Lea Šimková, Praha 6-Dejvice
LUCIE BRANDŠTETTEROVÁ , Ing OSTRAVA
Marcela Marcela, Rychnov nad Kněžnou
Oldřich Benda, Mgr. Staré Sedliště
Zdenka Krehlikova, Zdar nad Sazavou
Milana Urbanová, Jihlava
Šárka Martincová , Zlín
Marta Jamrichova, Bratislava
Kateřina Žáčková, Dis. Kyjov
Tereza Moravcová, Kladno
Jiří Kužel, České Budějovice
Pavel Vybíral, Ing. Brno
Pavel Holoubek, Praha
Jan Šimek, Praha 6-Dejvice
Marek Benda, Kladno
Jana Dostálová, Praha
Vladimír Nikl, Děčín
Vratislav Ouhrabka, Černíky
Jiri Holický, Praha 9 Čakovice
Soňa Erhartová, Praha
Katerina Vackova, Liberec
Jana Erbanová , Praha
Sylvie Rašková, Olšany u Prostějova
Milena Vrbová, Mgr. Ostrava-Bělský Les
Rastislav Jurečka, Jihlava
Regína Šimoníčková, Praha
Veronika Jandová , Ing Horní Heřmanice
Helena Tichá , Slaný
Pavlína Bendová, Tachov
Tereza Potuzakova, Dolní trebonin
kateřina holická, zdravotní sestra Praha 9 Čakovice
Jindřiška Holoubková, Praha
Daniela Hyrdelová, Ostrava
Barbora Strosova, DiS. Praha
Lucie Koudelková, Staré Město
Nikola Jarmarová, Mgr. Praha
Julie Uhlíková , Olomouc
Ilona Kökörcená, Plzeň
Jana Švajnerová, Plzeň
Šárka Chvalová, Vimperk
Karel Staš, pán Ostrava
Daniela Šrámková, České Budějovice
Radim Mrázek, Ing. Ostrava
Jan Novak, Loket
Hana Andelova, Mgr. Velký Šenov
Iva Kudělková, Nový Bor
Petr Vlk, Plzeň
Josef Brtnický, Libouchec
Vladimír Sosna, Smědčice
Soňa Wodecka, Praha 9
Jana Němcová, Planá u Mar. Lazni
Hana Rechová, Brno
Tomas Tereba, Praha
Martin Javůrek, Vysoké Mýto
Pavel Kopecky, Praha
Jana Menzi, Petřvald
Michal Bechyne, Mesto Touskov
Ivana Rohovcová, Šumperk
Jaromír Tribula, Ing. Jičín
Lenka Doksanská , Dubí u Teplic
Miroslav Náhlík, Svatobořice-Mistřín
Josef Blažek, Šternberk
Renata Tomanová, Plzeň
Iva Kos, Ing. Letohrad
Jitka Pavlova, Ing. Praha
Nikola Jurečková, Mgr. Pavlovice
Milan Straka, Olomouc
Vladislava Votavová, Ostrava
Kateřina Pálková, Liberec 1
Vladimír Zajíc, Průhonicehonice
Marta Heřmanová, Vejprnice
Tomáš Vrba, Holýšov
Martina Grézlová, Mgr. Olomouc
Jiřina Langhammerová, Šumperk
Ingrid Kosová Kosová, Písek
Veronika Klusová , Třinec
Miroslava Vrbová, Holýšov
Marcela Mikešová , Bc Praha
Milan Urbášek, Ing. Olomouc
Jana Lamačová, Ing. Kamenné Žehrovice
Stanislava Škvareninová, Blansko
Eva Berkana, Bc. Frenstat pod Radhostem
Bohdana Šírová, Prysk
Jiří Souček, Plzeň
Jana Poledníková, Ostrava
Bohdana Šírová, Prysk
Lucie Kyselová, Kněžmost
Jaroslav Barášek, Roudnice nad Labem
Nicolas Mikšovský, Karlovy Vary 1
Milan Urbášek, Ing. Olomouc
JAROSLAV NOVÁČEK, Kladno
Tomáš Krystynik, Karolinka
Jiří Kejval, Nová Role
Martina Koreňová, Ostrava
Marek Štěpina , Žatec
Pavla Václavíková, Ostrava
Ludmila Fošenbauerová, PharmDR České Budějovice
Ilona Wimmerová, Mgr. Praha
Martin Kmínek, Vizovice
Iveta Krejčová, Žatec
Kateřina Pančochová, Ing. Horní Němčí
Zuzana Kaplanová, Příbram
Zdeněk Bařinka, Strání
Miluše Belanová, Karlovy Vary
Lenka Jašková, Jašková Ostrava - Proskovice
Tomáš Machala, Uherské Hradiště
Markéta Arce, Ing. Praha
Hana Novotná, Liberec
Kateřina Jalová, MGR Blansko
Robert Jordán, Olomouc
Edita Mikulenková, Mgr. Starý Jičín
Jaromír Vacek, Humpolec
Nikol Vojkovska, Bc. Plzen
David Chadraba, Plzeň
Miroslav Fejt, Bc. Dolní Kalná
Petra Prochazkova, Mgr. Jimramov
Marcela Fuchsová, Ing. Kutná Hora
Lukáš Horák, Ústí nad Labem
Jiřina Letochova, Ing. Bc Litovel
Oldřich Forman, Bc. Skřivany
Monika Broulíková, Ústí nad Orlicí
Jan Juřena, Olomouc
Antonín Dörre, Třebechovice pod Orebem
Adéla Jinderlová, České Budějovice
Dominika Bochová, Nová Paka
Vladimíra Sýkorová, Karlovy Vary
Tomáš Jindra, Sobíňov
Milan Kotrč , Pelhřimov
Ester Sisková, Jesenik
Vladimíra Pytlíková, Ing. Hlučín
Ilona Bouzková, Mgr. Praha 11
Eliška Fráňová , Znojmo
Jan Doubek, Praha
Daniel Štěpánek, Bc. Brno
Roman Kříž, Plzeň
Ingrid Pastorková , Nový Jičín
Petra Višnická, Mgr. Bohuslavice
Lucie Koldová, Bc. České Budějovice
Hana Navrátilová, PharmDr. Hradec Králové
Marek Smejkal , Velké Meziříčí
Jana Štěpničková, Plzeň
Vilém Jurka, Prachatice
Pavlína Šebelová, Benecko
Michaela Papoušková, Praha
Petra Horna, Nový Jicin
Blanka Pikulova , Nymburk 2
Petra Drábková , DiS. Rožnov pod Radhoštěm
Marcela Pollnerová, Stochov
Marcela Marková, Náchod
Kristýna Dobrá, Šternberk
Lenka Šípková, RNDr. Plzeň
Alice Kubešová, Včelná
Julie Uhlíková , Olomouc
Otakar Kutil, Frýdlant
Petr Čarny, Svoboda nad Úpou
Eva Plačková, Valašské Meziříčí
Veronika Voborníková, Bc. Jihlava
Jana Hořejší, Duchcov
Marcela Podzimková, Plzeň
Karel Rakovec , Nýrsko
lilian Spoor, Dra Praha
Marian Mikulka, Bc. Topolna
Jiří Blažek, DiS Pelhřimov
Ivo Streubel, Albrechtice nad Orlicí
Jana Štrausová, Mgr. Dobříš
Gabriela Hendrychova, Gabriela Mělník
Andrea Rutrlova , Dvůr Králové nad Labem
Monika Kratochvílová, Dis. Praha
Kateřina Klementová Hirschová, Brno
Adriana Horváthová, Nesvačily u Berouna
Irena Žampachová, Mgr. et Mgr. Rajhrad
Dana Patočková , Mgr. Jihlava
František Kovářík, Jesenice u Prahy
Dita Musilová Musilová, Fryšava
Pavel Charous, Bc Brno
Roman Zajíc , Praha
Jana Bízková, Mgr. Český Brod
Florentia Ptacnikova, Mgr. Praha4
petr alán, Studénka
Zdeňka Dörreová, Třebechovice pod Orebem
Alena Kučerová, Mgr. Ing. Miřetice
Věra Podhajská , Praha
Petr Doubrava, Votice
Kateřina Končáková , Sviadnov
Kamil Vrbíček, Teplice
Filip Adámek, Praha
Jan Kremla, Slatiňany
Pavlína Chaloupková, Praha
Terezs Hollasová, Český Brod
Kristyna Malinová , Bc , DiS. Praha
Kateřina Brožková, Jičín
Martina Fabianová, Ostrava
Tomáš Dvořáček , Mojné
Radana Zemánková , Loštice
Vlasta Závodná, Čeladná
Pavel Vojtek, Stochov
Daniele Hošek, Zdiby
Alina Svitlyková, Praha
Marek Goldscheid, Olomouc
Katerina Zeinova, Ing. Praha 3 - Žižkov
Jitka Podojilová Bednářová , Ing. Milý
Jitka Mazuchová , Ing. Malý Újezd
Andrea Chytilova, Prerov
Jitka Jakešová, Praha
Jarmila Nováková, Ing. Mělník
Jana Mazalová, Brno 13
Jitka Mildnerová, Smržovka
Simona Křížová, Podolanka
Michaela Fialová, Most
Alena Neubertová, Husinec
Helena Hrabcová, Lutín
Anna Ferdinandová, Mgr. Viničné Šumice
Miloš Purkert, Mnichovo Hradiště
Marie Sabina Lamačová, Mutěnice
Lenka Czepcová, Třinec
Adéla Nimrichterová, Senice na Hané
Martin Pech, Kostelec
Kristína Švantnerová , Pardubice
Hana Vondrková , Děčín
Ludmila Nosková, Mgr. Rychnov nad Kněžnou
Jaroslava Louženská, Mgr. Písek
Radka Cotting, Tentlingen Svycarsko
Eva Baldová, Kořenov
Luděk Mikloško, Kopřivnice - Lubina
Jana Kalenská, Vrchlabí
Roman Jakovec, Praha 5
Jan Urbánek, Brno
Petra Sedláčková, Sedláčková Nýřany
Milan Machek, Jihlava
Dagmar Voláková, Staré Hrady 55
Ludmila Vodičková, Hlučín
Martina Tomášková , Dobruška
Renáta Paličková , Mgr. Ostrava
Karel Hruška, Turovec
Petra Kraftova , Knezeves
Darina Povolná, Znojmo
Soňa Weigand , Postřekov
Tereza Aišmanová, Plzeň
Hana Alexová, Ing. Tišnov
Nejezchlebová Dagmar Dagmar, Dagmar Nová Role
Silvia Adamková, Šaľa
Radka Banková, Šumperk
Antonín Mudrák , Hulín
Pavel Novotný, České Budějovice
Viktor Vodrážka , Praha
Tomáš Chmelík , Mojné
Petr Opava, DiS Praha 7
Hana Štambergova, RNDr. Pardubice
Oksana Stankova, alternativa Ceske Budejovice
Marta Žáčková, Vysoké Pole
Jindřiška Němcová, Mgr. Pečky
Klára Konvalinková, Český Krumlov
Petra Kubalčíková Kubalčíková, Hněvotín
Martin Chroust, Řevnice
Shelley Cranton, RGN Cesky Krumlov
Martin Hreha, Plzeň
Alena Huda, Ostrava
Ivana Janatová, Železnice
lukas drizal, Bc. Teplýšovice
Jana Rysová, Rysová Lom u Mostu
Tereza Machů, Olomouc
Zuzana Feixová Urbancová, Ing. Praha
Jaroslav Salák, Rudikov
Miloslav Janků, Olomouc
Petra Fischerova, Celakovice
Gabriela Gramskopfová, Mělník
Kateřina Tichá, Bc. Hodkovice nad Mohelkou
Šárka Peterková, Mgr. Balkova lhota
Ondřej Veselý, Praha
Zdeněk Audrlický, Hradec Králové 6
Miroslava Tvrdíková, Bc Plaňany
Ivana Pavlíková, Brno
Jana Fürstová, Holešov
Kateřina Urbanová, Ing. Zlín
Lenka Krobová, Ing, CEMS MIM Praha
Žaneta Komárková , Oldřišov
Eva Ebenstreit, Klatovy
Stanislav Rigó, Nové Sedlo
Štěpánka Pařízková, Mgr. Dolní Ředice
Valentova Veronika Veronika, Veronika Pribram
Petr Pavlík, Brno
Renáta Polanská, Ostrava
Martin Krejčík, Pan Čelákovice
Václav Bartáček, Praha
Kristina Marková, Praha
Naďa Svoboda, Bystřice nad Pernštejnem
Jan Resl, Ing. Přepeře
Silvie Saliju, Klimkovice
Zuzana Jelínková, Bc. Praha
Petr Dúška, Hodonín
Pavlína Palánová, Humpolec
Jaroslav Nahodil, Ing. Brno
Marie Oulehlová, Bc. Velké Meziříčí
Jan Jirgal, Jirgal Praha
Marian Němec, Pečky
Eva Závodná, Frýdek-Mistek
Hana Nedělková, Bc. Brno
Renata Šilhavá, Praha
Šárka Jelínková, Jihlava
Ilona Cihlářová, Dobrovice
Kristýna Kohoutková, Veselí nad Moravou
Iveta Loberšínerová, Horažďovice
Radim Nejezchleb , Blansko
Tomáš Makovský, Ing. Smiřice
Ivana Horáková, zdravotní sestra Nový Jičín
Lenka Symerská , Valašské Meziříčí
Kateřina Sýkorová , Jablonec nad Nisou
Karolina Němečková, Hostivice
Jaroslav Krátký, Olomouc
Daniel Voneš, Loučovice
Valerie Maříková, Písek
Ivana Matějíčková, Olomouc
Lada Cvrčková, Ing Malý Ratmírov
Aneta Ptáčníková, Bc. Hrusice
Eva Koválová, Mgr Brno
Vlastimil Odehnal, Boskovice
Miluše Svobodová, Ing. Praha 10
Roman Lukáš, Uherské Hradiště - Mařatice
Jitka Šenkeříková, Vsetín
Josef Havránek, Bc. Staré Město u Moravské Třebové
Josef Kašpar, Proseč
Pavel Šlegr, Ústí nad Labem 11
Marcela Machková Novotná, Ing. Jihlava
Lucia Alešová, Štětí
Eva Závodná, Frýdek-Místek
Karel Sluka, Mr Mesto touskov
Jakub Houška , Mgr Liberec
Jitka Bělehrádková, Smilovice u Třince
Jakub Mičunek, Rapotín
Dagmar Sedrmajerová, Kladno
Jaroslav Holec, Pomezí
Markéta Marková, Mgr. Rosice
Miroslava Faltýnková, Nová Hradečná
Lucie Perlová, Polná
Tomáš Lehmann, Praha
Milan Ostrý, Ing. Praha
Jindřich Kordina, Ing. Praha 4
Stanislava Volfová, Trutnov
Halka. Michalenkova , Mgr Huntirov.
Martina Krupková, Louny
Martin Termer, Ing Ceske Budejovice
Jana Pavlová, Praha
Bohumil Hora, Mladá Boleslav
Pavlína Žabenská, Srch
Gabriela Petrla, Kopidlno
Petr Žák, Štěpánovice
Simona Jindrová, Dobruška
Pavel Bystřický, Znojmo
Marie Koubová, PhDr. Nučice
Natálie Martinkovič, Liberec
Milena Zahálková, České Budějovice
Eva Krčková, Bc. Jihlava
Natálie Martinkovič, Liberec
Jan Barborka, Holysov
Blanka Raková , Nelahozeves
Michal Novák, Jirkov
Jana Petrušková, DiS. Polná
Pavel Krpálek, Brno
Marek Tačner, Most
Eva Vernerová , Rantiřov 108
Xenie Naderer, Mikulov
Sylvie Barášková, Hrobce
Lukáš Michálek, Třebíč
Jiřina Horákova, Libochovice
Karel Kotál, Chlum u Třeboně
Marcel Koláček, Chomutov
Jaromír Fišer, Sedliště
Tom Jurka, Praha
Zdeněk Smramberg, Ing. Pardubice
Jiří Alman, Brno
Iva Junová, Mgr., Ph.D. Holice
Daniela Kavkova, Černošice
Lucie Procházková Petrová, Nepomuk
Ludmila Svobodová, Mgr. Třebíč
Zdeňka Domabylová, Všeruby
Michaela Voláková, Liberec
Magdalena Jeníčková , Chrudim
Petra Belková, Mgr. Sedlčany
René Korec, Ing. Nymburk
Iveta Vorlová , Moravský Krumlov
Dana Šťastná, Ing. Letohrad
Olga Majkutová, Milenov
Monika Radová, Hradec Králové
Kamila Dankova, Chrudim
Libor Suchý, klatovy
Radek Šťastný, Ing. Letohrad
Ilona Baťková, Bc. Kunčice
Arnošt Metter, Trnová
Alena Stručková, Praha
Ivana Kučerová , Bc. Louny
Michaela Basslerová, DiS. Chomutov
Zdenek Odehnal, Plzeň
Jana Pavlištíková , Prachatice
Sára Novák Vicherková , Jirkov
Zdeněk Kalvoda , Ing. Radochovy
Veronika Růčková, Ing. Ostrava
Josef Hnyluch, Ostrava-Vítkovice
Helena Keller, Kamýk nad Vltavou
Martin Koci, Brno
Pavla Žižlavská, Ing. Brno
Adéla Zelbová, Bc. Hradec Králové
Adam Kořínek, Benešov
Jana Kočanová , Trutnov
Veronika Sýkorová, Mgr. Ústí nad Labem
Jan Sojka , Ing. Mikulov
jiří schneider, děčín
Petr Kužel, Jilemnice
Kateřina Procházková, Praha 4 Modřany
Alena Vítková, Mgr. Brno
Martin Strejc, Říčany
Věra Matějčková, Ing. Říčany
Tomáš Kadula, Olomouc
Jarmila Kučerová, Čavisov
Oldřich Nečas, Olešnice
Ilona Doškářová, Jičín
Barbora Zavadilová, Mgr. Hranice
Jan Pajdla, Hranice
Martin Jeřábek, Hradec Králové
Martina Veverkova, Jirkov
Zdenka Michálková Michálková, Michálková Plzeň
Petr Vejchodský, Sebranice č.21 679 31
Kamil Kopáč, Ing. Pardubice
Jan Klaus, Ing. Praha
Radovan Goj, Velká Polom
Sylva Malenová, Třebíč
Adéla Ulrichová, Mgr. Praha
Vlasta Kupilíková, Humpolec
Petr Štolfa , Praha 7
Ivana Trnková, Praha
Simona Crhová, Mgr Litoměřice
Anna Pavelková , Kelč
Miroslav Vaigl , Draženov 100
Jaroslav Brychcy, Ing. Ph.D. Návsí
David Keller, Přimda
Lucie Přikrylová , Brodek u Přerova
Přemysl Kvasnička, Štramberk
Adriana Prekopová , Srubec
Ladislav Valštýn, Uherský Ostroh
Kateřina Kubinova, Mgr. Městečko Trnávka
Alena Matyásková, Mladá Boleslav
Pavla Švancerová , Ing. Kozmice
František Burýšek, Frenštát pod Radhoštěm
Pavel Gebauer, Opava
Pavlína Lukášíková, Karviná
Roman Voráč, Zlín
Lenka Urbanová, Praha 8
Roman Dosek, Dobrá Voda u ČB
Soňa Weigand, Postřekov
Petra Richterová , P8
Olga Lázničková , Sloupnice
Jaroslava Preislerova , Benešov
Radislav Nemet, Ing. Šternberk
Jaroslav Kohout, Ing. Pelhřimov
Pavel Krejčí, Mgr. Jablonec nad Nisou
Alena Opočenská, Vysoké nad Jizerou
Marcela Šilhánková, Šilhánková Vrkoslavice Jablonec nad Nisou
Ladislava Hladíková, Hlavečník
Lucie Kotorová, Mgr. Rokycany
Dana Kvapilová, Náklo
Edita Fieldsová , Nové Město na Moravě
Karel Ketner, Hradec Králové
Kateřina Pavlíková, Frýdek-Místek
Jana Backová , Břeclav
Pavel Náhlík, Fulnek
Zdeněk Kozák, Ing. Opava
Lars Lukeš, Kly
Iveta Mihulková, Nová Bystřice
Michal Klus, Ing Trinec
Věra Paďourová, Blatná (okr. Strakonice)
Kateřina Babušková, Mgr. Praha 6
Michal Medek, Ing. Lutín
Alena Baštanová, Mgr. Český Těšín 1
Petr Bílek, Nezdice na Šumavě 74
Iva Řeháčková, Jičín
Alla Ostárková, Ing. Ostrava
Josef Kubík , Mgr. Příbram
Vlasta Ciencialova, Ciencialova Plzeň 2-slovany
David Beránek, Trutnov
jan pastyrik, medlov 10
Monika Klimová, Koryčany
Bohdana Scheyer Petrovská, Frýdek-Místek
Radek Čermák, Harrachov
Pavlína Švejdová , Žehuň
Lubomír Vernet, Rantirov 108
Miroslav Paďour, Blatná
Martina Polgar, Mgr. Praha
Miroslav Jelínek, Mgr. Jihlava
Michal Klus, Ing Trinec
Jindřich Dobrucký, Velké Pavlovice
Martina Kubíková, Příbram
Jiří Luner, Ing Brno
Ondřej Karásek, Vrchlabí
Soňa Čapková, PaedDr. Libáň
Jonáš Pospíchal, Poděbrady
Michala Kalinová, Louny 1
Luboš Chovan, Prostějov
Ludmila Němcová, Brno - Černá Pole
Žaneta Klimakovská, Mgr. Rudoltice
Simona Růtová , Světlá nad sázavou
Miroslav Štufka,
Irma Páleníková, MVDr. Brno
Zbyněk Pevný , Mgr. Valtice
Jiřina Adámková, Mgr. Brno
Kateřina Hubková, Ing. Choceň
Michal Špeta, Česká Bříza
Jiří Šťastný, Mgr. Karlovy Vary
Irena Kašparová, Proseč
Martina Konvalinová, Brno 35
David Kachel, Mgr. Praha 2
Pavel Zinburg, Ing. Dolní Břežany
Radim Kyjonka, Ing. Karviná
Milan Jedlička , Praskacka
Hana Tesařová, Provodov
Šárka Kováčová, Liberec
Vladimír Procházka, Kyjov
Tomáš Kucera, Ing Most
Monika Přecechtělová, Ohrozim
Olga Petrásková, Mirošov
Miroslav Pinke, Holice
Václav Domabyl, Všeruby
Zuzana Malikova, Bukovina
Petra Škardova , České Budějovice
Šárka Gebeš, Opava
Jaroslav Dušička, Železný Brod
Stepan Melikyan, Javůrek
Zuzana Kroupová , Věžky 10
Tomáš Kozák, Ing. Hoštice-Heroltice
Milada Šeďová, Šeďová Hodonin
Pavel Beránek, Újezd U Sezemic
Hana Kudělková, Fryčovice
Pavlína Černíková, Ing. Bílina
Pavel Kočvara, Turnov
Jan Suchý, Radvanice
Dana Cuhrová, Praha 6
Dana Chytalová , Mladá Boleslav
Petra Löwy Matušková, Mgr.Art Ostrava
David Pilný, Ing. Letohrad
Andrea LOPATOVA, Ing. Stochov
Marie Špurková, Rožnov pod Radhoštěm 1
Vaclav Hipsch, Litultovice
Miroslav Chotovinský , Dolní Věstonice
Renata Novotná, Přibyslav
Dana Cuhrová, Praha 6
Klára Antošová, DiS. Jílové u Prahy
Josef Český, Ing. Starý Plzenec
Markéta Pleyerová Pleyerová, Oloví
Josef Řezáč Řezáč, Řezáč Březnice
Jan Dvořák, Hostinné
Eduard Plachy, Hnojice
Klára Kolibová, Nový Jičín
Klára Felixová, Most
Bronislav Sychra, Vyškov
Alena Poláková , Chabařovice
Helena Fojtaskova, Mgr. Rožnov p. R.
Renata Fenclová, České Budějovice-Zavadilka
Pavla Bártů, Kyšice
Petra Řezníková , Strakonice
Pavel Voborník, Kostelec nad Orlicí
Jiří Zástěra Zástěra, Zdar nad sazavou
Zuzana Fedorová, Mnichovo Hradiště
Přemysl Jindra, Inf Praha
Michal Tomasek, Chomutov
Zuzana Velichová, Hořice v Podkrkonoší
Luděk Štryncl, Liberec
Kateřina Ralbovská, Most
Josef Vlk, Liberec
Tomáš Fried, Šumice
Tereza Puchmeltrová, Bc. Osek
Daniel Červinka, Hradec Králové
Věra Vlasáková, Třebechovice pod Orebem
Petr Lacina, Praha
Adam Žak, Praha
Jiří Zástěra, Zdar nad sazavou
Hana Tryznová, Ing. Jablonec nad Nisou
Jana Doležílková, Paskov
Milan Galbavý, Pan Ústí nad orlicí
Petr Bayer, Vrábče
Andrea Bendová , Bc. Chodov
Bruno Buchta, Ing. Havirov
Pavel Aron, Ing Josefův Důl
Miroslava Doležalová Doležalová, Zimoř
Bohumila Mišurcová, Uherské Hradiště
Petr Pešava , Pardubice
Jana Tučková, Hradec Králové
Libuše Morochovičová, Ostrava Poruba
Vladislav Urban, Černilov
Jan Urbánek, bc. Ostrava
Robert Bystrican, Ing Brno - venkov
Martin Winkelhofer, Srubec
Jan Štamberg, Ing. Pardubice
Petr Matys, Prostějov
Saša Suchý, Suchý Šumperk
Andrea Piková, Třinec
Martin Hubáček , Dolní Břežany
Jan Priester, Praha
Marika Burdová, Bc. Holýšov
Marika Burdová, Bc. Holýšov
Arnošt Zavadil, Most
Miroslav Novák, Sloup v Čechách
Jitka Benešová, Dubí
Marie Koutná , Domažlice
Veronika Klimešová, Mokrovraty
Tomáš Růžička, Ing. Praha
Adéla Novotná, Mgr. Senice
Ivo Prieložný, Vyškov
Andrea Kosová, Teplice
Josef Livinka, Melnik
Pavel Beneš, Doc. Ing. CSc. Praha Suchdol
Jana Kmenová, Poděbrady
Barbora Velinská, Ing. Nová Role
Ondřej Burda, Horšovský Týn
Naďa Chaloupková, Ing. Trutnov
Martin Korbel, Dis Jevíčko
Petra Tvardáková, Stod
Lukáš Michalčin, Rajhrad
Zdeněk Papež, Bohumín
František Lamač, Brno
Pavla Pavla, Strakonice
Jakub Bartoš, Osvc Malonty
Jan Trojek, Mgr. Brno
Svatava Holikova, Havirov
Zdeňka Zedníková, Lipová-Secč
Jana Nováková, PRAHA
Daniel Pecka, Praha
Adam Hloušek, Ing. Praha
Jano Rohal, Prostějov
Miroslav Kastel, Hříškov
Karel Riedl, Chrastava
Klára Vojtková, Třebechovice pod Orebem
Kateřina Mendlová , Bc. Havlíčkův Brod
Ivo Proisl, Nc. Český Krumlov
Petra Kothánková, Praha 5
Marie Hajdíková , Valašské Meziříčí
Petra Boudníková, Chotěvice
Anna Vaskova, Bratislava
Ludmila Paclíková, Ing. Víska
Jan Mataj, Děčín
Jiří Kadlec, Opatovice nad Labem
Jiří SATRAN, Litoměřice
Kateřina Juřenová , Mgr., Ph.D. Olomouc
Vladimír Kožíšek, Plzeň
Eva Peterova, Bohosudov
Martin Maliňák, Valašské Meziříčí
Jana Tomečková, Ostrava
Zuzana Dobrotova, Ing. Luhacovice
Pavlína Gajdošová, Trinec
Martina Šlesingerová, Ing. Praha
Martina Chrápková, Hřešice, Pozdeň
Veronika Jurková, Ing Dolní Studénky
Dora Lukášová , Mgr. Brno
Miroslav Maroši, Malonty
Františka Jelenová, Praha 9
Eva Ševčíková, Praha
Daniel Ptáčník, Ing Praha 4
Martina Měchurová, Praha
Pavla Čornejová, Mgr. Praha 11
Dominik Bobek, Slavičky
Jana Kapsová, Frýdek-Místek
Renata Fenclová, České Budějovice-Zavadilka
Karel Riedl, Chrastava
Lenka Kratochvílová, Frýdlant n.O.
Tomáš Kaňák, Mgr. Praha
Zdeněk Novák, Ing. Klášterec nad Ohří
Alexandra Dvořáčková, Praha
Tomáš Bílek, Trutnov
Roman Smejkal, Hranice
Petra Machálková, Holešov
Jaroslav Osinek, Břehy
Kateřina Šáchová, MUDr. Starý Mateřov
Mariana Vahalova, Ing Praha
Kateřina Hollerová, Vodňany
Petr Černý, Kostelec nad Orlicí
Martina Kožíšek Ouřadová, Plzeň
Dagmar Kaislerová, zdravotní sestra Uh.Brod
Pavel Kaňok, Horní Bečva
Lubomír Kroužílek, Ing. Ostrava
Veronika Richter, Richter Prostějov
Andrea Mutinová, Havířov
Lucie Ulčová, Ing. Jesenice
Milena Šťastná, Praha
Martin Hůle, Mirovice
Veronika Hanesová, Velký Luh
Karel Bor, Ing. Vranovice
Hana Šťavikova, Brno
Jiří Petřík, Sokolov
Karol Bartoš, Újezdec
Bohuslav Coufal, Mgr. Olomouc
Karla Bojanovská, Mgr. Praha
Vojtech Fiala, Ing. Jihlava
Štěpán Sychra, Vyškov
Petra Vašinová, Mgr. Ústí nad Orlicí
Iva Simkova, RNDr Chleny
Ivan Petr, Mgr. Brno
Jana Kubátová, Kardašova Řečice
Tomáš Danda, Žebrák
Anna Hubová, Nový Jičín
Ivan Šulek, Kladno
Petra Jiřincová , Hrušovany u Brna
Pavel Fiala, Horšovský Týn
Martin Grunt, Podluhy
Miroslav Frank, ing. Olovnice
Anna Nedvidkova , Ing Dobris
Tamara Fernandez Gomez, Brno
Jana Belianska, Bc. Bratislava
Barbora Vašková, Mělník
Mája Pohanková, Praha
Helena Dlaskova, Praha
Petr Smitka, Sokolov
Petr Kurfürst, Miřetice u Hlinska
Jan Černý, Ing švihov
Hana Špringerová, Jičín
Tomaš Zavodan ,
Helena Dlaskova, Praha
Renata Selim, Ceske Budejovice 1
Pavel Šulák, Karolinka
Eva Valečková, Opava
Marie Lojkásková, Mgr. Praha
Vladislava Šímová, České Budějovice
Valentyna Vjatskych, Ing Ostrava
Zdeněk Krejčí, Prostějpv
Lucie Pospíšilová, Tanvld
Jaroslava Palkovičová, Skalice u České Lípy
Eva Hemmerová, Chvalšiny
Marie Kuvers, Brno
Dita Bennetti, Havlíčkův Brod
Matyas Zeman, Ing. Plzeň
Jan Šťastný, Praha
Iveta Trlicova, Děčín
Patrik Salfický , Ing. Hradec Králové
Jitka Králová, Dřetovice
Marie Hicklová , Merklín
Zdenka Chaloupková , Rychnov nad Kněžnou
Štěpán Šípal, Ing. Praha
Jana Dlabajová , Rožnov pod Radhoštěm
Pavlína Hejsková , Humpolec
Alena Chovancová, Moravský Beroun
Radek Plasil, Rtyne v Podkrkonosi
Lucie Šnajdrová, Mělník
Jitka Šťastná, Praha
Petr Komínek, Litomyšl
David Škaroupka, Ing. Brno
Tomáš Chodil, Bukovany
Petr Křenek, Tišnov
Eva Hložková, MGR. Šimonovice
Michaela Rigasová, Praha 5
Jan Mikeš, Hnojice
Milan Lufinka, Tanvald
Petra Lepičová, Ing. Meziboří
Zuzana Sochrová, Ing. Louny
Marta Kubová , Svitavy
Katerina Kacmarova, Bohuslavice
Cindy Čonková , Humpolec
Petr Kroupa, Nový Jičín
Petr Otisk, Rataje
zdenek Subrt, ing. praha
Soňa Šlegrová, Ústí nad Labem
Miriam Lackova, München
Markéta Valentová, Prostějov
Simona Rudzinská, Pardubice
Lucie Orlíková , Ostrava
Veronika Horelicová, Prostějov
Jakub Navrátil, Mgr. Hradec Králové
Jáchym Kaplan, Prachatice
Zdeněk Kobza, Kolšov
Miriam Lackova, München
Magdalena Cvečková, RNDr. Šumperk
Markéta Krumniklová, Bc, Di